Lékařka se nebála promluvit na rádiu a odpálila šokující zprávu, že záchranáři začínají do českých nemocnic přivážet pacienty s vážnou formou nemoci Covid-19 i přesto, že už byli v minulých měsících naočkováni!

single-image

Během mého pátečního rozhlasového pořadu na Svobodném vysílači CS nám do studia zavolala [1] známá lékařka MUDr. Xenie Preiningerová z Třebíče, která se s námi a s posluchači podělila o aktuální novinky z jejího oboru zdravotnictví a doslova odpálila šokující informaci a zprávu, na kterou jsme o víkendu dostali do redakce několik tisíc reakcí v emailech a prosby od čtenářů, abychom se tomuto tématu věnovali. Paní doktorka Preiningerová totiž informovala, že lidé očkovaní vakcínou proti koronaviru jsou v poslední době přiváženi do nemocnic s vážnými formami Covidu-19. (Foto: Pixabay)

Tyto informace pocházejí od záchranářů, kteří přivážejí lidi do nemocnic a mají tak tyto závažné informace z první ruky. Lidé byli očkováni oběma dávkami už v prosinci, v lednu a v únoru, ale teď najednou počátkem dubna jsou tito lidé nemocní, mají vážnou formu Covid-19 a záchranáři je odváží do nemocnic. Rovněž upozornila i na případy herpetických oparů v nosu po špejlování, což opět zvyšuje obavy před používáním čínských testů bez jakékoliv evropské registrace.

A to zdaleka není všechno. Vážnou formou nemoci Covid-19 už onemocněli i její kolegové lékaři, např. její kolegyně nakazil celou svojí rodinu i přesto, že byla očkovaná Tyto informace sdělila paní doktorka během telefonických dotazů v mém pátečním pořadu a moc jí ještě jednou děkujeme za tyto cenné a naprosto zlomové a zásadní informace, které by se na veřejnost jinak nikdy nedostaly. Lidé po odvysílání pořadu sdíleli tyto informace a lidé se nás začali ptát, jestli současné vakcíny mají vůbec smysl a význam, když zjevně koronavirus mutuje a očkovaní lidé onemocní vážnou formu Covid-19 způsobem, jako kdyby nebyli vůbec očkováni. Odpověď na tuto otázku je komplikovaná. Především je potřeba říct, že vakcíny nemají účinnost 100% a přestože farmaceutické společnosti udávají účinnosti svých vakcín nad 90% případů, tak to prostě znamená že jeden očkovaný z deseti onemocní i po očkování, protože vakcína na něj nefunguje.

Do nemocnic začínají přivážet před pár měsíci očkované lidi, mají vážné formy nemoci Covid-19 i přesto, že by je vakcína měla chránit

Jenže, jak nás teď o víkendu upozornil náš kolega lékař, bude záležet na prevalenci těchto případů, kolik lidí se začne teď od dubna objevovat v nemocnicích i přesto, že v minulých měsících prošli očkováním. Pokud takových lidí se začne objevovat více a nepůjde jen o izolované případy, potom se nabízejí jenom dvě možnosti, k čemu ve skutečnosti došlo. Všichni tito očkovaní lidé, kteří onemocněli Covidem-19, se mohli nakazit zmutovanými kmeny koronaviru, na které prostě očkování současnou 1. generací covidových vakcín nefunguje.

Jaký je rozsah mutací v ČR, to se dá jen těžko zjistit, s výjimkou některých mediálních zpráv z Německa o brazilské mutaci, která se prý dostala do Evropy v krabicích s banány, kterých se při balení v Brazílii dotýkali lidé právě s touto brazilskou mutací. Určitě jste zaregistrovali v médiích zprávu [2], že předchozí prodělání nemoci před brazilskou mutací neochrání, protože imunita vytvořená v člověka proděláním nemoci nefunguje na brazilskou mutaci. Podle Omara Šerého, ředitele brněnské laboratoře Elisabeth Pharmacon, je brazilská mutace viru velmi nebezpečná právě kvůli tomu, že proti ní nefunguje imunita vytvořená proděláním nemoci způsobené evropskou mutací koronaviru [3].

Na Děčínsku se nakazili dva lidé touto brazilskou mutací a hygienici dosud tápou a nevědí, odkud tuto mutaci dostali, protože oba dva lidé do ciziny necestovali v posledních měsících. V Německu obchodní řetězce dostaly o minulém víkendu příkaz dezinfikovat všechny banány a citrusové plody ze zemí Jižní Ameriky na čele s Brazílií. Nejedná se o příkaz německé hygienické správy, ale zjevně o jakési vnitřní nařízení německých řetězců v reakci na onemocnění několika zaměstnanců německých diskontů právě brazilskou mutací koronaviru.

V hledáčku jsou podle informací hlavně banány, pomeranče, mandarinky a další ovoce z Jižní Ameriky a rovněž z Jižní Afriky, kde se to týká hroznového vína, jahod a dalších plodů. Povrchy plodů jsou ošetřovány před zabalením dezinfekčními postřiky chemickými látkami, tzv. fumiganty, jako jsou ethylenoxid a propylenoxid, což jsou obojí rakovinotvorné látky, takže ovoce se musí před konzumací opláchnout vodou.

Německé řetězce namáčí ovoce z Jižní Ameriky do kýblů s dezinfekcí, brazilská mutace se mohla do Německa dostat na ovoci z rukou česačů ovoce v Brazílii

Jenže, chemicky se ošetřují pouze ty plody, které se konzumují i se slupkou, např. jablka, rajčata, jahody, hroznové víno atd. Ovšem u banánů a citrusových plodů je to jinak, u těch se slupka a dužina nekonzumuje, protože není jedlá. A tyto plody se mohou ale nemusí dezinfikovat v balírně. Položím vám otázku. Kupujete banány?

Pokud ano, v mnoha obchodech to funguje tak, že na stojanech jsou banány obvykle oschlé a hnědé, zatímco v krabicích, které jsou vedle rozložené a zákazníci si je berou rovnou z krabic, jsou pěkně zralé, nebo dokonce ještě nazelenalé. Když si ovšem vezmete banány přímo z krabice, tak zjistíte, že jsou úplně mokré, zapáchají jakousi chemií, někdo je umýval a potom je dal do krabice zpátky s kusem igelitu pod nimi. Banány jsou mokré kvůli tomu, že vzadu ve skladu je zaměstnanec vytahal z krabic a umýval je vodou a dezinfekcí.

Banány do Evropy totiž přichází tak, že se rovnou skládají do krabic a povrch banánů se nijak dezinfekčně neošetřuje, protože banány se sklízejí v době, kdy jsou ještě nezralé a zelené. Producenti v Laosu začali banány máchat v dezinfekci na žádost evropských řetězců, ale tento proces zvyšuje značně náklady a je podezření, že v Jižní Americe dezinfekce ovoce nijak důkladně neprobíhá. Když se po měsíci dostanou banány lodí do Evropy a do obchodů, řetězce je dají rovnou k prodeji. Nyní se ale banány stříkají vodou s chemickým roztokem, aby se z jejich povrchu odstranily případné viry od brazilských dělníků, kteří banány sklízejí na plantážích, a také z rukou těch, kteří je balí do krabic.

Když potom si někdo vezme do ruky banán, který sklidila nakažená osoba, výsledkem může být transport nákazy. Proto řetězce v Německu začaly mýt a ponořovat banány do věder s dezinfekčním roztokem, ostříkání hadicí prý už nestačí. A právě při tomto umývání ovoce se mohou zaměstnanci řetězců nakazit při manipulaci. Tyto mutace virů se nedají nijak zastavit, protože virus se přizpůsobuje prostředí. A tak není divu, že vakcíny z jara nemusí fungovat na zmutované viry na podzim. A jak se ukazuje, Izrael zvažuje už očkování 2x ročně kvůli rychlým mutacím, přinesli jsme o tom článek zde.

V Česku se bude očkovat pravidelně a opakovaně, stejně jako v Izraeli, kde se chystá očkování 2x ročně

Andrej Babiš v pátek oznámil [4], že Evropská unie neočekává, že by se Evropa jen tak viru zbavila, takže lidé se budou muset pravidelně přeočkovávat. Babiš oznámil, že už se chystá očkovací strategie na léta 2022 a 2023, přičemž plánem je proočkovat co nejvíce lidí v populaci. Všechno ale ukazuje na to, že virus se nepodaří vymýtit nikdy, a že virus prostě s námi zůstane už natrvalo. Virus se prostě bude chovat jako klasická chřipka, bude mutovat a měnit se každý rok, nebo lépe řečeno, podle toho, jak to vypadá, dvakrát za rok.

To by znamenalo očkování 2x ročně po 6 měsících, na jaře a na podzim. Jarní očkování by bylo kvůli tomu, aby lidé mohli na dovolené a cestovat, podzimní vakcína by byla, aby lidé mohli do zimních resortů, na hory a na sjezdovky, prostě kvůli zimním resortům. Mluvila o tom již Angela Merkel, že jarní vakcína bude zachraňovat letní resorty u moře, zimní vakcína bude zachraňovat zimní resorty v Alpách.

Jenže, pokud se lidé nechají naočkovat v únoru a už počátkem dubna jsou v nemocnici, protože dostali covid, tak to úplně likviduje tento plán, protože by to znamenalo, že virus nemutuje dvakrát ročně, ale dost možná ještě rychleji. Je velmi nepravděpodobné, že by se tolik lidí dostalo do styku s brazilskou mutací, aby na ně neúčinkovaly jen 2 měsíce staré vakcinace.

Tohle spíše ukazuje na druhou možnost, že současné vakcíny nenabízí jistotu, která do nich byla vkládána a lidé onemocní tak jako tak. Možná jste si všimli, že Andrej Babiš se inspiroval v Izraeli a nechal přebudovat O2 Universum v Praze na gigantické očkovací centrum, které pojede 24 hodin denně a dokáže naočkovat až 5 tisíc lidí za den. Podle našich informací je plánovaná kapacita až 50 tisíc lidé denně v případě potřeby a nouze. Podle všeho se tak ukazuje, že vakcínám nejde věřit.

Ministerstvo školství začalo rodičům vyhrožovat OSPODem a policií, pokud by své dítě bez testu chtěli do třídy dostat násilím

Největší záhada a spiknutí ale panuje okolo samotestování školáků. Ministerstvo Roberta Plagy začalo v neděli skrze média rodičům dokonce vyhrožovat [5], že když budou chtít své děti bez testu dostat do školy násilím, že to školy budou řešit zavoláním policie a kontaktováním OSPODu, tedy sociálky, a to kvůli ohrožování mravní výchovy dětí, a také kvůli ohrožování jejich zdraví. Kdyby dítě vidělo, jak rodič používá násilí, že by to bylo ohrožování mravní výchovy. Osobně jsem přesvědčen, že rodiče se nebudou ve škole s nikým přetahovat o kliku dveří od třídy, ovšem rodiče jistě podají žalobu na ministerstvo školství za odpírání ústavního práva ke vzdělání dětí na základních a středních školách.

Jak nám situaci rozebral právník, škola může označit podmínku testování pro vstup do školy jako překážku na straně školy pro výuku netestovaného dítěte ve škole, ale v tom případě je škola povinna zajistit jinou formu vzdělávání dítěte, a to vlastním nákladem. Právník to zdůvodňují tím, že testování není povinností školní docházky, takže nesplněním nepovinné podmínky nemůže být dítěti ukončeno poskytování vzdělání, protože nelze ukončit a zamezit dítěti vstup do školy na základě nepodstoupení dobrovolného samotestování, a současně neposkytnout dítěti náhradní formu vzděláváni. Tím, že škola dítěti absenci automaticky omluví, vzniká nebezpečný precedens ohrožování výchovy dětí, protože škola tímto aktem omlouvá dítě z výuky ad hoc. A tady právník narazil na obrovskou díru.

Právník objevil nebezpečnou právní skulinu v automatickém omlouvání dětí z výuky, pokud nebudou mít test. Školy by mohly čelit žalobám ze zanedbávání výchovy mládeže a výuky. Jak je to možné?

Školy oznámily, že budou dětem automaticky omlouvat neúčast ve škole, pokud se odmítnou dobrovolně samotestovat, jenže škola není povinna dítěti poskytovat dálkovou výuku. Je to čistě na dobrovolnosti školy. Zdánlivě to nedává moc smysl, ale jak upozornil náš právník, je v tom dokonalý smysl. Je-li dítě omluveno z výuky kvůli odmítnutí testování, potom je dítě omluveno per seTo znamená, že jde o omluvu z výuky jako takové, nikoliv z výuky v určité formě výuky. Tím pádem je dítě školou omluveno a nemusí se učit. Vůbec se nemusí učit!

Není to neomluvená absence, je to školou uznaná omluva z výuky! Po právní stránce by se to dalo vyhodnotit jak ohrožování výchovy a zanedbávání školní docházky z podnětu samotné školy, upozorňuje právník. Rodič totiž nebude mít nárok na vyplácení ošetřovného, jak upozorňuje pro změnu ministerstvo školství [6].  Takže rodič doma nebude, bude v práci, ale dítě bude samo doma a bude školou omluveno. A tady vzniká neuvěřitelný právní delikt a nebezpečný fenomén, který právník zdůvodňuje následovně.

Škola se odmítnutím poskytnutí vzdělání v budově a v místě obvyklého poskytování výuky, tedy v budově školy, svévolně zbavuje své zřizovací povinnosti k poskytování vzdělání přijatých žáků ke studiu. Jestliže škola, na základě nařízení ministra, požaduje po školácích podstoupení dobrovolných samotestů, které nejsou povinností danou školským zákonem, potom se jedná o svévolné odepření práva na vzdělání nezletilé osoby, aniž by tato osoba nebo její zákonný zástupce porušila zákon.

Ten problém spočívá v dobrovolnosti. Právní systém ČR nedovoluje udělování sankcí za nic, co není protizákonné. Co není protizákonné, není sankcionovatelné. A odepření dítěti vstupu do školy za to, že se prostě odmítlo zúčastnit dobrovolného samotestování, je jednoznačně sankce. A to i v ohledu na rodiče, který je postižen další sankcí, ztrátou nároku na ošetřovné. A dítě ztrácí i nárok na dálkové online studium. A navíc, dítě dostane omluvenku z výuky, bez zajištění online výuky, a rodič nedostane ošetřovné, takže rodiče půjdou do práce a dítě bude doma samo.

Děti samy doma bez rodiče a s omluvenkou z výuky od ředitele školy, rodiče v práci, nebudou mít totiž doma nárok na ošetřovné. Právník: Který idiot tohle vymyslel?

Udělování sankcí v ČR občanům za to, že nesplnili podmínku, která není zákonnou povinností, ale pouze dobrovolností, je v rozporu s jádrem české Ústavy a principem právního státu, kde nic, co není povinné a zákonem vynucené, nesmí být sankcionovatelné. Podle názoru právníka je toto materiální problém zralý k posouzení Ústavním soudem, jestli v právním státě lze udělovat sankce dětem a rodičům za to, že se odmítnou zúčastnit nepovinné a dobrovolné akce, v tomto případě špejlování dětských nosů.

A poskytování omluvenek dětem, aby byly samy doma, bez online výuky a bez dozoru rodičů, kteří nedostanou na děti ošetřovné, je defacto zanedbáváním školní výchovy a výuky za asistence samotných škol. Právník nám napsal, že tohle je v právním důsledku něco, co by neprošlo ani v banánové republice a ptá se, který idiot tohle mohl vymyslet? Ale v Česko projde fšecko!

Nemůžeme předjímat stanoviska soudů, o kterých si nikdo nedělá iluze, odebírání lidských práv je v plném proudu a Ústavní soud může opravdu říct, že lze udělovat sankce i za nesplnění dobrovolnosti. Ale dokud soud nerozhodne, je potřeba předjímat, že jádro Ústavy ČR stále platí, že co není ze zákona trestné, nesmí být sankcionované.

Pokud chtějí děti špejlovat, nechť to stanoví novelou Ústavy a článku 2/1993 Sb. v Listině základních práv a svobod, konkrétně v odstavci 33, že občané ČR mají nárok na vzdělání na základních a středních školách JEN za splnění podmínek stanovených zákonem. Poslanci budou muset změnit Ústavu a omezit lidská práva v Listině, pokud budou chtít současné konání vlády a ministrů uvést do souladu s českou Ústavou, uzavírá náš právník svůj pohled na věc.

Zdroj: 1

loading...