Tento muž vynesl šokující informace o tajných podzemních základnách a poté „spáchal sebevraždu“

single-image

Phil Schneider byl bývalý vládní stavební inženýr, který byl zapojen do budování podzemních vojenských základen po Spojených státech a byl jedním ze třech lidí, kteří přežili incident, který se odehrál v roce 1979 mezi Šedými a americkými armádními složkami na podzemní základně v Dulce.

Poslední dva roky svého života pořádal Schneider přednášky o vládním zakrývání, černých rozpočtech a UFO. Schneider nebyl nikdy schopen ani ochoten dokázat svá tvrzení (např. ukázat vchod do základny v Dulce). Jeho výpovědi obdržely jen malou pozornost hlavního proudu, ale v kruzích UFO způsobily poměrně rozruch.

Schneider byl nalezen mrtvý ve svém bytě 17.1. 1996. Někteří se domnívají, že byl zavražděn. Byl totiž nalezen se strunou od piána kolem krku. „66 agentů ve službě, FBI, Černých baretů a podobně bylo při této přestřelce zabito. Já jsem tam byl.“ Přednáška Phila Schneidera, květen 1995 – Podzemní základny a NWO Je to kvůli strašlivé struktuře federální vlády, o které si myslím, že je přímo zdrojem ohrožení, když o těchto materiálech říká každému „ne“. Avšak chci se zmínit, že tento rozhovor bude rozčleněn do čtyř hlavních témat. Každé z těchto témat přinese něco o tom, jací lidé jsou do toho zapleteni, zdali jsou patrioti či nikoli.

Phil Schneifer nalezen mrtev, údajně sebevražda.

Abych vám poskytl přehled o tom, kdo v podstatě jsem: začal jsem a vychodil technickou školu inženýrství. Vybudoval jsem si pověst jako inženýr geologie, jakožto i stavební inženýr s jak vojenským, tak vzdušným použitím. Pomáhal jsem stavět hlavní základny ve Spojených státech, které mají jistý význam pokud jde o to, čemu se říká Řád nového světa (NWO). Ta první základna je ta v Dulce, v Novém Mexiku. V roce 1979 jsem byl zatažen do přestřelky s mimozemskými humanoidy a byl jsem jeden z těch, kdo přežil. Nyní jsem asi jediný, kdo přežil a hovoří o tom s vámi. Další dva, co to přežili jsou střeženi stráží. Jsem zřejmě jediný, kdo zbyl a který zná podrobné spisy celé operace.

Bod číslo jedna je velmi šokující. To, co vám chci říci, je pro vás pravděpodobně neuvěřitelné, spíše se obrňte skeptizmem. Vím, že zákon o svobodě informací není moc cestou jak jít dál, ale je to to nejlepší, co můžete udělat. Místní právnická knihovna je dobré místo jak najít kongresní záznamy. Podzemní vojenské základny a černý rozpočet Černým rozpočtem míním tajný rozpočet, který plní 25% hrubého národního produktu Spojených států. V současné době spotřebuje černý rozpočet 1,25 triliónů dollarů za rok. Přinejmenším je tato částka použita na černé programy jako ty, které se týkají podzemních vojenských základen. V současnosti, existuje 129 podzemních vojenských základen po Spojených státech.

Stavěli tyto základy dnem i nocí bez ustání a to od 40. let. Některé z nich byly dokonce postaveny ještě dříve. Tyto základny jsou v podstatě velkými městy pod zemí, spojenými vysokorychlostními magneto-levitačními vlaky, jejichž rychlost dosahuje až 2 Machů. O těchto aktivitách bylo napsáno několik knih. Al Bielek má jeden z těch výtisků. Ing.architekt Richard Souder riskoval život tím, že o tom mluvil. Pracoval s určitým počtem vládních agentur na hlubokých podzemních vojenských základnách. Jsou všude, kdekoli žijete, v Idaho je jich 11 z nich. Průměrná hloubka těchto základen je kolem jedné míle a jsou to v podstatě podzemní města.Všechna jsou mezi 2,66 a 4,25 krychlových mil co do velikosti. Mají k dispozici laserové vrtací stroje, které vyhloubí tunel sedm mil dlouhý za jeden den. Černé projekty obcházejí autoritu Kongresu, o čemž víme, že je to nelegální. Právě teď, Řád nového světa závisí na těchto základnách. Kdybych byl věděl tenkrát, když jsem na nich pracoval, že je do toho zapleten Řád nového světa, nedělal bych to. Bylo mi lháno.

Vývoj vojenské technologie, předpokládaný zájem Němců o technologii hyperprostoru a více

V zásadě, co se technologie týče, za každý kalendářní rok, který uběhne, vzroste vojenská technologie o 44,5 let. Proto je jednoduché pochopit, že tenkrát v roce 1943 byli schopní vytvořit skrze použití technologie elektronky (vacuum tube) loď, která mohla doslova zmizet z jednoho místa a objevit se na jiném místě. Můj otec, Otto Oscar Schneider, bojoval ve válce na obou stranách. Byl původně kapitánem ponorky a byl zajat a poslán zpět do Spojených států. Byl zapojen do různých druhů zájmů, jako je atomová bomba, vodíková bomba a Philadelfský experiment. Vymyslel vysokorychlostní kameru, která dělala obrázky prvních atomových testů na ostrově Bikini 12. července 1946. Mám originály tohoto testu a také fotky zobrazující, jak z tohoto místa prchá UFO vysokou rychlostí. Ostrov Bikini byl tenkrát jimi zamořen zvláště pod vodou a místní měli problémy se svými zvířaty, která byla zohavována. Tenkrát si generál McArthur myslel, že příští válka bude s mimozemšťany.

V každém případě můj otec položil základy s teoretiky o Philadelfském experimentu, jakožto i k ostatním experimentům. Co to má společného se mnou? Nic, než další skutečnost, kdo to byl můj otec. Nesouhlasím s tím, co dělal, na druhé straně ale si myslím, že měl mnohem více odvahy s tím vyjít ven. Němci ho nenáviděli. Byla na něj vypsána miliónová odměna ve zlatě a to každému, kdo ho zabije. Očividně neuspěli. No nic, zpět k podzemním základnám.
Přestřelka na základně v Dulce

Tenkrát v roce 1954 ze administrativy Eisenhovera se federální vláda rozhodla obejít Ústavu Spojených států a zformovala dohody s mimozemskými entitami. Nazývalo se to „Grenadská smlouva“ z roku 1954, která v podstatě byla dohodou o tom, že si zainteresovaní mimozemšťané mohou vzít pár krav a na lidech testovat techniky implantování, ale že musejí poskytovat podrobnosti o lidech do toho zapojených. Mimozemšťané obchod pomalu změnili, až se rozhodli, že dohodu nebudou vůbec dodržovat. V roce 1979 nastala tato realita: přestřelka, která se v Dulce odehrála nešťastnou náhodou. Byl jsem zapojen do dodatečné výstavby hluboké vojenské podzemní základny v Dulce, která je asi nejhlubší základnou. Sahá sedm pater a přes 2,5 míle hluboko.

V tu konkrétní dobu jsme vrtali čtyři rozdílné díry v poušti a hodlali jsme je spojit dohromady a vyhodit do vzduchu kus velké skály. Moje práce byla sejít dolů do děr a zkontrolovat vzorky hornin, pak doporučit nálož, která by si poradila s konkrétní skálou. Když jsem směřoval dolů, ocitl jsem se uprostřed velké jeskyně, která byla plná mimozemských bytostí, jinak známých jako velcí Šedí. Dva z nich jsem zastřelil. Tenkrát tam bylo asi 30 lidí. Asi dalších 40 jich sešlo dolů potom, co to začalo a všichni z nich byli zabiti. Byli jsme překvapení, že na celé podzemní základně existují mimozemšťané. Později jsem zjistil, že žili na naší planetě již dlouho, možná milióny let. To by mohlo vysvětlovat, co se skrývá za teorií starodávných astronautů.

Byl jsem zasažen do hrudi z jedné z jejich zbraní, což byla jakási krabička na jejich těle, která do mě udělala díru a dala mi dost silnou dávku kobaltové radiace (cobalt radiation). Měl jsem kvůli tomu rakovinu. O technologii UFO jsem se skutečně začal zajímat až od té doby, když jsem začal pracovat na Area 51, jižně od Las Vegas. Asi po dvou letech zotavování jsem se po incidentu z roku 1979 vrátil k práci u Morrison & Knudson, EG&G a k jiným společnostem. Na Area 51 se testovali všechny druhy vesmírných lodí. Kolik lidí zná příběh Boba Lazara? Byl to fyzik, který pracoval na Area 51 a snažil se rozřešit pohonný faktor v některých z těchto lodí.

Vládní frakce, železniční auta a zakázky na pouta

Velmi se obávám aktivit federální vlády. Veřejnosti lže, senátoři vystupují vyhýbavě a odmítají říkat pravdu ohledně mimozemských záležitostí. A tak mohu pokračovat dál. Znal jsem někoho, kdo žil poblíž mě v Potralandu, v Oregonu. Pracoval u Gunderson Steel Fabrication, kde se vyráběla železniční auta. Znám toho chlápka bezmála 30 let a byl to takový klidný typ. Chodíval mě navštěvovat každý den, rozrušený, a říkal mi „oni stavějí vozy pro vězně.“ Byl z toho nervózní. Gunderson, říkal, měl kontrakt s federální vládou na stavbu 107 200 železničních vozů, každý na 143 párů pout. V tomto velkém projektu existuje 11 subdodavatelů. Gunderson pravděpodobně za tuto zakázku získal přes 2 miliardy dollarů. Byly do toho zapleteny Bethlehem Steel a další ocelářské organizace. Ukázal mi jedno z těch aut na železničním dvoru v North Portland. Měl pravdu. Když znásobíte 107 200x 143×11, vynoří se vám cifra 15 000 000. To je pravděpodobně číslo lidí, kteří nesouhlasili s federální vládou. Naše současná struktura vlády je „technokratická“ nikoli demokratická a vytváří feudalizmus. Nemá to nic společného s republikou Spojených států. Spojené státy hrají gambit se zotročenými lidmi.

Dodavatelé amerických černých programů

Jsou tu další problémy. Zajímal jsem se o čísla z roku 1993. V současné době existuje 29 prototypů letadel stealth. Rozpočet z amerického Kongresu a pětiletý plán na ně je 245,6 miliónů dollarů. Za tuto částku nemůžete nakoupit náhradní díly pro tyto černé programy. Takže nám lhali. Černý rozpočet je zhruba 1,3 triliónů dollarů každé dva roky. Trilión je tisíc miliard. Trilión dollarů váží 11 tun. Kongres Spojených států nikdy neuvidí účty zahrnuté do tohoto tajného hrnce zlata. Dodavatelé programů stealth jsou: : EG&G, Westinghouse, McDonnell Douglas, Morrison- Knudson, Wackenhut Security Systems, Boeing Aerospace, Lorimar Aerospace, Aerospacial in France, Mitsubishi Industries, Rider Trucks, Bechtel, *I.G. Farben* plus na nich hostuje stovka dalších. Takhle má vypadat žití ve svobodě?

Hvězdné války a mimozemská hrozba

Stále je 68% vojenského rozpočtu přímo nebo nepřímo ovlivněno černým rozpočtem. Hvězdné války se plně spoléhají na zbrojní techniku stealth. Mimochodem, žádný ze stealth programů by nebyl k dispozici, kdyby se nerozebíraly havarované mimozemské disky. Takže se z vás někdo klidně může zeptat jak „vesmírný shuttle“ vůbec létá: obrovské odlitky zvláštních materiálů, které jsou frézovány ve vesmíru a nemohou být produkovány na povrchu země. Potřebují k výrobě těsné vakuum vesmíru. Nebyla nám dokonce ani řečena celá tato pravda. Myslím, že program hvězdných válek se chová pouze jako nárazník, aby zabránil mimozemskému útoku – není nic společného se „studenou válkou“, která byla pouhou hračkou k hromadění peněz od všech lidí – k čemu? Celá lež byla plánována a vykonávána posledních 75 let.

Letecká technologie stealth používaná agenturami Spojených států a OSN

Zde je další kousek informace. Protidrogová zpráva a ATF spoléhají na taktické zbraně typu stealth až ze 40 % svého rozpočtu, který mají na operace. To je v roce 1993 a čísla od té doby značně vzrostla. OSN využilo přes 28 % amerických letadel stealth pro své hromadné celosvětové operace mezi lety 1990 až 1992, podle Centra strategických studií a zprávy OSN č. 3092.
Strážci stealth a původci konfliktu v Bosně Delta Force

Strážci stealth: Existují přinejmenším tři odlišné klasifikace policie, která střeží naše tajemství. Číslo jedna – Armádní společné taktické složky (MJTF), někdy nazývané Delta Force nebo Černé barety, jsou multi-národní taktickou složkou, využívanou ke střežení letadel celosvětově. Mimochodem, bylo postaveno 172 letadel stealth (1995). Deset jich spadlo, takže jich je zřejmě 162. Bill Clinton je asi před šesti týdny odevzdal OSN. Existují údaje, že Delta Force byla poslána do Bosny během posledních dní Bushovy administrativy jako tajné záškodnické síly a že zahájily odstřelování na každé straně konfliktu, aby de facto rozpoutali konflikt v Bosně, který byl využit k úspěchu administrativy z politických důvodů.

Myšlenky na bombardování ve Spojených státech Byl jsem najat před nějakou dobou, abych udělal zprávu o bombardování WTC. Byl jsem najat protože jsem znal na 90 zvláštních druhů chemických výbušnin. Podíval jsem se na obrázky pořízených hned po výbuchu. Beton byl rozměklý a roztavený. Ocel a pruty byly doslova vylisovány až do velikosti 180 cm než byla jejich původní velikost. Existuje jen jedna zbraň, která tohle umí – malá nukleární zbraň. Je to zkonstruovaný typ nukleárního zařízení. Patrně, pokud říkají, že to byl třaskavý dusičnan, který tuto škodu udělal, 100%ně lžou. Lidi, které mají za to ve vazbách, takový zločin pravděpodobně nespáchali. Ve skutečnosti mám důvod se domnívat, že stejná skupina držená ve vazbě spáchala jiné zločiny, jako zabití židovského rabína v New Yorku. Avšak, chci se dále zmínit, že s tou poslední malou výbušninou v Oklahoma City, o které se mluví, to byl prý dusičnan (nitrát) nebo bomba z umělého hnojiva, která to udělala (v roce 1993, 26.2. explodovalo auto naložené bombami pod severní věží WTC. Útok byl plánován skupinou konspirátorů včetně Ramzi Yousefa, Mahmuda Abouhalima a Mohammada Salameh a dalších. Byla prý použita 680 kilová bomba s dusičnou močovinou a vodíkem. Předpokládalo se, že o život přijde na tisíce lidí, ale útok selhal. Zemřelo jen 6 lidí a tisíce jich bylo zraněno. Pozn.přek.).

Nejdříve přišli s tím, že to byla asi 500ti kilová bomba z hnojiva. Pak to byla 680ti kilová bomba, pak 1 300 kilová a nyní je to 13 000 kilová bomba. Nemůžete dát do náklaďáku 13 000 kilovou bombu z hnojiva. Nikdy jsem nemíchal výbušniny samy o sobě. Znám chemické struktury a použití stavebních výbušnin. Moje pověst na tom je založená. Pomáhal jsem hloubit více než 13 hlubokých podzemních vojenských základen po Spojených státech. Pracoval jsem na projektu Malta v Německu, ve Španělsku a Itálii. Mohu vám ze zkušenosti říci, že dusičnatá výbušnina by bývala mohla vysklít jen okna federální budovy v Oklahoma city (v roce 1995, 19. dubna zničila nálož federální budovu v Oklahoma city. Výbuch zničil 324 budov v okolí a vyžádal si 168 obětí. Pachatel Timothy Mc.Veigh za to dostal provaz. Pozn.Přek.). Zabyla by pár lidí a strhla část průčelí budovy, ale nikdy by neudělala tak velký druh škody. Jsem přesvědčen, že nám opět lhali.

Pár statistik o přítomnosti černých helikoptér

Ve Spojených státech existuje přes 64 000 černých helikoptér. Každou hodinu, kdy letí kolem, se postaví jedna nová. Je tohle řádné využití našich peněz? K čemu potřebuje federální vláda 64 000 helikoptér, nesnaží-li se nás zotročit? Pochybuji, že jich armáda vůbec potřebuje 64 000. Pochybuji, že jich tolik potřebuje celý svět. Existuje 157 kusů F-117A (stíhačka Stelth Nighthawk. Pozn.Přek) na jejichž palubě je LIDAR (Light Detection And Ranging – lidarový detekční systém; zařízení monitorující stav ovzduší; automatický laserový přístroj pro certifikované měření rychlosti. Pozn.Přek) a počítačový rozšířený snímkovací radar. Můžou vás vidět jak chodíte po pokoji, když přeletí nad vaším domem. Vidí předměty v domě ze vzduchu s odchylkou 3 cm na 30 000 mil. Pracoval jsem pro federální vládu dlouho a vím přesně, jak se takový byznys řídí.
Vládní zařízení na zemětřesení, AIDS jako biologická zbraň založená na mimozemských výměšcích

Federální vláda nyní (1995) vynalezla zařízení na zemětřesení. Jsem geolog a vím, o čem tu mluvím. Zemětřesení v Kobe v Japonsku (leden 1995, 5 100 obětí), to nebyly žádné pulzní vlny jako při normálním zemětřesení. Nic takového. V roce 1989 bylo zase zemětřesení v San Franciscu, ale ani zde to nebyla pulzní vlna (63 obětí). Je to Teslův přístroj, který se pro tyto škodlivé účely používá. Programy černého rozpočtu rozvracejí vědu, jak vím. Podívejme se na AIDS, který vynalezla National Ordinance Laboratory v Chicagu v Illionis v roce 1972. Byla to biologická zbraň k použití proti lidem Spojených států. Důvod, o kterém vím je, že jsem viděl dokumenty v Kanceláři strategických služeb (OSS – Office of Strategic Services, založil v červenci 1942 prezident Franklin D. Roosvelt. Předchůdce dnešní CIA. Pozn.Přek), které jsou mimochodem stále do dnešního dne činné skrze CDC v Atlantě (Centers for Disease Control – Střediska pro kontroly nemocí. Pozn.Přek.). Využili výměšky žláz zvířat, lidí a mimozemských humanoidů k vytvoření viru. Tito mimozemští humanoidé, se kterými se vláda „přátelsky stýká“, jsou tou nejhorší zprávou. Proti jejich bakteriím není absolutně žádná obrana. Jsou to biologické zbraně hrozných důsledků. Každý mimozemšťan na této planetě musí být izolován.

Sadam Hussein zabil 3,5 miliónů Kurdů s podobnou zbraní.

Co říci na závěr, umírám na rakovinu, kterou jsem dostal kvůli své práci pro federální vládu. Možná, že budu žít ještě 6 měsíců. Možná ne. Řeknu vám ale jednu věc. Vypovídám-li o všem jako právě teď, možná, že mě Bůh nechá žít, abych o těchto věcech mluvil. Jedenáct mých nejlepších přátel bylo za posledních 22 let zabito. Osm z těchto vražd byly uvedeny jako „sebevraždy“. Než jsem jel sem, do Las Vegas mluvit o těchto věcech, vezl jsem jednoho přítele do Jushua Tree poblíž 29 Palms (národní park v jižní Californii. Pozn. Přek.). Jel jsem do hor do Needless v Californii a byl jsem sledován dvěma vládními minibusy E-350 se státními poznávacími značkami G-14. Uvnitř sedělo po dvou pasažérech vyzbrojených UZI (krátký samopal). Vím přesně, kdo to byl. Jeli po obou stranách mého auta a chtěli mě srazit do rokle. Zatavil jsem uprostřed silnice a oni jeli dál. Tak jsem přestříhl svou bezpečnostní kartu a poslal jsem ji vládě zpět a napsal jsem jim, že když mě budou ohrožovat, pošlu na internet 140 000 stránek dokumentů o vládní struktuře a o celém jejich plánu. Již jsem s tímto úkolem začal. Konec přednášky, květen 1995.

Zdroj: exopolitika.cz

loading...