V Lipsku vzrostl za dva roky počet znásilnění o 670 procent!

single-image

Podle v pondělí zveřejněných kriminálních statistik města Lipska zde v posledních dvou letech, což je korelace s migrační krizí, prudce vzrostl počet sexuálních trestných činů.

Lipsko, bývalé východoněmecké město, je o něco větší než Brno. Ještě nějaký čas po sjednocení Německo mělo stejně klidnou atmosféru, jako města v České republice. Ale poté se začal i sem na východ Německa dostávat negativní vliv současné západní společnosti.

Počet sexuálních přestupků, tedy méně vážnějších forem sexuálního útoku, vzrostl za poslední dva roky o 30 procent na 676 případů.

Ale počet znásilnění je alarmující. Z 23 případů před dvěma lety na šokujících 154. To je nárůst o 670 procent! Co s touto epidemií zločinu Německo hodlá dělat?

Nejdramatičtějším byl případ z minulého června, kdy byla z ulice unesena dvanáctiletá dívka. Pachatel ji brutálně znásilnil v připravené dodávce a byl odsouzen na téměř 7 let vězení.

Někteří lidé zvýšení tohoto druhu kriminality přikládají zpřísnění pořádků a tvrdšího vyšetřování po masivních sexuálních násilnostech ze strany severoafrických migrantů. Prý případy, které by se dříve nevyšetřovaly, nyní pozornosti úřadů neunikají.

Zdroj: 1

loading...