Putin prozradil, jak zůstat v pohodě, co mu čas od času pošle Merkelová a co nedokáže odpustit

single-image

Týden před ruskými prezidentskými volbami se Vladimír Putin objevil v celovečerním propagačním filmu, v němž se podělil o některé z jeho základních přesvědčení.

Ve filmu Vladimír Putin odpovídá na otázku, jak si v různých situacích dokáže poradit se sebeovládáním. „Když někdo ztratí nervy, ukazuje tím svou slabost. Osoba mého postavení si nemůže dovolit projevit slabost,“ zněla odpověď.

Také sdělil, že dokáže odpouštět, ale ne všechno odpustit lze. Věří, že zradu ospravedlnit nelze. Podělil se také o to, co mu dodává energii k práci. Jeho tajemstvím je „být si jist, že to co dělám je správné a zároveň být připraven za to položit svůj život.“

Putin také v rozhovoru prozradil, že současná německá kancléřka Angela Merkelový mu občas posílá jeho oblíbené pivo, které rád pil v době, kdy ještě pracoval v Německé demokratické republice jako agent KGB.

„Angela mi čas od času pošle pár lahví piva Radeberger,“ pověděl Putin novináři.

„PUTIN“, nový film o současném ruském prezidentu, který se uchází již o čtvrté funkční období. Tento snímek se objevil na ruské sociální síti Odnoklassniki. Po dobu dvou hodin Vladimír Putin vypráví o své rodině, klíčových událostech jeho vlády, jakož i o jeho názorech a přesvědčeních. Ve filmu se o své názory na hlavu Ruské federace dělí jak prominentní politické postavy z Ruska i ze zahraničí, tak i hosté, kteří Putina znali dávno před jeho politickou kariérou.

Prezidentské volby se uskuteční 18. března.

Zdroj: 1


loading...