Zlom ve Švýcarsku: Policie bude moci preventivně kriminalizovat, sledovat, odposlouchávat a vyslýchat osoby ve věku 12 let a starší, které se jí budou zdát podezřelé z terorismu!

single-image

Systém Total Control vychází z procesu Velkého resetu představeného a propagovaného šéfem Světového ekonomického fóra (WEF) Klausem Schwabem. (Foto: Flickr)

Tato organizace sídlí ve Švýcarsku, tedy v zemi přímé demokracie, která je vzorem Tomia Okamury. Mnohokrát jsem varoval, že systémy přímé demokracie jsou jen tak dobré a kvalitní, jako dobré a kvalitní je voličstvo, které k referendům jako nástrojům přímé demokracie chodí.

Přímá demokracie, pokud se dostane do rukou přeprogramovaného a převychovaného lidu, se stává nástrojem té nejbrutálnější totality a diktatury, jaká by v parlamentní demokracii nikdy a ani omylem neprošla. A přesně k tomuto došlo před několika dny ve Švýcarsku. Tak hrozivé probuzení a střet s realitou, co se děje ve Švýcarsku na úrovni lidového řízení přímé demokracie, to si nikdo vůbec ani nepředstavoval. Švýcaři si totiž odhlasovali Total Control, vlastními hlasy, díky uličnímu procesu řízení přímé demokracie.

Švýcaři si totiž minulou neděli v referendu odhlasovali [1], navzdory varování organizací na ochranu svobody a lidských práv, reformu pravomocí policie, která bude moci na základě vlastního a pouhého podezření zahajovat, sledovat, monitorovat, odposlouchávat, vyslýchat a omezovat na svobodě pohybu jakoukoliv osobu, které je alespoň 12 let, a která je podezřelá, že by mohla v blízké době spáchat teroristický čin.

A pokud je osobě 15 let a více, bude moci policie se souhlasem samosoudce nařídit osobě preventivní domácí vězení! Ano, čtete správně, na základě podezření policie, že by se osoba mohla v blízké době něčeho zlého dopustit, bude umístěna preventivně do domácího vězení, aby jí bylo zabráněno v realizaci teroristického činu, ze kterého je podezřívána, že by se mohla dopustit.

Ve Švýcarsku globalisté v podstatě triumfují, a to díky řízení na 1. prioritě za posledních 40 let v zemi. Švýcaři si jako ovce odhlasovali vlastní dystopickou preventivní kriminalizaci podle vize Minority Report

Pokud naprosto nevěřícně zíráte na tuto informaci, tak nejste jediní. Švýcarské ovečky si totiž minulou neděli na sebe dobrovolně ušili a odhlasovali elektrický obušek a úplně zbrusu novou ohradu. Švýcarsko se tak stalo první zemí na světě, která si odhlasovala Pre-Crime zákon, který umožňuje policii trestat a omezovat na osobní svobodě a lidských právech kohokoliv, kdo bude jen podezřelý, aniž by něco spáchal. Pouhé podezření, že by osoba mohla něco spáchat, něco plánovat, tak bude švýcarské policii stačit k tomu, aby osobu zahájila jako teroristu, který sice ještě nic nespáchal, ale v blízké době by mohl.

Minority Report je film z roku 2002, který programově předpověděl zavedení tzv. preventivní kriminalizace (pre-crime) v lidské populaci.

A pokud policie takové podezření pojme, může podle tohoto nového zákona osobu sledovat, odposlouchávat, ale především jí může omezit občanská a lidská práva, a to bez rozhodnutí soudu. Souhlas soudu je totiž nutný jen k uvalení zmíněného domácího vězení u osob starších 15 let. Ovšem policie nepotřebuje soudní příkaz na jiné opatření, a tím je zákaz pohybu osoby v blízkosti kritických bodů národní, ekonomické a společenské infrastruktury. Co to je?

Tím se má na mysli to, že osoba dostane zákaz, že se nesmí přibližovat k místům s vysokou koncentrací lidí, anebo k významným a kritickým objektům infrastruktury. Člověk tedy nebude moci chodit do nákupních center, nebude se moci přiblížit k nádražím, nebude moci cestovat vlakem, autobusem a letadlem už vůbec ne. Nebude mít dovoleno vstupovat na náměstí, do muzeí, do divadel, do kin, nebude smět na stadiony a nebude moci vstupovat do restaurací a obchodů všeho druhu. Tam všude jsou velké koncentrace lidí a podezřelá osoba by mohla toho využít k teroristickému činu. Preventivně tak policie nařídí podezřelé osobě, že se k těmto objektům nesmí přiblížit. Jak to bude řešeno v praxi, to ještě není zjevné.

Osoby “podezřelé z úmyslů” na možné spáchání terorismu budou ve Švýcarsku sledovány covidovými mobilními aplikacemi, které upozorní okolí na osobu v policejním režimu na způsob Minority Report

Hovoří se o náramcích jako pro vězně, ale u podezřelých osob to nakonec podle švýcarských novinářů nebude potřeba. V rámci covidových opatření se totiž uvažuje, že do všech těchto zmíněných míst a objektů bude povolen vstup jen s mobilní aplikací s GPS modulem a online hlášením polohy, takže do těchto budov a míst budou vpuštěny jen očkované či testované osoby, ANEBO… anebo osoby, které v tomto pasu nemají “štráf“, tedy záznam od policie, že daná osoba do daného objektu nesmí, a to bez ohledu na to, jestli má očkování nebo platný test!

A je vymalováno! Další tzv. konspirace Aeronetu z loňského jara se proměnila v realitu, a to rovnou ve Švýcarsku, v domovské zemi Světového ekonomického fóra. Ovečky z ulice si tak v referendu odsouhlasily vlastní Minority Report, přesně podle vzoru hollywoodského programovacího filmu s Tomem Cruisem v hlavní roli z roku 2002. Amnesty International k tomu ve Švýcarsku minulou neděli uvedla toto [2]:

V reakci na hlasování s výsledkem “ano” v referendu ve Švýcarsku, které dalo federální policii dalekosáhlé pravomoci v boji proti takzvaným potenciálním teroristickým pachatelům, uvedl ředitel kampaně Amnesty International Švýcarsko Patrick Walder následující: “Přestože je touha švýcarských voličů zabránit teroristickým činům pochopitelná, tato nová opatření nejsou řešením. Poskytují policii rozsáhlé a většinou nekontrolované pravomoci k ukládání tvrdých sankcí proti takzvaným “potenciálním teroristickým pachatelům” a mohou být také použita k zásahu proti legitimním politickým protestům.

Tato nová opatření poskytují policii většinou nekontrolované pravomoci k ukládání tvrdých sankcí proti takzvaným potenciálním pachatelům teroristických trestných činů a mohou být rovněž použita k zásahu proti legitimním politickým protestům. Ředitel kampaně Amnesty International Švýcarsko, Patrick Walder uvedl: “Zákon, který nepřiměřeně postihne již tak diskriminované skupiny, zavádí vágně formulovanou definici terorismu, která znamená, že každý, kdo podle názoru úřadů ‘šíří strach’ s politickými úmysly, může být terčem útoku, i když nevyhrožoval násilím nebo nespáchal žádný trestný čin. Dokonce i dětem ve věku 12 let hrozí, že budou stigmatizovány a podrobeny donucovacím opatřením ze strany policie. Neprávem podezřelí budou muset prokázat, že v budoucnu nebudou nebezpeční. Budeme ostražitě sledovat provádění zákona a volat vládu k odpovědnosti za porušování lidských práv při jeho uplatňování.

Total Control na švýcarský způsob, který omezí pohyb a shromažďování závadových osob. Podezření jejich radikalizace bude stačit k jejich sledování, omezení pohybu a dokonce k uvalení domácí vazby

Covidové pasy v mobilech tak už neponesou jenom informace o očkování a testech, ale i záznamy a štráfy od policie a státních orgánů. A taková osoba se s aplikací dostane jen tam, kam dovolí švýcarská policie, to znamená do malých obchodů s malou prodejní plochou, kam se nevejde moc lidí, člověk bude muset zůstávat spíš doma a všechno si objednávat online, nebude moci cestovat, protože do žádného dopravního prostředku ho nepustí. Policie bude moci osobě zakázat přiblížení se k elektrárnám, k vodárnám, ale i k mostům, takže pokud osoba má auto a vyjela by někam autem, musela by se vyhýbat všem silničním mostům, a zřejmě i tunelům, protože i ty mohou být cílem teroristů. A že těch tunelů ve Švýcarsku jsou opravdu spousty.

V rámci tohoto policejního povýšení pravomocí tak ve Švýcarsku vznikne pre-crime společnost, kde pouhé podezření povede u člověka ke kriminalizaci a omezování občanských a lidských práv. Nelíbí se ti očkování? Protestuješ proti zavádění apartheidu? Tak to by ses mohl časem radikalizovat, že? A časem by ses mohl stát teroristou. Takže jsi podezřelý, budeme tě sledovat, zakážeme ti stýkání se s lidmi, nesmíš nikam, kde je více lidí, abys je nemohl ovlivňovat, pořádat demonstrace, abys je nemohl teroristicky přeprogramovat a tím zabít, a když to nepomůže, preventivně tě zavřeme do domácího vězení.

Nevíme, co bys chtěl udělat, a jestli to, co bys chtěl udělat, by bylo terorismem, ale preventivně ti v tom zabráníme. A chceš svobodu? Musíš nám nejprve naše podezření vyvrátit! A jak? To ti také řekneme my, tvoje policie! Buď dobrý, občane!… Ne, tohle není scéna z filmu Demolition Man, tohle je právě Švýcary odhlasovaná realita. Takže, zatímco v Rakousku se bojuje proti očkování 12-letých dětí, ve vyspělém Švýcarsku si již odhlasovali jejich kriminalizaci a zákazy pohybu v rámci pre-crime opatření.

Zdroj: 1

loading...