„Měla byste na tu vaši postavu nosit zbrojní průkaz.“ Pomeje pořádně nažhavila své fanoušky.

single-image

Sexbomba Pomeje rozhodně své fanoušky na Instagramu nešetří. Její nová fotografie totiž mnohým málem vyrazila dech. Je na ní zvěčněna pouze v prádle. A rozhodně je se na co dívat!

Na černobílém snímku Andrea pózuje jen ve spodním prádle a v podpatcích. A její svůdný pohled celkový dojem z této oslnivé fotografie jen doplňuje.

Pomeje k fotografii napsala, že se jedná o zapomenutý snímek, který vytvořil fotograf Martin Šebesta. Ten zvěčnil mimo jiné i půvab Andrey Verešové, Karolíny Mališové, Andrey Bezděkové a dalších krásek.

„Čekají mne další bezesné noci.“

Tato „nevinná“, ale svůdná fotografie vyvolala na sociální síti bouřlivé reakce. Lidé této krásce psali, jak je dokonalá, sexy, elegantní a fantastická. Objevily se dokonce slova jako dračice či kočka.

„Andreo, co mi to děláte? Čekají mne další bezesné noci,“ svěřil se jeden z fanoušků. Vypadá to tedy, že o Pomeje sní nejeden muž.

Zatímco se některým fanouškům z fotografie tajil dech a sotva se zmohli na pár slov, jiní na tom byli přesně naopak – nevěděli, jak Pomeje co nejvíce zalichotit.

„Nádherná, překrásná, svůdná, smyslná, okouzlující, sexy fotka a nádherný, svůdný, kouzelný, sexy pohled. Moc ti to sluší,“ nešetřil chválou jeden z mužů.

Další psali, že černobílé fotografie mají něco do sebe, a o to více v případě Andrey. „I černobílá fotografie dokáže zvýraznit ženskou krásu a tvoji obzvlášť, Andrejko,“ píší.

„Krásná žena jste, paní Andreo. Měla byste na tu vaši postavu nosit zbrojní průkaz, protože ten pohled zabíjí,“ stálo v dalším z komentářů.

Pomeje však o své kráse ví, a tak velmi ráda sdílí podobné snímky. Má se totiž rozhodně čím chlubit.

Andrea Pomeje

Jednatřicetiletá kráska Andrea Pomeje je mezinárodně uznávaná DJka. Vystupuje nejen v České republice, ale také například v Thajsku, Chorvatsku, Německu a v dalších zemích.

loading...