Úřady přiznávají: Obyvatelstvo bylo pomocí strachu vystaveno covidové kontrole mysli

single-image

Každý, kdo nemůže pochopit, proč se tolik lidí dobrovolně a bezdůvodně účastní nebezpečného genového experimentu, najde odpověď v otřesném přiznání, které bylo mlčky zveřejněno v londýnském deníku Telegraph. Poradci britské vlády chladnokrevně přiznali, že populace byla během koronavirové krize zpracována pomocí „Mind-Control“ (kontroly mysli)!

Použití strachu bylo rozhodně eticky sporné. Bylo to jako podivný experiment. Nakonec to selhalo, protože lidé se příliš báli.“

Další člen SPI-B řekl: „Psychologii by se dalo označit ovládáním mysli. To je to, co děláme …“

Jiný varoval, „lidé využívají pandemii k získávání moci a prosazování věcí, které by jinak neprošly … S plíživým autoritářstvím musíme být velmi opatrní.“

Další řekl: „Bez vakcíny je psychologie naší hlavní zbraní … Ve skutečnosti měla psychologie opravdu dobrou epidemii.“

Poznámka: Zatímco je toto extrémně skandální doznání plošně ignorováno, mediální a státní panikaření pokračuje vesele dál. Je zajímavé, že tito extrémně pochybní a pravděpodobně i kriminální vládní poradci v zásadě připouštějí, že alespoň do zavedení tzv. vakcíny museli udržovat vysokou úroveň strachu. Pokud věříme poslední citaci a pomyslíme především na tu spoustu lidí, kteří se již účastnili tohoto genového experimentu, musíme bohužel připustit, že tato zrádná strategie byla úspěšná.

Jak úspěšná byla tato zrada vlastního národa, závisí podle mého názoru na tom, zda a do jaké míry se „pokusní králíci“ stanou po samotném genetickém zásahu „nakažlivým virem“. Četné zprávy o tomto novém typu rizika infekce přiměly různé obchody v USA k tomu, aby stanovily zvláštní pravidla na ochranu neočkovaných zákazníků. I školy se nyní obejdou bez učitelů, kteří se účastnili mRNA experimentu! (viz Zprávy NBC )

Renomovaní špičkoví lékaři vyšetřovali znepokojující jev v rámci výbušné videokonference. (viz Brighteon )

Není to tak dávno, co byla Dr. Christiane Northrup absolutní lékařskou hvězdou. Původně se dostala do popředí pozornosti poté, co vydala bestsellery New York Times, jako jsou knihy Ženská těla / Ženská moudrost, které byly nota bene přeloženy do 16 jazyků. Pravidelně se účastnila show Oprah Winfrey a Dr. Oz Show, kde vystupovala jako odbornice na zdraví žen.

Objevila se také jako host v Today, Rachel Ray Show, The View a 20/20. V letech 2011 až 2014 napsala přes dvacet článků pro Huffington Post a v roce 2013 byla podle Reader’s Digest jmenována jednou ze 100 nejdůvěryhodnějších lidí v USA. (viz Wikipedia ) Avšak od té doby, co kriticky informuje o mRNA experimentu a koronavirovém podvodu, stigmatizují ji ty stejné kruhy, které ji ještě nedávno opěvovaly, jako nebezpečného dezinformátora:

Jsem docela zděšena tím, co se právě děje. (…) Existuje zpráva z LifeSite News … Byly hlášeny tisíce případů poruch menstruačního cyklu a reprodukčních poruch v důsledku očkování proti Covid-19. Média se zaměřila na krevní sraženiny, ale pak přišly všechny tyto ženy a jedna má kamarádka mi dnes poslala obrázek toho, co vycházelo z jejího těla.

Menstruační cyklus je indikátorem zdraví. Víme, že pravidelný cyklus 25 až 30 dní je indikátorem pro určení zdravotního stavu ženy. Ale když se náhle hlásí tisíce žen po celém světě – včetně těch, které nebyly očkovány, ale byly v kontaktu s očkovanými, začne si člověk klást otázky. (…)

Důležité doplnění: Společnost Pfizer v tichosti zkoumá, zda jsou očkovaní lidé nakažliví. (viz protokol C4591001 ) SRN integrovala tuto možnost do zákona o ochraně proti infekcím následovně: V případě ochranného očkování nařízeného na základě tohoto zákona nebo očkování veřejně doporučeného nejvyšším státním zdravotním úřadem nebo očkování podle § 17a odst. 2 zákona o vojácích lze použít vakcíny, které obsahují mikroorganismy, které mohou být očkovanými vyloučeny a přijaty jinými lidmi. V tomto ohledu je omezeno základní právo na fyzickou integritu (čl. 2 odst. 2 bod 1 základního zákona). (viz IfSG; § 21 )

Mám pocit, že se zde jedná o nějaký druh biologické zbraně, který je vylučován tělem a přenášen někým, kdo byl naočkován. Protože víme, že to není normální očkování. Ve skutečnosti je to něco, co přiměje tělo k výrobě syntetického proteinu. (…) A tělo to začne vyrábět jako továrna a už to nikdy nezastaví.

Vaše tělo se stává továrnou na syntetický protein, který nikdy předtím nebyl spatřen a teoreticky může být ve slinách, moči, stolici, potu a krvi. Takže když jste v blízkosti někoho, myslím si, že to vychází z jeho těla a možná vyvede z rovnováhy ten nejcitlivější hormonální systém (reprodukční).

Dr. Lee Merritt působí od roku 1995 v soukromé ortopedické a spinální chirurgii, je členkou představenstva Arizonské lékařské asociace a bývalou prezidentkou Asociace amerických lékařů a chirurgů:

(…) Nečekala jsem, že budu v tomto boji. Sloužila jsem jako instruktorka a ve Vědeckém poradním výboru pro americké námořnictvo, kde jsme analyzovali obranné strategie. Ve skutečnosti šlo o technologii a zákon vyžaduje zapojení lékařů. A ano, kvůli tomu jsem začala být k některým věcem trochu skeptická.

Pokud se podívám pozorně … shledávám důležitý bod týkající se biologické zbraně a dá se o něm hodně říci. Trvá to asi hodinu. (…)

V této vakcíně je mnoho přísad, které by mohly způsobit problém. Myslím, že v tomto bodě musíme říci, že pokud to chceme vyřešit jako případ trestného činu, musíme nejprve pochopit, jak to udělali.

Opravdu si myslím, že problémem je nákaza a vážně začínám mít podezření, že samotný spike protein může být přenosný.

Zvláště zajímavé bylo vystoupení Dr. Carrie Madej, specializované lékařky interní medicíny s 20letou odbornou praxí, která mimo jiné působila jako lékařská ředitelka Phoenix Medical Group v Georgii:

Jsem specialistou na interní medicínu jako např. osteopatka. Posledních 20 let jsem byla v praxi, kromě toho jsem byla také Medical Director, vyučovala jsem medicínu a účastnila se různých konferencí, kde se diskutovalo o agendě pro lidstvo. Nyní tato témata objasňuji.

Stejně jako Dr. Northrup jsem absolutně přesvědčena o tom, že s lidmi, kteří se očkují, se něco děje. Moje myšlenky o tom se mírně liší; alespoň co se týče očkování od společnosti Moderna a Pfizer.

Jednou z klíčových složek jsou lipidové nanočástice, které jsou novým typem technologie. Používají nanotechnologie, které v zásadě sestávají z drobných počítačových částic. Jsou to nanoboti nazýváni také jako hydrogel.

Existuje mnoho různých názvů pro tuto strukturu, ale obě vakcíny obsahují tuto látku podobnou sci-fi.

To mě od začátku velmi znepokojovalo, protože tato látka může plnit různé funkce.

V tomto případě nám výrobci vakcín říkají, že se tato látka (hydrogel) používá, protože lidské tělo je inteligentní a bojuje proti syntetickému kódu (mRNA), který je nám podán. Museli tedy najít způsob, jak přelstít naše těla, aby přijala tento syntetický kód.

Proto přidali tyto lipidové nanočástice. Vidí to jako systém dodávání léků na vyžádání. Tím obcházejí přirozené ochranné mechanismy těla, aby směrovaly nálož přímo do buněk.

Nikdy však nevysvětlili, co se stalo s látkou po podání léčiva. Víme, že tato látka (hydrogel) může zůstat v těle mnoho let – kdo ví, jak dlouho.

A může sloužit různým účelům. Nejprve je to na vyžádání. Lze jej tedy spustit za účelem dodání nálože. Za druhé – velmi důležité – lze jej použít jako biosenzor v těle, protože je to něco syntetického, co ukládá údaje o vašem těle.

Bylo navrženo použít tuto látku pro tento účel. Proč zmiňuji tento aspekt? No – tato látka, protože se zde jedná o maličké části počítače – vím, že to zní šíleně, ale je to pravda – může interagovat s WiFi. Může přijímat a odesílat energii, informace, frekvence a impulsy.

Tyto skutečnosti tyto společnosti nikdy nezmínily. Jak se to projeví na lidech? Je to poprvé, co to použili plošně. Víme, že se to používalo na malých vojenských skupinách. Zkoumali to, ale představte si, že máte tuto látku uvnitř sebe a ta může interagovat s vaším prostředím, 5G, vaším smartphonem.

Co se s tím stane? Co když se to náhle spustí nějakým pulzem nebo frekvencí? V těle máme něco zcela cizorodého, co ještě nikdy nebylo použito plošně.

A co se děje v současné době? Instaluje se stále více a více 5G antén, školy a nemocnice vysílají stále více EMF.

Takže si myslím, že nákaza musí mít něco společného s elektromagnetickou frekvencí vysílanou očkovanými lidmi. Když to tito lidé mají ve svých tělech … Páni, může to fungovat jako anténa a vlastně také vysílat navenek.

To je moje teorie, a když se podíváte na výzkum hydrogelu, zjistíte, že produkuje vlastní elektrické napětí, které ve skutečnosti je EMF. Víme tedy, že je takový účinek vyvolán.

Následující dokument „Self-Assembled Hydrogel Nanoparticles for Drug Delivery Applications“, který se objevil v US National Library of Medicine před více než deseti lety, ukazuje, že Dr. Madej zjevně ví, o čem mluví, a že technologie, která se nám prodává jako řešení zinscenované pandemie, není tak úplně nová, ale je vymýšlená už po celá desetiletí:

Hydrogelové nanočástice – známé také jako polymerní nanogely nebo makromolekulární micely – se stávají slibnými nosiči léčiv pro terapeutické aplikace. Tyto nanostruktury vykazují univerzálnost a vlastnosti, které jsou vhodné pro dodávání bioaktivních molekul, zejména biofarmaceutik.

Poznámka: To, co Dr. Madej vysvětlila na videokonferenci, byla silná káva i pro ostatní kritické zdravotníky. Krátká analýza literatury však velmi jasně ukázala, že její teorie má hlavu a patu. I na Davida Icke, který již po tři desetiletí lidem vysvětluje transhumanistickou agendu, analýza Dr. Madej velmi zapůsobila. (viz banned.video )

V pojednání, které stojí za přečtení, „ DNA – přízrakový efekt, kvantový hologram a éterické tělo “, poskytla Dr. Linda Gadbois vědecký kontext, abyste mohli lépe klasifikovat prohlášení

Dr. Madej:

Zatímco moderní věda dříve považovala DNA za hmotný objekt, který byl fixován v přírodě, a proto jej nebylo možné změnit, kde jsme byli takřka vydáni na milost a nemilost našich genů, dnes už víme, že to není pravda. DNA ve skutečnosti sestává z kapalné krystalické látky, která funguje jako anténa, přijímač a vysílač holografické informace. (…)

Nikola Tesla, jeden z nejskvělejších vědců par excellence, jehož průkopnický výzkum byl po jeho smrti nespravedlivě zabaven, očividně velmi dobře věděl, že rámec naší reality netvoří hmota, ale energie, tj. frekvence a vibrace:

Pokud chcete objevit tajemství vesmíru, myslete na energii, frekvenci a vibrace.

Relativně aktuální článek BBC ukazuje, že spolu s Elonem Muskem je překvapivý počet vědců z maintsreamu toho názoru, že žijeme v holografické realitě:

Někteří fyzici, kosmologové a technologové se nyní těší myšlence, že všichni žijeme v gigantické počítačové simulaci a zažíváme virtuální svět ve stylu matrixu, o kterém se mylně domníváme, že je skutečný.

Naše instinkty se samozřejmě bouří. Všechno nám připadá příliš reálné, než aby to byla jen simulace. Hmotnost šálku v ruce, bohatá vůně kávy, kterou obsahuje, zvuky kolem mě – jak by mohlo být vůbec možné, předstírat takové množství zkušeností?

Pak se ale podívejte na mimořádný pokrok v oblasti počítačových a informačních technologií za posledních několik desetiletí. Počítače nám přinesly hry s neskutečným realismem – s autonomními postavami, které reagují na naše rozhodnutí, stejně jako simulátory virtuální reality s obrovskou přesvědčivou silou.

Poznámka: Je patrné, jak alternativní témata, která jsou po celá desetiletí zesměšňována jako „pseudovědy“ a „konspirační teorie“, pomalu ale jistě nacházejí cestu do hlavního proudu. V této souvislosti je také zajímavé, že právě ti, kdo tyto znalosti potlačují, je sami využívají k provádění své dystopické agendy. V srpnu 2019 hlavní vědecký časopis Spektrum informoval o vývoji nanobotů, které lze řídit pomocí magnetických polí, jako je Cloud 5G, a nechat je pohybovat se úzkými krevními cévami v mozku.

V roce 2016 Guardian publikoval článek s názvem „Genetically engineered ‚Magneto‘ protein remotely controls brain and behaviour“ („Geneticky upravený magnetický protein dálkově ovládá mozek a chování“), který popisuje podobnou technologii, pomocí které je mozek a chování člověka dálkově ovládáno pomocí syntetického „magnetoproteinu“. Od plošného experimentu s mRNA pozorovalo nespočet svědků, jak jim náhle na paži drží magnety. Náhoda? (viz banned.video )


Závěr: Nemusíte být jasnovidcem, abyste viděli, co mají satanisté v plánu. Aby získali absolutní kontrolu nad lidstvem, chtějí propojit naše mozky prostřednictvím nanobotů s WiFi cloudem, aby mohli dálkově ovládat naše vnímání, naše myšlenky, a nakonec naše činy.

Nanoboty, které se podávají „pokusným králíkům“ mRNA vakcínou, jsou ve skutečnosti počítačový hardware, který je řízen cloudem 5G a podle citované mainstreamové literatury může dokonce převzít kontrolu nad lidskou mozkovou aktivitou.

Výše zmínění britští vládní poradci přiznávají, že populace byla uměle vystrašena pomocí „kontroly mysli. S odůvodněním: „Bez vakcíny je psychologie naší hlavní zbraní.“ Zatímco jiný potvrdil, „psychologii byste mohli nazvat kontrolou mysliTo je to, co děláme.“ Terorizovat lidi psychologickou válkou, aby se mohli bez odporu účastnit nebezpečného experimentu na lidech nebo nic netušíce transhumanistického projektu, je naprosto odporné a kriminální. Podle nesčetných svědeckých výpovědí a renomovaných špičkových lékařů samy testované subjekty mutují prostřednictvím genetické mRNA intervence v nebezpečný „virus“. Jak je to ďábelské?!

Další myšlenky: Zatímco teorie pseudovědeckých virů byla do značné míry odhalena díky globálním koronavirovým podvodům, vrhla analýza Dr. Madej nové světlo na neméně kontroverzní teorii o nákaze. Pokud se vedlejší účinky mRNA terapie skutečně šíří prostřednictvím DNA, která v zásadě funguje jako anténa jako přijímač a vysílač EMF, vyvstává otázka, zda se touto cestou nešíří i další přenosné nemoci.

Z toho lze vyvodit, že skutečná imunita nevzniká pomocí protilátek, ale spíše spočívá ve vlastních vibracích těla. Kolosální úsilí satanistů zaútočit na naše fyzické i éterické tělo zrádnými bojovými látkami, jako jsou pesticidy, baryum, hliník, fluoridy, rtuť atd., v zásadě říká hodně o důležitosti zdravých přirozených vibrací. Naštěstí příroda poskytuje pro každý jed protijed a podle toho existují i ​​vědci se svědomím, kteří nepracují na ničení, ale na léčení lidstva.

Zdroj: 1, 2

loading...