Donald Trump vítězil v prezidentských volbách v USA, ale těsně před ukončením sčítání hlasů se odehrála neuvěřitelně podivná věc, klíčové státy naráz přestaly sčítat hlasy a poslaly sčítací komise domů!

single-image

Americký prezident Donald J. Trump byl na cestě k vítězství v amerických volbách. Vypadalo to, že si zajistil minimálně 270 hlasů volitelů, což je minimum pro volební vítězství. Neukončený výsledek voleb najdete na volebním webu zde. Donald Trump byl na cestě k vítězství v klíčových státech Florida, Georgie, Severní Karolína, Ohio, Michigan, Iowa, Montana a v Pensylvánii vede po sečtení 73% hlasů o více jak 600 000 hlasů. Stalo se však to, před čím americký prezident už několik měsíců varoval.

Donald Trump vystoupil v Bílém domě a informoval veřejnost o šokující skutečnosti, kterou jsme v redakci rovněž zaznamenali. Během ranních hodin středoevropského času došlo ke synchronizovanému a podle všeho koordinovanému zastavení sčítání posledních procent hlasů v těch klíčových státech, ve kterých vede Donald Trump. Georgia zastavila sčítání na hranici 99% sečtených hlasů a poslala sčítací komisaře domů. Severní Karolína po sečtení 99% hlasů provedla totéž o několik minut později. Wisconsin a Michigan zastavily sčítání na hranici necelých 90% sečtených hlasů.

Červená barva označuje státy Donalda Trumpa

Pouze jediný stát uvedl důvod zastavení. Zástupci státní komise v Georgii uvedli “technické obtíže”, proč došlo k zastavení sčítání na hranici 99%. Donald Trump na tiskové konferenci pohrozil, že pokud nedojde během středy k dopočítání hlasů, obrátí se na Nejvyšší soud USA, aby nařídil ukončit sčítání hlasů ke stavu, v jakém jsou hlasy teď, a to v těch státech, ve kterých došlo k tomuto podivnému a umělému zastavení sčítání.

Záhadné a náhlé zastavení sčítání ve státech, kde zvítězil Donald Trump

Podle těchto událostí je zjevné, že Demokratická strana s tímto vývojem volebního úspěchu Donalda Trumpa nepočítala. Synchronizované přerušení sčítání těsně před koncem má jediný důvod, oddálit oficiální výsledek voleb v daném státě, po kterém by musel Joe Biden přiznat porážku. Dokud konečný výsledek 100% není, nemusí Joe Biden nic uznávat. Ten plán je naprosto jasný a průhledný. Demokraté jsou v šoku, není divu. Budou teď potřebovat čas a přemýšlet, jak výsledky z nejméně 3 států, kde zvítězil Trump, ale není sečteno 100% hlasů, pozměnit či zneplatnit tak, aby státy získal Joe Biden.

Volební mašina

Ten má v této chvíli 227 hlasů a potřebuje minimálně 270 hlasů. Potřebuje tak 43 hlasů, které může získat v Pensylvánii (20), Michiganu (16) a ještě v jednom státě, např. Wisconsinu (10). V Pensylvánii přitom Trump vede průběžně o 600 000 hlasů, v Michiganu o 280 000 hlasů a ve Wisconsinu o 110 000 hlasů, kde je sečteno více jak 99% hlasů. Tedy lépe řečeno, ve Wisconsinu vedl.

To se ale náhle před chvílí změnilo a Wisconsin se najednou obrátil, vedení Trumpa o více jak 100 000 hlasů zmizelo a náhle vede Joe Biden o 14 000 hlasů, matematicky je jasné, že když bylo sečteno více jak 99% hlasů, nemohlo se převrátit více jak 100 000 hlasů. Je to podvod, Trump má pravdu, chtějí mu ukrást vítězství. Zastavení sčítání v dalších státech na hranici zhruba 90% je přesně ten okamžik, kdy lze hlasovací lístky pro Trumpa zaměnit korespondenčními hlasy pro Bidena. To je přesně ten účel podivného zastavení sčítání těsně před koncem. Nově to vypadá, že Bidenovi připadne díky korespondenčním hlasům i Michigan.

Trump pohrozil, že se obrátí na Nejvyšší soud stejně jako George W. Bush v roce 2000

Donald Trump okamžitě pochopil, o co se jedná a pokud volební komise ve středu nedokončí sčítání ve státech, kde došlo k náhlému zastavení, obrátí se volební tým Donalda Trumpa na Nejvyšší soud s žádostí o vydání příkazu k ukončení sčítání hlasů na základě precedenčního rozsudku z prosince roku 2000, kdy americký Nejvyšší soud vydal příkaz k ukončení přepočítávaní hlasů na Floridě, díky čemuž se George W. Bush stal prezidentem a porazil Ala Gorea o pouhých několik stovek hlasů. Výsledek amerických voleb ukázal, že všechny průzkumy veřejného mínění v USA i v Evropě byly prefabrikovány.

Donald Trumpa na tiskovce po volbách

A to včetně mainstreamových médií v České republice, byly rovněž prefabrikované. Co to je prefabrikace, to si přečtěte v naší reportáži zde. Prefabrikátem amerických médií byly zfalšované průzkumy, které více jak půl roku měly přesvědčovat Američany, že Joe Biden je jasný vítěz a Donald Trump je odepsaný. Skepse a deprese voličů Trumpa měla způsobit, že nepůjdou k volbám, že rezignují a prefabrikát se tak promění v realitu. Jenže na Trumpovy mnohdy až fanatické voliče prostě prefabrikace nezabrala. Neuvěřili tomu. A neuvěřili jsme tomu ani my v redakci Aeronetu. Pomocí podivných manipulací s korespondenčními hlasy  má však Joe Biden stále šanci na úspěch.

Prefabrikace průzkumových agentur po dobu více jak půl roku ve prospěch Joea Bidena selhala na celé čáře

Demokratická strana s úspěchem Donalda Trumpa nepočítala. De facto se dá říct, že Demokraté sami uvěřili vlastní prefabrikaci, že to zabere a podcenili Trumpovu voličskou základnu. Nepomohl ani koronavirus, protože podle bleskového průzkumu ze včera [1], paradoxně od CNN, americké voliče nejvíce zajímala ekonomická stabilita a daně, tedy ta oblast politiky, ve které Joe Biden byl naprosto nejslabší a neoblíbený, protože během kampaně kladl důraz místo ekonomiky na zdraví a koronavirus, ale také na zvyšování daní.

Toto všechno vedlo k tomu, že Donald Trump byl americkými voliči v noci na dnešek mohutně volen i na druhé volební období. Jenže, demokraté jsou v panice a tak došlo k zastavení sčítání ve státech, kde vedl Donlad Trump. Po obnovení sčítání se najednou dějí neuvěřitelné manévry s korespondenčními hlasy. Do Joea Bidena a do projektu odpisu Donalda Trumpa nateklo mnoho peněz a stojí za tím zájmy mocných osob amerického Deep State, které potřebují zachránit americký mocenský systém Pax Americana. Donald Trump měl být odstraněn, ten plán je zcela jasný.

Podporovatelé Donalda Trumpa v Jeruzalémě v Izraeli

V amerických ulicích přitom již vypukly nepokoje [2a volby mohou dopadnout tak, že dokonce skončí remízou, a to v případě, že Donald Trump udrží Pensylvánii, Georgii a Severní Karolínu, a získá i jednoho volitele ve státě Maine, kde se volitelé rozdělují mezi kandidáty. Potom by o prezidentovi při rovnosti volitelů rozhodovali kongresmani americké Dolní sněmovny Reprezentantů, ale nikoliv prostým hlasováním, ale hlasováním za jednotlivé státy, kdy každý stát má jen 1 hlas a ten připadne tomu kandidátovi na prezidenta, která strana kontroluje v kongresu delegaci kongresmanů.

Obvykle je to předseda delegace kongresmanů za daný stát. Mechanika volby je značně nepřehledná. A pozor, viceprezidenta by v takovém případě volila horní komora amerického Kongresu, tedy Senát. Mohlo by se tak stát, že prezidentem by byl Joe Biden a viceprezidentem Mike Pence. Ve chvíli, kdy dojde záhadně uprostřed americké volební noci k zastavení sčítání hlasů, uzavřou se volební okrsky, nikdo neví, co se děje a  jejich znovuotevření se najednou zjeví stovky tisíc korespondenčních lístků, je naprosto jasné, proč Donald Trump mluví ukradení voleb a hrozí, že věc skončí u Nejvyššího soudu. Deep State se rozhodl, že se zbaví Donalda Trumpa jakoukoliv cestou a všemi prostředky. V této časoprostorové iteraci, ve které se nacházíme, provede Donald Trump příští rok jako prezident dvě důležitá rozhodnutí, takže je jasné, že bude prezidentem, neboť v této iteraci je to dané. Ale v této chvíli si ani nechci představovat, co nás v následujících dnech a týdnech čeká. Tohle bude na dlouho a kdo si vzpomene na rok 2000, tak ví moc dobře, jak se čekalo na vítěze voleb až do prosince. Pokud Trump má pokračovat, bude muset zahájit právní kroky.

Zdroj: 1

loading...