Vakcinace nepomáhá, virus se neustále vrací! Izraelci se mají připravit na černý scénář opakovaného celoplošného očkování každých 6 měsíců!

single-image

Pokud někdo ze Svědků Covidových očekává, že vakcinování populace vrátí svět do normálu, potom je na krutém omylu. V úterý se o tom mohli přesvědčit Izraelci, když premiér Benjamin Netanyahu vystoupil večer v televizi v projevu k národu a šokovaným divákům potvrdil jednu z údajných konspiračních teorií, která se již asi měsíc šíří v Izraeli na sociálních sítích. (Foto: Rumble)

Konspirační teorie tvrdí, že izraelská armáda začala připravovat nový kontingenční plán na další celoplošné očkování Izraelců, a to již někdy na sklonku léta tohoto roku. Začali unikat informace, že izraelská vláda autorizačním pokynem zablokovala dodávky vakcín pro 27 zemí Evropské unie, zastavila příkazem veškeré dodávky a přesměrovala produkci vakcín čistě židovských firem Pfizer, Moderna a Johnson & Johnson přednostně do Izraele, a to v obrovském objemu přes více jak 30 milionů dalších dávek vakcín. Tato divoká konspirační teorie byla v úterý večer de facto potvrzena přímo ústy Benjamina Netanyahua.

Izraelský premiér ve večerním vystoupení v televizi nejprve našlapoval okolo horké kaše a hovořil o tom, že dosud není jasné a nikdo neví, jak dlouho bude vakcinace u očkovaných lidí fungovat, že prý to může být rok, případně i více, ale do Zelených pasů je preventivně uváděno, že 100% ochrana vakcíny trvá po dobu 6 měsíců. A potom to přišlo. Benjamin Netanyahu připustil, že v případě nejhoršího scénáře bude muset Izrael očkovat 9 milionů svých obyvatel 2 dávkami vakcíny pravidelně každých 6 měsíců, tedy dvakrát za rok. A že se nejedná jen o teoretickou úvahu, to potvrdilo další Netanyahuovo prohlášení, že jeho vláda právě zajišťuje 36 milionů vakcín pro další kolo očkování.

Izraelský premiér přiznal pravdivost konspirace o hromadění více jak 30 milionů vakcín pro očkování Izraelců každých 6 měsíců

Tím došlo k potvrzení konspirace, která hovořila o tom, že Izraelská armáda začala letadly přivážet z ciziny tisíce a tisíce palet krabic s vakcínami, které byly původně určeny pro Evropskou unii. Vyvolený národ má vždy ve všem absolutní přednost, naprosto a absolutně ve všem, v privilegizaci i v likvidaci. Co to znamená pro procesy řízení, to je naprosto jasné, pokud čtete moje články a posloucháte mé pořady na SVCS.

Proces trvalého a nikdy nekončícího Total Control řízení populace pomocí očkovacích pasů, databází, průkazů, aplikací, kamer a skenerů kontrolujících pohyb, vstup obyvatel a dělení populace na dvě kasty, na držitele pasů a na ty ostatní. Informace z Izraele ukazují, že vakcína nepomáhá ve smyslu, jaký byl očekáván, protože virus se pořád vrací a vakcíny virus nezabíjí, přesně jak jsme na Aeronetu upozorňovali, vakcíny nevytváří imunitu, ale pouze rezistenci, a to na omezenou dobu.

A ta doba, jak se ukazuje, je omezena opravdu hodně, není to podle všeho ani rok, je to pouze půl roku. A vzhledem k tomu, že naočkování zhruba 10 milionů obyvatel i v zemi jako je Izrael trvá až půl roku, potom to znamená jedinou věc, že očkování se nezastaví po celý rok. Jakmile bude populace naočkována jarní dávkou, už se bude stát fronta na podzimní dávku, aby se stihla naočkovat do jara příštího roku.

Ve společnosti, kde virus nemizí a pořád se vrací, nebude nikdy už bezpečno. Stejně jako sezónní chřipka, která asi podle všeho zmizela nebo umřela na koronavirus, se novou sezónní nemocí stane Covid a lidé se budou očkovat. Kdo se nebude očkovat, nebude mít covidový pas, bude se muset nechat testovat každé 3 dny, zhruba 2x týdně. A kdo se odmítne i testovat, ten to bude mít tvrdé.

Kdo nebude mít Zelený pas, stane se odpadlíkem v populaci. První věc, kterou ztratí, bude zaměstnání

V první řadě bude izolován od společnosti. V ideálním případě ho zaměstnavatel nechá pracovat na Home Office natrvalo, prostě napořád. Jenže, to se nebude týkat profesí, kde Home Office práce nepřipadá v úvahu, práce u výrobního pásu, v montovně, v podniku ve výrobě atd. A kdo se nenechá očkovat a ani špejlovat, přijde o práci, bude vyhozen pro absenci, protože covidová hlídka u dveří fabriky ho nevpustí na pracoviště. A když se nedostaví na pracoviště, dostane áčko. Zaměstnanec se bude bránit, že do práce chtěl přijít, sekuriťáci na bráně ho ale nevpustili. Zaměstnavatel řekne, že pracovník měl mít test.

Pracovník řekne, že strkání špejlí mu poškozuje sliznici nosohltanu. A zaměstnavatel řekne, že pokud má pracovník tyto zdravotní problémy, v podniku u nich už prostě pracovat nemůže. Pracovník se bude moci obrátit na právníka, protože jednání zaměstnavatele zjevně porušuje článek 19 Charty lidských práv OSN, který zakazuje páchání újmy na komkoliv pro jeho přesvědčení [1]. Nesouhlas osoby s očkováním či testováním, což jsou zásahy do lidského těla, jsou nesouhlasy odvozené od přesvědčení osoby o škodlivosti takových zásahů, a tudíž se na ně vztahuje ochrana článku 19 Charty.

VIDEO: Bibi propagoval v televizi očkování a vysmíval se konspiracím. Jenže teď se jedna z nich stala znovu skutečnosti a Bibi ji musel přiznat, Izraelce budou očkovat dvakrát ročně

Přesto však česká vláda hodlá kopírovat izraelskou cestu a po vzoru Benjamina Netanyahua dojde od 11. dubna ke spuštění mediální a hlavně televizní kampaně na podporu očkování v ČR. Kampaň bude slibovat lidem privilegia a výhody, obrázky zachycují plné hospody lidí s covidovými pasy, plné stadiony a koncerty, hokejové a fotbalové zápasy, divadla a kina, všechno dostupné pro lidi, kteří se nechají očkovat. Mediální kampaň má trvat do konce září [2] a bude na ni ze státního rozpočtu vynaloženo 50 milionů korun, což jsou drobné a podle všeho nepůjde o nijak vážně myšlenou kampaň. Netanyahu v Izraeli natočil přesně před týdnem na svátek Purim propagační očkovací video, kde si utahoval z údajných konspirací. V úterý večer mu ale už v televizi do smíchu nebylo. Jakou formu tedy bude mít česká kampaň, to se teprve uvidí.

Každopádně reklama bude lákat lidi na privilegia spojená s covidovými pasy a s dělením obyvatelstva na 2 kasty, na očkované osoby a na ty ostatní. Česká republika podle informací nehodlá vytvářet vlastní covidové pasy a čeká na zavedení evropských Green Pass aplikací pro mobilní telefony. Brusel tlačí na spuštění projektu ještě před začátkem léta, ale zatím prý neexistuje ani protokol, ani API rozhraní, ani smluvený formát národních databází. Ovšem i v době covidové hysterie v ČR existují rovní a rovnější. Neuvěříte, že v ČR právě teď existují školy, které mají otevřeno, studenti a žáci do nich neustále chodí, a to dokonce bez roušek a respirátorů. Ne, není to vtip!

Studenti na školách zřízených Ministerstvem spravedlnosti nemusí nosit ani roušky, ani respirátory

V prosincovém nařízení Ministerstva zdravotnictví o pandemických opatřeních [3] je totiž uvedeno několik výjimek, přičemž jedna z výjimek platí i pro školy zřizované ministerstvem spravedlnosti. Studenti škol zřízených pod tímto ministerstvem nemají povinnost nosit ani roušky, ani respirátory. Když se lidé z ANS písemně obrátili na tiskový odbor ministerstva zdravotnictví, aby vysvětlil, proč tyto školy a jejich studenti mají výjimky, tak se jim dostalo neuvěřitelné odpovědi.

Tyto školy mají totiž výjimky proto, že se jedná o ucelené a neproměnlivé kolektivy stále stejných lidí, a proto nemusí nosit roušky! Ano, čtete správně, to není aprílový vtip, tohle opravdu v odpovědi napsal tiskový odbor ministerstva zdravotnictví. Týká se to třeba Justiční akademie v Kroměříži a jejích poboček v regionech [4], jejímž zřizovatelem je Ministerstvo spravedlnosti. Škola vzdělává vyšší soudní úředníky, soudce a státní zástupce, kteří na akademii studují. Nemusí nosit roušky, ani respirátory. Dále se to týká škol zřizovaných v rámci věznic, které také spadají pod Ministerstvo spravedlnosti.

Odpověď tiskového odboru

Také vám to hlava nebere? Proč soudci, státní zástupci a další nemusí na školách při studiu nosit hadry a dusítka na ústech? Nechápete to? Nejste sami. A co ten popis o ucelených skupinách lidí? Ano, tušíte správně, tento popis uceleného a neproměnlivého kolektivu přece platí na všechny školy, všech zřizovatelů, platí i na mateřské školy. Tam všude jsou přece ucelené a neproměnlivé kolektivy stále stejných lidí po celý školní rok. Panečku, to je chucpe! Školy pro soudce, státní zástupce a další pracovníky v justici po studentech roušky a respirátory nepožadují!

A proč? Protože v ČR jsou lidé a lidé, tedy rovní a rovnější. Zajisté se to bude týkat i očkování v budoucnu. Na goyim musí být přísnost, ale papalášské stavy jsou symbolem privilegií. Kolaborace s globalistickým nepřítelem má mnoho podob a právě papalášství je jednou z poznávacích značek. A Bibi v Izraeli už své ovečky připravuje na další kolo celoplošné jehlovačky. Brzy se i toto okopíruje do ČR, vakcinace 2x za rok je realita!

Zdroj: 1

loading...