Tisíce lidí v petici žádá, aby Západ přijal bílé Jihoafričany

single-image

Situace evropských soukmenovců v Jižní Africe, kteří zde čelí nejen vraždám na svých farmách a diskriminaci, jak v nedávné době začala v dokumentech ukazovat kanadská novinářka Lauren Southern, přinutila lidi v Evropě, USA i Austrálii, aby začali sepisovat petice vyzývající politiky k přijetí bílých Jihoafričanů.

Jedna z evropských petic vyzývá prezidenta Evropské komise Junckera, aby nechal bílé Jihoafričany vrátit se domů do Evropy. Má již přes 17 tisíc podpisů.

Podobně úspěšná je i australská petice, která vyzývá k přijetí utlačovaných bílých Jihoafričanů do země protinožců.

Podobné petice se objevily i v USA a v jiné podobě i jinde v Evropě. I přes mediální oponu se lidé o situaci v Jižní Africe dozvídají z alternativních zdrojů.

Nejnověji v souvislosti se zahájením procesu, který má v Jižní Africe změnit Ústavu a umožnit zabavit bílým lidem půdu bez kompenzace. Znamenalo by to i likvidaci soběstačné a fungující komunity Orania, která celému světu ukazuje, že na tomto kontinentu lze žít civilizovaně.

Pokud svět nebude ochoten proti jihoafrické vládě zasáhnout silou, bude třeba bílé Jihoafričany ze země dostat. Bude třeba rozsáhlá humanitární akce, která je evakuuje na letiště a letadly dostane pryč. Pokud tato situace nastane, bylo by dobré, aby se na jejím řešení podílela i Česká republika. Jedná se o naše evropské soukmenovce.

Zdroj: 1

loading...