Němečtí vědci o Covid-19: Už to pochopte! Jde pouze o imaginární virus

single-image

Mám doktorát z virologie a imunologie, jsem vědecký pracovník v klinické laboratoři a testoval jsem 1 500 „údajně“ pozitivních vzorků nemoci Covid 19, nasbíraných zde v jižní Kalifornii. (Foto: Pixabay)

Když jsme s naším laboratorním týmem provedli testy na základě Kochových postulátů a pozorování pod SEM (rastrovacím elektronovým mikroskopem), nenašli jsme virus Covid v žádném z těchto 1 500 vzorků. Zjistili jsme, že všech 1 500 vzorků bylo většinou chřipka A, některé chřipka B, ale ani jeden případ Covid, přitom jsme nepoužili test BS-PCR. Zbytek vzorků jsme poté zaslali institutu ve Stanfordu, Cornellu a některým laboratořím University of California, kde zjistili stejné výsledky jako my: zkoušeli všechno možné, ale žádný COVID nenašli. Našli chřipku A a B. Potom jsme diskutovali s CDC (Centers for Disease Control and Prevention – úřad amerického ministerstva zdravotnictví) a žádali o životaschopné vzorky viru COVID. Nato CDC uvedlo, že něco takového bohužel nemohou doručit, protože tyto vzorky nemají.

„Proto jsme na základě všech našich výzkumných a laboratorních prací dospěli k definitivnímu závěru, že onemocnění COVID 19 je pouze imaginární a fiktivní.“

Chřipka 20-21 se sice jmenuje Covid, ale většina z 225 000 postižených v USA zemřela na komorbidity jako srdeční choroby, rakovinu, cukrovku, emfyzém atd. K tomu dostali chřipku, která navíc oslabila jejich imunitní systém, v důsledku čehož zemřeli.

Dosud jsem nenašel jediný použitelný vzorek Covidu 19, se kterým bych mohl pracovat.

„My na 7 univerzitách, které provedly laboratorní testy na těchto 1 500 vzorcích, nyní žalujeme CDC za podvod s ‚nemocí‘ Covid 19. CDC nám zatím neposlal jediný životaschopný, izolovaný a čistý vzorek viru Covid 19. Pokud nám nikdo nemůže nebo nechce poslat životaschopný vzorek, říkám, že Covid 19 neexistuje – je jen fiktivní. Čtyři výzkumné práce popisující genomové extrakty viru Covid 19 nebyly nikdy úspěšné při izolaci a čištění vzorků. Všechny čtyři články napsané na téma Covid 19 popisují pouze malé kousky RNA, což NENÍ VIRUS. Virový genom se obvykle skládá z 30 000 až 40 000 párů bází. Jak to, že se nikomu v laboratořích na celém světě nepodařilo tento virus izolovat? Je to proto, že virus nikdo nenašel. Jediné, co kdy našli, byly drobné kousky RNA, které nelze identifikovat jako virus. Takže máme jen jednu další chřipku, jako každý rok.“

COVID 19 neexistuje a je fiktivní. Věřím, že globalisté zinscenovali tento podvod – chřipku maskovanou jako nový virus, aby vytvořili globální tyranii, a celosvětový totalitní policejní stát. K tomuto spiknutí patří i masivní volební podvody.

Zdroj: 1 a 2

loading...