Totální kontrola obyvatel jako první na Slovensku. Nechají si to občané líbit?

single-image

Na jaře minulého roku jsem začal přinášet informace o tom, že současná virová pandemie je ve skutečnosti zástěrkou globalistů k zavedení totální kontroly obyvatelstva. (Foto: Rumble)

A to hlavně skrze covidové pasy a systémy omezování svobody pohybu, přístupu do obchodů, do zaměstnání, do prostředků hromadné dopravy atd. Na jaře minulého roku tyto mé vize byly považovány za hoaxy a konspirace. Dobře si pamatujete, že jsem o Slovensku říkal, že tato země pod Tatrami se stala laboratoří globalistů na zavádění systému Total Control a politici na Slovensku budou šrouby na obyvatelstvu postupně utahovat. Pouze jsem čekal, kdy to přijde, a kdy globalisté na Slovensku spustí oficiálně pilotní verzi Total Control a ten okamžik přišel právě dnes.

Slovenský ministr zdravotnictví Marek Krajčí na dnešní tiskové konferenci šokované veřejnosti sdělil, že slovenská vláda zvažuje [1] jako jednu z možností, jak omezit pohyb obyvatelstva během zákazu vycházení, že si lidé budou pomocí SMS podávat elektronické žádosti a budou žádat úředníky, aby jim na vymezený čas od do umožnili opustit byt nebo dům za konkrétně specifikovaným účelem a úředník by žádost posoudil a pokud by ji schválil, zaslal by žadateli na jeho mobil esemesku s číselným kódem případu a s tímto mobilem by mohl člověk opustit byt a jít si ve vymezeném čase nakoupit.

Policie a armáda by na ulici lidi kontrolovala, a to tím způsobem, že by člověk ukázal mobilní telefon s esemeskou a registračním číslem, policista by číslo naťukal do tabletu s připojením na internet a z databáze by ověřil, že osoba má povoleno být v daném čase venku na daném místě za daným účelem, třeba nákup v obchodě, nebo cesta na poštu.

Propustku na 60 minut z domácího kriminálu si podáte online a uvidíte, jestli vám ji policista nebo úředník schválí

Bez podání žádosti, bez jejího schválení, bez obdržení esemesky a bez předložení mobilu kontrolní hlídce by člověk nemohl opustit svůj domov. Už by to nebylo tak, že účast na plošném testování vám dá privilegia, ne ne, teď nastává utahování šroubů na Slovensku. Každý, kdo bude chtít opustit byt, bude si muset podat žádanku na internetu, kterou posoudí armáda úřadníků. Náklady na personál budou enormní. Představte si 5 milionů žádanek denně, anebo více žádanek za den od jedné osoby. Podle slovenského ministra zdravotnictví se zvažuje toto opatření proto, že se nedaří na Slovensku omezit pohyb obyvatel. Podle ministra sice platí zákaz vycházení, ale na ulicích to není poznat, lidé jsou všude.

Slovenská šmírovací aplikace eRúško

A to prý je špatně, protož lidé nedřepí doma. Takže se nově zvažuje, že stát bude každému Slovákovi na základě žádanky posuzovat, jestli mu schválí vyjít ven před dům vyvenčit psa, jestli člověk si bude moci jít nakoupit potraviny, jestli člověk bude moci k doktorovi, jestli bude moci na poštu, do banky atd. Kdo nebude mít v mobilu esemesku s povolením od úředníka, a pokud někdo poruší účel pohybu venku, např. místo na poštu bude zjištěn, že si cestou z pošty skočil ještě nakoupit, bude mu hrozit obvinění z porušení pravidel a pokuta více jak 1600 EUR. O tom, jestli Slovák bude moci opustit svůj domácí kriminál, bude rozhodovat úředník na základě žádanky. Ano, toto je první beta verze modelu Total Control, o kterém už mnoho měsíců píšu ve svých článcích a mluvím o tom pořád dokola na SVCS. Nyní to máte na talíři a před očima, Slovensko bude zřejmě první zemí na světě, která toto zavede.

Svobodu vám nikdo neochrání, tu si musí každý bránit sám

Znovu vidíte, že celá koronavirová krize není vůbec o virové hrozbě nebo o riziku nemocí, ale je to záminka pro zavedení Total Control ve společnosti, kdy o pohybu člověka budou rozhodovat sledovací systémy, policie, armáda a úředníci, kteří za použití internetu, komunikačních prostředků a aplikací získají totální a absolutní kontrolu nad pohybem obyvatelstva. A k tomuto by nikdy nedošlo bez záminky virové krize, nikdy! Lidé by nikdy nedovolili a nepřipustili, aby jim stát omezoval svobodu pohybu, nikdy! Ale pod záminkou virové hrozby a ochrany si lidé nechají sebrat úplně všechno, občanské svobody, lidská práva a v poslední řadě vlastní důstojnost.

Přestaňte věřit podvodu o virové hrozbě, začněte bránit svá lidská a občanská práva, začněte chránit svoji důstojnost. Živnostníci musí otevřít své živnosti, musí dojít k otevření hospod, divadel, kin, restauraci, lyžařských areálů, národ musí přestat poslouchat politiky a epidemiology, kteří jsou na výplatních listinách Big Pharma, a kteří mocensky profitují z covidové hysterie, která politikům dává opojnou a omamnou moc nad miliony lidí. A ta moc zatemňuje politikům mozky, je to droga, na které se stávají závislí, moc je návykovější než heroin, je to prudká droga, která potřebuje větší a větší dávky, politici proto budou přijímat tvrdší a tvrdší omezování osobních svobod a lidských práv a pouze lid a pouze národ může této drogové závislosti politiků na moci učinit přítrž!

Jedinou celoplanetární hromadnou obětí COVID-19 jsou občanské svobody, ne zemřelí pacienti!

Máme počátek roku 2021 a na Slovensku už ministr zdravotnictví oznámil pilotní projekt Total Control, procesy řízení jedou zběsile a neuvěřitelně rychle. Lidé musí přestat obětovat vlastní svobody a práva za údajnou ochranu zdraví. Nemocnice jsou poloprázdné, na odděleních leží na pozorování důchodci s chřipkami a pozitivními testy na C-19, falešné antigenní testy testují pozitivně i krabicové mléko [2], vakcíny způsobují ochrnutí [3] a třesy [4] a farmaceutické společnosti za jejich bezpečnost ani nenesou právní zodpovědnost na základě výjimky o indemnitě od EU [5] z důvodu podmínečného schválení registrací vakcín.

Takže jediným výsledkem tohoto mamutího podvodu jsou lockdowny, zavřené obchody, likvidace živnostníků, hospod, restaurací a především zavádění Total Control a vytváření seznamů a databází lidí s cílem evidovat, kontrolovat a omezovat obyvatelstvo. Virus s úmrtností nula nula nic se tak stal záminkou pro již rok trvající výjimečné a nouzové stavy, lockdowny a zákazy vycházení, s několika přestávkami sem a tam, aby se upustila pára a tlak v obyvatelstvu, aby se lidé nenasrali a nevtrhli do budov úřadů vlády a nenastala revoluce a povstání, jako např. se teď stalo v Polsku.

Politici jsou opojení mocí nad obyvatelstvem jako drogou, jejíž dávky se musí pořád zvyšovat

Funguje to naprosto primitivně. Vlády jsou zdrogované a opojené mocí nad obyvatelstvem. A tak zvyšují dávky drogy. Postupně zesilují útlak na obyvatelstvo a odebírají lidem více a více svobod a práv. A pokud se neozve řev, pokud do ulic nevtrhnou davy a stovky tisíc protestujících, ne nějaké symbolické demošky s několika tisíci lidí a tím to hasne, ale skutečně stovky a stovky tisíc lidí, tak to je signál pro vládu, že ve společnosti je prostor na další utahování šroubů, další omezování práv. Budou tak dlouhou utahovat šrouby, dokud jim to dovolíte, dokud jim to dovolí prázdná ulice, anebo ulice jenom s pár demonstranty.

Svoboda není zadarmo. Svoboda se musí bránit. A dokonce, za svobodu se musí bojovat, kupodivu. Podívejte se v Polsku, tam došlo k povstání a Česká televize, a nejen ona, ale i další média o tom raději mlčí. Tisíce polských restaurací, hospod, kin a divadel v minulých dnech otevřelo své provozy, navzdory vládě. A polská vláda už ví, že nerazila, Poláci si svobody brát nedají. Děti musí zpátky do škol, ředitelé musí najít odvahu a povstat a povolat děti do škol. Když nemají rozum ministři, musí ho mít ředitelé škol.

Elity přivedly davy k propasti a dav se pořád neprobral z omámení covidového opiátu a poslušně plní příkaz “Skočte!”

Davo-elitářské řízení dovedlo národy k propasti, národy šly za světlem lucerny Světlonošů a Mesiášů, a podívejte se, národy stojí na okraji propasti a hysterický hlas Světlonoše křičí: “Skočte!” a všichni skáčou, protože stále věří tomu, že je to pro jejich dobro a ochranu zdraví. Nastal čas pro davové řízení, protože to davo-elitářské se odkopalo. A vidíte, že v Polsku davové řízení slaví úspěch. Lidé si berou své svobody zpět. Nečekejte na Mesiáše a nehledejte lampu Světlonoše v Dark Winter temnotě Joea Bidena. Jediné, co najdete, je zase jen lampa Světlonoše, která vás dovede k jinému útesu a k jiné propasti. Nikdo vám nemůže říkat, co máte dělat.

Musíte sami vědět a cítit, kdy utahování šroubů stačilo, a kdy dost je už opravdu dost! A Slováci to jejich “dost” už právě dnes mají před očima v podobě nástřelu Total Control z úst jejich ministra zdravotnictví. Nikdo je nezachrání, jen oni sami mohou říct “Dost!” a vzít si svobody zpět, nikdo to za ně neudělá a drogou moci opitá slovenská vláda už vůbec ne. A když nic neudělají, tak prostě Slovensko skončí a bude z něj koncentrák, kde občané budou žádat policistu nebo epidemiologa, aby jim dovolili laskavě opustit domácí celu na 60 minut za účelem cesty tam někam a zpět. Ztratí vlastní svobodu a stanou se pilotním vzorem Total Control pro zbytek světa, který to od nich začne kopírovat.

Zdroj: 1

loading...