Irská lékařka suspendována, protože varovala, že vakcíny proti Covidu „představují skutečné nebezpečí“

single-image

Lékařka v Severním Irsku byla suspendována z lékařské praxe poté, co varovala před možnými vážnými vedlejšími účinky způsobenými experimentálními vakcínami proti COVIDu. (Foto: Facebook)

Vládní Rada pro zdravotní a sociální péči zakázala doktorce Anně McCloskeyové pracovat pro zdravotnickou a sociální péči, dokud neprošetří tvrzení o negativních účincích injekcí proti COVIDu, které pozorovala, píše Belfast Telegraph.

Doktorka McCloskeyová, která se mezinárodně proslavila svou neochvějnou opozicí vůči globální lékařské tyranii, nedávno zveřejnila na sociálních sítích video, ve kterém varovala, že injekce proti COVIDu „páchají skutečnou škodu“.

YouTube původní video smazal, ale kopie byly nahrány na jiné platformy.

Doktorka McCloskeyová líčila, jak během posledních směn léčila „velmi mnoho nemocných, rozrušených a traumatizovaných lidí“, přičemž prakticky všichni dostali „dvě injekce experimentální genetické terapie“.

Řekla, že většina jejích pacientů přijala očkování proti COVIDu buď kvůli profesnímu poradenství – nebo poté, co byli „donuceni, podplaceni nebo šikanováni kvůli odebrání jejich lidských práv a základních privilegií, jako je cestování nebo setkání s jejich přáteli a rodinami“.

McCloskeyová prohlásila, že zatímco loni touto dobou byla ve zdravotnických zařízeních v jejím regionu velmi malý ruch, letos je to „velmi odlišné“.

Nemocnice jsou nyní „zavaleny“ pacienty, kteří jsou pozitivní na COVID za pomocí PCR testů, přestože dostávají dvě dávky vakcíny, řekla.

McCloskeyová tvrdí, že nejvíce znepokojujícím trendem, který zaznamenala, je počet „zdravých, dříve zdravých“ mladých lidí, jejichž těla jsou nyní poškozena po injekcích experimentálních vakcín.

Sdílela několik zpráv z první ruky o mladících, kteří prožívali šokující zdravotní komplikace, zatímco je jejich lékaři ujišťovali, že to nemá žádnou spojitost s injekcemi, které nedávno dostali.

Naléhala na diváky, aby se aktivně postavili proti lékařské tyranii, zejména v zájmu ochrany dětí před nevratnými nebo smrtelnými „očkovacími“ zraněními.

V březnu bylo zveřejněno video, jež publikovala organizace Freedom Alliance Island of Ireland s doktorkou McCloskeyovou.

„Na celém ostrově i na celém světě jsou miliony lidí, kteří se probouzejí k pochopení, že tato současná zdravotní krize, tato takzvaná ,pandemie‘, je trojský kůň, který byl použit k nastolení nové éry lidstva,“ varovala tehdy doktorka McCloskeyová.

„Jdou si pro vás, vaši rodinu, vaše zaměstnání, vaše úspory, váš domov, váš důchod, vaši kulturu, vaši svobodu, váš způsob života.“

Zdroj: 1

loading...