„Sex mě baví více než kdy před tím.“ Dara Rolins vysvětlila, co chtěla říct svými intimními snímky z Bali

single-image

Aktuální číslo magazínu Grade se pyšní novými fotografiemi slovenské zpěvačky Dary Rolins, která je na nich v záři slunečních paprsků zachycena úplně nahá. Podobné focení očekávaně vzbudilo kontroverzní reakce veřejnosti, vzhledem k čemuž se zpěvačka ve svém novém příspěvku na Instagramu pokusila podrobněji vysvětlit svůj postoj k nahotě.

Dara Rolins tak na začátku uvedla, že již dávno přijala skutečnost, že se chování jakéhokoliv člověka nikdy nebude líbit všem. Obzvlášť pokud učiní něco kontroverzního.

„A paradoxně nahota, která je jevem ze všech nejpřirozenějším, bude vždy nejvíce kontroverzním tématem. A proto se nedivím, že fotky v posledním čísle magazínu Grade způsobily mírný rozruch,“ konstatovala Dara s tím, že si v každém případě nemyslí, že by její focení řešily v každé rodině.

Přiznala pak, že si vždy uvědomuje ty momenty, které vzbudí negativní reakce veřejnosti, ale zároveň si nemyslí, že by se tohoto měla obávat, a tedy nedělat to, co ji skutečně baví.

„Vím, že vždy, když vybočím z řady a občas stačí i mírné, jako když si dám na show paruku, dám do pohybu emoce všeho druhu. A přiznávám, dělat rozruch k mé profesi vlastně patří, takže sem s nimi, beru všechny!“ poznamenala Rolins.

Zdroj: 1

loading...