To nemá obdoby: Rakouská poslankyně řvala na vládu, ať nesahá na děti, nechtějí si vstřikovat experimentální roztok do žil!

single-image

V celé Evropě masivně vzrůstá odpor proti zavádění prvků Total Control v rámci globálního procesu Velkého Resetu a zatímco v Česku se odpor omezuje na parlamentní úrovni jen na dva poslance Volného bloku, zatímco dalších 198 poslanců poslušně nosí slintáky a dokonce i pokusné experimentální očkovací látky ve svých žilách, tak naproti tomu v Rakousku je odpor mnohem větší a je reprezentován celou poslaneckou partají Strany Svobodných (FPÖ).

A právě poslankyně za tuto stranu se postarala před pár dny o pořádný rozruch. Ve vídeňském parlamentu se totiž rozkřičela na vládu a poslance vládní koalice, že lidem berou pod záminkou vakcinací svobodu a rozdělují společnost podle apartheidového klíče na očkované, na ty dobré, a na ty ostatní. Poslankyně Dagmar Belakowitsch se totiž nejvíce rozčílila kvůli tomu, že vláda chce zahájit očkování 12-letých a starších dětí spolu s nadcházejícím novým školním rokem po letních prázdninách.

V Rakousku by to mělo podle návrhu rakouské vlády fungovat tak, že očkované děti by už nemusely nosit roušky a nemusely by ukazovat “plácačky“. Plácačky se říká těm neblaze proslulým a nespolehlivým čínským testům Lepu, kterými se testuje i v českých školách a výsledek testu se učitelům ukazuje na držátku jako plácačka na mouchy. Neočkované rakouské děti by musely nadále nosit roušky a musely by se pravidelně testovat a ukazovat učitelům plácačky s testy.

Dětští psychologové v Rakousku v minulých dnech upozornili, že toto segregování by mělo neblahý dopad na psychiku neočkovaných dětí, které by se cítily z kolektivu vyčleněné, anebo dokonce označené či poznamenané. Dítě by tak mělo tendenci nechat se očkovat i proti vůli rodičů, aby se vyrovnalo vrstevníkům ve třídě. Varování rakouských expertů se dostalo na stůl FPÖ a Dagmar Belakowitsch se v parlamentu do toho pořádně obula. Její video s českými titulky je toho jasným důkazem.

Zdroj: 1

loading...