Covid-Gate(s) je čistě politická záležitost

single-image

Prestižní Universita Californie spolu se Stanford Universitou tamtéž zjistili, že pro člověka mezi 50-64 lety je možnost dostat COVID chřipku a muset do nemocnice jedna ze 852,000. A vůbec nemusí nosit masku, ani dodržovat společenský odstup. Prý zemřít na tuto chřipku je skoro nemožné, to se může stát jednomu člověkovi z 19 milionů. V porovnání s tím, možnost zemřít v autonehodě v Americe, kde je nejvyšší dovolená rychlost na některých vybraných dálnicích 105 km/hod a na všech ostatních dálnicích je to 88 km/hod, je jedna ze 114. Podrobnější popis studie je ZDE.

I samo CDC (Centrum pro kontrolu nemocí) přiznává, že skutečná úmrtnost na korona virus je pouhých 6% veškerých původně hlášených úmrtí. Všichni ostatní zemřelí, těch zbývajících 94% měli další, vážné choroby.

Takže – když je Covid celkem přátelský virus a všechna hlášená úmrtí na něj jsou mnohokrát zveličena a když máme prakticky nulovou možnost mu podlehnout, proč pak ta celosvětová panika? Proč ty hrozné zákazy a příkazy, tresty a nařízení?

Profesor Michel Chossudovsky říká, že když 11. března 2020 vyhlásilo WHO pandemii a OSN nařídilo karantény a všecky ostatní nesmysly, že ten rozkaz přišel ve skutečnosti z Wall Street, ze Světového ekonomického fora a z nadací různých miliardářů. A korupční politikové na své národy poslušně nanutili všecky ty zbytečné zákazy a příkazy.

Miliony lidí ztratily kvůli karanténě zaměstnání, ztratili své úspory a ve vývojových zemích převládla chudoba a zoufalství. Dnes nám namlouvají, že tomu je vinen nějaký virus, ale je jisté, že to byla pouhá výmluva, jakési pochybné opodstatnění pro finanční magnáty, spolu s korupčními politiky, kteří ze všech sil zkoušeli nahnat svět do hromadné nezaměstnanosti, bankrotu a nejhoršího druhu chudoby a hladu.

COVID-19 je čistě politický virus, je to Covid-Gate(s).

Tisková agentura TASS hlásí, že WHO neví, kdy Covid pandemie skončí, ale očekávají, že během dvou let se jim podaří tuto nemoc zneškodnit. Jejich tisková kancelář dále prohlásila:

„Věříme, že s pomocí celosvětové podpory (tím myslí finanční podporu, pozn. autora) a s použitím moderní technologie budeme schopni koronavirus zneškodnit během dalších pár let. Je nutno se zaměřit na čtyři nejdůležitější body: (1)zabránit zveličování skutečnosti, (2)dát lidem možnost, aby se sami mohli ochránit, (3)zaměřit se na základy veřejného zdraví a (4)ochraňovat ty, kteří jsou nejvíc postižitelní, což jsou starší lidé a ti, s přídavnými zdravotními potížemi.“

To všecko jsou prázdné řeči s dvojitým míněním. Jak říká George Orwell, je to „double-speak,“ neboli dvojsmyslná řeč. Zabránit zveličování skutečnosti – tím myslí zabránit, aby pravda vyšla najevo. Dát lidem možnost ochránit se sami znamená neudělat pro lidi vůbec nic, nechat je na svých. Zaměřit se na základy veřejného zdraví – zaměří se na základy a na skutečné nemoci nikdy nedojde. Ochraňovat ty, kteří jsou nejvíc postižitelní – pravý opak je pravda, žádný stát nechce platit zbytečné penzisty a čím většího množství z nich se zbaví, tím víc peněz zůstane ostatním politikům.

President Trump dobře věděl co mluví, když o nich řekl, že jsou nespolehlivá organizace a odřízl jim finanční podporu. Jsou to profesionální lháři.

Profesor Chossudovsky má pravdu, když říká, že za celou pandemií jsou finanční zájmy. Právě objevený dokument Světové banky (World Bank) toto ještě více upřesňuje. Tento 61-stránkový dokument, označený jen pro jejich použití (ne pro veřejnost) označuje COVID-19 jako jejich program, který začal v dubnu 2020 a jeho konec je naplánován na duben 2025, což je za 4 roky! Mají na něho určeny finanční prostředky a je popsán celý postup, jak bude Světová banka pomáhat tuto pandemii zastavit: testování, sledování osobních kontaktů, mytí rukou, společenské distancování, zavírání škol a všecko ostatní, čím jsme právě prošli.

To všecko už věděli do detailu v dubnu 2020.

Na jejich internetové stránce měli záznam o „Instrumentech pro diagnostické testy COVIDu-19,“ které byly vyvezeny do různých zemí světa již v r. 2018. Chápete to? Dva roky před skutečným COVIDem už bylo vyváženo testovací zařízení různým národům světa. A to existuje dokument, který dokazuje, že tyto instrumenty byly vyváženy již v r. 2017. Ten se mi ale nepodařilo najít.

Stránka s dokumentem, který ukazuje kam bylo diagnostické zařízení na koronu vyvezeno v r. 2018, bohužel, nejede. Asi ji stáhli, když zjistili, že jsou tím odhalitelní. Ale jeho kopii můžete shlédnout ZDE. Na stejné místo, namísto původního dokumentu, podstrčila Světová banka vyvážení instrumentů na chemickou analyzu, i když číslo dokumentu (902780) nechali stejné, jako původní číslo pro vyvážení diagnostického zařízení na koronu, viz ZDE.

A vůbec, jak mohli používat název COVID-19 už tehdy, když WHO takto pojmenovala koronavirus až v únoru 2020?

Další důkazy pro konspirační základ celé pandemie poskytuje Dr. Fauci sám, když ze své pozice ředitele Národního institutu na alergie platil výzkum koronaviru z netopýrů ve Wuhanu. Dnes to už i hlavní zpravodajské zdroje v Americe ví a veřejně to přiznávají. V dubnu 2018 stránka Národního institutu na alergie dokonce obsahovala zprávu, že „nově objevený koronavirus zabil skoro 25,000 mladých prasátek v letech 2016-17 v Číně. Tento virus byl získán z netopýrů v blízkosti místa, odkud pocházel SARS – SARS byl vyroben v r. 2002 ze stejných netopýrů.“

Dnes už je známo i to, že koronavirus existoval v Americe v prosinci 2019. Přišlo se na to zkoumáním nemocničních záznamů, kdy usuzovali, že choroba, kterou považovali za běžnou chřipku, byla pravděpodobně COVID, protože pacienti měli kašel. Takže jestli pouze kašel odděluje koronu od běžné chřipky, to pak je pěkně ubohý argument. Tím pádem běžná chřipka a Covid chřipka jsou naprosto zaměnitelné.

Někteří by mohli argumentovat, že běžná chřipka nezpůsobuje plicní potíže a někdy i zápal plic. To ale není pravda, běžná chřipka je toho schopna zrovna tak jako Covid. Sama jsem to zažila a 2x po sobě, v r. 2013 a 2015. Byl to Covid? Kdoví.

Jana Kaufmanloading...