Takhle se vyrábí pandemie na Slovensku v přímém přenosu, zatímco staří a často opuštění lidé v domovech důchodců umírají jako laboratorní myši

single-image

Německé pečovatelské domy pro seniory nejsou jediným místem, kde se odehrávají záhady a tragédie, kdy bez jakéhokoliv vysvětlení izolovaní senioři, kteří byli donedávna stále negativní, se jenom pár dní po zahájení vakcinace stávají nejen pozitivně testovanými, ale dokonce i hromadně umírají. (Foto: UVZ SR)

Před 2 dny jsme přinesli článek o skandálu v německém Osnabrücku, kde senioři v pečovatelském domě, který je drží už 3 měsíce v izolaci na pokojích, onemocněli britskou variantou viru, a to jen pár dní poté, co dostali druhou dávku vakcíny Pfizer-BioNTech.

V tomto případě mají důchodci štěstí, protože průběh nemoci je u nich mírný. Ovšem naprostá tragédie a masakr se odehrává v Košicích na Slovensku. V tamním pečovatelském centru pro seniory Arcus totiž pouhé 2 dny po zahájení vakcinace začali hromadně umírat klienti způsobem, že to nakonec vedení zařízení donutilo očkování přerušit a v režimu utajení celý incident vyšetřuje operativní tým ministerstva zdravotnictví. Informaci o pilotním očkování seniorů v Arcusu, které začalo 21. ledna, jako první přinesl slovenský server Hlavné Správy [2].

Zařízení pro seniory Arcus v Košicích

Na celou událost je vyhlášeno informační embargo a Facebook byl již instruován, že má monitorovat slovenské uživatele a mazat “nekorektní” informace o této události. V tomto pečovatelském domě zahájili 21. ledna/januára očkování seniorů [3], podle našich informací jde o vakcínu Comirnaty 500 od Pfizer-BioNTech. Ihned poté začali senioři umírat a 23. ledna všichni zaměstnanci a klienti centra podstoupili PCR testy, přičemž do té doby byli všichni negativní.

Dne 26. ledna přišly výsledky a bylo zjištěno, že 51 zaměstnanců a 102 klientů pečovatelského centra je pozitivních [4]. Od té chvíle v centru zemřelo v rozmezí pár dnů 36 seniorů a situace je natolik dramatická, že vedení centra se rozhodlo, že s okamžitou platností zastavuje proces očkování [5], podle našich informací hlavně kvůli tomu, že senioři se bojí, že zemřou a vedení Košického kraje, které je zřizovatelem centra, má obavy z politických dopadů celé kauzy. Podle informací slovenských médií se první případy pozitivních testů a nákazy objevily v zařízení již 10. ledna/januára před počátkem vakcinace, ale krize a hromadná úmrtí se spustila až po 21. lednu po zahájení očkování.

Mluvčí předsedy Košického samosprávného kraje (KSK) však tyto informace slovenských médií a serveru Hlavné Správy popírá, naší redakci AE News poskytla vyjádření s vysvětlujícím stanoviskem, že v zařízení Arcus k zahájení očkování seniorů vůbec nedošlo, jejich úmrtí tak nemají s vakcínou nic společného. A to je v rozporu s dosavadními informacemi slovenských médií, zejména slovenského serveru Hlavné Správy, který jako první informaci o zahájení a následném přerušení očkování v Arcusu přinesl. Vyjádření tiskové mluvčí KSK najdete na konci tohoto článku v aktualizaci, článek průběžně doplňujeme.

V pečovatelském domě v Košicích zemřelo pár dní po zahájení vakcinace už 36 seniorů, desítky dalších seniorů jsou nakaženy, to samé zaměstnanci

Informace se v centru mezi klienty rozšířila i přesto, že jednotliví senioři jsou na pokojích izolováni, podle informací slovenských médií několik klientů již pohrozilo, že z centra odejdou, pokud budou nuceni k vakcinaci, že se nenechají vakcínou zabít. Celá situace v centru je podle našich informací kritická a v Košicích se mezi lidmi už otevřeně šíří a spekuluje, že seniory v zařízení Arcus zabíjí právě vakcína, i když zřizovatel zařízení to popírá, že senioři očkováni zatím nebyli.

Důvod pro tak náhlé a hromadné úmrtí klientů Arcusu zatím neexistuje, ale pravdou je fakt, že všichni v centru, jak zaměstnanci, tak senioři, byli ještě nedávno negativní a těch 36 obětí bylo tehdy ještě naživu. Nyní je již 36 seniorů po smrti, a to jen pár dní po plánovaném zahájení vakcinace, na kterou ale podle mluvčí zřizovatele vůbec nedošlo a očkování seniorů popírá s tím, že s jejich očkováním se kvůli kritické virové situaci ani nezačalo, takže úmrtí klientů nemají s vakcínou nic společného.

Budova pečovatelského zařízení Arcus v Košicích

V zařízení probíhá kontrola z ministerstva zdravotnictví, prověřuje se, jestli nedošlo někde k pochybení zaměstnanců, jestli někdo nákazu do zařízení nepřinesl zvenku, ovšem klienti jsou již velmi dlouho na pokojích izolováni, takže rozšíření na klienty z personálu je velmi nepravděpodobné, a to hlavně kvůli tomu, že personál je pravidelně testován, a pokud by se někdo ze zaměstnanců nakazil, byl by to jeden člověk, a ne 51 zaměstnanců a s nimi 102 seniorů, a to jen pár dní po zahájení vakcinace. Znovu je třeba ukázat na to, že jak v centru Arcus v Košicích, tak i v německém Osnabrücku, jde o stejná zařízení, tedy o pečovatelské domy pro seniory, kteří jsou opuštěni svými dospělými dětmi, které o ně nejeví zájem. A právě tito opuštění lidé, a bude to znít tvrdě, prostě nikomu chybět nebudou.

Farmaceutické firmy testují vakcíny nejprve na seniorech v pečovatelských domech, ne kvůli přednosti a péči o jejich zdraví, ale kvůli tomu, že za jejich případnou smrt nebude nikdo farma firmy žalovat

Právě proto farmaceutické společnosti podmínily, že 3. fáze klinických testů jejich vakcín proběhne v první řadě nejprve na seniorech v domovech důchodců. A víte proč? Protože když zemřou, nebude nikdo, kdo by farmaceutickou společnost žaloval! Senioři v domovech důchodců jsou totiž osamělí a když zemřou, nikdo se pro jejich smrt soudit nebude. A to je ten důvod, proč si Pfizer, Moderna a další farmaceutické firmy s jednotlivými vládami dohodly, že první vlna očkování nevyzkoušenými vakcínami bude provedena na seniorech v domovech důchodců, aby se eliminovalo riziko litigací, tedy soudních žalob pozůstalých proti farmaceutickým společnostem.

Opuštění lidé v centrech pro seniory jsou nejzranitelnější, protože nemají nikde zastání, nikdo je nemiluje, nikdo je nezahrnuje láskou, žádné z dětí se o ně nestará, svým dětem jsou na obtíž. Takže Big Pharma spatřuje tyto osoby jako ideální kandidáty pro 3. fázi klinických studií účinků vakcín. Pokud totiž tito kandidáti zemřou, nic se nestane, naopak, velmi často děti těchto seniorů to oslaví, že budou dědit. V mnoha případech to totiž funguje tak, že senioři disponují bankovními účty, nemovitostmi, pozemky, a právě na tuto pozůstalost děti čekají. Utrácet peníze za žaloby proti Big Pharma rozhodně nebudou, to v žádném případě nehrozí. To hrozí pouze u milujících dětí, které ovšem své rodiče do domovů důchodců a pečovatelských domů nikdy neodloží.

Norsko zahájilo vyšetřování hromadných úmrtí seniorů poté, co byli očkováni vakcínou Comirnaty 500 od Pfizer-BioNTech

Velké obavy seniorů z očkování totiž posilují informace z Norska. Tamní úřady začaly vyšetřovat hromadné úmrtí 23 seniorů krátce poté, co byli očkováni právě vakcínou od Pfizeru [6]. Informace přinesla všechna světová média a není to tak zdaleka ojedinělý případ. Experimentální vakcína Comirnaty 500 neprošla 3. fází klinických zkoušek, byla na základě výjimky EMEA i bez 3. fáze puštěna na evropský trh, a právě podivná onemocnění seniorů novým kmenem, tzv. britskou mutací, anebo dokonce úmrtí seniorů krátce po vakcinaci, vyvolávají velké otazníky nad bezpečností vakcíny, a to zejména pro seniory.

Důchodců se nikdo v pečovatelských domech neptá, prostě přijde sestra nebo lékař a už se vakcinuje, autorita lékaře je pro seniory rozkazem

Senioři v pečovatelských domech jsou v této době ve většině případů jako ve vězeních, nachází se v izolaci, nesmí se s nikým stýkat, jsou zavřeni na pokojích, navštěvují je pouze zaměstnanci pečovatelského centra, když jim nesou jídlo, případně přijdou uklidit, a nemají na výběr, když za nimi přijdou s táckem, na kterém leží injekční stříkačka a lahvička s vakcínou. Budeme očkovat, babi! Tak dědo, už je to tady, budeme očkovat! A senioři direktivnímu příkazu nemají sílu odporovat. Jakmile vidí pana doktora, nebo sestřičku ve zdravotnickém oblečení, žádný senior vakcínu neodmítne, protože pana doktora nebo paní doktorku je potřeba poslouchat.

To se to vyrábí šílené statistiky, když se pozitivně testovaní senioři započítávají 4x…

Tito senioři nemají ani žádné informace, není nikdo, kdo by je varoval a informoval, že vakcína je pro lidi nad 65 let věku opravdu riziková, že mohou po vakcíně zemřít. Nikdo jim nic neřekne. A výsledkem je, že když se začne v nějakém takovém zařízení očkovat, tak za pár dní může zemřít více seniorů v rozmezí několika dnů, resp. dokonce několika hodin, jako se stalo právě v Norsku před pár týdny. A nemyslete si, že se to senioři v izolaci na pokojích nedozví. Dozví se to z televize, z internetu, ale i od zaměstnanců, že ten a ten kamarád vám zemřel, dědo. Tady vedle, jak jste s ním hrál karty, druhý den po vakcinaci zemřel.

Veškerá očkování probíhají experimentálními vakcínami, které nemají dokončené 3. fáze klinických studií. Evropská EMEA požaduje, aby farma společnosti studie doložily dodatečně do konce roku 2023!

Znovu je třeba zopakovat, že vakcíny od firem Pfizer, Moderna, AstraZeneca a dalších nemají dokončené 3. fáze klinických studií a evropská léková agentura EMEA vydala jejich vakcínám jen časově podmínečné povolení pro použití na území EU z důvodů virové nouze, přičemž farmaceutické společnosti musí dodat závěrečné zprávy o 3. kole klinických studií do 31. prosince/decembera 2023. Přinesli jsme o tom zprávu zde.

Jinými slovy, současné vakcíny, kterými se očkuje, jsou stále vakcínami experimentálními ve stádiu klinických testů na dobrovolnících, v tomto případě na seniorech, kteří ani netuší, že se stávají účastníky plošné klinické studie. A na Slovensku se navíc vláda rozhodla, že covidovou hysterii lehce vylepší. Aktuální manipulace s čísly Covid automatu, která vykreslují celé Slovensko jako jedno Velký Špatný, najdete zde.

Slovensko komplet na 6. stupni Covid automatu… jedno Velký špatný!

Jak nás do redakce upozornil náš pravidelný čtenář ze Slovenska, slovenská vláda se rozhodla, že bude uměle navyšovat virová čísla pozitivních lidí na Slovensku, a to byrokratickým zásahem do statistik. Přímo v oficiálním dokumentu [7] Ministerstva zdravotnictví SR o fungování tzv. Covidového automatu se píše, že pozitivně otestovaná osoba s věkem 65+ se bude do statistiky Covidového automatu započítávat jako 4 osoby s pozitivními testy. Ano, čtete správně, to není vtip a ani Aprílový žert, to je přímo uvedeno v dokumentu ministerstva zdravotnictví. Pokud tedy v centru Arcus v Košicích je nyní evidováno 102 pozitivních seniorů, potom na Covidovém automatu přibylo 408 nových pozitivně otestovaných osob! Panečku, a to se vyplatí!

Na Slovensku se s tím ministerstvo zdravotnictví nepáře, každého důchodce ve věku 65+ s pozitivním testem započítává do Covidového automatu 4x jako 4 různé pozitivní osoby

Takhle se dělají statistiky, za bílého dne, přímo oficiálně v dokumentaci ministerstva zdravotnictví, bez známky uzardění a studu, natvrdo se falšují a nafukují čísla Covidového automatu. Ne dvakrát, ne třikrát, ale rovnou čtyřikrát se násobí pozitivně otestovaní senioři, takže statistiky potom raketově bobtnají a i v zahraničí se potom diví, že je na tom Slovensko epidemiologicky tak špatně. Ten systém je neskutečně zmanipulovaný. Pokud senioři a zejména klienti pečovatelských domů jsou pozitivní, počítají se prostě do statistik jako 4x tolik nakažených osob.

Z dokumentů slovenského ministerstva zdravotnictví, jak se počítá statistika nových případů covidu do Covidového automatu

Falšování Covidového automatu, počítání jednoho pozitivního seniora 65+ celkem 4x do statistiky? To je prostě součást plánu globalistů na budování hysterie při realizaci Velkého resetu a s ním spojeného modelu Total Control na řízení a brutální omezení svobody pohybu a práv populace. Spolu s tím jde ruku v ruce nízká informovanost lidí o tom, že očkování je prováděno experimentální vakcínou, jejíž vedlejší účinky, jako např. propuknutí syndromu ADE [8], nejsou dosud známé, protože neproběhla a nebyla dokončena 3. fáze klinických studií, které za normální situace probíhají po dobu 10 let a více.

Aktualizace

Mluvčí Košického samosprávného kraje popírá, že by v zařízení Arcus byl naočkován byť i jen jediný senior

Naši redakci dnes kontaktovala mluvčí předsedy Košického samosprávného kraje, JUDr. Anna Terezková, která nás požádala o uveřejnění stanoviska kraje, které popírá, že by v zařízení Arcus vůbec kdy došlo k zahájení jakéhokoliv očkování. To je ovšem v ostrém rozporu s informacemi slovenských médií, které již od počátku kauzy informovaly o tom, že v centru Arcus došlo k zahájení očkování klientů 21. ledna/januára 2021, informaci uvedly např. Hlavné Správy [9], nově to však samotný kraj popírá a tvrdí, že kvůli virové nákaze očkování vůbec ani nezačalo, tedy logicky v důsledku nemohlo být ani přerušeno. Tisková mluvčí nám k tomu uvedla následující:

Prosím Vás o okamžitú opravu informácií zverejnených na Vašej webovej stránke k údajnému očkovaniu v zariadení sociálnych služieb Arcus v Košiciach, ktorého zriaďovateľom je Košický samosprávny kraj. Ako zriaďovateľ zariadenia sme opakovane informovali, že v tomto zariadení doposiaľ neprebehlo očkovanie klientov, a to žiadnou očkovacou látkou. K dnešnému dňu nebol zaočkovaný ani jeden klient tohto zariadenia.

O přerušení očkování seniorů v košickém sociálním zařízení Arcus informoval dokonce i největší slovenský deník SME v článku zde, samosprávný kraj ovšem dnes ústy své mluvčí tvrdí, že k žádnému přerušení dojít nemohlo, protože se v zařízení ani očkovat nezačalo. To je tak v rozporu s informacemi nejen slovenských médií, ale i s informacemi, které získala naše redakce.

Současně odstoupil z funkce ředitele Arcusu dosavadní šéf Juraj Briškár [10] a nové vedení se začalo ostře ohrazovat proti tzv. fake news, které ovšem šířila všechna slovenská média, a to když tvrdila, že v zařízení Arcus bylo “přerušeno” očkování. Nové vedení Arcusu po odvolání ředitele nyní tvrdí, že se očkovat vůbec nezačalo. Necháváme na čtenářích, aby sami posoudili nepřehlednou situaci zavalenou protichůdnými výroky a stanovisky.

Aktualizace II

Tisková mluvčí předsedy KSK JUDr. Anna Terezková poskytla naší redakci odpovědi na doplňující otázky. Děkujeme paní mluvčí za odpovědi a čtenáři mohou posoudit doplňující informace. Dotazy naší redakce jsou uvedeny tučným písmem.

  • Je odvolání, resp. odstoupení dosavadního ředitele Briškára v nějaké souvislosti s nezvládnutím mediální komunikace s médii, která nebyla schopna získat relevantní informace od původního vedení o celé situaci?

Ukončenie pracovného pomeru s predchádzajúcim riaditeľom zariadenia sociálnych služieb Arcus v Košiciach nesúviselo s nezvládnutím mediálnej komunikácie. Súviselo s rekordným nárastom počtu úmrtí v tomto zariadení.

  • Proč podle Vás slovenská média informovala o přerušení očkování v Arcusu, když podle Vás ani k zahájení očkování nedošlo?

Lokálne aj celoslovenské médiá informovali, že došlo k prerušeniu očkovacieho v procesu v zmysle, že pôvodne bolo plánované 21. 1. 2021. Nakoľko však pred očkovaním prebehlo v zariadení testovanie a 101 klientov z celkového počtu 220 malo pozitívny test na COVID-19, očkovanie bolo zrušené, kým sa situácia stabilizuje. Médiá tiež informovali, že k dnešnému dňu nebol zaočkovaný ani jeden klient tohto zariadenia.

Denník Korzár v rámci tohto článku informoval, že: „v Arcuse bolo pôvodne plánované očkovanie klientov i zamestnancov, ale pre vysoký výskyt ochorenia tam bol začiatok vakcinácie odložený, kým sa situácia stabilizuje. “Doposiaľ nebol zaočkovaný žiaden klient tohto zariadenia.” Okrem tohto článku denník Korzár ako aj ďalšie slovenské médiá priebežne informovali o vývoji situácie v Arcuse. V žiadnom článku nie je uvedené, že bol zaočkovaný niektorý z klientov tohto zariadenia. Nikde v denníku Korzár nebola zverejnená ani informácia, že koronavírus v tomto zariadení prepukol v dôsledku očkovania.

  • Jaký je postoj KSK k otázce bezpečnosti covidových vakcín jako takových, které mají jen podmínečné schválení EMEA a farmaceutické společnosti mají výsledky 3. fází klinických studií dodat evropské lékové agentuře EMEA až koncem roku 2023?

Košický samosprávny kraj pri vakcinácii dôveruje vedeckým a odborným informáciám z relevantných zdrojov.

  • Převažují podle Vás přínosy vakcinace seniorů nedůsledně otestovanými látkami nad případnými riziky pro klienty sociálních zařízení v takovém pokročilém věku?

V zariadeniach, kde prebehla vakcinácia, sa už koronavírus nešíri. Z tohto dôvodu vnímame, že vakcinácia je účinná v boji s koronavírusom aj pri tejto rizikovej skupine obyvateľov.

Zdroj: 1

loading...