Ruští chlapci v Německu se s drzými migranty nemazlili. Takhle nečekaně to dopadlo…

single-image

Když v Německu žijící Ruska nedávno zaparkovala před jedním z berlínských obchodních center, jistě netušila, že zanedlouho pocítí blahodárné účinky západní migrační politiky na vlastní kůži.

Když se totiž vrátila z nákupů, v jejím autě už seděli tři snědí cizinci. Šokované ženě pouze věcně oznámili, kam je má odvézt. Nehnula s nimi ani důrazná výzva, aby okamžitě zmizeli.

Pohodlně usazeni vyčkali na policii, kterou Ruska přivolala. Co se dělo pak, by se možná mělo zlatými písmeny vytesat na mohylu nad přístupem západních bezpečnostních složek k občanům při ochraně před nelegálními přivandrovalci.

Místo rázného zásahu muži zákona navázali zdvořilou konverzaci s vyvrheli, kteří se dopustili v lepším případě vloupání, v horším pokusu o únos. Realita šokuje: ozbrojení oficiální strážci německého a západního pořádku poškozené řidičce navrhli odvézt cizince, kam si přejí: „Nemusíte se bát, pojedeme za vámi (!)“

Zoufalá Ruska zatelefonovala manželovi, který zalarmoval bratra a ten strýce. Tři statní ruští „molodci“ pak německé policii živě předvedli, jak se vypořádat s gaunery. Tří „pasažéry“ vyvlekli za límce z auta a otřískali o asfalt.

Tento příběh začátkem měsíce na přednášce v Praze vyprávěl ruský publicista a zakladatel hnutí Antimajdan Nikolaj Starik. Před zdřevěněným publikem dospěl k pointě: „Tady máte ukázku, jaký je rozdíl mezi neschopnou německou policií a pravým ruským chlapem.“

V reálu však jde o mnohem závažnější rozdíl: mezi ochranou vlastních obyvatel, kteří policii platí, a ochranou bruselské politiky, která je vhání do jícnu vřele vítaných migrantů. Mluvit přitom o neschopnosti je ještě komplimentem. Jinak schopná německá policie je totiž ochromena, v zásahu má svázané ruce a jasné instrukce, kterými její političtí lídři ordinují to,že mají zacházet s kriminálními živly v rukavičkách.

Sotva si pak lze přestavit, jak mohli ochránit stovky žen při nedávných silvestrovských útocích v Kolíně nad Rýnem a dalších německých městech. Konečně, útočníci se tehdy policistům jasně vysmáli do očí: „Nic nám nemůžete udělat, paní kancléřka Merkelová nás pozvala.“

Policisté jsou tak v pozici hasičů, kterým moc zakazuje hasit „politický požár“. A přestože si platíme síly, které mají tento živel zmrazit již v zárodku, tedy na hranicích EU (Frontex), musíme platit i vlastní „hasiče“ na vlastních hranicích.

Musíme, aby i nás nezachvátila tato divoká pochodeň špinavého humanismu a kosmopolitismu. A abychom ve vlastní zemi nedopadli jako Ruska před německým nákupním centrem.

  • Zdroj: 1

Loading...
1 Komentář
  1. Mária Jančovičová 1 rokem ago
    Reply

    Správňe.Tak sa treba vyspotiadať skriminálnikmi!?

Podělte se o svůj názor

Your email address will not be published.