„Havloidům viditelně teče do bot.” Sarkastický výrok Fridrichové o zničení tradiční rodiny pobouřil uživatele Facebooku

single-image

Česká moderátorka Nora Fridrichová na své stránce na Facebooku uveřejnila příspěvek, v němž se obrátila na obránce tradičních rodin. V souvislosti s probíhajícím festivalem Prague Pride sarkasticky varovala před hrozbou jejich likvidace. (Foto: Instagram)

Novinářka a moderátorka České televize Nora Fridrichová prostřednictvím svého facebookového účtu oslovila zastánce tradičních hodnot, kteří podle jejího předpokladu mají být znepokojeni konáním festivalu Prague Pride.

„A nyní upozornění pro obránce tradičních rodin, které postupně založili. Po Praze se v těchto dnech opět pohybují homosexualisti, aby je zničili,” píše česká moderátorka.

Výrok Fridrichové byl vnímán rozporuplně. Jedni uživatelé tvrdili, že takové akce by vůbec neměly vadit těm, kteří mají dostatečné vysoké sebevědomí. Další komentující uváděli, že jde o zřejmou mravní degradaci.

„Ne každý chce polorozpadlou rodinu schovávat za pouliční demonstrovanou pokleslost mravů. A vůbec nemusí být zastánce ,tradiční rodiny’, ale třeba jen té atomární, nebo prostě jen slušných mravů. Což je něco, co se ve veřejnoprávních médiích zřejmě moc nepěstuje, poznamenal ve svém komentáři Antonín Novák.

Na adresu zastánců pokrokářských názorů se vyslovil i uživatel jménem Tom Lebr.

„Havloidům viditelně teče do bot, napsal dotyčný.

Zdroj: 1

loading...