Trans modelky, sportovkyně a herečky 35+. Victoria’s Secret představila světu nové „andílky“

single-image

Americká značka spodního prádla Victoria’s Secret zveřejnila na svém instagramovém profilu fotografie nových „andílků“, kteří budou se společností spolupracovat. (Foto: Instagram)

Jak na nové tváře reagovali fanoušci značky na sociálních sítích?Soudě dle posledního příspěvku, i tato značka prochází určitým vývojem.

Nyní totiž budou tváří Victoria’s Secret nejen profesionální modelky, ale také sportovkyně, herečky či aktivistky.

Mezi novými „andílky“ tak budete moci najít 35letou fotbalovou hvězdu a aktivistku za rovnost žen a mužů Megan Rapinoeovou, 38letou herečku a technologickou investorku Priyanku Choprači 24letou brazilskou trans modelku Valentinu Sampaio.

„S hrdostí oznamujeme novou a strhující partnerskou platformu #TheVSCollective, která je navržena tak, aby utvářela budoucnost Victoria’s Secret. Tito mimořádní partneři se svými jedinečnými zkušenostmi, zájmy a vášněmi s námi budou spolupracovat na vytváření revolučních kolekcí produktů, poutavého a inspirativního obsahu, nových interních přidružených programů a nazlepšení podpory v rámci životně důležitýchsituací,“ stojí na jejich Instagramu.

Zmiňme, že společnost upustila od svých modelek, která po celá desetiletí zdobila přehlídkové molo na vysokých podpatcích, v oblečení zdobeném kamínky a s typickými andělskými křídly. Jak uvádí The New York Times, Victoria’s Secret místo toho zahájila kampaň představující ženy známé svými úspěchy, nikoli tvary.

Zdroj: 1

loading...