Takto se měnily hlasy. Auditní bezpečnostní firma z Dallasu potvrdila, že hlasy amerických voličů končily na serveru ve Frankfurtu v Německu

single-image

Americká televize Newsmax přinesla před několika dny zásadní reportáž o volebním elektronickém systému společnosti Dominion, který je používaný ve většině amerických států. Reportáž je natolik zásadní a výbušná, že jsem připravil titulkovaný překlad té nejdůležitější části pořadu, abyste viděli, že americké volby jsou ve skutečnosti největším podvodem v historii všech tzv. demokratických zemí. Po zhlédnutí videa se už nikdy nebudete dívat na volby stejným pohledem a mnoho z vás začne volby bojkotovat.

Protože prostě zjistíte, že bez ohledu na to, jak hojná je volební účast, kolik lidí přijde, tak ve skutečnosti úzká skupina světových elit a jejich organizací to za pomoci podvodů a dálkových přístupů na sčítací servery pokaždé zařídí tak, aby vyhrál jejich kandidát, případně jejich vybraná politická strana. Pokud si někdo myslel, že USA jsou kolébkou demokracie, tak dnes už to rozhodně neplatí. A můžeme se jenom dohadovat, jaký volební software je používán v ČR, na Slovensku a v dalších evropských zemích, kolik zadních vrátek a přepisování hlasů probíhá na dálku při volbách v Evropě.

Russ Ramsland

Bezpečnostní analytik texaské auditní společnosti Allied Security Operations Group z Dallasu Russ Ramsland poskytl rozhovor v podcastu “America, can we talk?” a odkryl informace o auditu volebního softwaru firmy Dominion na objednávku vlády státu Kentucky poté, co po volbách guvernéra v roce 2019 došlo k podání žalob na základě podivností s mizením hlasů během voleb. Auditní firma provedla rozbor softwaru a zdrojového kódu volebního softwaru firmy Dominion a výsledek byl naprosto šokující a otřesný.

Ve zdrojovém kódu byl totiž objeven malware QSNATCH, který umožňuje hackerům dálkový přístup k celé volební infrastruktuře softwaru, ke všem databázím a volebním mašinám, a to v reálném čase, naživo, a to dálkově, z opačného konce planety, kdy celé úpravy a změny voleb probíhají v cloudu a po provedení změn se upravené záznamy nahrají z cloudu zpátky do databází a serverů v USA, do jednotlivých serverů ve volebních okresech a do státních serverů. Systém umožňuje dokonce i zapisovat a měnit výsledky v koncových volebních mašinách ve volebních místnostech.

V americkém volebním softwaru je hackerský malware, zjistila auditní firma z Texasu

Jenže, co je daleko horší, tento software firmy Dominion je tak mizerný a špatný, že systém podle Russa Rumslanda umožňuje dokonce i zachytávat přihlašovací údaje volebních komisařů v jednotlivých volebních místnostech a hackeři se potom s těmito přihlašovacími údaji přihlašují k volebním serverům a do hlasovacích mašin a tam jménem těchto osob provádí změny. A to pořád není to nejhorší. Analytická firma z Texasu zjistila, že nástroj QSNATCH umožňuje plný a nejvyšší privilegovaný přístup do systému, takže hacker může naprosto nepochopitelně a bez námahy mazat i auditní přístupové logy a zametat tak za sebou stopy.

Schéma fungování volebního softwaru Dominion a jeho možnosti hackerského ovládání

Tyto auditní logy slouží jako klasické logy na běžném webovém serveru, uchovávají záznamy o všech požadavcích na server, a to i několik let zpětně, podle toho, jak je nastavené pravidlo pro management logu serveru. V tomto případě tedy hacker logy smaže a v tom okamžiku ani forenzní expert již nemůže říct, které hlasy byly uměle přidány, které byly smazány kandidátovi, které byly překlopeny od jednoho kandidáta ke druhému, prostě vůbec nic. A přesně toto se dá očekávat, že se zjistí, až se začnou volební servery a mašiny prověřovat. Logy budou vymazané, případně trunkované, tedy oseknuté a zkrácené. Nyní si povíme, jak software firmy Dominion funguje a z čeho se skládá.

Celý americký volební systém se zrcadlí a přenáší na servery soukromých firem v USA a odtamtud na server podivné firmy SCYTL ve Frankfurtu

Základním bodem je volební terminál ve volební místnosti. Tento terminál je napojen na volební infrastrukturu, která je rozmístěna na úrovni okresů a slučuje se ve státním sčítacím centru, tedy na úrovni daného amerického státu. Toto centrum je technicky řešeno jako softwarový “vault” obsahující nástroje a programy pro práci s volebními daty. Nacházejí se v něm následující aplikace:

  • Volební knihy se seznamy voličů a oprávněných osob k administraci voleb
  • Samotné volební databáze s hlasy voličů, s registracemi atd.
  • Tabulační software, který se stará o evidenci hlasů, voličů a kandidátů v dané volbě
  • Reportační software, který šíří do světa průběžné výsledky z tabulačního softwaru
  • Neoficiální databáze pro interní účely
  • Oficiální databáze Státního sekretáře, obsahuje evidenci obyvatelstva daného státu
Virus QSNATCH ve volebním softwaru Dominion

A teď přijde ta hlavní pecka, která prostě v demokracii nemá obdoby. Analytici texaské auditní firmy zmapovali, co se děje s obsahem tohoto bezpečnostního vaultu. Veškerý obsah vaultu se tzv. zrcadlí a synchronizuje nejprve na server společnosti Clarity Elections v Tampě na Floridě. To je firma, kterou vlastní právě zmíněná španělská firma SCYTL se sídlem v Barceloně. Tento volební systém, kromě USA, přitom používá dalších 28 států na světě.

Data jsou zrcadlena ještě u třech dalších firem, Arikkan, VR Systems a GCR a od těchto 4 společností v USA se potom data přesunují na detašovaný server společnosti SCYTL umístěný v Německu ve Frankfurtu nad Mohanem. A z tohoto serveru ve Frankfurtu je potom možné skrze cloud nahrávat upravené hlasy a celé databáze zpátky dovnitř volebního vaultu v USA. Tím je de facto porušen americký volební zákon a především bezpečnostní zákony o národní bezpečnosti USA.

Dominion je jenom nastrčená firma, volební software programuje Smartmatic

Kromě toho, k vaultu mají přímo zevnitř z USA přístup ještě další firmy, mezi nimi i společnost SGO Smartmatic. O této společnosti chystáme extra článek, protože právě tato společnost je skutečným dodavatelem amerického volebního softwaru pro firmu Dominion, ta totiž slouží pouze jako bílý americký kůň, stará se o marketing a prodeje volebních systémů, ale sama volební software neprogramuje, o to se stará subdodavatel, SGO Smartmatic. Analytická firma z Texasu tak zjistila, že volební data amerických voličů končí v Německu a je to tak definitivně potvrzené texaskou auditní firmou. Samotná firma SCYTL to na svém webu popírá, že jde o hoax, ale její dementi jsou na webu naprosto liché a zřejmě uveřejněné na radu jejich právníka.

Uvnitř volebního softwaru Dominion je virus

Firma nemůže zpochybnit stanovisko nezávislé auditní firmy, která vypracovala posudek pro vládu amerického státu Kentucky. Tyto posudky jsou předloženy pod přísahou a jakákoliv nepravda v odborném posudku pod přísahou by měla pro auditní firmu a její majitele fatální důsledky v americkém právním systému. Naší redakci se dnes podařilo získat podrobnější informace o zásahu americké armády zde ve Frankfurtu.

Pátrali jsme po podrobnostech a zjistili jsme, že zásah podle všeho neproběhl na německém území, ale na pozemku amerického velvyslanectví ve Frankfurtu nad Mohanem, kde se nachází velké datové centrum, které na pozemku Generálního konzulátu a velvyslanectví pro americkou vládu provozuje americká společnost AMAZON. Na tento drobný ale zásadní detail nás upozornil zdroj z německé alternativy, který se dostal k našemu včerejšímu článku. A to najednou dává daleko větší a lepší smysl.

Americká armáda zasahovala podle našich informací ve Frankfurtu na výsostném území USA, na půdě Generálního konzulátu na Gießener Straße ve Frankfurtu

Americká armáda může na americkém výsostném území, tedy na pozemcích konzulátu a velvyslanectví USA, zasahovat zcela bez omezení, aniž by došlo k narušení svrchovanosti hostitelské země. Tato informace ovšem znamená, že společnost SCYTL ze Španělska tak ve skutečnosti nemá nic společného se Španělskem, ale je to maskovací firma pro operace americké CIA. A právě CIA si prý zřídila na Generálním konzulátu USA ve Frankfurtu mamutí hackerské centrum s vlastním datacentrem, právě s tím, které tam provozuje AMAZON. Investigativní článek o hackerském doupěti CIA na americkém konzulátu ve Frankfurtu přinesl již v roce 2017 německý deník Frankfurter Allgemeine Zeitung [1].

Americký Generální konzulát ve Frankfurtu

Najednou to do sebe dokonale zapadá. Americký konzulát ve Frankfurtu totiž střeží brigáda americké námořní pěchoty, která na příkaz amerického prezidenta může na pozemku obrovského konzulátu, největšího v Evropě, provést razii v datacentru CIA na těchto pozemcích. AMAZON je totiž provozovatelem cloudové a páteřní infrastruktury americké armády a rovněž ministerstva zahraničí, takže najednou ani nepřekvapí, že auditní firma z Texasu zjistila, že server firmy SCYTL ve Frankfurtu patří do sítě Amazon Cloud Services, jenže podle našich informací nejde o jedno z datacenter Equinix, ale o vlastní datacentrum na půdě amerického okupačního (nově generálního) konzulátu.

Zdroj: 1

loading...