Český olympijský team už má v Tokiu celkem 4 nakažené členy reprezentace, ale 3 z nich jsou očkovaní

single-image

Tohle je neuvěřitelná komedie, která odhaluje naprosté zoufalství očkovací lobby, která zkrátka nedokáže už zakrýt skutečnost a fakt, že vakcíny nikoho neochrání, protože postupně začnou přicházet důkazy o tom, že očkovaní lidé se nakazili přesto, že už byli očkováni. (Foto: Wikimedia)

Právě včera jsme přinesli článek [1] s informaci naší čtenářky a odbornice přes buněčnou biologii, která nám popsala a vysvětlila, jak nesmyslné je očkování proti koronavirovým a lentavirovým kmenům.

Ty totiž mutují takovou rychlostí, že vloni v létě navržené a vyrobené vakcíny dnes po roce už prostě na mnoho lidí nebudou fungovat, protože od té doby došlo ke 3 celosvětovým mutačním změnám, některé země hovoří dokonce o 5 vlnách, protože mají jiné počítání jednotlivých mutací. Jenže to je detail. Hlavním poznatkem je, že když se lidé dnes očkují vakcínou navrženou proti loňskému kmenu koronaviru, tak ve skutečnosti riskují, že jim vakcína nejen žádnou ochranu před novou nákazou neposkytne, ale dokonce mohou závažně onemocnět po propuknutí ADE syndromu.

Očkovaní lidé přitahují mutace a nakazí se jimi snadněji než neočkovaní lidé

Před několika dny jsme rovněž přinesli článek [2], který informoval o nálezu britské Public Health England, že od února do června tohoto roku se v Británii nakazilo mutací Delta celkem 3x více očkovaných osob než těch neočkovaných. Tato zpráva vyvolala obrovské pozdvižení v českých médiích, které vyslaly do našich diskusí a komentářů trolly, jejichž úkolem bylo zprávu přetlumočit, vykreslit jinak, převyprávět jinak, zejména ve vztahu k absolutním číslům očkovaných a k absolutním číslům zemřelých. Jenže, to byla marná snaha. Ta statistika z Británie totiž odhalila něco velmi zlověstného a podivného.

Očkovaní lidé se totiž snadněji nakazili mutací Delta než neočkovaní. Z hlediska statistiky nejde o absolutní čísla, ale o vzorek populace za sledované období. Celý ten systém spočívá v logické úvaze, že ve sledované skupině osob za určité období by logicky vakcíny měly chránit před nákazou mutací očkované osoby více než neočkované a statistika by to měla logicky potvrdit. Jenže v Británii došlo k přesnému opaku. Ve věkové kategorii nad 50 let se nakazilo Deltou od února do června 3x více očkovaných lidí než neočkovaných. A to je naprostá bomba, kterou by televize a noviny měly publikovat a rozebírat od rána do večera. A tak se nemůžete divit, čeho se dočkala výprava českých sportovců na olympiádu v Tokiu.

Česká olympijská výprava má v Tokiu už 4 nakažené členy, 3 z nich jsou ale očkovaní… cože?

Česká média včera a dnes přinesla šokující a naprosto třeskuté informace, ze kterých se jednomu chce smát, ale druhému záhy zatrne. Po příletu české olympijské výpravy do Tokia se totiž ukázalo, že 4 členové výpravy byli pozitivně otestováni na koronavirus. Jedná se o dva sportovce, jednoho trenéra a jednoho lékaře. Pokud jde o sportovce, nakazili se plážový volejbalista Ondřej Perušič [3] a stolní tenista Pavel Širuček [4]. Pozitivní test měl i rakouský trenér českých volejbalistek Simon Nasuch [5] a rovněž lékař výpravy MUDr. Vlastimil Voráček [6]. Jenže, má to jeden zásadní a konceptuální háček.

První tři jmenovaní jsou totiž již očkovaní, oba sportovci dokonce dvěma dávkami Pfizeru, rakouský trenér českých volejbalistek jen jednou dávkou. Pouze lékař výpravy nebyl dosud očkován, protože jako lékař není debil a jistě je v zákulisí lékařského světa dobře informován a ví moc dobře, že očkovat se experimentální vakcínou, která bude mít dokončené klinické testy až koncem roku 2023 a v EU se touto vakcínou očkuje jen na základě bezprecedentního udělení bezpečnostní výjimky od evropské agentury EMA, by bylo velice nebezpečné. A představte si, co začala vyvádět česká zfašizovaná média.

Ukřižování neočkovaného lékaře českých sportovců za to, že nebyl očkovaný?

Seznam Zprávy přinesl podivně formulovaný článek [7], který vyvolal nenávist u stovek jejich čtenářů v komentářích pod článkem do takové míry, že dokonce volají po potrestání lékaře, že si dovolil nasednout do letadla bez vakcíny, že všechny sportovce ohrozil, někteří dokonce volají po krocích ze strany lékařské komory. Taková míra fašizace je neuvěřitelná. Právě tento lékař se tak stane terčem útoků a palby, zatímco média budou umlčovat a tutlat informace o tom, že ostatní 3 nakažení členové výpravy se regulérně nakazili, přestože už jsou očkovaní. Všechna česká mainstreamová média nyní jedou maskírovku na odvádění pozornosti od očkování zmíněných nakažených členů výpravy a pouze usilují o to, aby vakcinace lidí v ČR nedostala mediální trhlinu. Naprosto šokující je potom výrok [8] Ondřeje Perušiče pro Deník.cz:

„Chtěl bych zdůraznit, že můj případ – byl jsem naočkovaný a snažili jsme se dodržovat hygienické standardy – by neměl sloužit jako střelivo pro zastánce konspiračních teorií. Bohužel, někde jsem asi udělal chybu a nakazil jsem se. Je to zejména moje zodpovědnost. A hlavně doufám, že jsem neohrozil někoho dalšího.“

Nad tímto výrokem zůstává rozum stát. Sportovec se stal obětí propagandy do takové míry, že neúčinnost a jalovost vakcíny Pfizer si klade sám za chybu, že si asi někde nedával pozor. Toto nepotřebuje komentář. To je důsledek propagandy a zmanipulování občanů nejen médii, ale i politiky, kteří rok a půl neustále cpali občanům do hlavy dezinformace o tom, že vakcíny všechno vrátí do normálu, že až budou vakcíny, všechno se vyřeší. A když se nyní ukazuje, že to byla lež, že to byl od počátku nesmysl, tak nakažení sportovci, přestože byli očkováni, hledají důvody pro neúčinnost vakcín u sebe.

Už vám postupně dochází, proč Velká Británie a Francie zvažují přeočkování obyvatel každý měsíc?

A víte, k čemu to povede? No přece k tomu, že hned po návratu domů se sportovci nechají znovu přeočkovat, dost možná tou samou neúčinnou terapeutickou vakcínou, přesně podle hesla, že více pruhů, více Adidas, takže více dávek vakcíny, více bezpečí. Vakcíny Pfizer prostě po roce již nemohou fungovat na dnešní mutační kmeny, to je naprostý nesmysl. A protože laboratorní virus Sars-Cov-2 mutuje podle Dr. Soni Pekové až 4x rychleji než virus chřipky, jehož mutační fáze je zhruba 10 měsíců, tak to prostě znamená, že vakcína vyrobená před rokem už nemůže chránit před dnešními zmutovanými kmeny. A proto Francie nakoupí pro léta 2022 a 2023 celkem 2 miliardy vakcín a Velká Británie už testuje [9] přeočkování Britů ne jednou za rok, ale každý měsíc.

A to potom znamená, že celé očkování je pouhé placebo zajišťující jednak tzv. placebo efekt, ale rovněž i velké zisky farmaceutickým společnostem, které potřebují prodat a upotřebit již vyrobené skladové zásoby. A proto epidemiologové na vás hrají hru na blba, že prý musíte nosit roušky nadále i po plném naočkování. A proč by vám to říkali? No, protože kdyby očkovaní přestali ty roušky nosit, tak by se nakazili mutací a přišlo by se na to při kontrolním testování. A tím by se logicky přišlo na to, že vakcíny už neposkytují ochranu před nákazou mutacemi.

Klub hazardérů s charakterem vakcinační sekty

Přesně jako v té zmíněné Velké Británii, kde právě očkovaní byli více náchylní na chycení mutace než neočkovaní. Je to v podstatě jako členství v klubu hazardérů. Kdo chce adrenalin a nákazu, vstoupí do očkovacího klubu. Tím začne přitahovat viry, a co víc, je docela možné, že tito lidé nikde nic nechytili, ale ten zmutovaný kmen se očkovaným osobám sám vyrobil v těle, tedy v důsledku reakce organismu na očkování.  Když potom taková osoba půjde na test, vyjde jako pozitivní, ale navíc ještě vedle nakazí neočkovaného lékaře, neočkovaného kolegu, kamaráda, rodinného příslušníka.

A zblbnutý očkovaný člověk tomu nebude rozumět, nebude chápat, jak je možné, že se nakazil, když je očkovaný a začne to klást za vinu sám sobě, že nebyl opatrný. Nejspíš po tom očkování měl na ústech málo nasazených roušek, měl mít dvě nebo tři roušky, anebo dva respirátory, jo… to bude ono! Takže příště, až půjde z očkování domů, navlékne na sebe biohazard oblek, troje rukavice a tím zajistí, že tentokrát ta vakcína bude fungovat a pozitivní test nikde na kontrolních stanovištích pouličních hlídek a komisariátů mít nebude. A když se bude přeočkovávat každý měsíc, jako už testují ve Velké Británii a Francie nakupuje 2 miliardy dávek vakcín na dva roky prakticky k témuž účelu, tak potom už bude všude bezpečně a jenom dobře! Tak určitě!

Zdroj: 1

loading...