Studie CDC zjistila, že 74% všech nových případů Covid-19 postihuje plně očkované osoby, které mají dvě dávky mRNA vakcín

single-image

Po několika měsících mlžení, zapírání, vykrucování se a maskování se nakonec pravda o očkování a nových případech nakažených osob dostala na světlo i na oficiálním webu amerického Centra pro kontrolu nakažlivých nemocí (CDC) a pro mnoho svědků covidových to bude asi šok. Americká CDC totiž oznámila výsledky studie [1] epidemie nových případů Covid-19 v americkém státě Massachusetts v červenci tohoto roku. Studie bez jakékoli pohybnosti zjistila, že 74% všech nových případů nákazy se objevilo u plně očkovaných osob, které obdržely plné dvě dávky mRNA vakcíny Pfizer a Moderna. Studie tak po mnoha měsících zapírání ze strany úřadů potvrzuje informace alternativy, čímž se znovu údajná konspirace Aeronetu stává realitou a nepohodlnou pravdou. Níže si ocitujeme informace ze studie. (Foto: Flickr)

Online prezentace FDA z října 2020, ve které došlo k odhalení utajovaných vedlejších příznaků vakcíny Pfizer

V červenci 2021 bylo po několika velkých veřejných akcích ve městě Barnstable County ve státě Massachusetts zjištěno 469 případů COVID-19 u obyvatel státu Massachusetts, kteří do města přicestovali v období od 3 do 17. července. Z toho 346 případů (74%) se vyskytlo u plně očkovaných osob. Testy identifikovaly variantu Delta u 90 % vzorků od 133 pacientů.

Prahové hodnoty cyklů byly podobné u vzorků od pacientů, kteří byli plně očkováni, i u těch, kteří očkováni nebyli. Těchto 469 případů COVID-19 je spojeno s četnými letními akcemi a velkými veřejnými shromážděními ve městě v okrese Barnstable ve státě Massachusetts. Proočkovanost způsobilých obyvatel státu Massachusetts byla 69%. Přibližně tři čtvrtiny případů (346 osob, tedy 74%) se vyskytly u plně očkovaných osob (tedy těch, které absolvovaly dvoudávkovou kúru mRNA vakcínami (Pfizer-BioNTech nebo Moderna), nebo dostaly jednu dávku vakcíny Janssen (Johnson & Johnson) ≥ 14 dní před expozicí.

Tři čtvrtiny plně očkovaných osob jsou nakaženy mutací Delta. To je závěr studie CDC

Genomické sekvenování vzorků od 133 pacientů identifikovalo variantu B.1.617.2 (Delta) viru SARS-CoV-2, který způsobuje COVID-19, u 119 osob (89%) a sublinie Delta AY.3 u jednoho (1%). Celkem 274 (79%) očkovaných pacientů s epidemickou infekcí bylo symptomatických. Z pěti pacientů s COVID-19, kteří byli hospitalizováni, byli čtyři plně očkováni. Nebylo hlášeno žádné úmrtí. Hodnoty cyklu prahové hodnoty (Ct) reverzní transkripce-polymerázové řetězové reakce (RT-PCR) v reálném čase u vzorků od 127 očkovaných osob s průlomovými případy byly podobné jako u 84 osob, které nebyly očkovány, nebyly plně očkovány nebo jejichž očkovací status nebyl znám (medián = 22,77, resp. 21,54).

Online prezentace FDA z října 2020, ve které došlo k odhalení utajovaných vedlejších příznaků vakcíny Pfizer

Delta varianta SARS-CoV-2 je vysoce přenosná. Očkování je nejdůležitější strategií prevence závažného onemocnění a úmrtí. Dne 27. července CDC doporučila, aby všechny osoby, včetně těch, které jsou plně očkovány, nosily roušky/respirátory ve vnitřních veřejných prostorách v oblastech, kde je přenos COVID-19 vysoký nebo značný. Zjištění z tohoto šetření naznačují, že i jurisdikce bez značného nebo vysokého přenosu COVID-19 by mohly zvážit rozšíření preventivních strategií, včetně rouškování ve vnitřních veřejných prostorách bez ohledu na stav očkování, vzhledem k potenciálnímu riziku nákazy při účasti na velkých veřejných shromážděních, kterých se účastní cestující z mnoha oblastí s různou úrovní přenosu.

Tolik tedy citace ze studie CDC.

Očkování prokazatelně přitahuje mutace, anebo je očkování přímo způsobuje

A teď otázka: Jak je možné, že ve vzorku jakékoliv populace nakažené Deltou tvoří očkovaní tři čtvrtiny všech infikovaných, zatímco neočkovaných je nakažena jen čtvrtina? Tato výše uvedená citace ze studie CDC tedy potvrzuje články Aeronetu, které zde publikujeme už od jara, ale po celou dobu byly naše informace označovány za konspirační, když jsme upozorňovali, že není pravda, že mutace šíří neočkované osoby. Naopak, upozorňovali jsme, že hlavními nosiči mutací jsou plně očkované osoby, což z empirického hlediska je naprosto neuvěřitelný šok, který z hlediska statistiky usvědčuje farmaceutické společnosti ze lži, když tvrdily, že jejich vakcíny mají více než 95% účinnost ochrany.

Online prezentace FDA z října 2020, ve které došlo k odhalení utajovaných vedlejších příznaků vakcíny Pfizer

Očkování totiž opravdu přitahuje mutace, anebo tyto očkované osoby tyto mutace přímo vyrábí ve svých tělech! Namísto toho se ukazuje, že tři čtvrtiny nově nakažených jsou plně očkované osoby. Teď si představte situaci, že by se nechalo v populaci za normální situace naočkovat proti sezónní chřipce větší množství obyvatelstva, a to na základě propagační kampaně vlády a médií. A po naočkování by se zjistilo, že tři čtvrtiny očkovaných chytly chřipku. Co by to znamenalo? No přece nekonečné zástupy lidí v reklamačních frontách před očkovacími centry a chtěli by vrátit peníze. To je jediný rozdíl od současné situace, kdy proti Covid-19 se očkuje bez hotovostní spoluúčasti očkované osoby.

Proč vídáte stále více vojáků AČR v blízkosti očkovacích center? Protože lidé po očkování umírají, a ne všichni se očkovali dobrovolně, ale z donucení… a kdo přijde o blízkého, bude hledat viníky

V pátek mi do pořadu na SVCS volala posluchačka, jestli prý vím o tom, že před mnoha očkovacími centry v ČR jsou vojáci AČR. Odpověď zazněla v pořadu, proč tomu tak je, a nyní navíc máte před očima důvod v podobě potvrzení od CDC, proč tam ti vojáci asi tak musí být. Je to kvůli “reklamacím” vedlejších projevů vakcín, kdy tyto projevy můžou způsobit těžké nemoci, anebo dokonce smrt člověka. A logicky, po přečtení studie CDC se mnoho očkovaných osoby bude cítit podvedeno.

A mnoho lidí, kterým po očkování a dvou dávkách vakcíny zemřel někdo blízký, aniž by lékaři měli odvahu do úmrtního listu vyplnit příčinu smrti, budou čelní srážku s realitou vydýchávat velmi těžko a velmi různě. A někteří zoufalí lidé by mohli učinit zoufalé kroky, proto tam jsou ti vojáci před těmi očkovacími centry. Přesně kvůli tomu, co přiznává po dlouhé době tato studie CDC. Jenže, to není to nejhorší z hlediska propagační vakcinační kampaně.

Na americkou alternativu o víkendu unikla [2] neuvěřitelná informace z loňského října, z online tiskové konference amerického Úřadu pro kontrolu potravin a léčiv (FDA), kde během neuvěřitelné dlouhé a více než 8-hodinové prezentace [3] problesklo v čase 02:06:30 na obrazovce na několik sekund něco, co tam asi být nemělo. Byl to jmenovitý seznam všech do té doby nezveřejněných, utajovaných a nepublikovaných vedlejších příznaků vakcíny Pfizer z klinických studií. Seznam vedlejších příznaků podle FDA pochází od VAERS (Vaccine Adverse Event Reporting System),  což je americká databáze nahlašování vedlejších účinků vakcín.

Americké FDA unikla seznam vedlejších příznaků vakcíny Pfizer! Na prvních třech místech je vymalováno, vakcína způsobuje samotnou nemoc, smrt a potraty!

A představte si, že na prvních dvou místech seznamu vedlejších projevů vakcíny Pfizer jsou nemoc Covid-19 a smrt. Ano, nemoc Covid-19 je vedlejším příznakem č. 1 v případě očkování vakcínou Pfizer, takže zdravý člověk se nechá naočkovat, protože ho k tomu donutí zaměstnavatel anebo škola, a namísto ochrany člověk onemocní koronavirem. No nekup to, vždyť je to zadarmo! A hned na druhém místě je smrt jako vedlejší projev. Poté následují další děsivé vedlejší příznak. Jejich plný seznam je zde:

 • Nemoc Covid-19
 • Smrt
 • Poruchy těhotenství a porodu
 • Guillainův-Barrého syndrom
 • Akutní diseminovaná encefalomyelitida (“Charakterizovaná krátkým, ale rozsáhlým zánětem v mozku a míše, který poškozuje myelin – ochranný obal nervových vláken,” podle NIH).
 • Příčná myelitida
 • Encefalitida/myelitida/encefalomyelitida/meningoencefalitida/meningitida/encefolapatie
 • Křeče/záchvaty
 • Mrtvice
 • Narkolepsie a kataplexie
 • Anafylaxe
 • Akutní infarkt myokardu
 • Myokarditida/perikarditida
 • Autoimunitní onemocnění
 • Ostatní akutní demyelinizační onemocnění
 • Neanafylaktické alergické reakce
 • Trombocytopenie
 • Diseminovaná intravaskulární koagulace
 • Žilní tromboembolie
 • Artritida a artralgie/bolesti kloubů
 • Kawasakiho choroba
Donucené očkování se může stát časovanou bombou ve společnosti

Tyto vedlejší příznaky nezná nikdo z očkovaných lidí. Nikdo jim tento seznam nedává do ruky a dokonce se objevují i lékaři, kteří doporučují a schvalují očkování těhotným ženám. Představte si, že manželský pár se dlouho snaží o potomka, a když manželka konečně otěhotní, tak se nechá očkovat a po pár měsících dítě potratí. Zoufalý otec začne hledat viníky a spolu s nimi odpovědi.

A přesně kvůli tomu před těmi očkovacími centry jsou ti vojáci. Znovu je třeba zopakovat, že kdyby očkování bylo dobrovolné a hlavně nevynucované, žádní vojáci by tam být nemuseli. Pokud se člověk dobrovolně rozhode očkovat, a postihne ho vedlejší příznak, tak si za to prostě může sám, za svoji blbost. Logicky si nikam nepůjde nic vyřizovat. Jenže v případě covidových vakcín o nějaké dobrovolnosti nemůže být u mnoha lidí ani řeči.

Stačí si pustit televizi nebo přečíst média a už to máte před sebou jako na talíři. Neočkovaní nesmí přes hranice. Neočkovaní nesmí do hospody. Neočkovaní nesmí do nákupáku. Ale hlavně, neočkovaní nesmí do práce a do školy! Mnoho lidí, kteří se již dali nebo chystají se dát očkovat, tak učinilo nikoliv kvůli tomu, že by patřili do klubu Svědků Covidových, kteří stojí frontu na vax už časně ráno, ale protože je k tomu někdo donutil.

A obvykle ten někdo je zaměstnavatel, anebo škola. A když člověk je donucen k vaxu a to očkování ho poškodí opravdu závažným způsobem, anebo jeho blízkého, tak takový člověk se může začít ve vzteku mstít. Proto právě kvůli tomu tam jsou ti vojáci před těmi očkovacími centry. Vlády si zahrávají s ohněm. A představte si, že v této vypjaté situaci se jistá učitelka rozhodne motivovat (chtělo by se říct korumpovat) své studenty.

Učitelka rozeslala studentům email, že dostanou jedničku, pokud se nechají naočkovat. A co dostane učitelka od rodičů, až naočkované dítě rodičům zemře nebo skončí na JIPce?

Učitelka Obchodní akademie a Střední odborné školy generála Františka Fajtla v Lounech slibuje každému žákovi, který se nechá očkovat, jedničku z předmětu Veřejná správa [4]. Z informací nevyplývá, jestli je tím myšlena jedna známka do hodnocení, nebo jednička z celého předmětu za celé pololetí. V emailu učitelka sděluje studentům, že jednička bude mít hodnotu 10 pro účely klasifikace. Netuším, co to znamená, že jednička bude mít hodnotu 10, asi se jedná o tzv. váhovou hodnotu známky, podobně jako známka z kontrolního testu má mnohem nižší váhu než známka ze souhrnné písemné čtvrtletní práce. Pokud je tato váhová stupnice od 1 do 10 na uvedené škole, potom tato jednička za očkování přinese studentům hodnocení prakticky zadarmo, až to zavání uplácením a korumpováním.

„Milé studentky, milí studenti, přeji vám krásné prázdniny a těším se, že se v září sejdeme ve škole. Věřím, že očkování a komunitní imunita nám pomůže vrátit náš život k normálu. Chci tuto myšlenku podpořit, a proto vyhlašuji: ten, kdo po prázdninách přinese certifikát, že je naočkovaný, získá jedničku v předmětu Veřejná správa. Známka bude mít hodnotu 10. Neváhejte a zapojte se, akce bude do konce září.“

A jak uvedla už TV Nova [4], vedení školy prý proti iniciativě této učitelky nebude nijak zasahovat. Zašlete jim do školy náš článek, ať vidí poslední studii CDC, ale rovněž i vedlejší a utajené vedlejší příznaky. A nechci ani na okamžik domýšlet, jakou past na sebe učitelka nachystala, jestli na základě jejího podnětu se nějaký student naočkuje a nedej Bože zemře, nebo dostane infarkt, zánět srdečního svalu apod. Potom bych nechtěl být v kůži učitelky, ani ředitele, protože potom se obávám, že by příslušníci AČR museli postávat nejen před očkovacími centry, ale i před budovou této zmíněné školy.

Rodiče by potom mohli přímo obvinit učitelku a školu ze zabití syna či dcery. Podněcování a korumpování studentů jedničkami za to, že se naočkují experimentálním roztokem, jenž má pouze bezpečnostní výjimku EMA na území EU do konce roku 2023, je naprostou nezodpovědností učitelky, a rovněž vedení školy, které tomu nechce učinit přítrž. Jedna věc je motivovat a propagovat očkování z pozice státu, ale jiná věc je uplácet studenty známkami za podstoupení vakcinace. Ale koho to dnes překvapuje, když dnes už neuplácí jen školy známkami své studenty, ale rovnou premiéři nabízejí mladým lidem za vakcinaci tenisky a iPhony, že?

Zdroj: 1

loading...