AMAZON: Největší skrytá společná CIA – korporátní operace v historii USA?

single-image

Existuje velmi dobrý důvod, proč to pojmenovali AMAZON!

Stejně jako byl Walmart použit k převzetí amerického maloobchodního průmyslu po jeho začlenění v říjnu 1969, Amazon byl vlastně založen proto, aby zcela ovládl internetový maloobchod, což úspěšně provedl.

K 31. lednu 2019 má Walmart 11 348 obchodů a klubů ve 27 zemích a působí pod 55 různými jmény. [1]

Walmart nejenže vykopl stovky tisíc „mám a tátů“ z jejich malých obchodů po celé Americe, ale maloobchodní gigant výrazně snížil přístup i výběr pro kupujícího v před internetovém věku.

Amazon

Opravdu si myslíte, že samotný název – A M A Z O N – nebyl vybrán s účelným designem?

Nejen, že je tento společný podnik naprosto kamenně chladnou C.I.A.-Korporátní černou operací, je to také obrovský psyop (=psychologická operace), který se každým dnem zvětšuje.

Jak to?

Dobrá tedy, ještě jednou, americký maloobchodní sektor se opět zhroutil a obchody a nákupní střediska se po celé zemi zavíraly závratnou rychlostí.

Tam, kde Walmart účinně fungoval jako tornádo F5, které prosvištělo všemi malými venkovskými komunitami, se Amazon rychle mění v mega-hurikán Cat 5, který ničí kompletně celé městské oblasti – CELONÁRODNĚ!

Amazon vzešel ze společnosti, která po mnoho let nevydělala ani cent a doslova fungovala se ztrátami, aby se v roce 2019 stala „nejoceňovanější veřejnou společností na světě hned po Microsoftu.“

Nejen to, ale celý obchodní model Amazonu byl nastaven a strukturován od začátku jako chobotnice, která inervujíce ho, proniká do každého segmentu podnikového sektoru. Takto se Amazon používá k monitorování a ovládání většiny společností Korporátní Ameriky. Stejně jako obrovská řeka Amazonka prochází severní polovinou Jižní Ameriky, a její četné přítoky hluboce ovlivňují vše, co jim stojí v cestě, má obrovská platforma Amazon.com velký vliv daleko za hranicemi internetového obchodování.

Závěrem je, že Amazon se může chovat jako gorila o hmotnosti 800 liber, která sedí kdekoli chce, protože tak byla vyrobena. Stačí sledovat drama, které se odehrává v New Yorku s odvoláním Amazonu na zřízení obchodu. Fakt totální megavtip … pro všechny kromě Deep State.

Divadlo Kabuki

Skrytým příběhem tohoto debaklu AOC v NYC je to, že celé divadlo Kabuki je záměrně pořádáno tak, aby si každá komunita ve Spojených státech byla vědoma toho, že Amazon je velmi vážný … a nesmí se pošpinit … nikým. Vždy dostanou, co chtějí, protože se jedná o plnohodnotnou vládně-korporátní operaci.

Nyní vidíte scénu naprosto správně a melodramatický snímek Jeff Bezos – Lauren Sanchez „Peyton Place“ uváděný s maximálním efektem. V tomto případě je manželka skutečným skrytým operativcem CIA, který je všem neznámý. Nejen, že to byla ona, kdo byl tím skutečným mozkem za celým Amazonem, ale je také obsluhou – Bezosovým koučem, trenérem a „psovodem“ (Bezovodem :)). Přesně se podívejte, jak se to děje na níže uvedeném odkazu.

Každý, kdo si myslí, že MacKenzie S. Bezos je jen nevinná dívka, která je vytlačována z manželství s miliardářem Bezosem, by měl zvážit skutečný MO (Mk-Ultra Operation?, MockingBird Operation?) za každým velkým start-upem, který se rodí v laboratořích DARPA.

Mimochodem, jak týpek jako Jeff Bezos přišel k tomu, aby vlastnil primární orgán agentury CIA, Mockingbird Media … … … kromě účelného designu – NEJVÍCE ÚČELNÉHO DESIGNU ?!

Stejně tak, jak Amazon prostě jen přišel a převzal kompletně trh cloud computingu ve dne i v noci? Mluvte o významném kroku Velkého bratra, který uzamkne celý cloudový prostor! Nyní Amazon jde po logistice: Amazon převzal trh cloud computingu za 176 miliard dolarů. Nyní používá stejnou logiku v logistice.

Všechny tyto enormní kroky napříč Korporátní Amerikou odrážejí skryté schéma významného soustředění moci a vlivu společnosti v rukou několika korporací a několika výkonných ředitelů / předsedů / obchodních magnátů.

Dokonce i hlavní metriky měřící úspěch trhů naznačují, že v roce 2019 vše spadá do oblasti AAAA – Amazon, Apple, Alphabet, AT&T – stejně jako Walmart, Microsoft, Facebook, Exxon Mobil a několik dalších firemních monster, které byly také zřízeny jako vládní korporátní podniky od samého začátku.

Velení a řízení

Skutečným problémem, který se u všech těchto korporátních příšer znovu a znovu objevuje, je to, že jedí vše, co je v dohledu, aby mohli monopolisticky ovládat tržiště – KAŽDÉ MARKETPLACE, ať už přímo a/nebo nepřímo.

To, co však ve skutečnosti trpí v rukou těchto nadšenců ovládaných CIA, je hlavně tržiště nápadů a inovací. Kdo nevidí drakonickou kontrolu nad naší svobodou projevu, kterou v současné době vykonávají velká sociální média? Facebook i Twitter umlčují hlas každého, koho prostě slyšet nechtějí, stejně jako všechno-cenzurující Google.

Následuje jen jeden děsivě hrůzný příklad způsobu, jakým je Amazon používán k ukončení veškerého disentu v USA proti škodlivé a někdy smrtící superočkovací agendě.

Nyní jsou zde další dva do očí bijící příklady cenzury Amazonu, které by se měly týkat každého čtenáře v Americe. A tento jejich vzor je měsíc co měsíc stále častější a odvážnější, stejně jako Facebook a Twitter naprosto bezohledně ukončují uživatelské účty napravo a nalevo kvůli tomu, že nedělají nic jiného než, že prostě využívají a uplatňují svobodu projevu.

Nejen, že sultáni ze Silicon Valley prostě eliminují jediným stiskem klávesy všechny důležité myšlenky, ale také lidi, kteří se staví proti agendě Nového světového řádu. Jako majitel The Washington Post je Bezos proslulý tím, že zničí jakéhokoliv nepřítele Deep State v krátkém okamžiku. Viz: C.I.A. Pawn Jeff Bezos používá WashPo k potírání politických oponentů Deep State

Jak vůbec přišel Bezos k tomu, aby vlastnil WAPO jako první? Stejným způsobem byl kupodivu i jeho dědeček záhadně jmenován prezidentem společnosti Monsanto. BLOCKBUSTER: Dědeček Jeffa Bezose byl prezidentem společnosti Monsanto

Všechno ukazuje na rodinu Bezosů jako na jednu z těch C.I.A. rodin, které jdou ve svém „rodokmenu spolupráce“ nazpět po celé generace. Jedná se o typ rodiny, která bude přijímat rozkazy od TPTB a bude nepochybně tyto rozkazy plnit bez ohledu na to, jaké to bude mít důsledky pro lidi a planetu. Samy o sobě nemají žádnou skutečnou moc, ale důvtipně se používají jako agenti Deep State a agenti americké zpravodajské komunity – 24/7 (24h/7dní=pořád).

V tomto ohledu Bezos není nic jiného než jeden z kontraktorů C.I.A., jehož hlavním úkolem je rozšiřovat a upevňovat dosahSpolečnosti (jak je v zpravodajských kruzích známá C.I.A.) po celém světě. Amazon bude tedy docela brzy mezinárodně stejně všudypřítomný a silný, jako je Walmart a a byla Coca Cola, na celé zemi.

KLÍČOVÝ BOD: Velmi málo lidí to opravdu chápe, ale hlavním důvodem, proč se C.I.A. nazývá Společnost je proto, že [ÚPLNĚ] ovládá Korporátní Ameriku. Nemůžete se stát žádným výkonným ředitelem a / nebo prezidentem společnosti, aniž byste byli agentem CIA nebo aspoň jejich kontraktorem. Společnosti Fortune 1000 jsou obsazeny tolika strašáky CIA ve vrcholovém managementu, že se na ně lze spolehnout při provádění jakýchkoliv rozmanitých tajných agend CIA, a to jak na domácím, tak mezinárodním poli.

Samotná povaha veřejně vlastněné nebo veřejně obchodované společnosti je taková, že jakmile se stane veřejnou a akcie mohou být obchodovány, vliv jejích původních vlastníků a zakladatelů a úředníků je okamžitě oslaben do té míry, že ji vlastní vnější CIA – vybraní akcionáři. Kdykoli se C.I.A. zachce převzít jakoukoli konkrétní společnost, pouze skoupí své akcie, dluhopisy a všechny ostatní veřejně obchodované cenné papíry. Poté diktují, kdo bude představenstvem, které poté schválí pečlivě vybraný a kompromitovaný vrcholový management a jejich kompenzační balíčky.

Rozvědka

Ani mezi Ústřední zpravodajskou agenturou CIA a státní US korporací – vládou nedocházelo k větší veřejné spolupráci než byla zaznamenána u Amazonu a C.I.A.

Počet OBROVSKÝCH společných projektů, které byly zveřejněny, je bezprecedentní a alarmující. Fakt, že největší on-line maloobchod na světě by byl tak úzce spojen s C.I.A. je odrazem toho, že Deep State se ale vůbec nestará o to, co si Američané myslí. Je jim jedno, jestli se občané ptají: Je Amazon Echo poslechovým zařízením CIA?

To, co dělá toto rychle se rozvíjející partnerství tak nebezpečným a obavy vyvolávajícím, je falešný lesk těchto státně – korporátních entit, jehož součástí chce být tolik lidí. Tímto způsobem lidé zůstávají v posvátném úžasu k těmto korporačním Frankensteinům, na místo toho, aby byli extrémně opatrní.

Hádankou zůstává otázka: Do jaké míry CIA spolupracovala s AMAZON na změně amerického shromažďování zpravodajských informací?

Což vyžaduje další vyšetřování tohoto šetření: „Co dělá CIA na cloudu Amazonu?“. Jistě, existuje mnoho dalších dotazů, které je třeba ještě učinit po spěšném vhledu do těchto různých společných projektů, které budou v budoucnu hluboce ovlivňovat každého z nás.

Je nesporné, že se Amazon.com proměnil v jednu z největších operací těžby dat ve světové historii. Někteří lidé tam tráví celý den nakupováním a zanecháváním komentářů a listováním z videa na video, z knihy do knihy a z nahrávky na nahrávku. Každá z těchto minulostí vytváří více a více dat, která jsou nepochybně zachycena a uložena a analyzována způsoby, které může udělat pouze C.I.A.

Je nesmírně důležité pochopit, že CIA, NSA a DIA jsou centrem této globální operace shromažďování zpravodajských informací. Amazon, Google, Facebook, Twitter, Apple, Microsoft, Instagram, Snapchat atd. Průběžně krmí svá tajně shromážděná data vládě stejně jako dalším kupujícím dat, kteří je pak používají vysoce manipulativními způsoby. Páni – jaké složité a spletité schéma zbavuje občany jejich soukromí, a přesto kolik lidí ví o nezměrné hloubce a šíři tohoto všeho?

Cenzura Amazonu

S tímto vším kritickým pochopením byl Amazon záměrně vytvořen tak, aby centralizoval většinu maloobchodní nákupní a prodejní síly v jedné společnosti. Světově proslulý web Amazonu je nejen jediným kontaktním místem pro vše na slunci, ale také vytváří digitální záznam o nákupech každého kupujícího a dalších online zvycích. Říct, že se také vytváří velmi podrobný sociální profil, by bylo hrubým podhodnocením, protože při každé další návštěvě jejich webu se profilování provádí o MNOHEM více a hlouběji.

Je to však surová státní moc provozující nezákonnou cenzuru, která má největší obavy ze svobodné a otevřené společnosti. V tomto ohledu, když se Amazon hodí na váhu, jsme My Lidé (We the People – hnutí patriotůrozdrceni bez postihu. Vláda nebude zvedat prst na obranu Prvního dodatku nebo jakéhokoli jiného vznešeného principu nebo práva od Boha. Koneckonců, Amazon je zcela vlastněn a provozován tajnými vládními subjekty, které je prakticky nemožné identifikovat, a proto je i velmi obtížné je zkontrolovat.

To je rubrika, pod níž je celá americká společnost skutečně řízena a kontrolována; je to fašistická korporatokracie, kde je podnikový sektor spojen s vládou… ale nikdo o kriminální koluzi neví, kromě několika mocných na samém vrcholu.

Jeff Bezos aféra a rozvod

A jak ve světle těchto zásadních odhalení dává smysl nejpodmanivější telenovele v historii Hollywoodu? Nezapomeňte, že C.I.A a Hollywood šli také vždycky bok po boku. Jsou odborníky na vytváření brýlí, které odvádějí pozornost a klamou, odvádějí naši pozornost a přesměrovávají ji.

Dokonce i The New York Times označil „Bezosovu aféru a rozvod“ za největší VIP melodrama, která kdy zaujala enormní množství pozorovatelů po celém světě. Dokonce i hvězda seriálu – Jeff Bezos – vypadá, že si libuje ve svých nových rolích hvězdy obrazovky… a právníka. Viz: Co se ve světě ve skutečnosti děje s „Jeffem Bezosem, Esq.“?

Opravdu, celá tato záležitost s Bezosem způsobí, že dokonce i „DALLAS“ vypadá jako „LÉTAJÍCÍ JEPTIŠKA.“ Tyhle věci opravdu nemůžeš vymyslet; ledaže by to bylo napsáno nejlepšími a nejbystřejšími hollywoodskými dodavateli CIA, které má.

Zde však existuje velmi radioaktivní politický příběh. Tento příběh se týká Donalda Trumpa a Jeffa Bezose, C.I.A. a Trumpovi organizace, The Washington Post a National Enquirer. A „Ano!“, má to hodně co do činění s tím, že C.I.A. dala do zástavy Jeffa Bezose k používá WashPo k potírání politických oponentů Deep State.

Jaký je ale skutečný příběh?

Tomu se bude věnovat budoucí článek, protože podstatnému bodu tohoto díla je mnohem důležitější porozumět. Mezitím je v odkazu níže mnoho nechutných detailů, které gaučovým detektivům pomohou sestavit tuto intelektuální hádanku dohromady.

Závěr

Máme několik velmi vážných problémů se způsobem, jakým Amazon kompletně převzal americkou společnost. Zvláště se týká způsobu, jakým si rostoucí Bezosova říše sama tak rychle uzurpuje tolik moci, zejména během Obamova prezidentského období bez zákonů.

Když titulky článků najednou zní takto: Trump Leak Now Points To Bezos’s Hidden $ 600M Deal With Obama CIA to Feed Washington Post, tak je jasné, že tady máme VELKÝ problém. To, že maloobchodní web mohl rozvíjet po několik desetiletí tolik zkorumpovaných a kompromitujících vzájemných vztahů v celé intel komunitě je skoro zázrakem, stejně jako to, co všechno měl tento druh Deep State pod radarem.

Na konci dne je z Amazonu jen další fašistická entita, s níž se bude muset zacházet velmi rozhodně… než zlikvidují v USA všechno, co považujeme za posvátné a důležité pro americký způsob života. A mimochodem, téměř každý zaměstnanec Amazonu vám řekne, že pracovat tam je jako pracovat ve Třetí říši, kde show z pozadí řídí „gestapo“ pod velením Bezose.

Zdroj:  1, 2

loading...