Nová úprava italského zákona o ochraně hranic dovoluje migrantům vstup, pokud se prohlásí za LGBT

single-image

S každým „pokrokovým“ krokem, který neo-osvícenecká Evropa přijme, se dostáváme blíže propasti absurdity, uvádí spisovatel a sloupkař Tomasz Łysiak. (Foto: Wikimedia)

Ilegálním migrantům se otevřela nová možnost. Jednoduše prohlásí, že jsou gayové a necháme je vstoupit, dáme jim dávky a střechu nad hlavou.

Je to na první pohled malá, ale významná změna.

V Itálii připravují nový dekret týkající se bezpečnosti hranic. Předchozí vyhláška od Mattea Salviniho byla už před dlouhou dobou zneplatněna, ale práce v parlamentní komisi pokračují.

V této iniciativě Italská demokratická strana a konkrétně Laura Boldrini a ministryně vnitra Luciana Lamorgese připravily „malou úpravu“.

Už existují celé třídy migrantů, které nesmí poslat pryč od italských hranic. Současný systém se týká lidí ze zemí, ve kterých by mohli narazit na náboženské sexuální, rasové nebo „občanské“ perzekuce.

Teď Larmorgese zavádí další kritérium „sexuální orientaci“ a „genderovou identitu“.

Jak si to přeložit, co to opravdu znamená?

Podle takových nových norem existují takoví, kteří jsou si rovnější než jiní.

Představte si, že loď plná mladých migrantů dorazí, řekněme, na Lampedusu. Vše, co musí udělat, je prohlásit se za gaye, lesbičky a nebinární osoby či transsexuály a dodat, že jsou ve své zemi původu za svou sexuální orientaci utlačováni. V takovém případě nebude mít Itálie jinou možnost, než je nechat vstoupit.

To je prostě další krok k „pokrokové“ neo-osvícenecké Evropě, s níž kráčíme ještě blíže k propasti.

Zdroj: 1

loading...