Šok! Ochranka francouzského prezidenta odstoupila kvůli Covid omezením; prezidenta Macrona už chránit nebude

single-image

Všichni členové Národní gardy, ochranky zřízené k ochraně francouzského prezidenta, rezignovali a prezidenta Macrona již chránit nebudou!

Hromadná rezignace přichází v návaznosti na jeho prezidentský dekret, který vyžaduje, aby francouzští občané měli a používali „hygienický pas“ (Sanitary Passport, tj. osvědčení o očkování), jinak jim bude odepřen vstup do obchodů, barů, dokonce jim bude odepřeno hlasování!

Občané vycházejí do ulic téměř ve všech větších městech a doslova bojují s policií kvůli prosazování těchto nových prezidentských dekretů. Masmédia občanské povstání většinou ignorují a téměř o ničem neinformují, zatímco v zemi propuká protest.

Boje začínají být krvavé:

Protesty proti očkování v Paříži se zvrhly v násilnosti. Policie se střetla s protestujícími. Nasazen slzný plyn. pic.twitter.com/Se6637t8bU

– Election Wizard (@ElectionWiz) 24. července 2021
Francouzská vláda se musela snažit zajistit nějaký jiný typ ochranné služby pro zlovolného Diktátora, který krade francouzskou svobodu.

Členové gardy, kteří rezignovali, byli dotázáni, proč odešli, a téměř univerzální odpověď: „Macron nestojí za to, aby se za něj umíralo“.

Nezbývá než doufat, že se Francouzům podaří zbavit se tohoto odporného tyrana jakýmkoli způsobem, který uznají za vhodný.

Ve Francii Národní garda (prezidentova ochranná služba) rezignovala, protože už nechce Macrona chránit. Nyní používají jiný systém ochrany. To se ještě nikdy nestalo. Novinku právě odhalil zástupce.

Zdroj: 1

loading...