Roušky způsobují neurodegenerativní onemocnění, která nelze léčit. Tato informace je nyní cenzurována

single-image

Doktorka Margarite Griesz-Brisson je německá specialistka na neurofyziologii a neurotoxikologii. Nedávno natočila video na téma účinků roušek na náš mozek. Její závěry jsou více než zajímavé.

Opětovné vdechování vzduchu, který se nám drží pod rouškou, vede k nedostatečnému okysličení našeho mozku. Jak všichni víme, naše nervové centrum je na jeho nedostatek velmi citlivé. Co ale málokdo ví je fakt, že existují nervové buňky, které nemohou bez kyslíku přežít déle jak 3 minuty.

Varovnými signály, které nás upozorňují na to, že není něco v pořádku, jsou například bolesti hlavy, ospalost, závratě, potíže se soustředěním a zpožděná reakční doba. Pokud se však tento stav bez kyslíku stane běžnou záležitostí, všechny tyto příznaky zmizí. To ale neznamená, že by problém zmizel. Funkce mozku zůstává stále špatná a nedostatek kyslíku pokračuje.

Vývoj neurodegenerativních onemocnění trvá roky, dokonce i desetiletí. Pokud si dnes nepamatujete své telefonní číslo, znamená to, že proces degenerace vašeho mozku začal už před 20 nebo 30 lety. Možná si myslíte, že na nošení roušek jste si už zvykli a dýchat přes ně vám už nevadí. Faktem ale je, že degenerativní procesy v mozku se zesilují a pokračují každým momentem kdy mozek nemá dostatek kyslíku.

Doktorka ve videu také říká, že ona sama nenosí roušku, potřebuje totiž svůj mozek k přemýšlení. Chce jasně myslet, když se stará o své pacienty. Neexistuje totiž žádná výjimka týkající se nošení roušek, nedostatek kyslíku je prostě nebezpečný pro všechny mozky. Každý člověk by proto měl mít právo rozhodnout se, zda roušku nosit chce, či nikoliv.

Podle lékařky jde o problém především u dětí a dospívajících, kteří mají extrémně aktivní a přizpůsobivý imunitní systém. Navíc jsou jejich mozky neuvěřitelně aktivní, protože se mají co učit. Mozek dítěte nebo adolescenta touží po kyslíku mnohem více než mozek dospělého.

Dítě potřebuje mozek, aby se učilo a mozek potřebuje kyslík, aby fungoval. K tomu podle lékařky není třeba ani studie. Je to jasná věc, kterou jsme se všichni učili ve školách. Vědomě a záměrně vyvolané hladovění kyslíkem představuje absolutní zdravotní riziko a absolutní lékařskou kontraindikaci.

V medicíně absolutní kontraindikace znamená, že tento lék, terapie, metoda nebo opatření by se neměly používat a jejich použití není povoleno. Aby celá populace byla nucena používat absolutní lékařskou kontraindikaci, musí k tomu existovat přesné a vážné důvody, které musí být předloženy příslušným interdisciplinárním a nezávislým orgánům k ověření a povolení.

Video bylo možné najít na této adrese – https://www.youtube.com/watch?v=pd22FGeuyog – jak ale správně tušíte, bylo už smazáno z důvodu “porušení zásad”.

Zdroj: 1

loading...