Zakladatelka Bilderbergu, bývalá královna Beatrix, nabízí Vladimíru Putinovi obrovský úplatek, aby ukradl globální bohatství

single-image

Bitva o osvobození planety Země dosáhla dalšího klíčového bodu: volba mezi svobodou nebo techno-otroctvím. Frakce, která chce zabít 90% lidstva, a zbytek očipovat a zotročit, nyní vyvíjí velký tlak, aby ukradla globální bohatství. Konkrétně bývalá královna Beatrix z Nizozemí společně s rodinnými příslušníky Rothschildů ve Švýcarsku nabídla ruskému prezidentovi Vladimírovi Putinovi astronomický úplatek, který by jim pomohl s doživotní nadvládou nad Ruskem.

Minulý týden, na základě Putinových rozkazů, srbští gangsteři nezákonně zadrželi zástupkyni rodiny Zlatého Draka, říkají rodinné zdroje. Nyní se ji snaží donutit předat klíče k bohatství v hodnotě triliónů dolarů. Pokud uspějí, bude mít lidstvo velké potíže.

Pamatujte, že členové nizozemské královské rodiny byli vždy nacisty na vysoké úrovni. Právě oni a jejich následovníci nacistických táborů, jako je Bill Gates, stojí za snahou nahradit hotovost digitálními penězi. Zdroje NSA tvrdí, že lidé budou muset akceptovat mikročip, aby měli přístup ke svým digitálním peněženkám s platbami státní podpory. Mikročipy umožní úplnou a trvalou kontrolu nad globální populací ze strany satana uctívající chazarské mafie. Tito lidé protlačují falešnou pandemii COVID-19 (Certificate Of Vaccination ID-19).

Z tohoto důvodu byla různým tajným službám předána kopie pasu zadrženého člena rodiny Zlatého Draka. Pokud se jim nepodaří zatknout členy nizozemské královské rodiny a členy rodiny Rothschildů, kteří se schovávají ve Švýcarsku, bude společnost Bílého draka (SBD) nucena zvážit drastičtější opatření. SBD má k dispozici jaderné zbraně, které by mohly být zacíleny na Haag, Tel Aviv a Curych (místní obyvatelé budou mít čas na evakuaci), pokud nebude propuštěn zástupce rodiny Zlatého Draka.

Těsně před vydáním tohoto reportu jsme dostali nepotvrzené zprávy, že David de Rothschild, šéf francouzské větve rodiny, byl zatčen ve švýcarském Curychu. Dávejte pozor na oznámení týkající se Beatrix a Putina.

Zadržený zástupce rodiny Zlatého Draka drží klíče k uvolnění trilionů ve zlatem podložených měnách. Peníze jsou určeny k financování jubilea a následně masivní kampaně za ukončení chudoby a zastavení ničení životního prostředí.

Bez této finanční svobody by svět mohl směřovat k extrémně nebezpečným a chaotickým dobám. Zdroje Pentagonu tvrdí, že v USA financují Rothschildové a jejich nacističtí nizozemští spojenci z královské rodiny Black Lives Matter (83% z nich nejsou černí), ANTIFU a White Supremacists, mimo jiné ve snaze zahájit občanskou válku v USA.

Zdroje Pentagonu dále říkají: „Výsledkem socioekonomického zhroucení Ameriky bude to, že letos v létě vyjdou do ulic černé i bílé milice. Toho by mohly před volbami využít politické elity k vyvolání chaosu.“

Zdá se, že cílem je podpora hlasování poštou k odcizení voleb nebo umožnit, aby se neuskutečnily žádné volby, a vyvolat další žalobu na Trumpa za nesprávný postup a nezvládnutí pandemie a způsobení masivní druhé vlny.

V USA již probíhá nevyhlášená občanská válka, kdy kolaps ekonomiky způsobuje obrovské sociální nepokoje.

Zde uvádíme jen některé známky systémového kolapsu v USA:

Podíl Američanů, kteří jsou spokojeni s tím, co se v zemi děje, klesl z 31% v dubnu na pouhých 12% dnes.

New York je válečná zóna, z níž už 500 000 lidí uprchlo, protože míra násilí začíná být mimo kontrolu.

Podle úřadů bylo během víkendu – na Den nezávislosti v Chicagu postřeleno nejméně 77 lidí, z toho 14 smrtelně.

Podobné chaosy a krveprolití jsou hlášeny ve městech Atlanta a Seattle.

Hospodářská situace dosáhla bodu, kdy bankrot je stále více citelný, vládní statistiky jsou z říše pohádek a většina Američanů v produktivním věku je nezaměstnaná. Například nezisková organizace New York City Hospitality Alliance provedla průzkum v 509 restaurací po celém městě a zjistila, že čtyři pětiny restauratérů nezaplatili celý červnový nájem. Z nich 90% uvedlo, že měsíc předtím nezaplatilo polovinu nájmu.

To se neomezuje pouze na newyorské restaurace, ale na celé USA, tvrdí zdroje NSA. V tuto chvíli 80% všech amerických dluhů není spláceno.

To samozřejmě nebrání tomu, aby se akciový trh zhodnocoval. Šéf Fedu Jerome Powell a šéfka Evropské centrální banky Christine Lagardová se vyjádřili o akciovém trhu a ekonomice takto:

„Naštěstí máme tiskařské lisy a to pomáhá udržet vše v chodu, ale jen teď – dočasně. Naším velkým strachem je, že trh si uvědomí, že všechny peníze, které tiskneme, jsou bezcenné. A toto samozřejmě nemůžeme nikomu říct. Pokud se svět jednoho dne probudí, a může to být brzy, finanční systém by se mohl za několik dní zhroutit. A my bychom byli naprosto bezmocní to zastavit…..“

Toto bylo společné prohlášení Powella a Lagardové na tajném setkání skupiny G7 se všemi lídry a finančními šéfy sedmi zúčastněných států, jakož i MMF a BIS.

Imploze finančního systému by pravděpodobně vedla k občanské válce uvnitř USA. Mimo USA by mohla nastat třetí světová válka. Podívejme se na dvě propastně rozdílná vyjádření. Nejprve od prezidenta Donalda Trumpa v Rushmore 4. července a poté reakce Washington Post.

Trump:

„Náš národ je svědkem nemilosrdné kampaně, aby zničili naši historii, pomlouvali naše hrdiny, vymazali naše hodnoty a naočkovali naše děti. Rozzlobené davy se snaží zničit sochy našich zakladatelů, zneškodnit naše nejposvátnější památníky a uvolnit vlnu násilného zločinu v našich městech … Nedělejte chybu: tato levicová kulturní revoluce je navržena tak, aby svrhla Americkou Revoluci … násilný chaos jsme viděli v ulicích měst, která jsou řízena liberálními Demokraty, v každém případě je předvídatelným výsledkem několik let extrémní indoktrinace a zaujatosti ve vzdělávání, žurnalistice a dalších kulturních institucích.“

Washington Post:
„Prezident Donald Trump se dvěma projevy za dva dny změnil Čtvrtý červenec z radostného a sjednocujícího vlasteneckého oslavování amerických hodnot na partyzánskou politickou událost. Škody by mohly přežít jeho prezidentství. Část země slyší Trumpovu rétoriku jako povznášející zprávu, která vychvaluje bohatou historii amerického úspěchu a velikosti. Zbytek země vidí ve zprávě rasismus a rozdělování. Stejně jako u všech věcí souvisejících s Trumpem, nemůže existovat nic mezi tím.“ Dan Balz.

Americké vojenské a zpravodajské služby stále častěji docházejí k závěru, že jak lidé kolem Trumpa, tak ani lidé používající Bidena jako frontmana, nejsou schopni vytáhnout USA z díry, do které spadly. Pokud by však byli nuceni si vybrat mezi nimi, padli by určitě za Trumpa.

Problém s Trumpem spočívá v tom, že se často zdá, jako by byl pod kontrolou svého zetě Jareda Kushnera. Kushner stojí za projektem čipování lidí, č.p. 666, na 5. Avenue. Je také členem kultu Chabad, který slibuje, že každý „Žid“ (nejsou to Židé, ale satanisté) by měl po plánovaném Armageddonu mít 2 800 otroků.

Naštěstí americká armáda a její spojenci po celém světě plánují donutit Kushnerovy páničky v Izraeli, aby se vzdali.

Agentka Mossadu Ghislaine Maxwellová zazpívala a Trump se může dokonce postavit proti anti-izraelským rezolucím nebo sankcím OSN, jelikož každý pohrdá proradným státem Izrael.

Jinými slovy, Pentagon a zbytek světa přinutí Trumpa, aby neuposlechl svého našeptávače Kushnera a vypořádal se se státem chazarské mafie jménem Izrael. To je možné díky systematickému odstraňování vysoce postavených chazarských agentů na celém světě, jak je vidět u zatčení Maxwellové.

Jak je však uvedeno výše, pokud bude člen rodiny Zlatého draka, nezákonně držený v Srbsku, donucen předat Chazarům finanční prostředky, mohlo by se všechno změnit.

Chazaři se stále domnívají, že dokážou dokončit zotročení lidstva. Známkou této jejich domněnky byl „očkovací summit“ dne 4. července, na kterém bylo získáno 8,8 miliardy dolarů, aby se pokusili naočkovat všechny osoby na Zemi. NSA a další zdroje potvrzují, že tyto tzv. vakcíny budou obsahovat mikročipy určené k ovládání lidí ve spojení s elektromagnetickými kontrolními mechanismy sítě 5G.

Tahle vakcína hystericky podporovaná chazarskou mafií a jejich přisluhovači z řad politiků je založena na falešné pandemii. Člověk z poslední doby, který odhalil podvod s pandemií, je předseda bulharské patologické asociace, Dr. Stojan Alexov. Alexov říká, že on a jeho kolegové v celé Evropě nenašli důkazy o úmrtí na nový koronavirus. Evropští patologové také neidentifikovali žádné protilátky, které jsou specifické pro SARS-CoV-2, a proto je v současné době nemožné vytvořit účinnou vakcínu.

Dalším důvodem, jak se ujistit, že dáma zatčená v Srbsku je osvobozena, je odříznout finanční prostředky, které by mohly být zneužity k vyvolání třetí světové války. Čínské válečné lodě právě teď obklopují Tchaj-wan a čelí dvěma americkým letadlovým lodím.

Také francouzský prezident Emmanuel Rothschild Macron právě slíbil, že se odtrhne od NATO a připojí se k vojenské alianci s (čerstvě upláceným) Putinem. Aby to bylo možné, opovrhovaný Macron vyhodil celou vládu.

Zdroje NSA uvádějí, že francouzská jaderná ponorka je nyní u východního pobřeží USA a ohrožuje svého bývalého spojence v NATO.

Existuje také velmi reálná možnost války na Blízkém východě, která by postavila Turecko proti egyptské a saudskoarabské alianci. Stojí za tím Chazaři, protože chtějí, aby se muslimové navzájem zabíjeli a mohli zotročit oběti. Bez ohledu na to však nepokoje způsobené nedostatkem peněz v Saudské Arábii jistě povedou k chaosu v tomto regionu.

Aby se předešlo dalšímu chaosu a utrpení, rodina Zlatého draka se nyní připravuje na úplný reset globálního finančního systému, říkají rodinné zdroje. Provádějí audit zlata a pokladů ve světě, aby se ujistili, že měna je podložena skutečnými aktivy. Až dojde k restartu, budou Bílé Klobouky na Západě bohatě odměněny za své dobré skutky, slibuje rodina.

Nebylo stanoveno žádné pevné datum, ale nejpravděpodobnější scénář vypadá na horké, chaotické léto, po kterém by snad následoval podzimní restart a jubileum. Bez ohledu na to, co se stane, Chazarům nesmí být dovoleno uniknout spravedlnosti za jejich dlouho trvající plány na zahájení třetí světové války.

A konečně bychom chtěli informovat naše čtenáře o tom, že následující tři reporty byly napsány dopředu, takže váš korespondent si může vzít každoroční letní dovolenou.

Zdroj: 1

loading...