Krabicové mléko bez laktózy od slovenské firmy je pozitivně testované na COVID-19 pomocí testu z lékárny

single-image

Kvůli těmto šmejdovským testům přitom zavřel slovenský premiér do karantény všechny Slováky, kteří se nechtěli nechat dobrovolně otestovat. (Foto: Infovojna)

Krabicové mléko bez laktózy od slovenské firmy je pozitivně testované na COVID-19 pomocí antigenového stěrového testu z lékárny! Kvůli těmto šmejdovským testům přitom zavřel slovenský premiér do karantény všechny Slováky, kteří se nechtěli nechat dobrovolně otestovat! A více jak 3 miliony Slováků s údajně negativními testy potom měly pocit, že jsou zdraví a v pohodě! Dlouhodobé nošení roušek maže v lidském těle záznamy v imunitním registru a vzniká syndrom ztráty kolektivní imunity!

Slovenskem otřásá další z řady neuvěřitelných skandálů. Postarala se o to jedna dvojice Slováků, kteří na Facebook zavěsili video s pokusem, jestli je pravda, že bezlaktózové mléko je pozitivně testováno antigenovými stěrovými testy na Covid-19. Informace se jako první již před 3 týdny objevila v USA, poté se začala šířit na německých webech, především na diskusních fórech a na alternativě, Facebook komentáře a videa s pokusy na mléku a dalších potravinách okamžitě maže, ruší účty a profily, ovšem tento slovenský pokus na Facebooku zatím stále je, video jsme však přesto pro jistotu zálohovali, protože dlouho u Zuckerberga nevydrží.

Žena na videu zakoupila bezlaktózové plnotučné mléko slovenské firmy Rajo, jedná se o mléko v krabici o objemu 1L s označením Lakto Free. Žena na videu používá standardní antigenový test zakoupený v místní slovenské lékárně, nejedná se tedy o nějaký pochybný test odněkud z internetu. Podle upozornění čtenářů se jedná o čínský test firmy Zhejiang Orient Gene Biotech Co., Ltd. prodávaný v EU a s čínským prohlášením o shodě. Držitel registračního rozhodnutí pro EU je samozřejmě neznámý. Test je prodávaný na Slovensku na webu se zdravotními pomůckami, ale i v dalších zemích EU.

Žena na videu rozbalí test, stěrovou tyčinku namočí do sklenice s mlékem, a poté tyčinku vyjme a ponoří do plastové zkumavky s aktivační tekutinou. Následně do testovací podložky kápne několik kapek ze zkumavky. Po několika sekundách se objeví jedna čárka s označením T, která určuje funkčnost testu, že není poškozený a reaguje správně, a po chvíli se jasně vykreslí i druhá čárka s písmenem C, která označuje samotnou pozitivitu testu.

Bezlaktózové mléko Rajo tak minimálně v tomto testu způsobuje falešný výsledek testu. Jenže, představte si, kolik lidí na Slovensku pije bezlaktózové mléko, a kolik lidí se napilo tohoto mléka předtím, než před několika týdny šli na “dobrovolné” celoplošné testování. Pokud se dotyčná osoba předtím napila bezlaktózového mléka, velmi pravděpodobně ji test vyšel pozitivně, protože v nosohltanu zůstávají tuky, proteiny a další látky z potravin a nápojů až 2 hodiny po konzumaci. Pokud byl stěr během celoplošného testování proveden na osobě krátce po vypití mléka, byla otestována pozitivně.

Testy falešně hlásily pozitivitu na tropickém ovoci už na jaře, teď je to dokonce i mléko bez laktózy

Potvrzují se tak šokující informace z jara tohoto roku, v květnu jsme přinesli informace, že prezident Tanzanie svolal tiskovou konferenci, že tým jeho laborantů ho informoval, že testy dodané do země z Číny testují pozitivně kozy, ptáky a dokonce i tropické ovoce papaya. Prezident proto oznámil, že země už žádné tyto testy z Číny objednávat nebude.

Nyní se ale ukazuje něco mnohem děsivějšího, že na Slovensku se v lékárnách prodávají testy, které hlásí pozitivitu už i na bezlaktózové mléko, a to už není legrace. To je totiž potravina, kterou kupují stovky tisíc lidí, kvůli zdraví nebo v rámci racionální výživy, a pokud test hlásí pozitivitu na obyčejné mléko bez laktózy, můžeme se jenom dohadovat, na jaké další potraviny nebo stopy po těchto potravinách může test falešně reagovat.

Stěrové antigenní testy jsou vysoce a brutálně nespolehlivé a tento pokus na videu prostě dokazuje, že celoplošné testování je naprostý nesmysl, protože tyto testy reagují falešně na spoustu kyselin v potravinách, které dosud nebyly zmapovány, zatím se ví o citrusových plodech některých druhů, nově se ví o bezlaktózovém mléku, hovoří se o kečupu, o hořčici, nealkoholickém pivu, do redakce jsme dostali informace o mletém máku, který prý rovněž vyvolává pozitivní testy u některých antigenních testů, nezkoušeli jsme to v redakci a nevíme, jestli je to problém všech antigenních testů, nebo jenom od některých výrobců.

Andrej Babiš má šanci plošné testování v ČR na základě těchto nových zjištění zrušit, ještě je čas!

Největším problémem je, že antigenní testy chemicky reagují nejen na přítomnost koronavirových antigenů na sliznici člověka, ale i na celou řadu proteinů a kyselin, které vyvolávají v testu totožnou chemickou reakci, která zbarvuje proužek na detekční podložce. Spolehlivost antigenních testů je tak mizerně nízká, že se v podstatě vůbec nedoporučuje tyto testy používat, protože příliš mnoho neznámých látek může vyvolávat chemickou reakci v testu stejně jako antigen vyvolaný koronavirem.

A teď si vezměte, že toto testovací šílenství ze Slovenska se okopíruje i do České republiky, kde se má od 20. prosince plošně testovat obyvatelstvo, a to právě těmito stěrovými antigenními testy. Andrej Babiš chce zřejmě  těsně před Vánoci lidi obdarovat špatnými zprávami, protože pokud antigenové testy budou stejně “kvalitní” jako na Slovensku, potom se místo Silvestra budou znovu vyhlašovat karantény, protože se zjistí, kolik lidí je prý údajně pozitivních.

Místo toho se možná ale dozvíme, kolik lidí pije bezlaktózové mléko. Tohle prostě opravdu nemá obdoby, co všechno jsou jednotlivé vlády ochotny udělat pro spoutání svobody a pohybu obyvatelstva. Celoplošné testování v ČR i na Slovensku je třeba ihned zastavit a prohlásit za nesmysl a šíření dezinformací, protože tyto testy jsou lživé a v podstatě nebezpečné.

Lidi, kteří jsou zdraví, označují testy za nemocné, a to kvůli kontaminaci nosohltanu jídlem a potravinami, které způsobují falešnou pozitivitu, a na straně druhé spousta osob vyjde negativně, přestože mohou mít virus, a to kvůli tomu, že u různých lidí se nemoc projevuje s různou latencí a průběhem, takže v době testu už může člověk mít virus, ale antigeny se do těla člověka dostanou až po dalších 5 dnech. Současně si všimněte, že tento rok úplně prý zmizela chřipka, vtipálci tvrdí, že chřipka chcípla na covid. Ne, chřipka nechcípla, chřipka se pouze přejmenovala a teď se jí říká COVID-19.

Lidem hrozí kvůli dlouhodobému nošení roušek syndrom ztráty kolektivní imunity

Kdokoliv dnes má respirační problémy, má prostě chřipku. COVID-19 v prudkém průběhu je ve skutečnosti velká chřipková nálož, kterou člověk dostane do svého těla, která přejde do zápalu plic a do selhávání funkce plic. Permanentní nošení roušek povede k tomu, že na jaře začnou lidé čelit nemocím na selhání kolektivní imunity, jako kdyby onemocněli virem HIV.

Jenže, nebude se jednat o virus HIV, ale o syndrom ztráty kolektivní imunity. Jakmile lidé sundají roušky a začnou nadechovat cizí aerosoly, propuknou nemoci v důsledku syndromu. A na to čekají farmaceutické firmy a vlády. Okamžitě vystartují a řeknou, že lidi je potřeba “zachránit” pomocí očkování. Paradoxem však bude, že to v té době opravdu bude pravda, lidem se syndromem ztráty kolektivní imunity pomůžou opravdu jen vakcíny, protože přirozená kolektivní imunizace by je mohla v té době už zabít.

Kolektivní imunita je velmi zvláštní věc, protože imunizuje obyvatelstvo stále a dokola tisíci a tisíci typů virů, čímž člověk získává diverzifikovanou imunitu napříč virovým spektrem. Jenže, jakmile je člověk delší dobu izolován od kolektivu a nezúčastňuje se kolektivní imunizace pravidelně, tak tělo ztratí obrané látky proti stovkám běžných virů, ale jakmile jim je znovu vystaveno, organismus selže, propuknou těžké nemoci a reakce. Je to způsobené jednoduchou věcí, že lidské tělo si v normální situaci vytváří imunitní látky jen proti několika málo novým virům, které zatím nezná. Zbytek už zná a drží si informace o nich v imunitním registru.

Tělo tak bojuje jen proti několika typům nových virů a dokáže se s tím vyrovnat. Jenže, když člověk nosí přes půl roku nebo i déle roušku a přes půl roku je uměle bráněno kolektivní imunizaci, lidský imunitní systém provede zajímavou věc, začne vylučovat a vyřazovat antigeny, na které tělo nedostává podněty. Imunitní systém začne zapomínat naučenou imunitní odezvu. Jakmile potom lidé roušky sundají, organismy lidí jsou okamžitě zaplaveny tisíci typů virů, na které tělo ztratilo imunitní odezvu. Je to stejné, jako kdyby naráz člověk onemocněl desítkami nemocí, na které není lék a nikdy s nimi nepřišel do kontaktu. Ani zdravý jedinec by to neustál.

Lidé po sundání roušek dostanou virovou nálož tisíců různých virů, na které si tělo v registru již ale odezvy po roce nošení roušek smazalo

Proto současná situace je natolik šílená, že na jaře, jakmile začnou vakcinace, tak nevakcinování lidé začnou trpět syndromem jako malomocní, protože po sundání roušek po skoro roce poté, co je pořád nosili, se nedokáží vyrovnat s obrovskou virovou náloží aerosolů ve vzduchu v kolektivech a v rušných nákupních centrech. Lidé začnou bez vysvětlení stonat a marodit, budou mít komplikované průběhy, lékaři budou detekovat symptomy odpovídající mnoha diagnózám současně, jako kdyby člověk trpěl několika nemocemi naráz.

Projevy syndromu ztráty kolektivní imunity budou alarmující, mohou mít vyšší mortalitu než syndrom AIDS, který funguje na podobném, ale ne tak brutálním principu. AIDS způsobuje oslabenou odezvu imunitní reakce, ale tento syndrom ztráty kolektivní imunity způsobuje úplně chybějící reakci v kolektivní imunizaci. Imunitní organismus člověka zapomene, jak reagovat na viry, které před rokem měl ve svém imunologickém registru. Pozor, tady je důležité vysvětlení. Určitě víte, že člověk po prodělání nemoci nebo po očkování má imunitu proti nemoci po nějakou dobu, během 1 roku, ale i třeba 5 nebo 10 let. Jenže, má to jeden zásadní háček, naprosto kritický a zásadní.

Bill Gates přijede na bílém koni a nabídne záchranu lidí, kteří ztratili kolektivní imunitu. Nabídne jim očkování!

Tato trvanlivost imunity je zaručena pouze v případě, že po celou dobu lidské tělo přichází s těmito viry neustále a pravidelně do kontaktu a imunitní registr lidského organismu neustále vyvolává reakce a odezvy antigenů, obnovuje jejich platnost a funkčnost, takže imunita stále funguje. Jenže, pokud lidské tělo s viry do kontaktu nepřichází, potom imunitní registr začne odsouvat v registru jednotlivé antigeny, začne je upozaďovat. Pokud tělo po delší dobu nepřijde do kontaktu s viry, organismus ze svého imunitního registru naučené odezvy imunity vymaže. Úplně stejně jako na PC počítači, když vám operační systém nabídne vymazat dlouhodobě nepoužívané soubory. Nejsou používány, pryč s nimi. A lidské tělo funguje stejně. A přesně to je plánem Big Pharma.

Cílem těch dobytků z Big Pharma je vymazat imunitní registr v organismu obyvatelstva a celé populace, aby se lidé stali zranitelnými kvůli ztrátě kolektivní imunity a potřebovali tak ke svému přežití vakcíny, které jim imunitu dočasně vrátí zpátky. Všechno mají dokonalé naplánované. Nejprve lidem nasadit na huby hadry, aby došlo k vyvolání syndromu ztráty kolektivní imunity a k vymazání imunitních registrů v lidských tělech a potom jim ihned nabídnout vakcíny k záchraně zdraví a života. Takhle to mají vymyšlené. A aby lidi podnítili k očkování, musí vyvolat strach o mohutné nákaze, a to i za pomocí šmejdovských testů, které pozitivně testují kdeco, dokonce i bezlaktózové mléko!

Zdroj: 1

loading...