Záhadné zmizení bývalého šéfa výzkumu Pfizeru, který varoval před mRna vakcínami

single-image

Pokud sledujete alternativu pravidelně, tak jste určitě minulý rok v prosinci zaregistrovali petici adresovanou Evropské lékové agentuře (EMA), aby došlo k okamžitému zastavení vakcinačních testů na obyvatelstvu v Evropě, protože veškeré vakcíny proti koronaviru mají experimentální status a použití těchto vakcín k plošnému testování je de facto kriminální čin, protože hrozí těžká poškození a dokonce ženská neplodnost. (Foto: Youtube)

Prý je to hoax. Kde je pravda? Lidé ale dále nacházejí pod mikroskopem pohybující se vlákna v rouškách a respirátorech

Špičkový vědec v oblasti vakcín varuje svět: Okamžitě zastavte všechna očkování proti Covid-19, jinak bude uvolněno…

Pohybující se vlákna v respirátorech? Lidé sdílejí důkazy a chtějí odpovědi

Za touto peticí nestál žádný politik nebo aktivista, ale osoba, od které by to naprosto nikdo nečekal. Petici totiž podal britský výzkumník Dr. Michael Ben Yeadon, bývalý viceprezident farmaceutické společnosti Pfizer a bývalý šéf jejího biologického výzkumu respiračních a infekčních nemocí [1].

Dr. Michael Yeadon

Michael Yeadon strávil ve Pfizeru v oddělení biologického výzkumu celkem 16 let a vypracoval se až do druhé nejvyšší seniorské pozice viceprezidenta Pfizeru. Ve společnosti se věnoval výzkumu respiračních patogenů a léčebných látek, léků a vakcín pro léčbu respiračních a infekčních nemocí. Tento muž je podle všech indicií dalším učebnicovým příkladem tzv. Vzpoury loutek, o které jsem už nedávno psal. Dr. Michael Ben Yeadon v polovině února tohoto roku zmizel a od té doby nikdo netuší, co se s ním stalo. Nejprve si ale musíme vykreslit celý příběh okolo tohoto vědce, který vyvolává více otázek než odpovědí.

Bývalý viceprezident Pfizeru byl v dětství adoptován židovskou rodinou, jeho minulost de facto neexistuje

Britský vědec uvedl na svém Twitteru, že měl velmi těžké dětství. Jeho matka spáchala sebevraždu v době, kdy mu bylo pouhých 18 měsíců a jeho biologický otec, povoláním lékař, ho údajně opustil v jeho 16 letech [2]. Dostal se do rukou sociální péče a nakonec byl adoptován židovskou rodinou, která mu podle jeho slov poskytla lásku a vzdělání. Jeho celé židovské jméno zní Michael Ben Yeadon, ale vědec neuvedl, jaké bylo příjmení jeho biologických rodičů, a to přesto, že o to byl několikrát žádán novináři a fanoušky na jeho Twitteru, který již dnes neexistuje a byl Twitterem smazán. Když jsem se dozvěděl tyto informaci z článku Reuters a z dalších zdrojů, okamžitě jsem zpozorněl.

Dr. Michael Yeadon

Tento příběh o dětství špičkového vědce totiž kulhá na všechny nohy a připomíná historky o dětství Baracka Obamy, Angely Merkel, Václava Havla, Vladimira Putina a dalších osob, které jsou jakoby bez minulosti a bez doložitelného dětství a rodičů. Příběh o tom, že židovská rodina adoptuje skoro dospělého muže, je sice dojemná pohádka, které ale ne každý uvěří. Pravdou tak je, že původ a rodina Michaela Yeadona je obestřena tajemstvím. Pokud byl gójským chlapcem, ze kterého se stal po adopci židovskou rodinou chazarský kádr, potom se tato investice příliš nevyplatila v ohledu na to, k čemu došlo minulý rok na jaře.

Když bývalý viceprezident Pfizeru varuje před mRNA vakcínami, jednomu by mělo zatrnout

Až do dubna 2020 totiž Michael Yeadon, který židovský minorativ “Ben” v civilu nepoužíval, jak sám uvedl na Twitteru, byl zastáncem očkování v obecné rovině a nic nenasvědčovalo tomu, že by se něco mělo stát. Jenže stalo se. Vědec a výzkumník totiž od dubna loňského roku obrátil kormidlo o 180 stupňů a začal varovat před genově modifikačními vakcínami mRNA, které vyvíjí jeho bývalý zaměstnavatel Pfizer, protože tyto vakcíny podle něho přepisují lidskou DNA a není prý pravda, že interakce probíhá jen matričně.

To znamená, že vakcína vnáší do lidských buněk stavební plán RNA viru s pozměněnou strukturou tak, aby došlo k tvorbě antigenů charakteristických pro koronavirus a imunitní systém se tak naučil se skutečným virem bojovat. Minulý rok v dubnu se totiž něco stalo a Michael Yeadon uveřejnil varování, že tyto Messenger RNA (mRNA) vakcíny způsobují neplodnost na genetické bázi, protože mRNA vakcíny vstupují do ženské dělohy a do vajíček, kde způsobují non-reagenci biologického cyklu uvolňování vajíček z vaječníků a žena se tím pádem stává neplodnou. Podle Yeadona je to tím, že vakcíny přeprogramovávají vybrané úseky DNA, a to skrze vzkazy (messages) umístěné ve vakcínách mRNA.

Kromě tohoto tvrzení byl jedním z prvních vědců, který prohlásil, že tzv. druhá vlna covidové nákazy ve světě je vyvolána uměle za pomoci antigenních a PCR testů, které ukazují falešnou pozitivitu [3]. Skutečná druhá vlna podle Yeadona neexistuje, protože existuje pouze díky testům, které ukazují “čárku” náhodně všem lidem, přičemž záleží na tom, na koho vyjde jaký konkrétní test. Podle vědce se pozitivita na antigenních testech zajišťuje kombinací kyselin a zásad, takže pozitivitu testu vyvolává klidně i krabicové mléko, Coca-Cola, kyselé ovoce a celá další řada potravin.

Michael Yeadon vloni dubnu tak provedl něco, co se v okultních procesech řízení nazývá jako “Vzpoura loutek” a je to fenomén, který popisuje situaci, kdy nějaké osobě byla poskytnuta moc, nejlepší vzdělání, kariéra, elitní postavení, velké příjmy a peníze, věhlas, úspěch, ale tato osoba z nějakých důvodů se nehodlá podílet na něčem, z čeho se jí zvedá žaludek natolik, že obětuje všechny benefity a výsady a obrátí se proti svým sponzorům a benefaktorům. A přesně toto podle všeho nastalo u Dr. Michaela Ben Yeadona.

Vědec otočil o 180 stupňů vloni v dubnu 2020 a začal jít ostře proti Big Pharma, další klasická ukázka Vzpoury loutek

Dr. Michael Yeadon nastoupil do Pfizeru v roce 1995 a vydržel tam až do roku 2011, kdy společnost zrušila celou výzkumnou divizi výzkumu alergií a respiračních nemocí. Yeadon ihned poté v roce 2012 založil biotechnický startup Ziarco a přibral k sobě své kolegy, kteří rovněž skončili ve Pfizeru [4]. Farmaceutický gigant se ovšem o své bývalé zaměstnance postaral a Pfizer poskytl firmě Ziarco dotaci [5] na výzkum.

Ziarco nakonec o 4 roky později v roce 2016 koupila farmaceutická firma Novartis [6], kterou zaujala nová léčebná látka ZPL389, což měla být první orální tableta na světě na léčbu ekzémů. Minulý rok v červenci ale Novartis vývoj léku ukončil, protože první klinické studie nenaplnily očekávání. Ovšem Yeadon až do konce března 2020 nijak nevybočoval z řady a hlásal de facto totéž, co jeho kolegové, že pandemie skončí spolu s vakcínou. Minulý rok v dubnu se ale něco stalo, co mohlo rozhodnout o radikální změně postojů tohoto vědce.

Vlákna neživého parazita Morgellonu pod lidskou kůží

Právě vloni v dubnu se totiž začalo mluvit o tom, že začnou být zaváděny covidové pasy a vakcíny zřejmě neposkytnou imunitu, ale pouze rezistenci, takže očkovaní lidé budou i nadále infekční a lidé se budou muset prokazovat covidovými pasy při cestování, ale i při cestách na nákupy, do divadel, do restaurací atd. V té době muselo Yeadonovi dojít, že tady už nejde o zdraví populace zajištěné vakcínami, ale o totální kontrolu pohybu populace. A právě vloni v dubnu se začalo naplno hovořit o Velkém resetu z dílny šéfa Světového ekonomického fóra Klause Schwaba.

Dr. Michael Yeadon zřejmě v tom okamžiku pochopil, že nechce být součástí tohoto procesu a začal vyzývat lidi, aby se stýkali, aby zahodili roušky, aby se snažili zachovat si vlastní biologickou imunitu, protože nošením roušek po dlouhé měsíce a možná roky ji začnou ztrácet. Média začala okamžitě vědce dehonestovat, kolegové o něm začali říkat, že ho nepoznávají, že sabotuje vakcinační úsilí ve Velké Británii, a že svými výroky k tomu, aby lidé zahodili roušky, de facto zabíjí lidi.

Záhada údajně mimozemského neživého parazita, který je vhodným nosičem viru SARS-Cov-2 a fungují proti němu antiparazitika jako je Ivermectin?

Nebezpečí vakcín typu mRNA je především v tom, že se jedná o vakcíny, které dopravují do buněk konstrukční plány na výrobu částic, virů, antigenů, ale i umělých prvků zvaných morgellony, což jsou parazitické sekvence podobné hlísticím, někdy též označovaných jako vlákna, vlásečnice, které se mohou nacházet jak ve střevech v podobě chuchvalců vláken, tak i v pokročilejší fázi i pod kůží, kdy vlákna začnou trčet ven z kůže a mají strukturu v podobě polymerů, jindy skelných vláken různých barev. Jejich původ je neznámý a údajně nepochází z této planety. Morgellony jsou neživí paraziti s animací (neživý pohyb), kteří odolávají prostředí vakua, včetně vysoké radiace. Nepotřebují ke svému přežití kyslík, ani vodu, množí se jen v lidském hostiteli.

Chuchvalec vláken Morgellonu. Jejich vznik a původ je dosud neznámý

První veřejnou zmínku o morgellonech přinesl před 10 lety v květnu 2011 britský list The Guardian [7]. Jestli mohou být tato vlákna nosiči SARS-Cov-2 a jestli se nachází na antigenních stěrových tyčinkách, to není stále jasné, ovšem mRNA vakcíny dokáží importovat do buněk jakékoli RNA plány pro konstrukci jakýchkoliv objektů v lidském organismu. A násilné a plošně vynucované testování a špejlování stovek milionů lidí je opravdu natolik podezřelé, že můžeme zde spekulovat i o invazi, kdy do lidských těl je importován materiál, který není živý, ale přesto se hýbe.

Neživý organismus chovající se jako virus, ale o rozměrech a velikosti živého parazita

Jistě víte, že viry nejsou považovány za živé organismy, ale přesto se dokáží transportovat a množit formou parazitismu uvnitř lidských buněk. Virus vnikne do buňky, rozbalí se, vypadne z něj nákres plánu v podobě šroubovice RNA a buňka je přinucena podle RNA vyrobit to, co je v RNA zakódováno. A to může být cokoliv, nejen virus, ale i právě morgellon. Obojí je neživé, ale tváří se jako živé a obojí má funkci parazita. Virus jako parazit potřebuje buňku pro své množení. Morgellon jako parazit potřebuje střeva anebo lidskou kožní tkáň.

Zde jsou pro změnu bílá, černá, žlutá, modrá a zelená vlákna Morgellonu

Problém s viry i morgellony je v tom, že lidé je chápou jako živé organismy, které je potřeba zabít. Jenže viry a morgellony nejde zabít, nejsou to živé organismy. Někteří odborníci označují morgellony za přerostlé viry, které na sebe navazují keratin a některé prvky, přičemž vytváří vlákna, resp. vlásečnice podle genetické DNA šablony pro tvorbu lidských vlasů a chlupů. Od vlasů se však morgellony liší strukturou, která připomíná skelná vlákna a hlavně se liší svým umístěním, nejčastěji pod kůží, ale podle nových informací na americké alternativě i ve střevech a v plicích. A proti těmto parazitům zabírá, jak se zdá, lék Ivermectin. Kruh se uzavírá.

Neživý parazit jako vlásečnicový virus kopírující lidské vlasy na bázi skelného vlákna a keratinu? Americká CDC nic nezjistila a zametla studii pod koberec

Lidé podrobují roušky, respirátory a antigenní štětky rozborům a hledají černá vlákna. Jenže, nemusí jít jen o černá vláka, morgellony mohou mít i bílou či skelnou barvu, takže na vatové tyčince morgellona neobjevíte. Hlavním problémem je naprosté informační embargo o původu těchto parazitů. Mimozemský původ se přímo nabízí, protože paraziti nepotřebují atmosféru, přežijí ve vakuu, pod obrovskou radiací bez poškození, ale jakmile se dostanou do lidského hostitelského organismu, začnou se množit.

Vlákna Morgellonu v lidských fekáliích vlevo, vpravo vyrůstající naprosto nepochopitelně z lidského nehtu

Americká CDC v roce 2012 provedla studii a oznámila [8], že nic neobvyklého ohledně morgellonů nezjistila. Pacienti trpící tímto parazitem popisují nesnesitelný pocit mravenčení, jako kdyby se pod kůží něco pohybovalo. Parazit se může objevit přímo pod kůží a vypadá jako červená, modrá, zelená, černá anebo bílá vlásečnice, různě pokroucená. V některých případech vlákno pronikne kůží a roste směrem ven. Proč ale tady píšu o morgellonech? Protože Dr. Michael Yeadon mohl vědět, co tyto mRNA vakcíny skutečně v sobě nesou za stavební plány.

Zmizení vědce zanechalo více otázek než odpovědí

Dne 3. února tohoto roku měl Yeadonův účet na Twitteru zprávu pro 91 000 následovníků: „Pod mým ID se nedávno objevil tweet, který byl strašně urážlivý. V důsledku toho byl můj účet uzamčen. Samozřejmě jsem to smazal. Chci, abyste samozřejmě věděli, že jsem to nenapsal. “ Mluvčí Twitteru to odmítl komentovat. Yeadon nedal jasně najevo, jaký tweet měl na mysli. Ale krátce nato několik uživatelů Twitteru zveřejnilo screenshoty četných urážlivých protimuslimských tweetů z Yeadonova účtu zhruba před rokem.

Další ukázka vláken Morgellonu pod lidskou kůží v různých hloubkách pokožky

Následujícího dne, 4. února, Yeadon v tweetu záhadně zmínil: „Brzy zmizím.“ A opravdu, o dva dny později byl mimo Twitter. Jeho následovníci byli uvítáni touto zprávou: „Tento účet neexistuje.“ Brzy se změnil také jeho profil na LinkedIn, který nyní uvádí, že je „plně v důchodu“. Největší kritik mRNA vakcín tak nadobro zmizel a není jasné proč a kvůli čemu. Určitě ne kvůli nějakým komentářům na Twitteru. Co to znamená, když bývalý viceprezident Pfizeru najednou a zničehonic varuje lidstvo před nošením roušek, respirátorů a vakcínami? Je to brutální vzkaz goyim, obrovské varování. Vzpoura jedné z loutek nás varuje před procesem Total Control.

Zdroj: 1

loading...