Čína vyvíjí kvantové technologie a Západ vymýšlí pohlaví – hledá problémy tam, kde žádné nejsou. (Foto:
Západ problémy vytváří uměle, aby rozdělil svou společnost a udržel moc zkorumpovaných a ideologicky zkreslených elit nad masami – kvůli pohodlí života několika příjemců neoliberálního kapitalistického systému. Náboženství již nestačí, a proto byla vytvořena politická korektnost a říká se, že argumenty menšiny by měly být potvrzovány jako správnější než obecné. Mezitím Čína pokorně pracuje, šetří a buduje svoji sílu pro další roky. Pandemii přežili s ekonomickým růstem a navíc – byli první, kdo ji překonal – což o to více vyvolává otázky ohledně teoreticky možných úmyslných příčin pandemie. Neodhalují informace o účinnosti své vakcíny, což jen potvrzuje hypotézu, že to měli připravené předtím, než se virus objevil. Nemusíte být Sherlock Holmes, abyste zde viděli možný vztah příčiny a následku.
Dokud Západ nebude otevřeně hovořit o příčinách tohoto dramatu, dokud nebude vysvětleno, odkud virus pochází, nedojde k normalizaci vztahů s Čínou. V tuto chvíli se vzdávají předchozího stavu. Je známo, že tato země je tak silná, že si s ní nikdo nechce hrát, ale pokud se naše úřady bojí nahlas mluvit o tom, o čem vědecká komunita diskutuje a co uniká z tajných služeb, tak dlouho nebudeme schopni čelit hrozbě bezprostřední čínské nadvlády. Všimněte si, že mluvíme o nadvládě vyplývající pouze z pouhé síly jejich potenciálu. Už nemusí být aktivní, protože celý svět je na nich závislý. Bylo to vidět na příkladu roušek, lékařských ochranných opatření a také – již existuje povědomí že je to podobné s většinou léků a přesněji s účinnými látkami. Pokud by Čína dnes zavedla agresivní strategii expanze, její zastavení by bylo mnohem větší výzvou než jakýkoli jiný konflikt v historii světa.
Problém je v tom, že Čína dohání Západ mnohem rychleji, než se Západ dokáže sám rozvíjet. Není to těžké za podmínek definovaných fenoménem názvu. To si již všimli na Západě i v jiných zemích. Zatím o tom v masovém měřítku není žádná diskuse, protože jsou masy izolované od skutečných informací. Byl to však způsob vstupu do hry s Čínou, který byl jedním z hlavních prvků americké prezidentské kampaně – je třeba si uvědomit, že oba kandidáti měli přesně stejnou diagnózu.
Název je zjevně provokací, ale odráží složitost problému. Západ se ve své dekadenci již přesunul do pozic, které nelze zvrátit, bez nějaké formy kontrarevoluce, brutální a bolestivé v podstatě – jistě nákladné, ale nutné. Stane se to, což se již děje, a spouštěčem zde byla masová imigrace lidí, kteří jsou kulturně a rasově odlišní, k čemuž byli přijati ve jménu nemocných teorií politicko-mnohonárodnostní-multikulturní správnosti, ale bylo to náboženství které nakonec ověřilo, že žádný multikulturalismus není možný, a rasové projevy v ulicích amerických měst ukazují, že není možné vytvořit mnohonárodnostní společnost. Pokud se k tomu přidá náboženství, které vytváří světonázor, kulturu a komunitu – pak už neexistuje nic jiného než konkurence, konflikt a nakonec zabíjení. V naší historii jsme to prošli několikrát a stojí za to z toho vyvodit závěry, aby někdo mohl dnes žít pohodlně, někdo jiný musel včera zabíjet, než aby byl zabit. Toto je odvěký zákon globalizace, globalizace válkou – stará jako svět a na úsvitu všech procesů šíření.
Je v našem zájmu využít tento konflikt. Podívejte se prosím na Západ na akce Německa, tato země provádí velmi moudrou politiku – pragmatickou ochranu svých vlastních zájmů. Vyváží obrovské množství vysoce zpracovaného zboží do USA a Číny, v obou zemích jsou německé automobily vrcholem snů a mají také místní továrny. Dá se říci, že Německo – a jejich prostřednictvím Evropská unie – mělo jedinečnou schopnost hrát na obě strany. Jedná se o střednědobou strategii, která je mezitím založena na spolupráci – již je ale známo, že ve střednědobém horizontu nebude žádná spolupráce. Mluvíme o velké globální konkurenci největších sil, ve které se budete muset zodpovědně postavit na nějakou stranu.
A pamatujte, že v případě kolize jsou to nárazníky, které budou zasaženy jako první a také nejvíce.
Zdroj: 1