Mike Lindell nabízí odměnu 5 milionů dolarů každému, kdo prokáže nepravdivost jeho údajů o podvodech v listopadových prezidentských volbách 2020

single-image

Mike Lindell bude hostit kybernetické sympozium, na kterém plánuje publikovat důkazy o masivních volebních podvodech, které on a tým soudních znalců nashromáždili od voleb v listopadu 2020.

Výbušné dokumenty Mika Lindella, Absolutní důkaz a Absolutní ovlivnění, sledovalo téměř 200 milionů lidí po celém světě. První dokument vysvětluje, jak velký tým expertů na počítače a forenzní vědy zjistili, že k masivním voličským podvodům došlo v listopadových volbách prostřednictvím hlasovacích zařízení připojených k internetu. Následující dokument Absolutní ovlivnění se věnuje statistickým anomáliím voličů a registraci voličů, vysvětlil Dr. Douglas G. Frank, expert na modelování dat. Obsahuje také důkazy, které by dokazovaly, že IP adresy ze zahraničí byly připojeny k našim hlasovacím zařízením v jiných zemích.

Při Mikeovu vyšetřování volebních automatů se ježily chlupy. Společnost Dominion Voting Machines žaluje jeho společnost My Pillow o 1,3 miliardy dolarů za urážku na cti. Ředitel společnosti My Pillow dal 1,6 miliony dolarů na soudní řízení proti Dominion Voting za vyhrožování nebo žalování jednotlivců a médií, kteří se odváží mluvit o volebních podvodech souvisejících s hlasovacími automaty.

Lindellova žaloba obviňuje Dominion z potlačení svobody projevu. Kromě potlačení hlasů Američanů, kteří mají právo vyšetřovat a zpochybňovat bezpečnost hlasovacích automatů používaných v našich volbách, generální ředitel společnosti My Pillow přiznává, že letos přišel o tržby v desítkách milionů dolarů poté, co mnoho velkých firem jako Kroger, Bed Bath and Beyond, Kohl’s a Wayfair stáhly produkty My Pillow z nabídky kvůli boji za volební podvody.

Ve třetím dokumentu Mika Lindella o podvodech s voliči „Absolute Proof 9-0,“ uvedl Mike nové informace, které zahrnují „zachytávání paketů“ nebo „PCAP“ a ukazují důkazy o konkrétním internetovém provozu prostřednictvím informačních paketů. Americký Nejvyšší soud má rozhodnout, že došlo k masivnímu podvodu voličů v listopadu 2020.

Existuje mnoho lidí z levice a také hlavní média Demokratické strany, které zesměšňovaly tvrzení Mika Lindella o „zachytávání paketů“, ale Mike řekl, že naše volby byly infiltrovány zahraničními aktéry a prokáže to.

Mike Lindell se odvážně postavil proti zlé levici a bojuje za odhalení volebních podvodů v Americe.

Zdroj: 1

loading...