Arizona: hlasy pro Bidena se započítávaly 130 % a pro trumpa 70 %. Výsledek: 35 000 chybných hlasů…

single-image

Dne 30. listopadu uspořádali republikánští poslanci ve státě Arizona slyšení o volební integritě. Zúčastnili se Rudy Giuliani a Jenna Ellis z trumpovy kampaně. Na jednání vypovídali svědci o obviněních z rozsáhlých volebních podvodů. (Foto: Wikimedia)

Mimo jiné vypovídal i významný vědec a informatik inženýr Shiva Ayyadurai, který provedl spoustu matematických modelů a simulací, které jsou schopné prokázat, jakým způsobem byly hlasy přerozdělovány. Dospěl k závěru, že nejpřesněji ke skutečným křivkám z volební noci sedí matematický model, v jehož scénáři obdržel Joe Biden 130 % hlasů demokratů a trump obdržel o 30 % méně.

Stále více příznivců trumpa vede kampaň za spravedlivé americké volby. Kromě celonárodních shromáždění „zastavte krádež,“ zahájila 29.11. skupina příznivců trumpa na Floridě dvou týdenní cestu autobusem po 18. státech s názvem „March for trump,“ která skončí 12. prosince ve Washingtonu.

Pensylvánští poslanci přijali rezoluci o zpochybnění výsledků voleb. Požadují, aby stát USA zrušil uznání prezidentských voleb. Dosud byla rezoluce přijata 41 republikánskými poslanci, je potřeba získat 102 hlasů. Rezoluce hovoří o 3 ilegálních konáních, kterých se dopustili státní úředníci a justice.

  1. Nejvyšší soud státu prodloužil lhůtu pro doručení korespondenčních hlasů
  2. Bylo rozhodnuto, že podpisy na hlasovacích lístcích není nutné kontrolovat
  3. Vyzval státní sekretář určité volební okrsky, aby zástupci stran písemně upozornili korespondenční voliče na chyby, které byly na jejich hlasovacích lístcích.

Všechny tyto změny jsou v rozporu s volebním zákonem státu Pensylvánie. Rezoluce uvádí celou řadu volebních nesrovnalostí a potencionálních případů volebních podvodů.

Zdroj: 1

loading...