Ruský velvyslanec: „Vztahy s USA jsou zničeny. Oni rozumí jedině síle a obdrží od nás dárek!“

single-image

To vše se děje kvůli ÚDAJNÉMU použití nervové látky proti bývalému sovětskému špionovi a tedy porušení mezinárodní Úmluvy o chemických zbraních. Problém s tímto tvrzením tkví v tom, že tato nervová látka nesoucí název Novičok byla pod dohledem OSN Ruskem oficiálně zneškodněna již před desítkami let.

Británii se dosud NEDAŘÍ poskytnout důkazní vzorky Rusku k provedení analýzy a ukázalo se, že v Británii, 8 mil od místa, kde byl Skripal otráven, se nachází zařízení, kde se vyráběl ten stejná – nebo podobná – nervová látka.

Rusko uvádí, že tento incident má na svědomí Británie – jako útok pod falešnou vlajkou – a odmítá vydat vzorky důkazu proto, že by se přišlo na to, že byly vyrobeny v Británii!

V tuto chvíli to vypadá, že kauza „otrava bývalého ruského agenta nervovou látkou Novičok“ je útok pod FALEŠNOU VLAKOU, ke kterému došlo za účelem rozpoutání války s Ruskem – a očividně se tomuto cíli také blíží.

RUSKO UVEDLO, ŽE „SE JEDNÁ O ÚMYSLNOU KONFRONTACI, KTERÁ NEZŮSTANE BEZ ODPOVĚDI“ – RUSKÁ VLÁDA.

AMERICKÝ KONGRES POŘÁDÁ NOUZOVÝ BRIEFING, JEHOŽ HLAVNÍM TÉMATEM VÁLKA.

KOMENTÁŘ HALA TURNERA

Je mi 56 let, jsem na světě už docela dlouho. NIKDY jsem však nebyl svědkem tak masivního vyhošťování diplomatů na světové scéně. Jedná se o bezprecedentní kolektivní akci, která nevede k ničemu jinému, než k válce. Nemůžete mít válku, aniž byste nejprve zničili mezinárodní vztahy…a ty vztahy byly právě zničeny. Dnes.

Hloubka dluhu, v kterém se nejmocnější země světa aktuálně nachází, již nemůže být splacena. Nekontrolovatelná populace, nekontrolovatelná imigrace,nekontrolovatelné dluhy, selhání Brexitu. A jediným rychlým řešením je válka. Celosvětový souboj s následky, jaké si mnozí z nás ani neumí představit.

Jak sami víte, zde v USA dluh naší federální vlády dosáhl 21 bilionů dolarů. Není reálné splatit ani úroky, natož celý dluh. Kdyby vláda snížila výdaje, lidé, kteří jsou na tomto systému závislí, by se vzbouřili. Takže to JEDINÉ východisko vlády je se těchto lidí zbavit.

Kde vládne největší prosperita a kam teče nejvíce sociálních výdajů? Jídlo, bydlení, dotace na elektřinu a plyn, zdravotní péče? Města.

Co by bylo prvním cílem „výměny“ nukleárních hlavic? Města! Problém vyřešen.

Už chápete, jak přemýšlejí? Nic osobního, čistá matematika. Nemohou dále pokračovat v utrácení, nemohou splatit to, co dluží, dokud lidé, co vysávají státní peníze nezmizí. Začnete válku, zabijte tím všechny ty nepotřebné vyžírky (státní občany) a vládní problém je vyřešen. Je to takhle jednoduché.

 AKTUALIZACE

„ZÁPAD UČINIL CHYBU A V REAKCI NA TO UČINÍM KONEČNÁ ROZHODNUTÍ“ – PUTIN

Mé zdroje v Intelligence Community (IC) uvádí, že to vše je možná spojeno s „Petrojüanem“, který Čína zavedla k prodeji a nákupu ropy v jüanech místo dolarů. Petrojüan byl oficiálně zaveden včera v noci a za první hodinu obchodování na burze proteklo 10 miliard dolarů.

Po desítky let se veškerý obchod s ropou uskutečňoval v dolarech. To znamenalo, že země z celého světa potřebovaly fyzické americké dolary k nákupu ropy. Díky novému způsobu získávání ropy s využitím čínského jüanu, se celá flotila amerických dolarů vyplaví zpátky ve Spojených státech a to ze zemí, které již naši měnu používat nechtějí a kterým se nelíbí, že ji dosud používat musely.

Jakmile se veškerá tato hotovost vrátí zpět do USA, způsobí to téměř okamžitou hyperinflaci, ztrátu hodnoty dolaru a kolaps americké ekonomiky.

To je něco, díky čemu se země vydávají do války…zabránit takové situaci.

To odpovídá situaci kdy jsme svědky toho, že USA záměrně provádějí cvičení „Svoboda plavby“ v Jihočínském moři, ignorují umělé ostrovy vytvořené Čínou a nové „teritorium“ těchto ostrovů.

Minulý týden čínský prezident Xi Jinping sdělil, že „Čína je připravena svést krvavou bitvu“ o to, o čem tvrdí, že je jejich „suverenita“ v regionu.

Čína je součástí ekonomické skupiny BRICS: Brazílie, Rusko, Indie, Čína a Jižní Afrika. Tyto země dohromady tvoří OBROVSKOU ekonomickou sílu a pokud nyní všechny přepnou na obchodování v petrojüanech, pak USA jako ekonomická velmoc pravděpodobně nepřežije!

Proto se objevují „potíže“ se dvěma největšími hráči skupiny BRICS: Čína a Rusko.

Začátek 3. světové války může vypuknout ke konci měsíce. Vyhoštěním velvyslanců to vždy začíná, je to poslední krok před tím, než začnou létat kulky. Vypovězení diplomatů je jednou z prvních známek války. Znamená to, že všechny nepřátelské prostředky jsou odstraněny, aby nemohly činit nic zevnitř.

Zdroj: 1

loading...
1 Komentář
  1. Kozel 6 roky ago

    Chlapče, teď jds do tuhého. USA jsou v prdeli a jejich nohsledi nás do toho bordelu zatáhnou.
    Ať ti vále´ční štváči USA a Bruselu zmizí ze světa a bude klid.

Komentáře jsou uzamčeny