Migranti opět útočí: Tunely pod maďarským plotem. Španělsko a Itálie se nebrání. Bitva na řeckých ostrovech. Pátá kolona u nás má vítací projekt. Co na to BIS? Máte volný pokoj?

single-image

Pavel Kopecký sleduje vývoj na hranicích evropských zemí a obává se, že drzost a násilné jednání migrantů bude stále stoupat – za podpory EU, neziskovek a vlastizrádných vlád evropských zemí. (FOTO: YOUTUBE)

Situace na hranicích řady evropských zemích začíná opět houstnout. Od začátku letošního února se migrantské kriminální invazní oddíly daly znovu na pochod – a situace dle maďarské vlády začíná stále více připomínat dramatický stav před pěti lety.

Do pohybu se daly jak skupiny přicházející ze severní Afriky, tak z Blízkého východu. Po odstranění jediné překážky, kterou tvořil ministr vnitra Matteo Salvini, jenž byl Bruselem a jeho domácími kolaboranty bez voleb odstaven, je cesta přes Itálii víceméně volná. Stejná situace panuje také ve Španělsku, kde socialistická vláda vydala hranice jihozápadního cípu Evropy dobrovolně a s nadšením.

Co čekat

Imigrantské kolony táhnoucí Evropou od jihu na sever jsou navíc posíleny z východu. Bez větších obtíží pronikají přes Turecko do Řecka, kde se situace stála již dávno neudržitelnou. Na začátku února vše vyvrcholilo bojem imigrantských bojůvek s řeckou policii na ostrově Lesbos. Desítky zraněných na obou stranách, vyplundrovaná města a bezmocní místní obyvatelé zoufale žádající centrální vládu o pomoc. To je samozřejmě marné, neboť po zákazu jediné protiimigrační formace vládnou v zemi bruselští kolaboranti.

Přeplněný Balkán, kde se mezitím imigrantské gangy propojily s bossy organizovaného zločinu z devadesátých let, je jimi v zásadě ovládnut. Jedinou překážkou proti nové invazi je Orbánovo Maďarsko. To se ovšem Bruselu ani v nejmenším nelíbí. Proto se opět do hry dostávají povinné migrační kvóty, s tím rozdílem, že se o tom nyní „mediálně“ mlčí. Jasně to na konci října minulého roku vyjádřila generální advokátka Soudního dvora Evropské unie Eleanor Sharpstonová: Státy V4 prý nemají nárok zdůvodňovat odmítání migrantů obavami o svou vnitřní bezpečnost.

V letošním roce můžeme tedy očekávat zvýšení tlaku na prolomení hradeb střední Evropy. Kromě přímého náporu imigrantských skupin na hranice v terénu, budeme zřejmě čelit i sofistikovanějším metodám.

Bitva na hranicích

Ke konci minulého roku objevila maďarská policie nový způsob, jak se migranti dostávají přes hranice. Napodobili palestinský trik s podzemními tunely. Vedly pod hraniční bariérou postavenou v roce 2015 v době vrcholící migrační krize. Jeden tunel byl dlouhý 34 a druhý 22 metrů. Maskované vchody byly objeveny u hraničních obcí Ásotthalom a Csikéria.

O tom, že „trénink na invazi“ je v plném proudu, svědčí i dosud největší přímý útok na maďarské hranice ze 6. února. U srbsko-maďarské hranice se zformovaly oddíly čítající tisíce muslimů, které s příchodem noci vzali hraniční bariéru útokem. Na hraničním přechodu Kelebia-Tompa, se odehrála skutečná bitva mezi invazními jednotkami a maďarskou pohraniční stráží a policí.

Migranty se podařilo odrazit za pomoci střelby z automatických zbraní nad jejich hlavy. Je ovšem znepokojivě pravděpodobné, že se jednalo pouze o testování terénu. Šlo o to zjistit, zdali jsou Maďaři odhodláni použít střelné zbraně, nebo zda se vzdají bez boje jako jejich srbští či řečtí kolegové o měsíc dříve?

Systém

„Temná strana“ vycítila svoji šanci s přicházející druhou invazní vlnou, která je plánována na letošní rok se zvláštním zaměřením na země V4. Souručenství neziskovek, korporací a médií spolu s domácími Pátými kolonami G. Sorose se rozhodlo jednat. V systému, který již úspěšně funguje v sousedním Německu a Rakousku jsou zapojeni primátoři jimi ovládnutých měst, neziskovky, korporace, spolupracující média a politici – bruselští kolaboranti.

Jak vyplývá z webových stránek Uprchlíci vítejte, projekt vznikl s úmyslem zprostředkovat migrantům adekvátní bydlení u soukromých osob. „Pokládáme za naši odpovědnost nabídnout uprchlíkům vřelé přijetí,“ praví se tam zcela otevřeně.

„Pokud máte ve svém bytě volný pokoj (případně máte volný celý byt), který chcete nabídnout uprchlíkovi, nejprve musíte vyplnit formulář na našem webu. Budeme se vás ptát na informace, které nezbytně potřebujeme vědět, abychom vám sehnali zájemce s podobnými představami o sdílení jedné domácnosti a mohli byste si vzájemně vyhovovat. Rádi bychom pro člověka, který je v naší zemi nový, vytvořili stabilní zázemí, proto zprostředkováváme bydlení alespoň na 6 měsíců, v ideálním případě na 1 rok,“ uvádí se na webu UV.

Podle centrály UV pomohou soudruzi i s financováním. „Uprchlíci se nacházejí v různých situacích a může se stát, že platit nájemné v komerční výši nebude v jejich silách. Pokusíme se vám poradit jak postupovat, aby se pro vás placení nájemného nestalo zásadní překážkou, která by vám bránila nabídnout zájemci z řad uprchlíků spolubydlení.“

Co na to BIS

Pátá kolona zjevně vnímá nový pohyb na migrační bojové frontě a vstřícně rozjela nový projekt, který umožní ubytování nelegálních migrantů na našem území. Za normálních okolností by takovýto akt, který nejen otevírá brány naší země, ale přímo obchází politická rozhodnutí vlády, byl už dávno pod drobnohledem BIS a policie a zabýval by se jím přinejmenším bezpečnostní výbor sněmovny. Zkusme to udělat za ně.

Není totiž bez zajímavosti, kdo za tímto vlastizrádným projektem oficiálně stojí. Vedení UV je přímo ukázkovou sondou do útrob neziskové šelmy. Najdeme zde ředitelku Sdružení pro integraci a migraci (Magda Faltová), místopředsedu organizace Pomáháme lidem na útěku (Milan Votypka), analytika pro Asociaci pro mezinárodní otázky působícího v konsorciu nevládních organizací pracujících s migranty (Tomáš Jungwirth), zakladatele projektu Uprchlíci vítejte v Rakousku (Michal Sikyta), ředitele investic v korporaci CDC Group, který má za sebou vedení korporací v ČR jako je jako Oracle, a Fortuna loterie, a je zároveň absolventem amerického West Pointu (Martin Illner).

To by pro začátek snad mohlo našim „bezpečnostním agenturám“ stačit. Nebo budou raději dál honit neexistující ruské a čínské špiony – aby mezitím měla Pátá kolona dost klidu připravit skutečný rozvrat státu?

Zdroj: 1

loading...