Italové mlátí drzého agresivního migranta, který obtěžoval mladou dívku. Poláci jsou z tohoto videa nadšení

single-image

Poměrně velkou pozornost si na Facebooku získalo krátké video, které sdílela polská stránka s názvem Prawicowo. Popisek pod videem zní: „ Italové už mají dost nelegálních migrantů, nervy praskají… Takto zareagovali po útoku údajného imigranta na mladou dívku.“ Video zachycuje potyčku na ulici, zřejmě z oken protějšího domu, a podle názorů diváků pochází spíše ze Španělska, než z Itálie.

Mladý  domnělý imigrant na ulici zastaví dívku, která je téměř o hlavu menší, a hrubě jí chytne za vlasy. Záběr se v té chvíli přeruší a znovu naskočí v momentě, kdy mladík již leží na zemi a je mlácen a kopán třemi dalšími muži, přičemž jeden z nich má v ruce hůl. Ostatní kolemjdoucí procházejí dál bez povšimnutí. Zdá se, že dokonce i žena, která video natáčí, podporuje ony muže v akci a souhlasně na ně pokřikuje.

Video mělo na sociálních sítích značný ohlas, zejména u polského publika, na něž se facebooková stránka Prawicowo zaměřuje především. Kromě téměř 900 tisíc zhlédnutí dostalo skoro 10 tisíc „lajků“ a bylo hromadně sdíleno.

Zdroj: 1

loading...