Očkování už napořád, trvalé testování, pohyb jen s pasy! A to vše až do roku 2060!

single-image

Proces fašizace vždy probíhá za použití systému Overtonova okna, tedy postupného posouvání společenského konsenzu od aktuálních postojů k postojům novým a pro společnost donedávna nepřijatelným. (Foto: Pixabay and my-mooc)

Uplynul přesně 1 rok od chvíle, kdy byl Aeronet vláčen českými médii jako dezinformační médium, které šíří hoaxy a paniku, když píše články o tom, jak covidová hysterie bude v blízké době zneužita k ukotvení nového společenského řádu a k likvidaci občanských práv a svobod pod záminkou ochrany před virovou hrozbou. Teď po roce se situace dostala do stavu, kdy všechno to, před čím jsme před rokem psali a varovali, se beze zbytku naplňuje.

A když si potom všimnete některých názorů redaktorů mainstreamových médií, doslova vám začne přecházet zrak, protože nevíte, jestli sníte či bdíte. Právě dnes jeden z redaktorů serveru Lidovky vypustil do světa velice nebezpečnou myšlenku, která pouze potvrzuje úroveň fašizace myšlení českých novinářů. Pokud si myslíte, že fašizace přichází jako pokyn od globalistů, jste na omylu. Samotní lidé v rolích hlasatelů covidového evangelia se stávají hlavními architekty fašizačních procesů.

Jako za války, ozbrojené hlídky kontrolují pohyb lidí na ulici. Dokumenten!!

Redaktor LN Marek Hudema totiž na Velikonoční pondělí publikoval [1] v závěru svého článku neuvěřitelný oslí můstek, který ovšem ve skutečnosti odhaluje přesně to, k čemu se doopravdy schyluje, a o čem jsem psal už minulý rok na jaře. Pan Hudema totiž napsal, že nerozumí tomu, proč by lidé bez vakcíny a bez testu měli mít právo se volně pohybovat a cestovat, když přece šíří ten nebezpečný virus. A uvádí k tomu jako argument příklad, ze kterého mi doslova spadla brada.

Řidičský průkaz na automobil prý také není lidské právo, je to privilegium, a nikoho nenapadne si stěžovat, že není dovoleno jezdit bez řidičského průkazu, protože všichni chápou, že by to bylo velice nebezpečné a lidé bez řidičáku by mohli zabíjet lidi na silnici. Nevidí proto důvod, proč by měl někdo argumentovat lidskými právy, že nemůže bez covidového pasu cestovat, protože člověk bez očkování či testu může roznášet nebezpečný virus a zabíjet ostatní lidi. Stejně jako člověk bez řidičáku za volantem, tak stejně tak i člověk bez covidového pasu může na ulici zabíjet lidi.

Řidičák na vycházky z bytu? Podle redaktora LN prý naprosto logické a nezbytné

Popravdě řečeno, na Babišových serverech vychází často podivné texty, ale tento se dá označit jednoznačně ze nejkřiklavější pokusný balónek, který zatím Babišova média vypustila. Tento oslí můstek mezi řidičákem na auto a covidovým pasem na vycházku mezi lidi je nebezpečný právě v tom, že zdánlivě zní logicky, a právě v tom spočívá jeho nebezpečnost. Řidičák skutečně není lidské právo, je to privilegium, a opravdu člověk bez řidičáku za volantem může potenciálně zabíjet lidi.

Jenže covidový pas nelze s řidičským průkazem nikdy a za žádných okolností srovnávat, a to z jediného důvodu, že covidový pas je ne rozdíl od řidičáku zdravotní dokumentací občana. Dokument se vztahuje přímo k osobě a k jejímu zdraví. Bez řidičského průkazu se klidně obejdete a pokud řidičák nepotřebujete k obživě jako profesionální řidič, tak se to nijak ani zásadně nedotkne vašeho života a jeho kvality.

Žhavá novinka ve Velké Británii, celotělový ochranný oblek proti viru.

Ovšem pokud vás ráno odmítnou pustit na nákup do obchodu, protože nemáte covidový pas, pokud vás odmítnou pustit do MHD, takže se nedostanete do práce, pokud se nedostanete do restaurace, do autoservisu, do kina, do divadla, do banky, na poštu nebo na úřad, a to kvůli tomu, že nemáte ani test, ani očkování, potom pozbýváte základní občanská práva a jsou vám odepřena základní práva spojená s funkcí státu a s funkcí veřejných služeb.

A zatímco bez řidičáku a auta se obejdete, bez funkcí státu, veřejných služeb, a bez cesty MHD do práce se neobejdete. A stejně tak se neobejdete bez cesty na poštu, kde máte uložený doporučený dopis. A stejně tak se neobejdete bez zaměstnání, kde zaměstnavatel po vás najednou vyžaduje covidový pas. To už není privilegium, pane Hudemo, to je lidské právo na důstojný a svobodný život, které je bez covidového pasu najednou odpíráno kvůli tomu, že člověk nemá “řidičák” na své vlastní tělo, ve kterém se narodil a nemůže s tělem chodit ven z bytu a cestovat.

Nebezpečná fašizační myšlenka udělat z volného pohybu člověka mimo jeho byt privilegium

Na světě existuje celá řada mnohem nebezpečnějších nákaz, od infekční žloutenky, až po tuberkulózu. Na chřipku každoročně umírají ve světě miliony lidí, ale až dosud nikoho nenapadlo omezovat pohyby a cestování lidí a vyžadovat po nich covidové pasy. Celé to směřuje k tomu, že opuštění bytu nebo baráku bude považováno za privilegium stejného formátu, jako sednout za volant automobilu a vyrazit někam na cestu. Jenom tím, že si vyjdete z domu, začnete čerpat privilegium na opuštění izolace a na ulicích, v MHD, na pracovištích, v obchodech, na poštách, v bankách a úřadech vám všude budou kontrolovat “řidičský” průkaz na vaši vycházku, jestli máte právo na privilegium chození.

“Nezajímá mě, kdo je tvůj otec, tohle je nedovolené shromáždění!”

Ano, už nikoliv jen privilegium řízení automobilu, ale privilegium chození venku mimo byt. Kdo bude bez covidového pasu, bude se na něj pohlížet jako na zločince, který chce zabíjet ostatní lidi svojí nezodpovědností, že se odmítá očkovat či testovat. A právě podobní novináři jako zmíněný redaktor LN se stávají propagátory takového myšlení, zkušebně vypouští tyto myšlenkové balónky, jestli se uchytí a získají odezvu. Panu redaktorovi teď odhalím jedno velké tajemství a argument, ze kterého možná zůstane v šoku. Celé je to totiž strašně jednoduché a žádné pasy nejsou potřeba. A víte, proč?

Proč se očkovaní lidé serou do života lidí, kteří se očkovat nechtějí? Co jim je do toho? Neočkovaní je neohrožují, takže co tím sledují? Total Control!

Pokud se někdo cítí zranitelný a ohrožený, pokud nechce, aby ho ti údajně nezodpovědní odmítači neohrožovali, tak ať se nechá očkovat. Jakmile bude očkovaný, může mu být úplně u prdele, kolik se okolo něho nachází a pohybuje neočkovaných a údajně nezodpovědných lidí. On bude očkovaný, on bude v pohodě a nemusí se starat o životy ostatních lidí. Pokud se někdo nenechá očkovat a onemocní, je to jeho problém, jenom jeho, nikoho jiného.

Naprosto není důvod, aby podniky, organizace, prodejny, školy, banky a hromadné dopravy zaváděly jakékoliv pasy, protože kdo se chce dobrovolně očkovat, ten se nechá a může mu být ukradené, kdo se nenechal očkovat. A ten, kdo se nenechal, tomu je jedno, jestli onemocní, ten to neřeší. Kdo se bojí, ať se nechá očkovat. Kdo se nebojí, tak ať se sám rozhodne. Proč by tedy lidé měli vůbec nosit nějaké covidové pasy? Proč by měl být omezován pohyb neočkovaných a netestovaných lidí, když ti přece mohou nakazit jen sami sebe, ale nikoliv očkované s těmi pasy? Pokud to pan redaktor pořád nechápe, tak uvedu příklad.

Sociální odstupy ve výtahu v nemocnici v Bangkoku

Poštovní úřednice na poště přichází do styku s tisícovkami lidí denně, takže se všechny nechají očkovat z vlastního rozhodnutí, s výjimkou dvou úřednic. Ohrožují tyto dvě úřednice ostatní pošťačky? Neohrožují je, protože ostatní úřednice jsou přeci očkované. A ohrožují návštěvníky pošty? Ohrožují potenciálně jenom neočkované návštěvníky pošty, kteří akceptují riziko a nechtějí se očkovat. Jinými slovy, nakazit se mezi sebou mohou pouze neočkovaní odmítači vakcín a testů. Panečku, to je odhalení!

A teď mi řekněte, pane Hudemo, kdo vám dává právo omezovat svobodné rozhodnutí lidí neočkovat se a raději akceptovat riziko nákazy v kolektivech a mezi lidmi se stejným smýšlením? Proč by se člověk nesměl pohybovat bez covidového pasu, když by potenciálně mohl stejně nakazit jenom a pouze lidi se stejným smýšlením, tedy neočkované odmítače? Celé je to o jediné věci, o vytvoření Total Control společnosti sledující pohyb obyvatelstva! Kdyby to bylo jen o zdraví, zranitelní by se nechali očkovat a vlády by nestrkaly odmítače očkování do domácích vězení.

Polský ministr zdravotnictví prohlásil, že už nikdy se normální stav nevrátí a dnešní čtyřicátníci až do své smrti budou žít ve strachu a permanentním očkování a testování!

Je to stejné jako s očkováním proti chřipce. Lidé, kteří se nechali očkovat, se chránili. Ostatní lidé riskovali a podstupovali riziko. Dobrovolně. A kdo umírá na Covid-19 v drtivé většině nejvíce? Lidé nad 65 let věku! Tak ať se laskavě důchodci chrání, ať se naočkují, pokud chtějí a věří, že jim to pomůže, a ostatní lidi nechte na pokoji a nechte jim právo přijmout riziko. Pro mnoho lidí je totiž riziko prodělání covidu mnohem menší než hrozba vytvoření krevních sraženin po vakcíně a následná smrt, viz. skandál vakcín od firmy Astra Zeneca, po kterých lidé umírají na embolii.

Máte, pane redaktore, velký strach, že vás nějaký odmítač vakcín a testů zabije svým virem? Tak mám pro vás radu: Když máte strach, dejte se očkovat! Budete chráněn a ostatním lidem dejte pokoj a právo na to, aby se sami rozhodli, jaké riziko jsou ochotni podstoupit, jestli riziko covidové nemoci, nebo riziko smrtelných zdravotních následků po vpichu experimentální vakcíny.

A zdaleka nejde jenom o české novináře z Babišových médií. V sobotu poskytl polský ministr zdravotnictví rozhovor [2] pro TVN24.pl a odpálil před Poláky bombu, kterou mnozí nerozdýchali. Ministr Adam Niedzielski rezolutně a bez vytáček prohlásil, že Polsko se už nikdy nedostane do původního stavu společnosti před vypuknutím pandemie vloni na jaře. Na dotaz reportérů několikrát zopakoval, že už nikdy se Polsko nevrátí do normálu.

Podle jeho názoru dnešní lidé ve věku 40 až 50 let budou až do konce svých životů žít ve stavu omezení, nepřetržitých vakcinací a testování, až do konce života si budou držet odstupy a budou se vyhýbat koncentracím lidí. A na dotaz reportérů, proč tomu tak bude, odpověděl jednoduchou odpovědí, že normál se už nikdy nevrátí proto, že neustále se budou objevovat nové a nové mutace koronaviru. Dnes je to britská mutace, na podzim to bude jiná, na jaře příští rok zase jiná, a tak pořád dokola. Z jeho slov vyplynulo, že koronavirová éra bude v Evropě trvat 40 let! A proč?

Koronavirová hysterie má podle náznaku polského ministra trvat minimálně do roku 2060, tedy za horizont plánované Agendy 2050

Protože v Polsku je průměrný věk dožití okolo 80 let, plus mínus podle pohlaví, ženy se dožívají o něco více, ale jde o to, že když ministr řekl, že dnešní čtyřicátníci a padesátníci už do konce svých životů budou žít ve strachu, potom to znamená, že koronavirová krize a její nekonečné mutace jsou globalisty naplánovány až za horizont roku 2050, což je zlomový rok pro globalisty v rámci depopulační Agendy 2050.

Po roce 2050 již nebudou existovat auta na fosilní paliva, lidé budou pracovat pouze z domovů, maximum výroby bude robotizováno a nebude již existovat platební hotovost, pouze bezhotovostní společnost. Ta bude navázána na univerzální, resp. nepodmíněný příjem. Děti se nebudou rodit s pohlavím, to si budou volit až ve svých 18 letech, podle svého uvážení. Drtivá většina populace bude živena geneticky modifikovanými plodinami a průmyslově pěstovanými proteiny v podobě hmyzu a synteticky pěstovaného masa na hadičkách.

Degenerace na pláži v Kalifornii. Opalování s rouškami, teď je to trendy v LA! Už brzy toto léto i v Chorvatsku!

Soukromé vlastnictví nemovitého majetku bude zrušeno, předstupněm tomuto procesu bude zavedení zničujícího zdanění nemovitostí v EU, které již pilotně je chystáno na Slovensku. Soukromé vlastnictví nemovitostí bude povoleno jen firmám poskytujícím nájemní bydlení. Bydlení a nepodmíněný příjem bude privilegiem úzce navázaným na nepodmíněný příjem a sociální kredit.

Kdo bude odporovat režimu, po snížení kreditu a několika varováních mu bude hrozit vyhození z nájmu na ulici a zablokování bezhotovostního konta nepodmíněného příjmu. Opuštění nájemního bytu bude povolené jen na propustku v mobilu, na základě bodů v sociálním kreditu. Agenda 2050 je plánem na transformaci svobodných národů do role nevolníků, v určitém pohledu až do role otroků, kteří musí dělat jen to, co je jim dovoleno a nařízeno A začne to již v roce 2021 tím, že redaktoři oligarchových médií budou říkat, že vyjít si ven bez očkování či testu není lidské právo, ale jenom privilegium.

Zdroj: 1

loading...