Šokovaní američtí bankstři bijí na poplach. Moskva podporovaná 13 zeměmi bude chtít vybrat všechno zlato, uložené v USA! Zahraje Putin šach mat? Toto může být konec USA. Americký osud je teď v rukou Ruska!

single-image

Bankéři tomu nechtějí uvěřit, Moskva podporovaná 13 zeměmi! bude chtít vybrat zlato, uložené v USA. Toto může být konec USA. (Foto: Sputnik)

Analytici čínských médií Sohu věří, že Rusko může shromáždit více zemí, které chtějí vrátit svůj drahý kov ze Spojených států, které tam mají uloženy.

Po podpisu dohody Bretton Woods, podle níž se americký dolar stal novou rezervní měnou ve světovém finančním systému, převedlo mnoho zemí své zlaté rezervy do Spojených států.

Federální banka, která se nachází v New Yorku, dodnes působí jako hlavní sklad pro zlato,  podle odborníků je zde asi sedm tisíc tun zlata.

„Po mnoho let byl Federální rezervní systém USA považován za nejbezpečnější místo na světě k ukládání zlata, ale dnes si to už nemyslí,“ řekl expert ze Sohu.

Mnoho odborníků dnes souhlasí s tím, že hodnota dolaru by mohla v příštích několika letech klesnout o 16%.

V tomto ohledu by mnoho zemí nemělo nic proti návratu svých drahých kovů.!

Avšak ne všechno je tak jednoduché, americké úřady se vážně obávají možné hromadné evakuace zlata, protože by to mohlo způsobit paniku na finančních trzích a nakonec vést ke katastrofě americké ekonomiky.

Ve snaze tomu zabránit, Washington chystá na různé triky, aby komplikoval proces vracení zlatých prutů ….

Čínský expert poznamenává, že v současné době chce alespoň 13 zemí vrátit  zlato ze Spojených států.

Protože Spojené státy nejsou připraveny je v tomto procesu podporovat, může Rusko, které se v posledních letech stalo klíčovým hráčem na trhu drahých kovů, zasáhnout.

Podle analytiků je Moskva tím, kdo může sjednotit další země kolem sebe a dát jim podporu, aby mohli začít požadovat návrat majetku.

S vysokou pravděpodobností nebude Fed schopen odolat tak silnému útoku a bude se muset vzdát zlata.

Zdroj: 1

loading...