„KRAKEN“ Sidney Powellové je kybernetický program vedení války ministerstva obrany! Jsme ve válce…

single-image

Svatý radar – to je kraken! Kdo by si jen pomyslel, že se jedná o kybernetický program vedení války ministerstva obrany? Sleduje systémy a shromažďuje důkazy o hanebných činnostech a zločinech spáchaných Deep Statem. (Foto: Youtube)

Když Sidney Powell řekla, že „už vypustila krakena,“ většina z nás pomyslela na Souboj Titánů a povzbudila ji za její odvážnou poznámku. Když to řekla, ani nemrkla a zachovala přísnou, vážnou tvář. Nežertovala a teď už víme proč! Prezident trump a věrní patrioti vojenského a vesmírného velení nyní mají důkazy o podvodech s voliči a o volební zradě. Ty budou použity proti nepřátelům Ameriky!

To, co zažíváme při volbách v roce 2020, nejsou volby. Byli jsme svědky pokusu o svržení vlády Spojených států. CIA, FBI a ministerstvo spravedlnosti jsou plné zrádných bažinných krys, které touží ukrást prezidentské sídlo a převzít Ameriku kvůli globálnímu pořádku. Jsou to zlé globalistické loutky, které prosazují svůj puč, aby zničily Ameriku a zavedly Nový světový řád a Agendu 2030 OSN, což je revidovaná verze Agendy 21 pro udržitelný rozvoj. Jsou v tom jednotní a rozdávají všechny rány nic netušícím Američanům, zatímco vlády po celém světě přijímají proti svým občanům naprosto totožná opatření. Uspějí? Odpověď zní NE!

Varování ministra obrany Christophera Millera před činností:

Pokud by někteří pomlouvační aktéři chtěli podceňovat naše odhodlání nebo se pokusili podkopat naše úsilí, nebudeme váhat, abychom obnovili zastrašování a odvrátili všechny hrozby.“

Určité sektory operací speciálních jednotek nyní přímo podléhají úřadujícímu ministrovi obrany Christopheru Millerovi. Jsou v souladu s trumpem, ústavou a obranou Ameriky proti svým nepřátelům doma i v zahraničí. Takže žádnou paniku a nebojte se. Prezident trump to má pod kontrolou a linie bitvy byly nakresleny. Kraken byl vypuštěn a má už vše. K lovu vnitřních nepřátel a zrádců Ameriky jsou nyní nasazeny zdroje speciálních sil.

Zdroj: 1

loading...