Vojáci NATO rozšiřují epidemii koronaviru po celé Evropě

single-image

Masivní přesun amerických jednotek do Evropy koncem ledna kupodivu odpovídá „příchodu“ koronaviru na starý kontinent.

Koronavirus ovládá v současnosti média a pozapomíná se přitom na letošní hlavní manévry NATO v Evropě. Je nutné především upozornit na to, že expanze koronaviru v EU zřejmě souvisí s touto invazí populace nosící uniformu USA z několika koutů světa, včetně Asie. Personál NATO skutečně pochází z Asie a Milána, kde je mnohonárodnostní velitelství sil jednotek rychlého nasazení

Kromě toho je to skutečně z francouzského departmentu Oise, kde je vojenská základna v Creil, odkud se ve Francii rozšířil koronavirus. Potvrzuje se případ kontaminace v Evropské obranné agentuře (EDA). Epidemie sleduje vojenské činnosti a pohyb NATO.

V Evropě je téměř 64.809 amerických vojáků trvale umístěno bez započítání civilních zaměstnanců. Oficiálně první loď obsahující vybavení americké armády dorazila do přístavu v Antverpách začátkem února. Avšak operace DEFENDER-Europe 20, která je považována za vojenské cvičení s největší í „ invazí“ vojsk Spojených států za posledních 25 let na evropské půdě, vyžadovala četné cesty vojáků NATO mezi americkými základnami umístěnými v Evropě, ve světě a základnami NATO, které koordinují s armádami jiných zemí. Kromě toho cvičení vyžaduje podporu desítek tisíc civilistů v několika zemích, neměli bychom zapomínat na 37 000 vojáků, včetně 20 000 Američanů, kteří se zúčastní od dubna do června této vojenské operace XXL, během níž bude simulován útok na země NATO v roce 2028.

Antonio Mazzeo, novinář a vojenský expert, který studuje militarizaci Itálie, prohlásil, že „na území Itálie je více než 100 amerických vojenských základen a že“ Itálie také povoluje rozmístění amerických vojáků a NATO v těchto lokalitách “.

První případy koronaviru ve Francii, kde lidé podle zdrojů médií necestovali do Číny, odpovídají místům francouzských vojenských základen, které spolupracují s NATO: 9. námořní pěchotní brigáda a 3. námořní pěší pluk ve Vannes, který se nachází vedle „klastru“ v Carnacu a letecké základně v Creil v departmentu Oise.

Média nemluví o propojení mezi základnami NATO po celém světě a vojenskými základnami ve Francii, které také spolupracují s touto vojenskou organizací, zejména v souvislosti s organizací cvičení DEFENDER-Europe 20. Na základně v Creilu je Ředitelství vojenské zpravodajské služby (DRM), nervové centrum mezi francouzskými ozbrojenými silami a NATO, které bylo právě umístěno pod náčelníkem obranného štábu (CEMA), který je proto důležitým spojením s Evropskou obrannou agenturou, ústředím NATO v Bruselu a mnohonárodním velitelstvím sil rychlého nasazení přidělených NATO v Miláně, což je region, ve kterém existuje významný „klastr“ .

Se základnou Creil je spojen další případ odhalený médii ve Spojených státech, potvrzuje skutečnost, že ke kontaminaci dochází vojenskými činnostmi. CNN říká, že žena, která byla evakuována z Wu-chanu do Lackland Air Force Base v San Antoniu charterovým letem ministerstva zahraničí, byla propuštěna ze základny, později byla testována pozitivně na koronavirus.

Ministerstvo ozbrojených sil prohlašuje, že „vojáci Esterelské flotily se sídlem v Creilu a účastnící se repatriace Francouzů z Wu-chanu nejsou původci dovozu viru“. Pokud navrátilci z Wu-chanu nejsou příčinou epidemie, pak provoz mezi personálem ředitelství vojenského zpravodajství Creil (DRM) a mezinárodní základnou NATO v Miláně v době Defender-Europe 20 cs by byl zdrojem, protože Milán je největším „klastrem“ v Evropě, aniž by zapomněl na výměny s Evropskou obrannou agenturou.

Zdá se, že tyto verze jsou potvrzeny skutečností, že úředník Evropské obranné agentury byl shledán pozitivním na koronavirus a že někteří kolegové v AED byli v karanténě.

Kontaminace mezi základnami NATO se vyskytují také v Německu, protože tyto německé „klastry“ se nacházejí nedaleko od centrály NATO v Bruselu a v oblastech, kde se americké základny nacházejí v zemi.

Zdroj: 1

loading...