Zasvěcenci potvrzují: Prezident trump byl perfektně připraven na pokus o krádež voleb!

single-image

Bývalá státní zástupkyně a mandantka generála flynna se bezprostředně po volbách vyjádřila o zjevném podvodu a to, co řekla, je naprosto pobuřující: (Foto: Twitter)

„Bylo vynaloženo obrovské koordinované úsilí ukrást americké prezidentské volby, de-legitimizovat a zničit hlasy pro trumpa a padělat hlasovací lístky pro Joe Bidena.“ Udělali to všemi možnými představitelnými způsoby, od toho, že nechali v obrovských počtech hlasovat zemřelé lidi, přes falešné hlasovací lístky, které obsahovaly pouze Bidena jako možnost hlasování, takových jsme již identifikovali přes 450 000. (…) Navíc použili algoritmus k výpočtu, kolik hlasů bylo třeba překlopit, aby Biden volby vyhrál. (…) “

O několik dní později Trump potvrdil, že rozsah podvodu byl ve skutečnosti mnohem větší, než se původně předpokládalo:

Operace Scorecard

Dr. Dave Janda již před volbami varoval, že dojde k pokusu o jejich krádež, a jeho host, generálporučík Thomas G. McInerney, bývalý vysoký úředník zpravodajských služeb, vysvětlil, jak demokraté a CIA zavedli mechanismus, díky němuž je možné v důležitých „swing státech“ změnit výsledky hlasování elektronických hlasovacích automatů.

„Tato technologie se nazývá Operation Scorecard a byla vyvinuta CIA, aby tajně ovlivňovala volby v cílových zemích. Nyní je tato technologie nasazena proti Spojeným Státům Americkým, za účelem krádeže voleb pro Bidena“, vysvětlil dále Jandův host. (viz DaveJenda.com ) Následující video ukazuje čestné svědectví vědce, který vytvořil zdrojový kód pro manipulaci voleb:

(Eugene Curtis je americký právník, počítačový programátor a bývalý zaměstnanec NASA. Curtisovo svědectví proběhlo před členy soudního dvora Spojených států v Ohiu v roce 2006. Byl najat Tomem Feeneym, aby vyvinul software umožňující manipulaci hlasování pomocí elektronických hlasovacích zařízení.)

V následující nahrávce vysvětluje Kirk Wiebe, bývalý hlavní analytik NSA, jak fungují manipulační programy „Hammer“ a „Scorecard“. Na závěr zdůraznil, že podle jeho názoru nebude mít trump žádné problémy s prokázáním podvodu.

Zde ukazuje pomocnice při volbách, jak je snadné přelstít elektronické sčítací zařízení:

V praxi vypadá manipulace takto: Zatímco jeden kandidát hlasy získává, druhý současně ztrácí stejný počet hlasů.

V jednom z volebních obvodů v Michiganu vedla takzvaná „závada“ (počítačová chyba) k tomu, že 6 000 hlasů pro donalda trumpa, bylo nesprávně připočítáno Joe Bidenovi. Z tohoto důvodu šéf Republikánské strany požádal, aby bylo přepočítáno v dalších 47 okrscích, protože ty také pracují s pochybným softwarem. Později bylo zjištěno, že se to týká všech „swing států“. (viz TheGatewayPundit & Breitbart )

Podle zaměstnance mediální společnosti Fox Kylea Beckera bylo v Georgii identifikováno již 132 000 falešných hlasů. (viz TheGatewaPundit )

V dalším rozhovoru Powell vysvětluje, že byla použita operace Scorecard (alias Hammer)!

Poznámka: Pokud Deep State použil tento systém ve své vlastní zemi k manipulaci voleb, dá se předpokládat, že byl již použit v jiných zemích, aby se zabránilo nežádoucím výsledkům voleb!

Chytil se Deep State do pasti?

Elektronické padělání volebních výsledků vytváří pouze zdání vítězství. Aby to podvodníci stmelili, museli následně padělat miliony hlasovacích lístků.

V rozhovoru nahraném krátce po volebním dni vysvětluje Dr. Steve Pieczenik, bývalý zaměstnanec vlády, že hlasovací lístky byly profylakticky označeny digitálním vodoznakem, aby bylo možné následně identifikovat falešné hlasovací lístky.

Pieczenik rovněž uvedl, že hlasovací lístky byly „šifrovány pomocí QFS Blockchain code.“ QFS znamená Quantum Financial System (viz banned.video ).

Ačkoli tato zpráva podle mých informací (zatím) nebyla potvrzena, existuje několik zajímavých anekdot, které naznačují, že hluboký stát byl skutečně nalákán do pasti: Trump již v roce 2017 podepsal zákon o navýšení vojenských výdajů na 700 miliard amerických dolarů, což nota bene obsahuje mandát pro blockchainovou studii o kybernetické bezpečnosti. (viz coindesk.com ) Je také zajímavé, že Melania, která často komunikuje se svým šatníkem, přišla k volbám v poutavých šatech s „motivy blockchain.“

Trump také jmenoval na post šéfa pošty jednoho ze svých největších sponzorů, Louise Dejoye. (Je známo, že korespondenční hlasování je předmětem kritiky.) Toto rozhodnutí bylo samozřejmě kontroverzní, načež demokraté skutečně předpokládali, že Trump chce manipulovat s volbami! (viz The Guardian )

„Nyní má kontroverzní manažer logistiky a trumpův velký dárce pravděpodobně větší moc ovlivňovat výsledek letošních prezidentských voleb než kterýkoli jiný úředník.“

Poznámka: (Tolik k pokrytectví.) Vzhledem k současným událostem se zdá pravděpodobnější, že trump nechtěl volby manipulovat, ale spíše sledovat.

V neposlední řadě, v srpnu 2020, jen několik měsíců před volbami, patentovala US Post systém založený na blockchainu pro transparentní a bezpečné korespondenční hlasy. (viz patent – US 2020/0258338 A1 )

Závěr a výhled

Skutečnost, že ve volbách v USA v roce 2020 došlo k masivním podvodům, je naprosto zřejmá a důkazů stále přibývá. Je také jasné, že Trump není včerejší a přesně věděl, co má Deep State za lubem. Následující Executive Order (výkonné nařízení) (oddíl 1. a) ze dne 12. září 2018 ukazuje, že Trump nenechává absolutně nic náhodě.

„Nejpozději do 45 dnů po ukončení voleb ve Spojených státech vyhodnotí ředitel Národní zpravodajské služby po konzultaci s vedoucími jiných příslušných exekutivních orgánů a agentur veškeré informace naznačující, že nějaká zahraniční vláda nebo osoba jednající jako agent zahraniční vlády nebo jednající jejím jménem konali s úmyslem nebo za účelem zasahování do těchto voleb (…) “

Poznámka: Každý, kdo je obeznámen s obsahem notebooku Huntera Bidena, ví, že se Joe Biden za těchto podmínek nikdy nemůže stát prezidentem. (viz New York Post )

Trump strávil poslední víkend na golfu a nechal se v dobré náladě vyfotografovat s hosty resortu. Když si spojíme všechny body a ignorujeme lži masových sdělovacích prostředků, je stále jasnější, že trumpovo znovuzvolení nikdy nebylo v ohrožení a že vše jde podle plánu. Mezitím dokonce uklízí v Pentagonu a (konečně) zaplňuje klíčové pozice loajálními vlastenci. (viz defensenews.com )

Reakce demokratů byla dle očekávání panická:
„Pokud je to začátek trendu – prezident vyhodí a vytlačí odborníky na národní bezpečnost ze svých funkcí, aby je nahradil lidmi, kteří jsou mu loajální – pak bude následujících 70 dní přinejlepším nejistých a přinejhorším přímo nebezpečných.“

Obzvláště vysoké vlny způsobila nominace Anthonyho Taty na pozici Acting Policy Chief (vedoucího útvaru pro politická jednání) v Pentagonu. Tata označil Obamu mimo jiné za mandžuského kandidáta (otroka MK-Ultra) a prostřednictvím Twitteru vzkázal bývalému řediteli CIA Brennanovi, že nastal čas zvolit si jed. (viz Washington Post )

TIP: Blockchain je více než jen digitální měna. Stále více poskytovatelů služeb spoléhá na blockchainovou technologii a neuplatitelnost matematiky při budování decentralizované ekonomiky typu peer-to-peer; od člověka k člověku, bez bank a bez prostředníků. Příklad digitálního vodoznaku ukazuje, že je dokonce myslitelná i papírová měna založená na blockchainu!

Zdroj: 1

loading...