Jediné video z údajně přísně tajné základny, kde jsou klony lidí…

single-image

Následující materiál pochází od lidí, kteří vědí, že podzemní základna Dulce existuje. Jsou to lidé, kteří tam pracovali v laboratořích, unesení, kteří byli odvezeni na základnu, lidé, kteří pomáhali při její stavbě, zpravodajský personál (NSA, CIA, atd.) a někteří konkrétní vědci, zabývající se UFO. Tyto informace jsou určeny těm, kteří se vážně zajímají o základnu Dulce. Pro vaši vlastní ochranu doporučujeme, abyste při bádání o tomto komplexu dodržovali opatrnost.

Tento muž vynesl šokující informace o tajných podzemních základnách a poté „spáchal sebevraždu“

Dulce Base – toto zařízení je genetická laboratoř, napojená na letiště v Los Alamos přes Tube-Shuttle (potrubní rychlodráha). Část jejich výzkumu souvisí s účinky radiace na mutace a lidskou genetiku. Její výzkum také zahrnuje mimozemské inteligentní druhy (Alien Biological Life Form Entities). V revidovaném znění ze září 1950 ve vydání publikace „Účinky atomových zbraní,“ připravené ve spolupráci s Ministerstvo obrany USA a Komisí pro atomovou energii USA pod vedením Los Alamos Scientific Laboratory, čteme o tom, jak je žádoucí podzemní umístění základny, na stránce 381: „Zjevně neexistují zásadní potíže při výstavbě a provozu podzemní základny tohoto typu. Taková zařízení mohou být umístěna do vhodného stávajícího dolu nebo může být pro tento účel vyhloubena vhodná lokalita.“

Údajné video ze základny Dulce. Nemůžeme zkoušet tvrdit, že je na 100% reálné, ale přinejmenším se dá říci, že je zajímavé.

Pokud byl Castello ve skutečnosti skutečným člověkem, o kterém se říká, že pořídil ty fotky, video a dokumenty ze 70. let, jak se praví v tom příběhu, mohlo by to být součástí toho videa? Odpovídá to video kvalitě 70. let? Jak by šlo dokázat nebo vyvrátit, kde bylo pořízeno?

I kdyby ten videozáznam byl vyfabrikovaný, ta audio-informace samotná nese určitá podstatná fakta. Když je to tak, pak by člověka zajímalo, je-li to skutečný záznam skrytý zrakům, jak někteří usoudí na první pohled, nebo je to jen dobře provedený hoax.

Ti jediní 2 lidé, kteří by snad do této záležitosti mohli vnést světlo, už nejsou mezi námi.

Pokud jeden neexistuje nebo byl dobře vymazán (Castello) a druhý zesnul, kdo kromě rodiny agenta Dotyho, byli těmi (včetně přátel), co s ním měli ústní nebo osobní kontakt do jeho skonu v roce 2003… to by mohl být „zařizovatel“ tohoto nostalgického dokumentu.

Ať je to jakkoliv, je to video pořád ještě zajímavé.

Zdroj: disclose.tv

loading...