Myanmarská armáda zabavila bankovní účty George Sorose, vydala zatykače

single-image

Vojenská vláda, která byla založena v Myanmaru na základě obvinění z volebních podvodů počátkem tohoto roku, údajně zabavila bankovní účty mnoha nadací Open Society Foundations vlastněných a provozovaných miliardářem a provokatérem Georgem Sorosem. (Foto: Flickr)

Spolu se zabavením přišlo vydání zatykačů na 11 členů Sorosových organizací, o nichž se předpokládá, že poskytli „finanční podporu hnutí občanské neposlušnosti proti vojenské juntě“.

Nová myanmarská vláda tvrdí, že má v plánu podniknout právní kroky proti Open Society Foundations, které údajně porušily „omezení činnosti takových organizací“.

Za prvé Sorosovy nadace Open Society nedostaly od myanmarských úřadů souhlas k uložení 5 milionů dolarů na své myanmarské bankovní účty. Nadace Open Society také nezákonně vybraly 1,4 milionu dolarů z těchto stejných bankovních účtů.

„Skupiny napojené na armádu, včetně Strany solidarity a rozvoje Unie, obvinily Sorose z manipulace myanmarské politiky podporou organizací občanské společnosti v zemi,“ stojí na internetových stránkách Thajska, které sleduje politický vývoj v Myanmaru.

Myanmar také nedávno zakázal používání Facebooku i Twitteru v zemi poté, co vyšlo najevo, že platformy Big Tech používají skryté algoritmy k propagaci protivojenských protestů po převzetí moci armádou.

Facebook a Twitter podobně zasahovaly do voleb v roce 2020 ve Spojených státech tím, že cenzurovaly obsah podporující prezidenta Trumpa a současně kromě jiných zločinů podporovaly obsah, který velebil Joea Bidena.

Americká armáda si udržuje silnou přítomnost ve Washingtonu D.C. od té doby, co byl Joe Biden „inaugurován“ a dosazen do Bílého domu. Někteří lidé se proto domnívají, že podobně se na domácí scéně rozhoduje i armáda, když se v pozadí řeší podvodné listopadové volby.

Hillary Clintonová a George Soros agresivně zasahovali do myanmarské politiky, aby podpořili Aun Schan Su Ťij.

Je důležité poznamenat, že americké angažmá v myanmarských politických záležitostech sahá mnoho let do minulosti.

V roce 2012 neúspěšná rádoby prezidentka Hillary Clintonová osobně poradila jisté Aun Schan Su Ťij, aby se ucházela o parlamentní křeslo v myanmarských volbách v roce 2012.

Ťij nakonec poslechla radu Clintonové a v Myanmaru v podstatě nastartovala svou vlastní politickou kariéru, zatímco zločinecká rodina Clintonových tahá po celém světě za mnoho nitek.

Barack Hussein Obama také silně podpořil rychlý nástup Ťij k moci, když jejím jménem požádal o její propuštění z domácího vězení. Ťij byla opakovaně zatčena v 90. letech a na přelomu tisíciletí za výtržnosti a další „podvratné činy“ proti myanmarské vládě.

V roce 2012 Obama udělil Ťij zlatou medaili amerického Kongresu, kterou označila za „jeden z nejdojemnějších dnů mého života“. O tři roky později se Ťij dostala k moci díky těžké manipulaci ze strany Obamova režimu.

Obamův režim uvalil na Myanmar sankce, o nichž prohlásil, že budou zrušeny pouze v případě, že Ťij dostane v zemi vysokou politickou roli. Ťij nepodpořil nikdo jiný než Soros a jeho rozsáhlá globální nevládní organizace, která je nyní stíhána v Myanmaru.

Myanmar si určitě zaslouží větší uznání než Amerika za to, že zakročil proti těm, kdo zmanipulovali jeho volby. Mezitím USA řídí pacient s demencí a nezpůsobilá cizinka z Jamajky, jejíž  rodina vlastnila otroky a nic se zjevně nedělá pro nápravu situace.

V USA povolili krádež voleb. Je to sbírka bezpáteřních zbabělců a zrádců.

Zdroj: 1

loading...