Pouze pro otrlé: Lékařské únosy dětí kvůli drogovým pokusům a sexuálnímu zneužívání – historie projektu CIA MK-ULTRA

single-image

O projektu CIA MK-ULTRA jsme informovali v minulosti. (Viz:) Podívejte se také na film ze začátku tohoto roku Out of Shadows https://www.bitchute.com/video/5zXIhPDhLlXc/ (Foto: Facebook)

Tato historie programu CIA Project MK-ULTRA, kterou napsal Larry Romanoff, je jednou z komplexnějších publikací, které jsem viděl online, chceme ji znovu připomenout, aby se jí dostalo více pozornosti. (A toto je „zkrácená“ verze!)

Dříve jsme dokumentovali, jak jsou děti lékaři unášeny za účelem experimentování s drogami a jak jsou unášeny za účelem obchodování s lidmi a dětmi, a to je ve Spojených státech vše „legální“, přičemž primárně se jako prostředek k obchodování s tímto “zbožím” využívá dětských ochranných organizací a systému pěstounské péče.

Toto odhalení vše probere mnohem hlouběji než cokoli, čím jsme se dříve zabývali, s velmi příšernými detaily, které většinu lidí budou šokovat!!!!

Níže uvedený obsah vás bude rozrušovat, zvláště když si uvědomíte, jak zkorumpovaná je naše stínová vláda, a do hloubky zkažená, jak se snaží dosáhnout svých zvrácených cílů. Před několika měsíci bych nikdy neuvažoval o zveřejnění něčeho, co odhaluje tolik zla. Žijeme však ve zlých dnech a je čas ukázat na světlo to, co se příliš dlouho dělo v tajnosti a temnotě.

Poznáte mnoho pachatelů zla, o nichž jsme již dříve informovali, například CIA, CDC, zdravotnické organizace, lékaři a nemocnice, katolická církev, armáda a další.

VAROVÁNÍ! VELMI CITLIVÝ MATERIÁL! NENÍ VHODNÉ PRO MLADISTVÉ A SLABÉ POVAHY !!

Projekt CIA MK-ULTRA

Larry Romanoff
https://www.unz.com/lromanoff/cia-project-mk-ultra/#cia-project-mk-ultra

Poznámka pro čtenáře: Tento esej je upravenou a zkrácenou verzí původně zveřejněné zde s přeformátovaným obsahem. Je aktualizován o nový materiál a úplné odkazy. Seznam nejdůležitějších odkazů je na konci eseje, před poznámkami. (Poznámka překladatele: odkazy najdete v originálu článku po rozkliknutí zdroje). Vymazal jsem malou část na P. W. Botha, protože se mi nepodařilo najít můj primární odkaz, kterým byl text extrahovaný z slyšení Pravdy a dějů konaných v Jižní Africe. Obsah byl svědectvím jednoho z Bothaových podřízených na jednání, kterého se Botha odmítl zúčastnit. Namísto ponechání otázek ohledně platnosti prohlášení jsem tuto část vypustil.

Projekt CIA MK-ULTRA

Vláda Spojených států financovala a prováděla bezpočet psychologických experimentů na nevědomých lidech, zejména během doby studené války, možná částečně s cílem pomoci vyvinout účinnější techniky mučení a výslechu pro americkou armádu a CIA, ale vznikl neuvěřitelný zvrat…rozsah a doba trvání této činnosti daleko předčily možné aplikace výslechů a zdá se, že položily základy zrůdnosti a obludného nelidství.

Pouze čtení tohoto shrnutí, a to i bez vizuálních podrobností, je samo o sobě silně traumatizující.

Ve studiích, které začaly koncem 40. a počátku 50. let, americká armáda začala identifikovat a testovat séra pravdy jako meskalin a skopolamin na lidských subjektech, což podle nich mohlo být užitečné při výslechu sovětských špiónů.

Tyto programy se nakonec rozšířily na projekt obrovského rozsahu a nesmírných ambicí, centralizovaný pod CIA v projektu, který se později nazýval Project MK-ULTRA, hlavní sbírka projektů výslechů a kontroly mysli.

Inspirováno původně iluzemi programu vymývání mozků, zahájila CIA tisíce experimentů s americkými i zahraničními subjekty, často bez jejich vědomí nebo proti jejich vůli, zničila bezpočet desítek tisíc životů a způsobila mnoho úmrtí a sebevražd.

Tento desetiletí trvající výzkum CIA, který byl částečně financován nadacemi Rockefeller a Ford, společně provozován CIA, FBI a zpravodajskými divizemi všech vojenských skupin, představoval obrovskou sbírku nejchladnějších a nejcitlivějších zvěrstev, ve odhodlané snaze vyvinout spolehlivé techniky ovládání lidské mysli.

MK-ULTRA zastřešovala velké množství tajných aktivit, které tvořily součást výzkumu a vývoje psychologické války CIA, skládající se z přibližně 150 projektů a dílčích záměrů, z nichž mnohé byly samy o sobě velmi rozsáhlé, s výzkumem a experimentováním na lidech vyskytující se ve více než 80 institucích, které zahrnovaly asi 50 nejznámějších amerických vysokých škol a univerzit, 15 nebo 20 hlavních výzkumných nadací včetně Rockefellerů, desítky velkých nemocnic, mnoho věznic a ústavů pro duševně choré a mnoho chemických a farmaceutických společností.

Součástí tohoto programu bylo nejméně 200 známých soukromých vědeckých pracovníků, stejně jako mnoho tisíc lékařů, psychiatrů, psychologů a dalších podobných osob. Mnoho z těchto institucí a jednotlivců dostalo své financování prostřednictvím takzvaných „grantů“ od dokonale utajených společností CIA.

V roce 1994 podvýbor Kongresu odhalil, že až 500 000 nevědomých Američanů bylo ohroženo, poškozeno nebo zničeno tajnými CIA a vojenskými testy v letech 1940 až 1974.

Vzhledem k úmyslnému zničení všech záznamů nebude nikdy známa úplná pravda obětí MK-ULTRA, a už vůbec ne počet obětí. Jak později uvedl generální inspektor americké armády ve zprávě výboru Senátu:

“Na univerzitách, v nemocnicích a výzkumných ústavech bylo provedeno neznámé množství chemických testů a experimentů … u zdravých dospělých, duševně nemocných a vězňů.”
Podle jedné vládní zprávy

“Ve 149 samostatných experimentech kontroly mysli na tisících lidech použili vědci CIA hypnózu, léčbu elektrošoky, LSD, marihuanu, morfin, benzedrin, meskalin, sekonal, atropin a další drogy.”
Testovanými subjekty byly obvykle lidé, kteří se nemohli bránit – vězni, duševně nemocní a příslušníci menšinových skupin – agentura však bez vědomí a souhlasu provedla také mnoho experimentů na normálních, zdravých civilistech. Pod záštitou MKULTRA bylo uvedeno 149 subprojektů.

Projekt MONARCH nebyl oficiálně identifikován žádnou vládní dokumentací jako jeden z odpovídajících subprojektů, ale je používán spíše jako popisná „fráze“ přeživších, terapeutů a možných „zasvěcených“.

MONARCH může ve skutečnosti vyvrcholit subprojekty MKSEARCH, jako je operace SPELLBINDER, která byla zřízena za účelem vytvoření „spících“ zabijáků (tj. „Manchurianských kandidátů“), kteří by mohly být aktivováni po obdržení klíčového slova nebo fráze v posthypnotickém transu .

Studie Operation OFTEN, která se pokoušela využít sílu okultních sil, byla pravděpodobně jedním z několika krycích programů, které skryly zákeřnou realitu projektu MONARCH. Byly zde také operace BLUEBIRD, ARTICHOKE, MKNAOMI a MKDELTA.

Další operace CIA s názvem Midnight Climax sestávala ze sítě míst CIA, kde byly objeveny prostitutky na výplatní listině CIA, kam lákali klienty, kteří byli poté tajně pícháni širokou škálou látek včetně LSD a sledováni za jednosměrným sklem. [1] [2 ]

V tomto divadle bylo vyvinuto několik významných operačních technik, včetně rozsáhlého výzkumu sexuálního vydírání, sledovací technologie a možného použití drog měnících mysl v polních operacích.

V 70. letech se CIA jako další součást svého programu kontroly mysli spikla s Eli Lilly and Company, aby vyrobily sto milionů dávek nelegální drogy LSD, což je dost na to, aby vyslali “na výlet” téměř všechny ve Spojených státech.

Nebylo nikdy poskytnuto žádné vysvětlení, co CIA udělala se stovkami milionů dávek, ale jelikož byla velká část této činnosti exportována, přezkoumání mezinárodních politických událostí během tohoto období může přinést zajímavá zjištění.

Frank Olson Project

Další část projektu kontroly mysli CIA byla zaměřena na nalezení „séra pravdy“ použitelného na špiony. Testovaným osobám bylo podáno LSD a další drogy, často bez jejich vědomí a souhlasu, a některé byly mučeni.

Mnoho lidí zemřelo – nebo bylo zabito – v důsledku těchto experimentů a neznámý počet vládních zaměstnanců pracujících na těchto projektech byl zavražděn ze strachu, že řeknou, co viděli, možná nejznámější je Frank Olson, jehož smrt mám popsánu níže. [3]

Vláda i CIA tento projekt vytrvale popírala, ale nakonec byl odhalen po vyšetřování Rockefellerovou komisí. Když se tato informace stala známou, vláda USA zaplatila mnoho milionů dolarů za urovnání stovek vedených žalob a soudních sporů. Existuje mnoho důkazů, že tyto programy nebyly nikdy ukončeny.

Jednotka 731

Jak již bylo uvedeno, společnost MK-ULTRA a její bratrské společnosti vyrostly z operace Paperclip, ve které bylo do USA po druhé světové válce propašováno více než 10 000 japonských a německých vědců všech odvětví, aby vládě poskytli informace o technikách mučení a vyšetřování .

Není to příliš známé, ale v rámci operace Paperclip přijala CIA pro MK-ULTRA Shiro Ishii, vedoucího japonské jednotky 731, která provedla některé z nejstrašnějších nelidských krutostí v historii, včetně živé vivisekce dětí.

Současně dovezli nejméně deset tisíc zaměstnanců z jednotky 731, ubytovali je na amerických vojenských základnách a poskytli jim plnou imunitu před stíháním za válečné zločiny a zločiny proti lidskosti. [4]

Z tohoto důvodu téměř žádný Japonec nebyl odsouzen za své zločiny: všichni byli v Americe a přispívali svými dovednostmi MK-ULTRA.

CIA také dovezla několik Němců, kteří prováděli lidské experimenty. Také to není příliš známé, ale celý tento projekt nevznikl v USA, ale v Tavistock Institute of Human Relations ve Velké Británii, institutu s mimořádně brutální minulostí. K Tavistocku se vrátím v dalších kapitolách.

Vedení CIA mělo obavy z odhalení jejich neetického a nezákonného chování, o čemž svědčí zpráva generálního inspektora z roku 1957, která uvádí:

“Musí být přijata preventivní opatření nejen k ochraně operací před vystavením nepřátelským silám, ale také k utajení těchto aktivit před americkou veřejností obecně.” Vědomí, že se agentura zabývá neetickými a nezákonnými činnostmi, by mělo vážné důsledky v politických a diplomatických kruzích. “

Ex-úředník CIA Richard Helms (vlevo), představený prezidentu Richardu Nixonovi v roce 1973, pomohl zahájit program v padesátých letech.

Aktivity CIA MK-ULTRA pokračovaly až do sedmdesátých let, kdy ředitel CIA Richard Helms v obavě, že budou odtajněni veřejnosti, nařídil ukončení projektu a zničení všech souborů.

Administrativní chyba však poslala mnoho dokumentů do nesprávné kanceláře, takže když pracovníci CIA soubory ničili, některé z nich zůstaly a byly později odhaleny na základě zákona o svobodě informací vyšetřovacím novinářem Johnem Marksem. Protože byly téměř všechny záznamy zničeny, počty a totožnosti obětí nebudou nikdy známy.

Stanfordský výzkumný ústav

Stanfordský výzkumný institut (SRI) popisuje své poslání jako „vytváření řešení měnících svět, aby byli lidé bezpečnější, zdravější a produktivnější“.

Wikipedia nám říká, že správci Stanfordské univerzity založili SRI v roce 1946 jako „centrum inovací na podporu ekonomického rozvoje v regionu“.

Nemám žádné důkazy o tom, že díky SRI je někdo bezpečnější nebo produktivnější, a bez ohledu na původní účel této instituce se zdá, že podpora ekonomického rozvoje regionu nebyla na tomto seznamu příliš vysoko. Z mého výzkumu je v Americe jen málo institucí, u nichž byla jejich činnost a historie důkladněji odhalena jako u SRI. Z vyprávění svědků vyprchaly všechny souvislosti na účast CIA MK-ULTRA a dalších nelidských projektech.

V srpnu 1977 zveřejnil Washington Post některé z těchto projektů; pravděpodobně jich bylo mnohem víc. Jedna z minulých aktivit SRI zahrnovala zakázky zadávané CIA a americkým námořnictvem na výzkum a vývoj ovládání mysli na dálku pomocí rádiových vln. CIA již v Honeywell financovala projekty MK-ULTRA pro „metodu, jak proniknout do mysli člověka a ovládat jeho mozkové vlny na velkou vzdálenost“.

V 60. letech byl tehdejší ředitel CIA Richard Helms nadšený z toho, čemu se říkalo „biologická rádiová komunikace“, a Washington Post zveřejnil konkrétní důkazy, že elektronická kontrola mysli byla v té době hlavním předmětem studia na SRI.

Teorie spočívala v tom, že extrémně nízkofrekvenční elektromagnetické vlny z mozku lze použít k ovládání jednotlivých subjektů, někdy nazývaných „empati“, kdy mnoho informací (nevysvětlitelně) pocházelo ze Scientologické církve L. Rona Hubbarda.

Stargate Research“

Experimenty také v rámci SRI, v čem se někdy říkalo „Stargate Research“ [5], prováděné výhradně s vojenským biotechnologickým zaměřením, se do výzkumu a hodnocení tzv. „Vzdáleného prohlížení“ zapojily také americké instituty výzkumu (AIR) ve Washingtonu. „Nebo potenciální využití psychických jevů (ESP) ve vojenských a domácích aplikacích.

Pouději odtajněné vládní spisy odhalily rozsáhlost několika sérií experimentů kontroly mysli a modifikace chování prováděných ve věznicích, psychiatrických léčebnách a areálech od roku 1950 do začátku 70. let, přičemž tomuto tajnému a nelidskému výzkumu mozku se účastnilo přibližně 45 institucí a laboratoří, jejichž nedílnou součástí byla SRI…

Vedení a rozsah programů MK

Projekt byl pod přímým velením Dr. Sidneyho Gottlieba a obdržel nezveřejněné, ale téměř neomezené miliony dolarů za stovky experimentů na lidských subjektech na stovkách míst po celých Spojených státech, Kanadě a Evropě, přičemž konečný rozpočet na tento program měl zjevně překročil 1 miliardu dolarů ročně.

Zlo v některých z těchto dokumentů MK-ULTRA je téměř hmatatelné, jeden takový dokument z roku 1955, který otevřeně uvádí hledání „látek, které způsobí (dočasné nebo) trvalé poškození mozku i ztrátu paměti“. Součástí záměru bylo vyvinout „techniky, které by rozdrtily lidskou psychiku natolik, že by nic nezůstalo zachováno“. V americkém vládním sdělení z roku 1952 se programový ředitel zeptal:

“Můžeme získat kontrolu nad jednotlivcem do té míry, že učiní naši výzvu proti jeho vůli a dokonce i proti základním zákonům přírody, jako je sebezáchova?”
Je zde také uvedena široká škála strašlivých násilností, jimž oběti byly vystaveny. Tito lidé byli bezmocní proti příkazu a záměru.

Dr. Sidney Gottlieb

Mechanici zahrnovali prvotní sexuální programování pro ženy ve snaze eliminovat naučené morální přesvědčení a stimulovat primitivní sexuální instinkt bez zábran, vytvořit jakýsi sexuální stroj – prostitutku pro diplomatickou špionáž.

Několik vědců tvrdilo, že sexuální apetit těchto žen byl u mladých dívek rozvíjen v jejich formativním věku neustálým incestem s vládním zaměstnancem, který byl dívkám záměrně naprogramován jako otcovská postava.

Částečně tyto programy zahrnovaly podmínění lidské mysli mučením, přičemž jedna část tohoto programu měla za cíl vyškolit speciální agenty jako nebojácné teroristy bez pudů sebezáchovy, kteří by v případě dopadení bez váhání spáchali sebevraždu. Dokonce experimentovali s elektronickými implantáty, neslyšitelnými zvuky, zprávami vloženými do podvědomí, léky měnícími mysl a mnohem více.

Jedna část této rozsáhlé operace zahrnovala pokus vytvořit program zabijáků, zjistit, zda je možné unést státního příslušníka v jiné zemi, provádět hypnózu a další techniky a poté je vrátit domů, aby zavraždili svého vůdce.

Dr. John Gittinger

Dr. John Gittinger, který byl chráněncem Sidneyho Gottlieba a který vytvořil ohromující komplex osobnostních a psychologických testů, které byly zjevně přesné při vedení CIA na určování nejlepšího přístupu k manipulaci a kompromitování jednotlivců, včetně přeměny vlastenců na špiony, stejně jako přeměnu žen v domácnosti, zdravotních sester a velmi uznávaných módních modelů na velmi účinné špionážní prostitutky, zabijáky a ještě mnohem více. [6] [7]

Gittinger byl velmi úspěšný, CIA mu postavila speciální společenskou místnost obklopenou jednosměrnými zrcadly, kde psychologové CIA mohli sledovat tyto kompromitované lidi při práci. Gittinger byl zjevně „specialistou“ na to, aby jeho oběti ztratily kontakt s vnější realitou, bezpochyby ve spojení s Gottliebovým praktikováním LSD.

Byl také zjevně docela odborníkem na identifikaci těch jedinců, kteří by mohli být snadno hypnotizováni, těch, kteří by se rychle dostali do transu ve srovnání s těmi, kteří by to neudělali, a také těch, kteří by věrně dodržovali všechny posthypnotické návrhy a závěrem akce by zažili úplnou amnézii.

Perfektní zabijáci

Dr. John Gittinger

Gittinger aplikoval své testy „osobnosti“ na nejméně 30 000 lidí, měl záznamy minimálně u tohoto počtu, takže to pro CIA nebylo triviální cvičení. A protože se jednalo o CIA, zajímali se zejména o deviantní osobnosti, nebo o ty, které by se mohly stát deviantními, ty se zlozvyky nebo se slabostmi, které by mohly být dále naprogramovány, zejména aby se staly zrádci, a ty, kteří by byli nejvíce náchylní k vlivu psychedelických drog.

Úzce spolupracoval s Harrisem Isbellem, který vedl drogový program pro kontrolu mysli MKULTRA ve vazební nemocnici v Lexingtonu v Kentucky, který mu poslal stovky lidí, na které bylo možné tlačit „nekontrolovatelné nutkání“, zejména sexuální nebo vražedné povahy. Nebo oboje. Pro tento účel bylo hlavní využití společenské místnosti s jednosměrnými zrcátky.

Je ironií, že to byl Gittinger, kdo nechtěně uvedl do pohybu obžalobu a rezignaci tehdejšího amerického prezidenta Richarda Nixona. Když Daniel Ellsberg [8] vydal Pentagon Papers, John Ehrlichman, Nixonův osobní asistent, zařídil, aby CIA pronikla do kanceláře Ellsbergova psychiatra, aby získala kopii osobní karty Gittingerovy osobnosti a emocionálního testu u tohoto muže, který měl být používán CIA „jako druh psychologického plánu kompromisu Ellsberga“, stejně jako při využívání slabin tolika dalších. Zloději bohužel práci zpackali.

Byl zdokumentován jeden příběh americké zdravotní sestry, která po absolvování školení Gottliebem a Gittingerem „dobrovolně nabídla své tělo pro svou zemi“ a která byla naprogramována jako osobní Mata Hari konkrétního ruského diplomata a buď ho přivedla k přeběhnutí k USA nebo aby se stal tak kompromitovaným, že ho mohou vydírat, aby se stal americkým špiónem.

A v případě potřeby ho „popravit“. Mnoho z těchto setkání s takzvanými „náborovými cíli“ proběhlo v místnosti s jednosměrnými zrcátky a vše bylo zaznamenáno na kameru, jedna část sexuální technologie vyvinutá v bezpečných domech CIA v San Francisku jako součást operace Midnight Climax.

Pracovníci Gottliebových technických služeb zjevně nashromáždili spoustu zkušeností a množství „dobrovolníků“ v těchto operacích sexuálního uvěznění a tvrdili: „Měli jsme připravené ženy – nazývejte je stájí“, které byli docela zběhlé nejen ve svádění, ale ve všech směrech sexuální aktivity a vraždy pro národní bezpečnost jejich země.

Další část téhož programu určená k úplné kontrole jednotlivců, “Byl jsem poslán, abych se zabýval nejnegativnějšími aspekty lidského stavu.” Byla to plánovaná ničivost. Nejprve zkontrolovali, zda dokáží zničit manželství muže. Pokud ano, pak to stačilo na to, aby jednotlivce extrémně stresovali a rozložili. Pak proti němu mohli zahájit kampaň. Neustále ho obtěžovali. Náraz do jeho auta v provozu… Hodně z toho je směšné, ale může to mít kumulativní účinek. “

Teorie, podle Gittingerových osobnostních testů, spočívala v tom, že vytvoření dostatečného stresu z destruktivní ztráty osob v kombinaci s dalším programováním včetně aplikace psychochemických drog by buď změnilo nepřítele, nebo by ho zcela zneškodnilo.

CIA to všechno provedla nejen v Americe, ale po celém světě, a pomocí Gittingerových osobnostních profilů identifikovala ty vojenské a další vůdce v zemích, které chtěly USA ovládnout. Psychologické testování v kombinaci se všemi ostatními špinavými triky v oboru, a určitě zahrnující zdravotní sestry, ženy v domácnosti a modelky, které by mohly být přesvědčeny, aby vyvinuly „nekontrolovatelné nutkání“ „dobrovolně nabídnout své tělo pro svou zemi“, velmi pomohly vládě USA v uvedení do moci ty, s nimiž lze počítat, že budou poslouchat svého koloniálního pána.

Dva dobré příklady jsou Jižní Korea a Japonsko, stejně jako mnoho zemí v Latinské Americe. CIA s obrovskou pomocí Gottlieba a Gittingera vždy dokázala objevit ty, „kteří s největší pravděpodobností podlehli“.

Dr. Louis Jolyon West

Louis Jolyon (Jolly) West, MD (1924-1999) [9] [10] byl známý psychiatr Los Angles, který v letech 1969 až 1989 působil jako předseda Psychiatrického oddělení UCLA a jako ředitel Neuropsychiatrického ústavu UCLA. Byl odborníkem na kulty, donucovací přesvědčování („vymývání mozků“), alkoholismus, zneužívání drog, násilí a terorismus, nikoli v jejich prevenci, ale v jejich vyvolávání. Jeho „projekt násilí“ je slavný.

Ze zpráv byla CIA natolik nadšená možnostmi těchto experimentů na SRI, že na tyto projekty bylo odkloněno mnoho milionů dolarů, které byly umocněny parapsychologickými experimenty, které NSA provedly ve Fort Meade současně. Lékařský dohled nad touto enormní škálou experimentů byl pod kontrolou dalšího zvrhlíka CIA, Dr. Louise Jolyona Westa, tehdejšího profesora psychiatrie na UCLA, jednoho z nejznámějších specialistů na kontrolu mysli CIA v zemi.

Je těžké se vyhnout závěru, že tito lidé byli všichni šílení, protože CIA, NSA a dokonce i INSCOM a vojenské zpravodajství (a samozřejmě Scientologická církev) všichni spolupracovali s SRI na výzkumu, který zahrnoval tarotové karty, směrování duchů, komunikaci s démony atd.

Podle samotného SRI však práce Dr. Westa nezahrnovala pouze rádiové vlny a parapsychologii, ale také vytváření disociačních osobností, „které umožnily subjektům podmínění ovládání mysli přizpůsobit se traumatu“.

West o těchto lidech hovořil jako o „podvržencích“, kteří vytvářeli alternativní, ale ve skutečnosti schizofrenní šílené duševní stavy (mnohonásobně vyvolané osobnosti), které jim umožnily vypořádat se s tím, čemu se říkalo „dlouhodobý stres v prostředí“, tj. Vynucené injekce drog, fyzické, duševní a sexuální zneužívání, a psychické programování, vše obvykle s využitím velkých dávek LSD, Gottliebem nejvíce používané chemické látky.

Existuje adekvátní dokumentace, že mnoho jednotlivců, kteří byli podrobeni tomuto „výzkumu“ sponzorovanému CIA, si vyvinulo několik osobností, z nichž mnohé byly vynuceny již v mladém věku. Existují zdokumentované příběhy několika přeživších, kteří vyprávěli o obrovském zneužívání všeho druhu, které na ně bylo pácháno už od čtyř nebo pěti let, a o tom, jak se museli vypořádat s terorem, který jim způsobovalo mnoho různých lidí žijících v jejich myslích.

Dr. Jolyon West se stal jakýmsi výzkumným expertem v těchto disociačních stavech a většina jeho práce pro program CIA MK-ULTRA se soustředila na jejich vytvoření.

Záznamy odhalují úspěch při vytváření amnézie, falešných vzpomínek, pozměněných osobností, pseudo-identit a mnohem více, to vše je pro zúčastněné jednotlivce děsivé a tragické, a to vše od výzkumu Západu v metodách „narušení normálně integrujících funkcí osobnosti“ , použití lidé zcela podléhali dálkovému ovládání.

Projekt UCLA NÁSILÍ

Ve skupině Sida Gottlieba byli také vědci, kteří implantovali elektrody do lidských a jiných mozků v dalších experimentech ovládajících mysl, a to i na dětech ve věku od čtyř do pěti let, a to vše s úmyslem vytvořit dokonalého „manchuriánského kandidáta“ , stejně jako mazání vzpomínek, vytváření umělého stresu a samozřejmě úplnou kontrolu nad jednotlivcem.

Tento výzkum elektrodových implantátů byl financován CIA a MKULTRA ve spolupráci s Úřadem pro námořní výzkum USA a většinou pod dohledem našeho slavného Dr. Westa…

Ve skutečnosti začal West takzvaný „UCLA Violence Project“ ve věznici Vacaville, kde byl zjevně naprogramován Donald Defreeze. Projekty získaly velké množství finančních prostředků, jak si vzpomínám, hodně z toho šlo ze Západu.

Dr. Harold Wolff

Mnoho časných výslechových studií provedla Cornell University Medical School pod vedením Dr. Harolda Wolffa [11], který si od CIA vyžádal jakékoli informace týkající se „vyhrožování, nátlaku, uvěznění, deprivace, ponížení, mučení,„ vymývání mozků “,“ černá psychiatrie “a hypnóza nebo jakákoli jejich kombinace s chemickými látkami nebo bez nich”.

Podle Wolffa měl výzkumný tým: „… Shromáždit, porovnat, analyzovat a asimilovat tyto informace a poté provést experimentální výzkumy zaměřené na vývoj nových technik použití útočné / obranné inteligence … Potenciálně užitečné tajné léky [a různé postupy poškozující mozek] budou podobně testovány za účelem zjištění základních vlivů na funkci lidského mozku a na náladu subjektu… “.

Dále a poměrně mrazivě napsal: “Pokud některá ze studií zahrnuje potenciální poškození subjektu, očekáváme, že agentura zpřístupní vhodné subjekty a vhodné místo pro provedení nezbytných experimentů.”

Mezi mnoha dalšími významnými univerzitami a institucemi, které se podílely na této parodii, byla Tulane University, kde jak CIA, tak americká armáda financovaly to, co vypadalo jako velmi rozsáhlé programy experimentů s ovládáním mysli na traumatech u dětí.

V roce 1955 americká armáda informovala o studiích, ve kterých jejich vědci implantovali elektrody do mozků pacientů s mentálním postižením, aby posoudili účinky LSD a řady dalších netestovaných drog.

Bylo to v Tulane, kde byly provedeny některé z prvních experimentů se smyslovou deprivací, které izolovaly jednotlivce v komorách, kde bezmocně halucinovali po dobu jednoho týdne, přičemž jim byly injekčně podávány drogy, byli bombardováni podprahovými zprávami. aby jednotlivci mohli být „převedeni na novou víru“.

Všichno byly bezmocné oběti, které vůbec netušily, co se s nimi děje.

Existuje dlouhý seznam dalších slavných amerických univerzit a nemocnic, které se podílely na podobném ničení lidí, kdy všechny pečlivě santizovaly svou historii.

Philip J. Hilts

Když West zemřel v roce 1999, New York Times, opět věrný své podobě, vydal nádherný nekrolog napsaný Philipem J. Hiltsem [12], který popsal West jako „charismatického vůdce v psychiatrii“, muže, jehož práce „se soustředila na lidi, kteří byli přijati za hranice lidských zkušeností, jako „váleční zajatci s vymýváním mozků, únosy obětí a týraní děti“, aniž by se obtěžovali zmínit, že údajné zaměření Západu na tyto lidi neznamená, že se o ně stará, ale že vytvořil tyto podmínky.

West byl ve skutečnosti muž, který prováděl vymývání mozků a týrání dětí, aniž by napravoval jejich poškození. Hilts nám řekl, že West byl jednou svědkem popravy …a od té doby byl navždy proti trestu smrti pro vězně. Zdá se, bohužel nešťastné, že nebyl proti trestu smrti pro své vlastní oběti.

NYT nám říká, že West byl „barevná postava, živý člověk“. Jak milé. Všechny nekrology mají tendenci být oslavné, když jsou psány rodinou nebo přáteli, ačkoli komitální nekrology jsou psány primárně sdělovacími prostředky, které mají silný vliv na žehlení, vypouštění a přepisování historie – což by bylo záměrem New York Times. Zářivý popis nevysvětluje nic jiného.

Disociativní porucha osobnosti

Musím na okamžik odbočit, abych diskutoval o stavu obecně označovaném jako porucha více osob nebo disociační porucha osobnosti, což je stav, kdy si člověk ve své mysli vyvine několik odlišných povah nebo osob, které jsou od sebe obecně zcela uzavřeny a většina často vytvoří obranný mechanismus k ochraně zranitelné mysli před zničením kvůli hrůzám, které zažila.

Jednoduše řečeno, mučená mysl, která je svědkem a prožívá nevýslovné hrůzy, události, které jsou příliš hrozné na to, aby s nimi mohla žít, vytvoří další osobnost, ve které bude tato mysl žít, a uzavře druhou od vědomí. Právě hrůzy samotné, skládající se ze všech způsobů fyzického a sexuálního zneužívání, mučení, léčby drogami a elektrošoky, kdy jsou možná svědky úmrtí nebo vražd jiných dětí, nutí vytvoření těchto více osob, což je zjevně snadné dosáhnout, když se to děje dětem v mladém věku.

Amnézie mezi těmito více osobnostmi je úplná: Když jednotlivec (v tomto případě dítě) funguje v jedné osobě, neví o existenci ostatních a funguje stejně jako úplně jiná osoba.

Stěny mezi těmito různými osobnostmi jsou postaveny z oceli. Účelem vytvoření těchto více osobností je, aby je „lékař“ mohl ovládat, vyvolat kdykoli kteroukoli z nich a ve skutečném smyslu „navrhnout“ každou z nich a vytvořit pro ni falešné vzpomínky, historii, postoje, chování vzory, loajalitu, morálku, všechno a hlavně poslušnost.

Abychom tomu porozuměli, můžete volně myslet na osobu v hypnóze, jednat a následovat do písmene různé posthypnotické návrhy s pozdější úplnou amnézií. Mnoho psychiatrů tvrdí, že to není v praxi velmi obtížné dosáhnout; teorie a metody byly dobře prokázány.

Ve skutečnosti jedno vlákno, které prošlo všemi aspekty Gottliebova programu MK-ULTRA a bylo jasně uvedeno v dokumentu MK-ULTRA z roku 1955, bylo hledání „látek, které způsobí celkovou amnézii a ztrátu paměti [i za cenu ] trvalé poškození mozku “u osob, které byly takto použity psychiatry CIA, amnézie zahrnuje nejen akce provedené jejich alternativními osobnostmi, ale i samotnou skutečnost, kdy byly naprogramovány.

Armáda sexuálně zneužívaných dětí skrytá federály

Už nyní můžete vidět vojenský a špionážní potenciál těchto osob, když jsou touto metodou deformovány od dětství do rané dospělosti. Alternativními osobnostmi mohou být kurýři informací, informace umístěné ve skryté osobě, které nejsou k dispozici vědomému poznání druhého a mohou být vyvolány pouze agentem na přijímajícím konci.

Jednou z osob by mohl být kurýr na drogy nebo vrah trénovaný nejen na bezohledné zabíjení, ale i na dobrovolné spáchání sebevraždy, pokud by byl chycen.

Další osobností, na kterou se Gottlieb a jeho muži specializovali, bylo vytvoření Lolity, sexuálního perverzního dítěte bez morálky a zábran, jehož celý výcvik a účel spočívá v umění sexuálního apelování na muže, kompromitovat je při přípravě na vydírání nebo dokonce zabití, pokud kompromis selže. Ve skutečnosti robot, který bude bez váhání následovat jakékoli příkazy nebo pokyny.

metoda vynucení vytvoření těchto programovatelných více osobností spočívá ve zneužívání dítěte. Fyzické a sexuální zneužívání, mučení, bolest, elektrošoky, léčba drogami, nejen osobní prožívání, ale také svědky nevýslovných hrůz pro ostatní, automaticky vytvoří plodné pole mnoha osobností, které může lékař poté naprogramovat. [13]

George Estabrooks

Hypnotismus byl také hlavní částí programu kontroly mysli CIA. George Estabrooks byl odborníkem na hypnotismus, který se zvláštním způsobem ztotožňoval s vytvořením více osobností, trval na tom, že vytváří dvě strany stejné mince. [14]

https://targetedindividualscanada.com/tag/george-hoben-estabrooks/
Možná jsou dvě strany; Nemám ponětí. Estabrooks zjevně využil svou verzi hypnózy k „programování“ amerických vládních agentů, i když na základě čeho je záznam nejasný. Byl však citován, když řekl: “Klíč k vytvoření účinného špiona nebo vraha spočívá v rozdělení lidské osobnosti nebo vytvoření víceosobnosti pomocí hypnózy … Toto není sci-fi. Udělal jsem to. “


George Estabrooks

Následuje výpis z dokumentu, který jsem obdržel, ale nemohl jsem potvrdit zdroj. S povolením původního autora jej zde uvádím, jak jsem jej obdržel.

“Ve svých publikovaných pracích Estabrooks upřímně uvedl, že je potřeba vytvořit “předmět” trpící poruchou více osobností (MPD), které podle něj “ již v předmětu mohou existovat nebo je může vytvořit terapeut “.

Ve všech případech je však “vytvoření” způsobeno těžkým traumatem – tak závažným, že traumatizující epizodu nelze integrovat do zkušeností základní osobnosti.

Zdaleka nejběžnější příčinou MPD je zneužívání v raném dětství, obvykle způsobené rodičem nebo jiným dospělým opatrovníkem.

Jak uvedl Dr. Frank Putnam v roce 1989: “Jsem ohromen kvalitou extrémního sadismu, který zažívá většina obětí MPD.” Mnoho lidí mi řeklo, že byli sexuálně zneužíváni skupinami lidí, že byli nuceni k prostituci rodinnými příslušníky nebo že byli obětováni jako sexuální lákadlo pro své matky. Poté, co člověk pracoval s řadou pacientů s MPD, je zřejmé, že závažné, trvalé a opakované zneužívání dětí je hlavním prvkem při vytváření MPD. “

Je-li zneužívání extrémní povahy, přirozenou lidskou reakcí je vybudování zdi kolem takových zážitků, abych tak řekl, vytvořením samostatné a odlišné osobnosti, která se bude zabývat budoucími epizodami zneužívání. Jakmile je základní osobnost rozdělena, je možné ovládat jednu nebo více [alternativních osobností], které byly vytvořeny, bez vědomé znalosti hlavní osobnosti.

To podle Estabrookse vytváří „Super špiona“, který je ochoten bezpodmínečně plnit rozkazy, aniž by si byl vědom toho, že tak činí.

Estabrooks napsal, že: „Každý by mohl být uvržen do nejhlubšího stavu [tohoto druhu] hypnózy pomocí toho, co [já] nazval… žádné zadržování, úmyslný rozpad osobnosti psychickým mučením… Subjekt by mohl snadno zůstat duševní troskou, ale násilí je pochmurná věc. “ Řekl také, že děti měly obzvláště dobré výsledky, protože se „notoricky snadno hypnotizovaly“, nebo, jak dokonale řekl jiný pisatel: „Což znamená, že děti jsou obzvláště náchylné ke zneužívání a mají větší tendenci disociovat traumatické zážitky, čímž se vytvoří [alternativní] identity, které lze později zneužít a ovládat. “

Další dokument CIA ze dne 7. ledna 1953 pojednává o tom, že jeden lékař referuje svým kolegům o některých svých úspěších, a najednou se chlubí, že díky přístupu do kongresových kanceláří dokázal přizvat desítky mladých žen k účasti v krátkém „experimentu“ v hypnóze, aby měli se všemi přítomnými pohlavní styk, pak zavedli úplnou amnézii, aby si nevzpomněla na cokoli, co se stalo.

Popsal další příklad hypnotizování jedné mladé ženy úřednice… řekl jí, že jiná mladá žena je zlá cizí agentka, která ji chce zabít… ona zjevně poslouchala a v zápětí vypálila z poskytnuté vybité zbraně (kterou považovala za nabitou) v poslušnosti příkazu zabít. Po pokusu měla úplnou amnézii. Popsal ještě další událost, kdy zhypnotizoval jinou mladou ženu a nechal ji ukrást přísně tajné složky, odnést je z budovy a dát je úplně neznámému člověku na ulici.

Mnohočetné osobnosti vyvolané traumatem, včetně hypnózy, byly většině neznámou, ale hlavní částí MK-ULTRA, jak uvidíte, určitě nejzkaženější a nejsmrtonosnější…


Dr. Karl Pribram

Myšlenka kontroly mysli byla v tomto období v mnoha programech CIA v popředí, většina zahrnovala politické lsti a všechny byly obecně navrženy tak, aby sloužily americkým geopolitickým ambicím až do doby po válce ve Vietnamu.

Po mnoho let byla SRI popisována jako „úl skrytého politického úskoku“ a existuje spousta důvodů k podezření, že zdroje teroru, který se v této době náhle objevil v Kalifornii, měly svůj původ v MK CIA -ULTRA programech a SRI.

Za prvé, CIA provozovala zoufale tajný program kontroly mysli ve věznici Vacaville v Kalifornii, užívali drogy jako LSD, stroje na ovládání mysli EM a další, vše s prostředky tajně směrovanými prostřednictvím SRI.

Dr. Karl Pribram, [15] ředitel výzkumné laboratoře neuropsychologie, byl silným zastáncem těchto strojů pro ovládání mysli a uvedl: “Určitě bych mohl dítě vychovávat tak, že do laterálního hypotalamu vložím elektrodu a poté vyberu situace, ve kterých jej stimuluji. Tímto mohu hrubě změnit jeho chování. “

Časopis „Psychologie dnes“ v té době výrazně ocenil Pribrama jako „Magellana mozkových věd“.

CIA a americká armáda se po celá desetiletí účastnily zásadních experimentů s úpravami chování, do nichž byly zapojeny děti, přičemž většina této činnosti byla hluboce utajena, účty byly asanovány a záznamy zničeny.

V jednom takovém hlášeném případě, Dr. Sidney Malitz, Bernard Wilkens a Harold Esecover provedli experimenty, tentokrát financované CIA a službou veřejného zdraví, na 100 psychiatrických pacientech s použitím různých drog a dalších technik kontroly mysli a psychochirurgických technik, po kterých všech 100 pacientů dostalo lobotomii a poté byli zlikvidováni.

Mnoho podobných testů a experimentů proběhlo v Bordertownu v polepšovně pro mladistvé v New Jersey, hrozném místě mnoha experimentů CIA s modifikací chování a kontrolou mysli u dětí, do značné míry spáchaných Dr. Carl C. Pfeifferem z Emory University.

Dr. José Manuel Rodríguez Delgado

Některé z experimentů CIA zahrnovaly zavedení elektrod se současným uvolňováním léků nebo chemikálií přímo do mozku. Dr. José Manuel Rodríguez Delgado byl po většinu této práce frontmanem CIA. [16] [17]

Delgado byl profesorem fyziologie na univerzitě v Yale, proslulým výzkumem ovládání mysli pomocí elektrické stimulace oblastí v mozku pomocí kombinovaného rádiového vysílače, který stimuloval a monitoroval E.E.G. mozkové vlny, které byly poté použity k ovládání chování.

Byl to Delgado, kdo vytvořil implantovatelná zařízení, která uvolňovala kontrolované množství léku do konkrétních oblastí mozku, které měly ve spojení s rádiovými signály ovlivňovat úplnou kontrolu jednotlivce.

Jeden z nejznámějších z jeho experimentů byl s býkem. Delgado vstoupil do ringu s býkem, který měl v mozku implantován jeden z přijímačů; býk zaútočil, Delgado stiskl tlačítko a býk se zastavil. Video z toho lze vidět dodnes. [18]

Delgado však s býky nepřestal, jeho účel spočíval v lidské kontrole. Pro jeho subjekty mu CIA poskytla výzkumná zařízení v psychiatrických léčebnách, kde měl k dispozici mnoho desítek pacientů s různými duševními poruchami, do jejichž mozků implantoval elektrody a mechanismy k uvolňování léků, tam prováděl výzkum ‘v kontrole lidí…

Zpočátku Delgado zjistil, že je nutné použít spojovací vodiče, ale brzy se naučil používat rádiové signály k provádění lidského dálkového ovládání stejně jako u býka, ovládal jednotlivce stejným způsobem, jako dnes používáme hračky na dálkové ovládání.

Jeden z jeho experimentů byl s mladou dívkou kolem 16 let, s videem, které je dodnes ještě k dispozici… Delgado vyvolává různé emocionální stavy a činy pomocí jeho dálkových rádiových kontrolních mechanismů.

Jedním stisknutím tlačítka dokázal změnit její duševní a emoční stav z příjemně uvolněného na zuřivě bušící o zeď. V dalším experimentu měl chlapce deset nebo jedenáct let, který vykazoval ohromující rozsah normálního i bizarního chování, to vše stiskem stejných tlačítek.

V jednu chvíli chlapec mluví normálně a v další je naprosto zmatený svou identitou, nejistý, zda je dívka nebo chlapec. Při dalším stisknutí tlačítka se chlapec vrátí do normálu.

Neexistoval žádný důvod předpokládat, že by některá z Delgadových obětí poskytla informovaný souhlas, a existuje mnoho důvodů předpokládat alespoň stovky, ne-li tisíce obětí, protože měl k dispozici neomezený počet bezmocných subjektů, které mu poskytla CIA z dětských domovů, věznic , ústavů pro duševně choré a další zdroje.

Jak uvidíte na jednom příkladu z pozdější, CIA také unášela děti z jejich rodin pod záminkou nezbytného léčení zdravotního stavu.

Abychom vám poskytli informace o fungování mysli tohoto muže, poskytl web HRV Canada tento záznam citátu od Delgada:

“Potřebujeme program psychochirurgie pro politickou kontrolu nad naší společností.” Účelem je fyzická kontrola mysli. Každý, kdo se odchyluje od dané normy, může být chirurgicky zmrzačen. Jednotlivec si může myslet, že nejdůležitější realitou je jeho vlastní existence, ale toto je pouze jeho osobní pohled. To postrádá historickou perspektivu. Člověk nemá právo rozvíjet svou vlastní mysl. Tento druh liberální orientace má velkou přitažlivost. Musíme elektricky ovládat mozek. Jednoho dne budou armády a generálové ovládáni elektrickou stimulací mozku. “

John Cunningham Lilly

Další slavný Američan byl také v osobě Johna Cunninghama Lillyho [19], neurologa a psychoanalytika, který se mimo jiné specializoval na výzkum „podstaty vědomí“ pro CIA.

Jednou z jeho specialit byla kontrola mysli pomocí smyslové deprivace, což byl stav, který vylepšil vytvořením použití izolačních obvodů, často v kombinaci s různými psychedelickými drogami – Gottliebovou oblíbou.

Jeho kombinace smyslové deprivace a halucinogenních sloučenin podle všeho dokázala při programování jednotlivců zázraky.

Nechyběla představivost a Lilly byl mužem, který vytvořil a vyvinul koncept implantace elektrod a transceiverů do mozků delfínů, které ovládal pomocí rádiových signálů, následně připevnil silné miny nebo bomby na jejich těla a nutil je plavat směrem k nepřátelským lodím, kde bomby byly odpáleny dálkovým ovládáním.

Perfektní převlek, protože každý ví, že delfíni jsou přátelští. USA to ve Vietnamu dobře využily. NYT samozřejmě pro tohoto šíleného vědce napsal zářící nekrolog. [20]

John Mulholland

Gottliebova verze světa hrála roli i v magii. V padesátých letech byl John Mulholland, jehož skutečné jméno bylo John Wickizer, snad nejslavnějším kouzelníkem v USA, který byl vysoce ceněn pro své schopnosti jak na jevišti, tak v otevřeném prostoru.

Právě tento poslední talent Gottlieba natolik zaujal, že dlouhodobě uzavřel smlouvu s Mulhollandem na projektu MKULTRA, aby vytvořil komplexní výcvikový program pro agenty CIA.

V plánu bylo vyškolit agenty v terénu, aby míchali a tajně dodávali obětem drogy, chemické látky a smrtící jedy, tajně si vyměňovat informace, krást, zbavovat se důkazů a obecně se naučit všechny užitečné triky z kouzelnického obchodu.

Mulholland nakonec vytvořil příručku CIA triků a podvodů, která je i po 60 letech klasifikována jako přísně tajná, ačkoli byla zveřejněna zeštíhlená verze, která je k dispozici. [21] [22] [23]

https://pdf-download-free-books.firebaseapp.com/bjW6YLE/The%20Official%20Cia%20Manual%20Of%20Trickery%20And%20Deception%20PDF.pdf

Zdálo se, že Gottliebův hlavní zájem se točí kolem dodávek jedů a smrtelných toxinů těm, které chtěla CIA eliminovat, a to bez odhalení, ale Mulhollandův manuál zjevně šel daleko za toto, zaměřil se na sabotáž, masovou distribuci patogenů a mnoho dalšího…

Obsahoval dokonce samostatné oddíly o metodách odbourání citu pro mužské a ženské agenty a pro dělníky pracující ve dvojicích.

Zatímco ty méně zlé projekty MK-ULTRA již byly odhaleny před více než 20 lety, skutečně strašná část MK-ULTRA, část související s programováním dětí na základě sexu a mučení, dokázala uniknout pozornosti… především proto, že CIA zničila veškerou dokumentaci projektů a oběti byly tak efektivně a úspěšně naprogramovány.

Byla to asi hra osudu, která odhalila tato temnější tajemství.

Gottliebova komora hrůz.

Sirhan Sirhan a Theodore Kaczynski

Děsivou poznámkou k těmto experimentům jsou přetrvávající tvrzení a v některých případech značné důkazy o tom, že někteří slavní jednotlivci v minulosti v Americe byli oběťmi těchto experimentů MK-ULTRA.

Patří mezi ně „unabomber“ Ted Kaczynski, Sirhan Sirhan – který zastřelil Roberta Kennedyho a Lee Harvey Oswald – muž, který údajně zabil amerického prezidenta Johna Kennedyho.

O Oswaldově dlouholetém nadřízeném se tvrdilo, že byl specialistou MK-ULTRA, stejně jako řada dalších zabijáků Černých operací CIA, z nichž několik zemřelo za pochybných okolností jen několik dní před tím, než vydali svědectví proti CIA pro tyto zločinné operace. [24]

https://en.wikipedia.org/wiki/Ted_Kaczynski

Mnoho Američanů je alespoň nejasně obeznámeno s Theodorem Kaczynským, populárně známým jako „Unabomber“, který se zapojil do bombardovací kampaně v USA od konce 70. do počátku 90. let, ale jen málo z nich si uvědomuje pravdu o okolnostech a jeho motivaci, média ho propustila jednoduše jako „anarchistu“. [25]

Pravda je poněkud složitější a mnohem političtější. Kaczynski byl génius, vstoupil na Harvard ve věku 16 let a získal titul Ph.D. v matematice s tak složitou diplomovou prací, že tomu nemohli porozumět ani jeho profesoři.

Jeden člen jeho disertační komise uvedl, že v Americe mohlo být snad jen deset lidí, kteří by pochopili nebo ocenili její exotickou složitost.

Kaczynski byl řádným profesorem ve věku 25 let. CIA rekrutovala jeho a několik desítek dalších skvělých mladých mozků na Harvardu pro jejich program MK-ULTRA a podrobila je tomu, co bychom mohli velkoryse nazývat „eticky sporné experimenty“ v ovládání mysli a úpravě chování, hodně z toho bez jejich vědomí.

Nikdy nebudeme znát všechny podrobnosti, ale Kaczynskému bylo několik let dávkováno obrovské množství LSD, MDMA – drogy, která se dnes běžně nazývá „extáze“, a dalších psychotropních látek.

Myšlenky těchto studentů byly zničeny, stejně jako jejich životy, a Kaczynski, který již nebyl schopen fungovat ve společnosti, se přestěhoval do malé chatrče hluboko v horách, aby prožil svůj život sám se svou bolestí.

Kaczynského bombardovací kampaň nebyla anarchistickou, ale byla volání o pomoc a hledání pomsty. Vláda USA nikdy neuznala jejich roli v tomto případě, ani v ostatních výše uvedených. Číhá zde mnoho temných tajemství.

Patty Hearst

Pro ty, kteří si pamatují sedmdesátá léta, existuje mnoho důkazů, že organizace jako Symbionese Liberation Army pocházely přímo z těchto programů CIA / SRI, přičemž mnoho zúčastněných osob bylo obyvateli a testovanými osobami v nechvalně známé věznici Vacaville.

Patřili k nim lidé jako Donald DeFreeze, jinak známý jako Cinque, který byl vůdcem SLA a proslul únosem Patty Hearstové. Patty byla během svého zajetí také „naprogramována“ drogami, mučením a režimem, který byl zdvořile nazýván metodou „přesvědčovacího nátlaku“ vyvinuté Západem.

Patty Hearst

Ukázalo se, že Patty Hearstová byla téměř učebnicovým příkladem mnoha disociačních osobností. Pro ty, kteří to nevědí, byla Patty Hearst vnučkou slavného amerického vydavatele Williama Randolpha Hearsta, který, když byla 19letá studentka v Berkeley v Kalifornii, byla touto skupinou unesena, držena v zajetí a zjevně naprogramována, se stát součástí skupiny … byla zapletena do několika trestných činů, včetně bankovních loupeží. Po dvou letech byla osvobozena a strávila mnoho dalších let bolestivým psychiatrickým odprogramováním. [26]

https://www.britannica.com/topic/Symbionese-Liberation-Army

Jim Jones – Lidé z chrámu

Vyskytla se také bizarní epizoda The Peoples Temple a jejího vůdce Jima Jonese, [27] známého pro události z 18. listopadu 1978, kdy se celá sekta přesunula na místo v Guyaně a asi 1000 lidí zemřelo při masové vraždě / sebevraždě v jejich osadě zvané Jonestown.

Jedná se o nesmírně komplikovanou událost, kdy se oficiální příběh tolikrát změnil a měl tolik děr, že nikdo nikdy nevěděl, čemu má věřit.

Z tohoto příběhu jsem moc neprozkoumal, ale chtěl bych zde uvést čtyři body: 1. Jones zjevně získal mnoho svých členů sekty z ústavu pro duševně choré úzce spojeného s výzkumem drog CIA; 2. několik přeživších ze skupiny svědčilo o každodenních drogových injekcích a „programování“; 3. některé publikované fotografie místa smrti zobrazovaly kartony a krabice mnoha druhů léků a stříkaček, a 4. v této skupině existovala rozdílná síť spolků a kontaktů, které nakumulovala CIA a značný počet podezřelých prošlel praktikami zmíněnými v textu v této kapitole. Celkově vzato,  příležitostí hromadně vyzkoušet ovládání mysli.

Zebra Murderers”

Ve skutečnosti existují rozsáhlé důkazy, že za většinu programování lidí, jako je Sirhan Sirhan a Ted Kaczynski, mohl být odpovědný Gottlieb a jeho skupina MK-ULTRA, a je více než pravděpodobné, že za koncepci a programování byla zodpovědná také Gottliebova skupina. „Zebrových vrahů“, která vyústila v náhlou vlnu téměř 300 nesmyslných, divokých a náhodných vražd bez jakékoliv motivace, která zachvátila Kalifornii koncem šedesátých a začátku sedmdesátých let. [28] [29]

Tyto, a mnoho ze sériových vražedných spree, které sužovaly Kalifornii po dlouhou část desetiletí, měly všechny vzory příliš podobné tomu, než aby to byla náhoda… všechny spojené s velkým množstvím stejných lidí a institucí, včetně laboratoří pro kontrolu mysli věznice CIA ve Vacaville, což nelze považovat za náhodné události.

Všechna zabíjení měla podobná schémata – vrahové (mladí černoši), které svědkové neustále popisovali jako „zombie“, bez života, bez výrazu a bez emocí, jednoduše zabíjející a prchající.

Studenti, úředníci v obchodech, lidé, kteří se procházeli po ulici nebo čekali na autobus, jiní v prádelně nebo na telefonním automatu, přičemž mnoho obětí bylo nejen několikrát střeleno, ale často také seknuto mačetou, zabijáci pak jednoduše utekli .

Vrahové ani oběti neměly nic společného; vše se zdálo být náhodné a bez provokace nebo motivu. Vraždy způsobily v mnoha částech Kalifornie rozsáhlou paniku.

Jedna skupina zabijáků, čtyři mladí muži, byli nakonec chyceni, když jeden člen ze skupiny sdělil policii podrobnosti. Nikdy nebyla objevena žádná příčina ani motivace, ale podezření se soustředilo pevně na CIA a Gottliebovo psycho-narkotické programování, protože to byl přesně ten druh výsledku, který měl program vytvořit.

V jednom případě šla starší žena a její manžel po ulici, když mladá žena, která se k nim náhle a s úžasným zrychlením přiblížila, vytáhla nůž a prořízla hrdlo ženy až na kost. Mladá žena poté se svou společnicí ve středním věku šla k jejich autu, modrému kabrioletu BMW, a klidně odjela pryč.

Mladá útočnice nebyla nalezena, ale policie lokalizovala a vyslechla její společnici, která byla po několika telefonátech nevysvětlitelně bez obvinění propuštěna. Tento útok byl stejně nemotivovaný a nesmyslný jako všechny ostatní, přičemž informovaní pozorovatelé dospěli k závěru, že programování mladé ženy bylo omylem aktivováno a provedla to, co bylo naprogramováno, a že společnicí byla pracovnice CIA, která po vysvětlení telefonem byla propuštěna.

Na začátku 70. let minulého století tito páni z Chaosu změnili Kalifornii na smrtící místo. Měli jsme Zodiac Killer, Hillside Strangler, Freeway Killer, kandidáty Death Angel Manchurian a další, všichni zjevně sami naprogramovaní oběti MK-ULTRA, Project CHATTER a Project AL CONSTRAN. Mnoho zpráv svědků má tuto formu:

“Večer 25. června 1988 … přijal telefonát.” Když odpověděl, zdálo se, že stejně jako ve filmu „Manchurianský kandidát“ upadl do jakési transu. I když měl den volna, oblékl si ochrannou uniformu, nabil revolver ráže 3,57 mm a vyšel ze dveří. Šel přímo na své strážní stanoviště ve skladišti v Concordu v Kalifornii, kde zabil dva lidi a dalších 5 zranil jako při střelbě na střelnici. Vraždy byly naprosto nevyprovokované a svědci popsali jeho bezvýrazný pohled během útoku na nevinné lidi, ale také „jako zombie“ či v nějakém transu“. “Díval se na mě, ale díval se skrz mě.” Policie uvedla, že když ho zatkli, jeho jediné prohlášení bylo „Mohu být silný“. “

Během tohoto období došlo v Kalifornii k mnoha takovým incidentům se všemi známkami a podobnostmi virové nákazy. Myslíme-li na chřipkovou epidemii, infekce začíná pomalu, poté rychle dosáhne apogee, jakéhosi krizového bodu, který velmi znepokojí veřejnost, a pak téměř najednou ustoupí a zmizí.

To byl případ těchto nevysvětlitelných násilných vražd a divokých útoků, které se nikdy předtím nikde nestaly; začaly, rychle postupovaly k epidemii nesmyslných náhodných „zombie“ vražd, pak se náhle zastavily, aby se už nikdy neopakovaly.

Byl to právě tento vzorec v kombinaci se znalostmi programů kontroly mysli CIA, který vedl mnoho lidí k přesvědčení, že tato vlna bizarní činnosti byla výsledkem experimentů kontroly mysli CIA, a rozhodně existovalo mnoho nepřímých důkazů, které by tyto závěry podpořilo.

Pokud by nebylo tolik dokumentace a důkazů, které by to všechno dokazovaly, zdálo by se, že to byla nějaká hrozná zvrácená noční můra nebo scénář hororového filmu.

Ale to není noční můra. Je to skutečné a toto je pravděpodobně hlavní důvod, proč ředitel CIA Helms nařídil úplné zničení všech záznamů CIA MK-ULTRA , jakmile byl program náhodně objeven.

Oběti MK-ULTRA

Claudia Mullen Svědectví

V březnu 1995 vedla vláda USA zasedání prezidentovy poradní komise pro experimenty s radiací člověka, přičemž se shromáždila velká skupina vědců a lékařů, aby si vyslechli svědectví o dlouhodobých projektech americké armády zaměřených na provádění jaderných výbuchů v blízkosti obydlených oblastí. vliv jaderného záření na nic netušící veřejnost.

Právě na jednom z těchto zasedání se objevila Claudia Mullen [30] [31] [32], která představila svou podobnou zkušenost a předala shromážděnému výboru složky s dokumentací rozsáhlého programu CIA, který byl prováděn na amerických děti od 50. do 70. let.

Claudia a její spolupracovník uváděli informace stále více šokující „viditelně otřesené skupině vědců“ v rámci programu MK-ULTRA, o bezpočtech tisíců dětí podrobených mnohaletým procesům chladnokrevného a nelidského zneužívání, popisujících trauma programování ovládání mysli, které CIA chtěla formovat z těchto dětí na „mandžuské kandidáty – špiony, vrahy a sexuální vyděrače“.

Komise k její cti skutečně vyšetřila a zjistila, že CIA provedla nejméně 4 000 takových samostatných experimentů, které zahrnovaly téměř 25 000 dětských obětí. Vzhledem k rozsáhlosti programu a počtu zapojených institucí a vědců / lékařů má mnoho pozorovatelů podezření, že celkový počet dětských obětí může být mnohem větší.

Gottlieb vytvořil a organizoval rozsáhlou síť v USA i Kanadě, experimentů na malých dětech, které zahrnovaly jejich udržování v zajetí, přičemž každé dítě bylo neustále „programováno“až do dospělosti.

Mnoho z těchto dětí bylo převzato od rodičů nebo zákonných zástupců v útlém věku za výslovným účelem jejich programování na období deseti a více let. Další byly převzaty z dětských domovů a přinejmenším některé byly očividně uneseny z ulice Gottliebovými muži, zatímco jiné byly ve skutečnosti „zakoupeny“ od bezcitných rodičů, pěstounů nebo poručníků.

Prostřednictvím uniklých a nezařazených dokumentů jsme konečně schopni dát dohromady některé části, přičemž některé z přeživších obětí nyní přicházejí, aby vyprávěly své příběhy. Vláda USA a CIA se stále pokoušejí o odmítnutí, kterému se nyní do velké míry nedůvěřuje… a proto se uchylují k soudům, aby prohlásili neexistenci odpovědnosti z důvodu národní bezpečnosti – konečné útočiště vlády zbabělců.

Karen Wiltshire

Karen Wiltshire byla jednou z těchto přeživších, jednou z mála, která dokázala svou viktimizaci získáním lékařských záznamů z univerzity Johns Hopkins University, kde její otec pracoval v laboratoři aplikované fyziky.

Karen byla odebrána rodičům a umístěna do dětského domova u Johna Hopkinse. Její rodiče zjevně řekli, že je kvůli vzácné srdeční vadě nezbytná její ústavní péče.

Karen byla uvězněna v Johns Hopkins od roku 1961 do roku 1970, byla neustále krmena LSD, byla podrobována elektrošokům, setkávala se s opakovaným traumatem a sexuálním zneužíváním a byla podrobena tomu, co nazvala „jinými podivnými experimenty“.

Řekla, že postupně pochopila, že jedním z důvodů jejího uvěznění bylo to, že byla „trénována na eliminování emocí a pocitů pomocí nejrůznějších mučení a dalších technik“. Byla jedním z Gottliebových dětí mandžuského kandidáta.

Když si Karen konečně začala vzpomínat na tuto hluboce pohřbenou část své minulosti a skutečně získala dokumentaci a důkaz k potvrzení jejích vzpomínek, americká vláda jí řekla, že je jediným dítětem, které tyto zkušenosti mělo, ale při hledání pravdy se Karen setkala s mnoha dalšími, kteří jako děti zažili podobný osud.

Karen řekla: „V plánu bylo vyplatit několik známých obětí a zbytek vyhodit do vzduchu.“ A zdroje Pentagonu jí řekly, že se chtějí za každou cenu vyhnout odhalení těchto příběhů.

Karenin případ je důležitý, protože nejenže otevřela tuto Pandořinu skříňku pro sebe, ale pomohla mnoha dalším při získávání potvrzujících důkazů o jejich podobných zkušenostech ze sekce Gottliebovy komory hrůz.

Karen zemřela dříve, než uviděla výsledek své intenzivní letité snahy poznávat pravdu, ale podařilo se jí otevřít dveře mnoha dalším dětským obětem Gottlieba.

Carol Rutz

Příběh, který vám chci vyprávět, je o Carol Rutzové, jedné osobě, které Karen pomohla, a která se dožila některých výsledků. Následující odstavce jsou Caroliným příběhem převzatým z veřejného projevu, který přednesla před několika lety. Řadil jsem a reorganizoval její komentáře a upravoval je pro stručnost a přehlednost. Slova jsou stále její, ale pouze ta, která jsou uvedena v uvozovkách, jsou přesná.

Nyní se zaměříme na příběh další přeživší jménem Carol Rutz, která si nejen nakonec vzpomněla na celou svou špinavou minulost CIA, ale napsala knihu popisující její utrpení. Říká, že od vydání její knihy ji kontaktovalo tolik lidí a řekli jí, že dokud si nepřečetli její zkušenosti, „mysleli si, že jsou sami a blázni“. Jak se již stalo, nebyli ani jedno. [33] [34] [35]

Carol začíná slovy:

“Jako přeživší z programu CIA MKULTRA jsem začal intenzivně pátrat, abych zdokumentovala některé experimenty ovládání mysli, kterých jsem se stala součástí.” Prostřednictvím řady požadavků FOIA na různá oddělení vlády a vyčerpávajícího výzkumu jsem nashromáždila neuvěřitelné množství materiálu, který … potvrzuje mé osobní zkušenosti. “
Pokračuje:

“CIA mě koupila od mého dědečka v roce 1952 od útlého věku čtyř let.” Naložil mi můj malý kufřík, zatímco moje matka porodila moji mladší sestru.

V ten den jsem byla odvezen do Detroitu, kde jsem nastoupila do letadla do New Yorku do zařízení financovaného CIA, abych provedla tajné experimenty.

Můj první let letadlem skončil noční můrou, která mě pronásledovala dalších 45 let. Stala jsem se lidským experimentem – součástí jejich hledání způsobu, jak převzít kontrolu nad lidskou myslí.

V průběhu těchto experimentů vytvořili [alternativní osobnosti], aby udělali nabídky – „Manchurian Candidates“ je vhodný termín.

Během příštích dvanácti let jsem byla testována, trénována a používána různými způsoby. Všechno programování, které mi provedla CIA, bylo rozdělit mou osobnost a udělat ze mě slušného otroka.

Byl založen na traumatu a používal věci jako elektrošok, hypnóza, smyslová deprivace a drogy. Později trauma nebyla nutná, pouze hypnóza dosažená implantovanými spouštěči a občasnými vyladěními, ke kterým došlo na letecké základně Wrighta Pattersona nedaleko mého domova … byly použity jiné typy traumat, které mě přiměly trpět a rozdělit moji osobnost ( vytvořit více osobností pro konkrétní úkoly).

Každá [alternativní osobnost] byla vytvořena, aby reagovala na posthypnotickou spoušť, poté provedla akt a později abych bych si to nepamatovala. “ Během prvních několika dní mých experimentů použili sérum pravdy i elektrický šok k identifikaci [alternativních osobností] [tehdy] pobývajících ve mně. Pomocí vizualizačních technik vytvořili změny pro své vlastní hanebné účely. “
Carol zmínila knihu Dr. Colina Rosse s názvem „Bluebird: Záměrné experimenty více osob psychiatrů“, [36] [37] a uvádí, že tato kniha „dokumentuje ty lékaře, kteří pracovali na základě vládních zakázek MKULTRA pro konkrétní účely rozbití mysli a přestavět ji.

Tito lékaři, a já tento termín používám volně, hledali pro své projekty děti, které se dokázaly odloučit od reality. “Vyhovující”.

Carol říká, že Sidney Gottlieb, ředitel personálu technických služeb CIA, který řídil MK-ULTRA, byl přímo a hluboce zapojen do jejího zneužívání a jejího programování.

Řekla, že jedna její část byla jako „dětská část“, kterou Gottlieb krmil, držel a vyživoval, v rámci programu, co popisuje jako „nastolení vnitřní dichotomie, kde jsem si myslela, že jsem závislá na výživě – jídle, pití, lásce atd. “

V souvislosti s Gottliebem Carol dále řekla: “Když zemřel v roce 1999, moje programování se okamžitě začalo zhoršovat.” Bylo velmi obtížné zvládnout a umožnit protichůdné pocity lásky a nenávisti k tomuto muži. Část mě ho milovala jako otce a ostatní části pociťovaly nenávist a pohrdání.

Během experimentů na mé osobě byly elektrody vloženy do vedení rukávů a můj mozek byl sondován, zatímco někdo v místnosti zaznamenával, co bylo řečeno.

Dr. Penfield jim řekl, že můj mozek je jako magnetofon a on mě prostě potřebuje vzít zpět v čase. Udělal to dotykem různých míst v mém mozku.

Stále zaznamenávali vzpomínky vyvolané obrazy v mé minulosti a později je Sid Gottlieb použil pro budoucí programování. Byly zachyceny detekovatelné energetické záblesky a byl vytvořen záznam, který lékaře ujišťoval, že skutečně pracují s různými částmi mé osobnosti, odděleně a moje já, že se nakonec znovu probudí. Carol dále řekla, že něco z toho, co zažila, by nazvala „obecným programováním“ v rámci hlavní „kontrolní osobnosti“, a poté Gottlieb a jeho muži pokračovali na jejích dalších osobnostech.

Dále řekla: “Jedno z mých dětí [alternativní osobnosti] bylo sexuálně vyškoleno, aby kompromitovalo mocné muže , aby mohli být později vydíráni.”

Podle ní zažila hodně sexuálního programování, které „eliminovalo veškeré naučené morální přesvědčení v paměti, aby bylo možné tuto funkci vykonávat bez zábran [a to zahrnovalo] dětskou pornografii, prostituci a sexuální trénink používané pro výhody obsluhy pro vydírání nebo osobní použití. “

Claudia Mullen, o které jsem se zmínil výše, popsala velmi podobné zážitky z dětství jako zajatkyně CIA. Ve svém svědectví řekla: “Byla jsem naučena mluvit se staršími muži a byla jsem směrována ke přátelství se staršími muži a nakonec, když jsem byla starší, byla jsem vyslán do toho, čemu říkali operační pole… byla jsem vyfotografována s vládními a agenturními úředníky (CIA) ), lékaři, kteří byli konzultanti, vedoucí univerzit a soukromých nadací – všichni měli své možnosti… pokud by vládní prostředky začaly ubývat, byla zde možnost vydírat a donutit tyto muže zajistit, aby projekty pokračovaly.

To byl konečný cíl. Projekty musely za každou cenu pokračovat. Museli vycvičit určité množství mladých žen, aby uspokojovaly všechny kolem… já jsem byla poslán do tábora v Marylandu na tři týdny, když mi bylo devět let… to byl můj první trénink, jak sexuálně potěšit muže. Prošla jsem školicím kurzem, jako seminářem”…

„Byla zde vytvořena další alternativní osobnost, o které řekli, že je robot pro ukládání informací,“ a že existuje také jako „trénovaný zabiják, spící vrah“, který nepociťuje žádný strach a byl dále vyškolen v používání nějakého druhu zbraní nebo jiných metod zabíjení. Další částí bylo „autodestrukční programování nainstalované pro případ, že by si přeživší začal na něco vzpomínat. Používalo se k tomu, aby zabránili jejich zveřejnění. Dál uvedla, že další část autodestrukčního programu souvisela s atentáty, pokud byli přeživší zajati…v každém případě by mezi různými osobnostmi a mezi nimi existovala úplná amnézie.

Dokládá, že získala jeden vládní dokument ze dne 21. listopadu 1951 vydaný několik měsíců před jejím prvním experimentem, v němž CIA zajistila, aby tento projekt nebyl nikdy oznámen.

Dokument říká: “Je nutná mimořádná opatrnost a důkladně maskovat podnik.” Nechci, aby o tom kdokoli v (vypouští se) kromě (vypouští se) a mě o tom věděl … Prostředky nezbytné pro podporu práce nebudou mít žádnou identifikaci…nebudou vyvolávat žádné otázky. Interně i v CIA by mělo být minimum jedinců, kteří ví o směru našeho zájmu, o oblastech zájmu a identitě těch, kteří pro nás pracují. “

Další z dokumentů CIA, které Carol získala od roku 1951, konkrétně uvádělo „Budou provedeny experimentální studie… a zvláštní pozornost bude věnována disociačním stavům… tyto stavy lze do určité míry vyvolat a kontrolovat pomocí hypnózy a drog… Experimentátoři se budou zvláště zajímat o disociační stavy a budou prováděny pokusy s vyvoláváním celé řady stavů tohoto druhu …

Budou zahájeny studijní studie, ve kterých bude subjekt odměněn nebo potrestán za svůj celkový výkon a posílen různými způsoby – elektrickým šokem atd. V jiných případech budou k úpravě jeho postojů použity léky a psychologické triky. Naše práce a práce ostatních naznačují, že existují velké možnost, že celková amnézie nebo téměř celková amnézie bude následovat po použití naší techniky jako obecné pravidlo.” Carol také odkazovala na další vládní dokument, tento z roku 1954, získaný z požadavku FOIA a uvádějící seznam některých oblastí, na které se tento program zaměřuje.

Uvedu zde několik z nich, kterých si Carol všimla, ale nejprve si povšimněte, že dokument začíná tím, že pevně stanoví, že tyto experimenty jsou „Probíhá praktický [a nikoli] teoretický výzkum … Povaha tohoto výzkumu zahrnuje 20 konkrétních bodů:

Časově během hodiny, dvou hodin, jednoho dne atd. Lze vyvolat [hypnotický] stav u „neochotného subjektu“ do takové míry, že bude jednat v náš prospěch? (Dlouhý dosah).
Mohli bychom se zmocnit subjektu a během hodiny nebo dvou po hypnotické kontrole ho nechat odpálit letadlo, zničit vlak atd.? (Krátká, okamžitá aktivita)
Můžeme technikami [indukce spánku] a [hypnóza] přinutit subjekt (neochotný nebo jinak) cestovat na dlouhé vzdálenosti, dopustit se konkrétních činů a vrátit se k nám nebo přinést dokumenty nebo materiály? Může osoba jednající pod posthypnotickou kontrolou úspěšně cestovat na dlouhé vzdálenosti?
Můžeme zaručit celkovou amnézii za všech podmínek?
Můžeme vymyslet systém pro přeměnu neochotných subjektů na ochotné agenty a poté tuto kontrolu přenést na netrénované agenturní agenty v terénu pomocí kódů nebo identifikačních znaků nebo údajů?
Za normálních okolností by to opět zaznělo: děsivá noční můra, nebo scénář k filmu třídy B.. to obsahují vládní dokumenty svědčící o plánování a provádění přesně takových programů a experimentů… informace o jednotlivcích, kteří mají z praxe tyto zkušenosti, stejně jako jména a popisy osobností, které je spáchaly.

A opět nic z toho nikdy neřešil nikdo z americké vlády nebo jejích agentur… neřešili ani stovky či tisíce lékařů, kteří se účastnili těchto odporných experimentů na malých dětech, ani renomované americké vzdělávací a lékařské instituce, které se také dychtivě účastnily.

Ničím z toho se americká média náležitě nezabývala, a především nic neudělal ani Kongres USA, který provedl krátkou utajenou schůzku a poté celou záležitost zakopal co nejhlouběji.

Příběh Candy Jonesové

Candy Jones, vlastním jménem Jessica Arline Wilcox, byla nádherná americká modelka, plakátová dívka, spisovatelka a hostitelka rozhlasové talk show z doby druhé světové války, která byla prokazatelně tajným agentem CIA a obětí Projekt MKULTRA. [1] [2]

Zdálo by se to jako zápletka hororového filmu, ale Jones začal mít záhadné absence v práci nebo doma… o několik dní později se vrátila, aniž by věděla, že byla pryč, bez vzpomínek na to, kde byla nebo co mohla dělat.

Candy Jones se ukázala jako ideální hypnotický subjekt… po několika stech hodinách v hypnóze jí její lékaři a rodina spojili alternativní osobnosti, které byly vytvořeny v této ženě. [38]

Podle knihy Donalda Baina The Control of Candy Jones [39]

“Arlene byla způsobilá používat výbušniny, bojovat v boji zblízka s improvizovanými zbraněmi, jako je klobouk, učila se o utajování a komunikaci.” Dokázala zabíjet holýma rukama, jak odolávat bolesti a jak se vypořádat s vyšetřovacími metodami. Jako Arlene (jedna z jejích alternativních osobností) tvrdila, že navštívila mnoho výcvikových táborů, vojenských základen a tajných zdravotnických zařízení po celých USA a dalších zemích. “ Zdá se, že její kondice byla tak výborná, že se Arlene na povel zabije… vždy měla rtěnku, která obsahovala jed, kterou by bylo možné použít k sebevraždě, kdyby byla zajata.

Bain zdokumentoval, že za účelem prokázání úspěchu své práce na Arlene vložil Dr. Jensen zapálenou svíčku do otevřené vagíny Candy, přičemž nezaznamenal bolest ani strach, demonstraci provedl za přítomnosti 24 lékařů v hledišti v Sídle CIA v Langley ve Virginii. Candy, jako Arlene, byla nejméně dvakrát poslána na Tchaj-wan na zkušební mise kde doručovala obálky.

Tam byla mučena elektrickými hroty, aby zjistili, jestli nepovolí; nic neprozradila.

Zdá se, že hluboce zvrácená sexualita byla implicitním prvkem skryté agendy. V epizodách, které jsou znepokojivé na čtení… byla často svlečena, uložena do postele, zdrogována, hypnotizována a mučena. Bainova kniha obsahuje podrobnosti, které byste raději nechtěli znát.

Vládní psychiatři označili Jonesa za „syndrom falešné paměti“, Bain zmiňuje jeden potvrzující důkaz, který objevil…  „Jones dal falešný pas Arlene Grantové, kde byl vyfocen Jones v tmavé paruce a tmavém makeupu“… žena tvrdila, že pas nezná ani si nevzpomíná na své pózování na fotografii.

Bain také poznamenal, že v roce 1971 byl ve vědeckém přehledu publikován článek experta na hypnózu George Estabrooks (další praktik MK-ULTRA), kde „Estabrooks otevřeně diskutoval o úspěšném vytvoření amnézských kurýrů typu, o kterém Jones tvrdí, že byl.“

Holocaust malých dětí CIA – a kanadský zločin století

Před druhou světovou válkou byla katolická církev v Kanadě, přinejmenším v provincii Québec, de facto provozovatelem sirotčinců a do konce války mělo přibližně 200 000 dětí, kdy platila svá zařízení vládními dotacemi.

Církev vytvořila plán na obohacování tím, že všechny své sirotčince klasifikovala jako ústavy pro duševně choré, protože v té době byla vládní dotace několikrát vyšší na postiženě dítě než u zdravého.

Schéma bylo schváleno tehdejším premiérem Quebecu Mauricem Duplessisem a děti byly navždy známé jako „Duplessisovy děti“.

Po reklasifikaci byly přirozeně všechny záznamy dětí trvale pozměněny tak, aby každý z nich byl kategorizován jako mentálně retardovaný nebo trpící nějakou jinou duševní chorobou.

To bylo dost špatné, sirotčince / instituce byly pro děti byly už před touto změnou peklem… později se podstatně více zhoršily.

Katolická církev je velmi dlouho známá svou krutostí k dětem, jak naznačují nedávná desetiletí odhalení sexuálního zneužívání dětí, ale bylo toho mnohem víc. Katolické jeptišky byly proslulé svou podlostí, krutostí a fyzickým i sexuálním zneužíváním chlapců i dívek, a to jak ve školách, tak v sirotčincích jako i jinde, ale v té době bylo „Boží dílo“ a ti, kdo jej prováděli, spojit je se zločinem bylo téměř nepřijatelné natož kritické .

Po přeskupení a opětovné kategorizaci dětí jako mentálně vadných bylo s nimi v mnoha případech zacházeno hůře než se zvířaty. Mnoho dětí ve věku 14 nebo 15 let statečně usilovaly o útěk, mnoho z nich uspělo a zbytek byl přísně potrestán. [40] [41] [42] [43] [44] [45]

Před dobou této události byla CIA již mnoho let zapojena do celé řady mučení, extrémně krutých výslechů, pokusů o mentální programování a mnoho dalšího.

V té době se Dullesovou největší potíží stalo, že neměla „dostatek lidských morčat k vyzkoušení těchto mimořádných technik“.

S “Boží pomocí” se jeho obavy brzy vypařily. Dulles se dohodl s Ewen Cameronovou z Allan Memorial Institute a McGill University v Montrealu, aby provedli některé z nejodsuzujících experimentů CIA, z nichž mnohé zahrnovaly děti, v zásadě zdravé pacienty vyražené lstí z místních nemocnic, aby se zabydlely ve skutečnosti v Cameronově soukromé mučírně!!!

Dulles se měl později pochlubit, že „kanadská Allenova pamětní nemocnice je dobrým zdrojem pro lidská morčata.“

V návaznosti na tento úspěch a krátce po náboru Gottlieba do čela jeho projektu MK-ULTRA uspořádal Dulles několik tajných setkání s úředníky katolické církve a Mauricem Duplessisem, aby zajistil CIA přístup k obrovské nabídce těchto “nově retardovaných” dětí pro kontrolní a programovací experimenty.

Dr. Wilder Penfield [46] byl jedním z mužů hluboce zapojených do těchto zvěrstev, přitom McGill Universita dělá Penfieldovi úžasné alibi, aniž by zmínila jeho rozsáhlé zapojení do zvěrstev MK-ULTRA. V té době by se zdálo, že McGill Universita je zkažená, zapletená nejen do Cameronovy prostituční zrcadlové místnosti, ale téměř jistě i do tragédie Duplessisových sirotků.

Teprve na konci 80. a na počátku 90. let začaly vycházet najevo některé dětské oběti této desítky let trvající parodie sponzorované CIA… pobouření veřejnosti bylo citelné.

Bůh přirozeně nepodléhá maličkostem, jako jsou delikty nebo soudní spory, a v každém případě církev rychle obklíčila důkazy a dodnes popírá zcela všechno.

Kanadská vláda neměla takové štěstí, protože nakonec musela zaplatit desítky milionů dolarů – což je minimální škoda, v reálném vyjádření ve srovnání s obrovským počtem obětí a rozsáhlým obdobím jejich podrobování nelidstvím, s nímž se setkali. [ 47]

https://ottawacitizen.com/news/national/defence-watch/veterans-file-legal-complaint-on-cia-mkultra-and-chemical-warfare-experiments/

CIA byla také žalována, ale obviňovala kanadskou vládu v plném rozsahu, v nemalé míře se zabývala silou sexuálních videí, které agenti CIA dost chytře pořídili, aby prokázali kanadské vládě a církevním úředníkům zapojení do sexuálních aktů s mnoha malými dětmi.

Tím, že byla vláda kompromitována, musela Kanada zaplatit pokutu sama. Nejen to, ale Duplessis vytvořil lepší vztahy s CIA než kanadská federální vláda, a tak CIA provincii Quebec v zásadě úplně očistila a nechala národní vládu země platit všechny škody a stát na horké půdě.

Bylo to chytře provedeno. A samozřejmě kanadský předseda vlády Justin Trudeau nasadil všech důkazům totální roubík… zdržoval jednání a odškodnění co nejdéle. [48] [49]

Jde však o nekonečný příběh. Mnoho obětí stále přichází a mnoho z nich požaduje dodnes úplné veřejné vyšetřování všech aspektů této obrovské tragédie, které zatím nikdy nebyly prozkoumány.

Jedním z „uzavřených případů“ je masový hřbitov o rozloze 800 akrů, který církev s laskavostí označuje jako „vepřový chlívek“… podle nálezů obsahuje mnoho tisíc dětských tělíček…

Mnoho dětí, které byly dětskými vězni v těchto sirotčincích, důsledně uvádělo jako jeden ze svých úkolů přenášení těl, která mají být vyhozena na tento hřbitov, několik z nich uvedlo, že tento úkol provedli každý 60 až 80krát.

Nebyly vedeny žádné záznamy, přinejmenším žádné nechce katolická církev vydat. Je to ještě horší, než jsem zde uvedl, protože celkový počet malých dětí zapojených do všech uvedených hrůzností se spolehlivě odhaduje na přibližně 300 000, z nichž některé přežily, některé unikly a některé byly umístěny v kartonových krabicích na oceánské nákladní lodě a odeslány do jiných zemí bez dalších informací.

Odhady celkového počtu dětí, které zemřely, se pohybují od nejméně několika desítek tisíc až po 100 000.

Jedním ze způsobů, jak určit počet obětí, by bylo, kdyby armáda použila nějaký podzemní radar a použila lopaty, ale to se nikdy nestane.

Bylo toho mnohem víc, tolik příběhů, které neustále odhalovaly hrůzy Drakulova hradu způsobené tak malými a nevinnými životy, příběhy o drogových a deprivačních experimentech, brutalitě, mučení, sexuálním zneužívání mnoha způsoby a další.

Gottlieb a jeho zvrácená, bohem zapomenutá posádka skutečně mučili a zabili nespočet desítek tisíc malých dětí a nikdo ve vládě v Québecu ani v kanadském parlamentu neměl odvahu otevřít tuto Pandořinu skříňku malých těl, která tak mocně přispěla na Gottliebovu čestnou medaili.

Jako země má Kanada méně hříchů než většina ostatních, ale ty, které má, jsou tak zavrženíhodné, že vám bude krvácet srdce a budete se stydět být Kanaďanem. A provincie Quebec je zbabělec do hloubky svých kořenů, když odmítá čelit této nesmírné tragédii a odškodnit tolik tisíců nenávratně poškozených životů.

Tento opovrženíhodný program nebyl realizován pouze za aktivní účasti katolické církve v Quebecu a Kanadě, ale s plným vědomím a spoluvinou samotného Vatikánu.

Některé oběti jednotlivě napsaly stovky dopisů vatikánským úředníkům, petice se posílaly před mnoha desítkami let, ve snaze najít podporu pro vyšetřování a uzavření, ale bezvýsledně.

Jsou ignorovány. Všichni na všech úrovních správy v USA i v Kanadě, v rozsáhlé celosvětové organizaci katolické církve, College of Physicians and Surgeons a zejména v hromadných sdělovacích prostředcích, obklíčili důkazy, aby chránili viníky a zabránili plné pravdě, kdykoli se něco provalí.

Záznamy byly pravděpodobně všechny zničeny spolu s životy. Některé informace se objevily v malých rozhlasových programech, přičemž oběti popisovaly dêsivé příběhy o tom, jak byly malé děti mučeny, zabíjeny a poté hozeny prasatům…

Určitě byly desítky tisíc malých dětí, které utrpěly Gottliebovým nelidstvím, možná více než 100 000. Mnozí zemřeli tenkrát… a za ta léta zemřelo mnoho dalších, kteří si své příběhy odnesli do hrobu.

Oběti, které ještě žijí, popisují hrůzy LSD nebo podobných drog měnících mysl, fyzické bití, mučení tolika druhů, uvěznění v řetězech a opakované bičování, zatímco jsou pronásledováni jako psi, nekonečná deprivace spánku, lobotomie, dlouhodobý led – studené koupele, sexuální zneužívání všeho druhu, vraždy a tolik dalších zločinů zkaženosti, které šokují svědomí.

Byli podrobeni neuvěřitelně kruté a časté vysokonapěťové elektrošokové terapii, injekcím léků měnících mysl, které byly tak silné, že děti musely být nejprve připoutány ve svěracích kazajkách.

Existují potvrzené zprávy o „dětech z rozbitých domovů, které byly prodány za peníze na černém trhu a odeslány, některé v kartonových krabicích, na zaoceánské lodě směřující do zahraničních přístavů.“

Nejbezbrannějším dětem, těm, na jejichž pomoc nikdo nikdy nepřijde, se dostalo nejhoršího zacházení a skončily jako potrava v prasečím chlívku.

Nacisté v Německu neudělali nic, co by se blížilo tomu, co Gottlieb a CIA v Kanadě, a Kanada byla zdaleka nejmenší částí Gottliebových zločinů.

A ve skutečnosti přinejmenším někteří z pachatelů operace Paperclip, ti váleční zločinci dovážení Dullesem do USA z Japonska a Německa, byli vloženi do těchto částí Gottliebových programů MK-ULTRA, kde se opakovaly příběhy a dokonce i některé objevené fotografie potvrzují, že Mengele sám navštěvoval některé z těchto experimentů. [50]

Jeden zdroj poznamenal, že nemocnice Saint Michel Archange v Quebecu byla proslulá jako místo, kde zmizelo mnoho sirotků Duplessis v Gottliebových tajných experimentech CIA.

Ročenka instituce z roku 1949 obsahuje fotografie muže s ohromnou podobností s Josefem Mengelem, což nemusí být úplné překvapení, protože právě s pomocí vatikánské „krysí linie“ Mengele unikl z Německa a odcestoval do USA – kde zjevně po nějakou dobu se volně potuloval, než ho média a veřejnost příliš zahřály na to, aby jej CIA uklidila, kdy byl za pomoci vlády USA přeložen do Střední Ameriky.

Zvláštní bylo, že reportér diskutoval o fotografii s úředníky Židovského pamětního centra holocaustu v Montrealu, ale nechal se odmítnout s komentářem: „A co když je to Mengele?“ Myslím, že záleží na tom, čí vůl se bude krmit.

Právník jedné oběti uvedl, že všechny důkazy naznačují, že katolická církev uzavřela dohodu s CIA s plným vědomím vlády Québecu „„ předávat dokonale zdravé děti výměnou za peníze, což dalo lékařům možnost libovolně experimentovat, protože byli všichni považováni za šílené. “

Jeden psychiatr CIA označil děti jako „defektní“ a v článku nazvaném „Etnické čištění„ duševně nevhodných “eugenik využil příležitosti ke kampani za sterilizaci, aby zabránil matkám„ naplnit kolébku degenerovanými dětmi “. .

Gottliebovy hrůzy MK-ULTRA v Kanadě byly tím, co někteří nazývali „programem organizované psychiatrické genocidy“.

Chybějící vzpomínky ve spánkové místnosti

Další část tajného programu CIA MK-ULTRA na vymývání mozků a kontrolu mysli byla transplantována do Kanady, aby se zabránilo odpovědnosti USA, a byla původně neznámá i pro kanadskou vládu.

Dr. Ewan Cameron z Allan Memorial Institute v Montrealu v Kanadě, který pracoval na McGill University, provedl jedny z nejodsuzujících experimentů CIA, mnoho z nich na malých dětech a zahrnujících jejich mimořádné sexuální zneužívání včetně pohlavního styku s významnými politiky. [51] [52] [53] [54]

https://www.mcgilltribune.com/mind-control-mcgill-mk-ultra/

V roce 1957, s financováním CIA a pod Gottliebovým dohledem, zahájil Dr. Cameron MKULTRA Subproject 68, experimenty, které byly navrženy tak, aby nejprve „oddělily“ jednotlivce, vymazaly jejich mysl a vzpomínky – snížily je na mentální úroveň kojence – a poté „znovu vybudovali“ jejich osobnost způsobem, který szvolili.

Tyto experimenty představovaly lidskou katastrofu, která trvale a úplně zbavila mnoho stovek Kanaďanů jejich identity.

Aby měl Cameron soukromé a tajné zařízení, použil peníze CIA k přeměně některých koňských stájí za Institutem na propracovanou izolační a smyslovou deprivační komoru, ve které nechával pacienty zamčené několik týdnů.

Jeho metody zahrnovaly podrobení neinformovaných duševních a dalších pacientů „modernímu mučení zahrnujícímu masivní terapii elektrošoky, injekcemi drog, neustálými dávkami LSD a chemicky vyvolanými kómaty, které měly zničit vzpomínky pacientů na sebe a jejich rodiny.

Tato komata vyvolané drogami trvala až 90 dní, během nichž Cameron aplikoval četné a opakované vysokonapěťové elektrické šoky, které často způsobily mučenému stovky stresů, třicet až čtyřicetinásobek normální síly. “[55] [ 56]

https://www.cbc.ca/fifth/episodes/2017-2018/brainwashed-the-secret-cia-experiments-in-canada

Cameron také experimentoval s různými paralytickými léky a vyvolal inzulínové kómy u svých subjektů tím, že jim podával velké injekce inzulínu dvakrát denně po dobu až dvou měsíců najednou.

Poté provedl na subjektech experimenty, které nazýval „psychickým řízením“, nejprve připojil fotbalové přilby k hlavám testovaných osob pro smyslovou deprivaci a poté opakovaně přehrával zaznamenané výroky prostřednictvím reproduktorů implantovaných do helem.

Pacienti nemohli dělat nic jiného, ​​než poslouchat tyto zprávy a to nepřetržitě několik týdnů. V jednom případě Cameron přinutil osobu (jejíž mysl již byla uvolněna pomocí smyslové deprivace a elektrošoku), aby bez přerušení poslouchala zprávu po dobu 101 dnů.

Pacienti, kteří nastoupili do ústavu pro drobné problémy, jako je úzkost nebo poporodní deprese, Cameronovými akcemi nesmírně trpěli, mnozí ztratili paměť na rodiče a rodiny a trpěli trvalou inkontinencí. Mnozí se stali doslova virtuálním salátem.

Arlene Tyner o příběhu jedné oběti napsala: „Gail Kastner, která má nyní 60 let, neobjevila experimenty Ewen Camerona, které byly příčinou jejího„ promarněného života “, dokud si v roce 1992 nepřečetla novinový článek v Montreal Gazette. [57] V roce 1999 žalovala kanadskou vládu a montrealskou nemocnici Royal Victoria Hospital poté, co vláda zamítla její žádost o náhradu škody.

„Brilantní studentka, jejíž panovačný otec ji zapsal do ústavu pro depresi,“ říká Kastner, že Cameronova elektrokonvulzivní „depatterningová“ léčba a inzulínem indukovaná kóma po dobu pěti týdnů jsou zodpovědné za život ječících nočních můr, opakovaných záchvatů, ztráty paměť a dlouhodobá regrese do infantilního stavu. [58] [59]

Její manžel, syn a sestra-dvojčata nemohli tolerovat její bizarní chování, tj. „Počurávání koberce v obývacím pokoji, sání palců, pláč a touha po kojení.“ Opuštěná vlastní rodinou byla z bezdomovectví zachráněna soucitem jedné židovské rodiny. “

Mnoho obětí pocházelo z dětí, které byly umístěny do péče Camerona, většina z nich byla sexuálně zneužívána v rámci experimentování a „terapie“, přičemž mnoho z nich bylo sexuálně zneužíváno najednou několika muži na jednom sezení.

Jedno z dětí bylo několikrát natočeno při sexuálních akcích s vysoce postavenými úředníky federální vlády, a to v rámci schématu vytvořeného Gottliebovým týmem MKULTRA, jehož cílem bylo vydírat úředníky, aby bylo zajištěno další financování experimentů.

Když se existence tohoto projektu dostala na veřejnost, následovaly masivní soudní spory. Je třeba poznamenat, že Dr. Cameron byl členem Norimberského tribunálu, který tvrdě soudil a přísně trestal lidské experimenty méně zlé než jeho vlastní.

Ve skutečnosti Cameron, stejně jako Gottlieb a také příbuzní zvrhlíci ve Fort Detrick a Edgewood, formulovali tyto experimenty částečně podle toho, co se od Němců dozvěděli u soudu.

V 80. letech zahájily CIA a americké ministerstvo zahraničí brutální veřejný protiútok proti kanadské vládě za zpochybnění vhodnosti aktivit CIA. Na tiskových konferencích, rozhovorech a přednesech soudních sporů CIA opakovaně uvedla, že Kanada financovala také Camerona, a proto za zvěrstva může Kanada.

Jeden americký právník tvrdil: „Prokážeme li financování experimentů kanadskou vládou, zůstane jim  Cameron přímo kolem krku.“

Kanadská vláda měla původně v úmyslu podat obžalobu na USA a CIA na Mezinárodní soudní dvůr v Haagu, ale Američané Kanadu tak šikanovali, že celá záležitost byla ututlaná a zapomenutá.

CIA byla také zodpovědná za mnoho experimentů LSD prováděných v psychiatrické léčebně v kanadském Weyburnu [60], odkud pochází slovo „psychedelic“.

Podle bývalých zaměstnanců dodávala CIA nemocnici obrovské množství LSD, protože se chtěla dozvědět, jaké jsou účinky velkých a opakovaných dávek této drogy na jednotlivce.

V té době byla známá svými „špičkovými“ způsoby léčby a „výzkumem psychiatrických drog“. Nemocnice byla od té doby uzavřena a zdá se, že byly zničeny všechny záznamy, ale při těchto experimentech byl často využíván jak nemocniční personál, tak pacienti a nemocnice Weyburn si postupem času získala hluboce zlověstnou pověst.

Osobně jsem si byl vědom existence této nemocnice během mého mládí, stejně jako mnoho z nás, a všichni mluvili jen o spoustě hororových příběhů, které z té instituce někdy unikly.

Dnes existuje webová stránka hřbitova všech těch, kteří zemřeli během „léčby“ v nemocnici ve Weyburnu [61], ale zůstávají pouze záznamy o jménech a datech úmrtí. Vláda zničila všechno ostatní, a to z pochopitelného důvodu.

http://eugenicsarchive.ca/discover/institutions/map/519b32ec4d7d6e000000000b#!

Účinky smyslové deprivace vyšly najevo řadou celkem nevinných experimentů prováděných v Kanadě na McGill University dr. Donalda Hebba [62], který zaplatil skupině svých studentů psychologie, aby zůstali izolovaní v místnosti, zbaveni všech smyslů po celý den ve snaze určit souvislost mezi smyslovou deprivací a zranitelností kognitivních schopností.

Hebb byl popsán jako „nadaný muž, jehož vynalézavost způsobila revoluci v psychologii jako vědě“ a který byl nominován na Nobelovu cenu, i když si nejsem jistý, zda by cena byla vhodným uznáním jeho práce.

6. září 2012 zveřejnil McGill Daily článek Juana Camila Velasqueze s názvem „Násilí MK-ULTRA“ [63], který potvrzuje, že 1. června 1951 „se uskutečnilo„ tajné setkání] v hotelu Ritz Carlton… zahájit [úsilí] vedené CIA k financování studií o smyslové deprivaci “, jedná se o schůzku za účasti Hebba, který musel pochopit, co se děje, a že tyto„ studie “by nevyhnutelně vedly k„ technikám psychologického mučení a výslechu “, O několik let později dr. Ewen Cameron dokončil to, co Hebb začal.

Článek pokračoval:

„Cameronův výzkum byl založen na myšlenkách„ převzorkování “a„ přeměny “lidské mysli. Dr. Cameron chtěl dezorientovat mozek pacientů použitím vysoce rušivého elektrošoku dvakrát denně … pacienti by byli uvedeni do stavu prodlouženého spánku po dobu asi deseti dnů s použitím různých léků, po kterých se setkali s invazivní terapií elektrošokem, která trvala po dobu asi 15 dnů.

Pacienti však nebyli vždy připraveni na změnu vzorování a Cameron někdy používal také extrémní formy smyslové deprivace. Po přípravném období a demodelování přišel proces „psychického řízení“ nebo re-modelování … ve kterém Cameron přehrával zprávy na magnetofonu svým pacientům … až půl milionkrát….

Pokusy provedené v McGillu byly součástí většího projektu MK-ULTRA vedeného Sidneym Gottliebem z CIA … shromáždil veškerý výzkum příručky o mučení s názvem KUBARK Counterintelligence Interrogation Handbook. [64]

https://nsarchive2.gwu.edu/NSAEBB/NSAEBB27/docs/doc01.pdf

Ano, „manuál k mučení“, který by nakonec definoval vyšetřovací metody a výcvikové programy agentury v rozvojovém světě.

Kubark, který je dnes snadno dostupný, uvádí experimenty prováděné v McGill jako jeden z hlavních zdrojů jeho technik smyslové deprivace. Výňatek z pokynů vyšetřovatelům CIA zní:

“Výsledky vyprodukované až po týdnech nebo měsících uvěznění v obyčejné cele mohou být duplikovány v hodinách nebo dnech v cele, která nemá světlo, je zvukotěsná a ve které jsou eliminovány pachy atd.”

Psychologické paradigma CIA by v podstatě nebylo možné bez Hebbova a Cameronova výzkumu senzorické deprivace a psychického řízení. Připomenete si Johna Cunninghama Lillyho, o kterém jsem se krátce zmínil dříve, o explodující slávě delfínů a o tom, jak jeho kombinace smyslové deprivace a halucinogenních sloučenin dokáže při programování jednotlivců zázraky. Lilly se všechno naučil od Hebba a Camerona.

Outsourcing sexuálního zneužívání dětí

Na jaře roku 2016 britská média (BBC, Telegraph, Mirror) odhalila, že bývalí pacienti Aston Hall, dětské nemocnice v Derbyshire, začali přicházet s tvrzením, že vedoucí lékař nemocnice, Dr. Kenneth Milner, na nich prováděl hrůzné experimenty na začátku 70. let. [65] [66]

https://www.bbc.com/news/uk-england-derbyshire-44943056

Všechny příběhy byly konzistentní, ženy tvrdily, že jako malé děti byly pravidelně svléknuty a svázány, poté podrobeny různým experimentům s drogami, nejčastěji také při nuceném pohlavním styku.

Zřejmě jedním z léků běžně podávaných dětem byl amytal sodný, což je silný barbiturát, který se často klinicky používá k obcházení inhibic.

Ukazuje se, že nejméně 100 dětí a možná mnohem více – v té době 10 až 12 let stáří – bylo pravidelně a opakovaně používáno pro řadu experimentů s drogami, které zahrnovaly vysoké dávky různých antipsychotik a anestetik.

Mnoho z nich uvádí, že byli před naočkováním umístěni do svěrací kazajky. Stížnosti na experimenty a zneužívání očividně začaly proti nemocnici a Dr. Milnerovi z více zdrojů před více než 20 lety, ale úřady to zanedbaly. Mám podezření a určité náznaky, že Austrálie zažila podobná zvěrstva, která také čekají na odhalení.

Zdá se, že je stále možné, že CIA buď outsourcingovala experimenty, nebo alespoň spolupracovala s institucemi v jiných zemích než v Kanadě a Velké Británii.

K této poznámce bych přidal své silné podezření, že ty nejstrašnější experimenty, ty, které ještě nevyšly najevo, byly zadány na Haiti a Portoriko.

Není tajemstvím, že USA po celá desetiletí používaly Haiti jako soukromou biologickou laboratoř, a protože tento malý národ byl pod absolutní kontrolou USA a pod absolutním mediálním embargem, americká armáda a CIA  tam dokázaly provádět operace bez výhrad a zábran.

Haiti je také centrem pro celosvětové pedofilní kruhy provozované dříve pro experimenty CIA a následně pro podobné účely jako Jeffrey Epstein – osobní potěšení a vydírání politiků.

Italská sociální agentura nedávno vystopovala 640 z 1 000 pedofilních webů umístěných na Haiti. Tyto weby nabízejí nejen živá videa o sexuálním zneužívání (některé z nich děsivá) dětí ve věku od 0 do 2 let, ale také o mučení těchto dětí. [67]

Teprve nedávno italská policie zatkla významnou „psychosektu“, která praktikuje sexuální zneužívání dětí po dobu více než 30 let. [68]

A opět teprve nedávno zazněla přesvědčivá zpráva německé univerzity v Hildesheimu, která odhalila, že berlínský senát zorganizoval systém, v němž byla po celá desetiletí umísťovány zranitelné děti do péče známých pedofilů. [69]

https://www.rt.com/news/494890-berlin-pedophile-kentler-victims/

To byla ve skutečnosti velká část práce společnosti MK-ULTRA a zdá se, že i když Projekt mohl být oficiálně ukončen, pokračoval v nezmenšené míře tím, že byl prováděn externě.

V roce 2018 zveřejnila lékařská fakulta Dr. Universidad Nacional Mayor de San Marcos v Peru článek s názvem Tajný program amerických zbraní pro ovládání mysli: vyvíjí se v Latinské Americe? [70] [71] [72]

Zdá se, že ten člověk ví, o čem mluví, a sleduje zájem o ovládání mysli od Rothschildova institutu Tavistock ve Velké Británii různými kroky k CIA, uvádí mnoho podrobností o projektech a sleduje ovládání mysli od nacistů po DARPA.

Smrt Harolda Blauera

Experimenty s drogami patřily Gottliebovi na pořad jednání od prvních dnů jeho jmenování, jeho hlavním znevýhodněním byla nedostatečná nabídka dostupných obětí. V rámci strategie řešení tohoto nedostatku se nejprve vydal ke zjevným zdrojům bezmocných obětí, jako jsou věznice, psychiatrické léčebny, sirotčince, vojenské nemocnice a další instituce, ale zásoby pro jeho potřeby se zdály nedostatečné.

Gottlieb poté s pomocí Dullesovy pomoci požádal o pomoc všechny vojenské útvary, útvary CDC a zdravotnictví a další zdroje, aby zajistil oběti od obyčejných civilních pacientů, zejména u soukromých nemocnic a psychiatrických klinik, protože by to bylo nejpravděpodobnější přijmout experimentální léčbu bez inteligentní výzvy a jejichž svědectví by bylo nepravděpodobné, že vše bude bez otázek, když se věci pokazí – jak se často stalo.

Jednou z takových událostí byla možná Gottliebova první vražda, vražda slavného amerického tenisového profesionála jménem Harold Blauer, který po rozvodu navštěvoval soukromého psychiatra pro depresi. [73] [74] [75] [76]

https://alchetron.com/Harold-Blauer

Gottlieb pod záštitou americké armády sjednal vysoce tajné a utajované smlouvy s mnoha takovými soukromými psychiatry, aby provedli studie drog bez vědomí pacientů, přičemž u těchto chemikálií byla částečně zkoumána jejich hodnota jako hromadných zbraní biologického boje pro armádu a také jejich užší potenciál s CIA.

V případě Blauera mu byly injekčně podávány stále větší dávky vysoce toxického derivátu meskalinu, přičemž posledním výstřelem bylo neuvěřitelně velké předávkování, které ho zabilo téměř okamžitě.

Krytí bylo samozřejmě na nějaký čas extrémní a úspěšné, jeho lékařské záznamy byly nejen pozměněny, ale také zcela přepsány tak, aby popsal Blauera jako schizofrenního a šíleného, ​​a jeho smrt přisuzoval „slabému srdci“. Až po 30 letech unikla pravda a soud přiznal Blauerově rodině odškodné za jeho smrt ve výši 700 000 dolarů, CIA i armáda to popíraly a protestovaly až do konce, dokud úniky utajovaných dokumentů nezjistily fakta.

To byla šablona, ​​která Gottlieba a CIA pronásledovala po celá desetiletí, způsobili smrt neznámému a velmi velkému počtu jednotlivců, události byly vždy pečlivě plánovány bez předčasných závěrů a s věrohodností.

Existuje velmi výrazná stopa přinejmenším stovek a velmi pravděpodobně tisíců zvláštních, pochybných, podezřelých a nevysvětlitelných úmrtí, které následovaly Gottlieba a jeho skupinu po Americe a ve světě po nejméně dvě desetiletí.

Jedním, jak souvisí níže, byla smrt Franka Olsona, při jehož vraždě převzal aktivnější roli Gottlieb, osobně jej předávkoval LSD a poté zahájil psychiatrickou léčbu až po Olsonovu vraždu v rukou Lashbrooka, další spiknutí, které bylo nakonec odhaleno až po mnoha desetiletích popírání. Protože Helms nechal zničit prakticky všechny záznamy MK-ULTRA, svět se nikdy nedozví souhrn Gottliebových příšerných zločinů.

Život a smrt Franka Olsona

Frank Olson byl vědec, který pracoval na projektu CIA MK-ULTRA a podílel se na experimentech k hodnocení účinnosti agresívních bakteriálních kmenů na člověka, včetně použití biologických patogenů americkou armádou.

CIA se však rozšířila mnohem dál než na laboratorní experimenty a přistoupila k testování těchto patogenů v rámci vyšetřovacího programu, přičemž použila „postradatelné“ lidské subjekty – korejské válečné zajatce, zadržené zahraniční špionážní agenty a dokonce agenty CIA, kteří byli podezřelí z neloajality.

Olson měl nejvyšší bezpečnostní prověrku a byl svědkem mnoha programů a experimentů v USA, Velké Británii a Evropě, ale nikdy neviděl přímé výsledky své práce.

Jednoho léta pak navštívil „bezpečný dům“ CIA v Německu a britský dům Frankenstein v Porton Down, kde byl svědkem „terminálních výslechů“, muži mučeni a drogováni, dokud nezemřeli v agónii ze zbraní, které vyrobil.

Byl také součástí masového experimentu ve francouzském Pont St. Esprit, kde CIA zařídila distribuci LSD celému městu. Olson také tvrdil, že viděl zdokumentovaný důkaz o použití biologických zbraní americkou vládou v Severní Koreji během korejské války – jak to učinily USA také v Číně.

Olson začal mít vážné problémy se svým svědomím a vyjadřoval morální pochybnosti o své práci. Sdělil kolegům, že je znepokojen výslechy mučení na smrt CIA v Německu a použitím bakteriologické války proti Severní Koreji.

Stále více se kriticky vyjadřoval ve směru těchto projektů a právě to zpečetilo jeho osud.

Ředitel CIA Allan Dulles rozhodl, že Olson je nebezpečný informátor a velké riziko. V tu chvíli Olson rezignoval na svou práci a o několik dní později byl mrtvý.

Gottlieb osobně podal Olsonovi obrovské množství LSD, poté zajistil „psychiatrické“ poradenství od jeho pravé ruky Lashbrooka. Olson byl v hotelovém pokoji s Lashbrookem, který tvrdil, že se zabil tím, že přeběhl místnost, proskočil oknem z deskového skla a padl deset pater dolů. [77]

Počáteční příběh CIA byl, že Olsonova smrt byla jednoduše tragickou „nehodou“ nešťastného jednotlivce a po 22 let rodina uvěřila oficiálnímu vyprávění.

Poté při vyšetřování krutostí a zločinů CIA v Kongresu odhalil odtajněný dokument informace o agentovi CIA, který dostal LSD bez svého vědomí, byl eskortován do New Yorku ve společnosti jiného agenta, kde spáchal sebevraždu skokem z okna.

Olsonova rodina okamžitě poznala podobné okolnosti smrti jako u svého otce a zahájila podrobné vyšetřování.

Nakonec CIA připustila odpovědnost, rodina Olsonů byla pozvána do Bílého domu na setkání s prezidentem Fordem, který se omluvil a souhlasil s tím, že rodině vyplatí odškodné 750 000 dolarů – pod podmínkou, že přestanou s dalším vyšetřováním a nikdy se nebudou snažit hledat další fakta o Olsonově smrti. [78] [79] [80]

https://www.theguardian.com/us-news/2019/sep/06/from-mind-control-to-murder-how-a-deadly-fall-revealed-the-cias-darkest-secrets

Rodina však vyšetřování nenechala a nakonec Olsonovo tělo nechala exhumovat a vyšetřit.

Soudní patolog určil, že Olson utrpěl těžký úder do hlavy, než spadl z okna. Mnoho rozporů kolem jeho smrti bylo nakonec plně zveřejněno a nakonec vyšlo najevo, že Olson byl zabit na rozkaz ředitelem CIA Allenem Dullesem a byl popraven Gottliebem a Lashbrookem, že smrt nebyla ani náhodou, jak se původně tvrdilo, ani sebevražda jako se uvádělo, ale úmyslná vražda, aby se zabránilo tomu, aby bylo prozrazeno médiím tajemství zločinů CIA.

A zejména se americká vláda obávala, že jejich použití biologických zbraní v Severní Koreji se stane veřejně známým. Teprve v roce 2012 byla dokončena všechna vyšetřování a rodina od té doby podala masivní žalobu proti CIA a vládě USA za vraždu Olsona.

Pozdější zjištění odhalila, že rodina byla pozvána na schůzku s prezidentem Fordem ve snaze odvrátit „zničující problém PR“ a peníze vyplacené rodině byly určeny pouze na zaplacení jejich mlčení.

Olsonův syn nebyl nikdy spokojen s oficiálním vysvětlením a strávil dvě desetiletí zkoumáním událostí smrti otce. Je zajímavé, že dva lidé, kteří byli primárně zodpovědní za utajování pravdy o Olsonově smrti, byli Dick Cheney a Donald Rumsfeld, kteří se později stali místopředsedou George Bushe a jeho ministrem obrany.

V očích CIA byla Olsonova smrt tak „dokonalou vraždou“, že její metoda byla podrobně popsána v jejich tajném Atentátovém manuálu, který byl později zveřejněn, izraelský Mossad použil studii případu Olson při výcviku své jednotky atentátů jako dokonalý příklad „popíratelné vraždy“. [81] [82] [83]

Olsonův příběh je komplikovanější než jeho smrt. Během desetiletí vyšetřování bývalý ředitel CIA William Colby nabídl sdělit Olsonově rodině několik podrobností o smrti, ale den před setkáním byl Colby nalezen mrtvý v jezeře poblíž jeho domu.

Byl zjevně vyrušen během večeře, s jídlem a sklenkou vína stále na stole, zmizel v jezeře. Oficiálním rozhodnutím byla smrt utonutím, ačkoli nebylo vysvětleno, jak a proč k tomu mohlo dojít.

Biologické experimenty CIA zahrnovaly nejen jejich zařízení v Camp Detrick, které bylo primárním americkým zařízením pro chemickou a biologickou válku, ale také značnou práci ve Velké Británii v podobném zařízení na biologické zbraně v Porton Down, v místě, které neslo svá vlastní temná tajemství špionážních agentů obou národů.

Spojené království přijalo Dr. Bassona z Jižní Afriky [84] a Vladimíra Pasechnika [85], kteří vedli sovětský program biologických zbraní v Rusku, a britského vědce Dr. Larryho Forda.

Tito muži ve spolupráci s CIA vyvíjeli geneticky pozměněné nemoci, které postihly pouze skupiny s podobnými charakteristikami DNA, jejich výzkum zbraní, včetně Bubonicova moru,  antraxu a dalších smrtelných patogenů.

Dalším zapojeným vědcem byl doktor Harvardské univerzity Don Wiley, který byl jedním z významných amerických vědců v oblasti HIV a který teprve poté identifikoval vlastnosti viru HIV, díky nimž je infekční a jak se vyhnout jeho zničení antigeny v lidském imunitním systému.

Wiley svým objevem znepokojen, protože, jak poznamenal, temnou stránkou objevu bylo, že informace lze použít ke změně relativně neškodných virů na masové vrahy.

Nedlouho po všech těchto událostech byli všichni zúčastnění muži mrtví.

Olson byl zabit dříve. Dr. Ford byl zabit výstřelem z brokovnice, který byl potvrzen jako sebevražda. Pasechnik zemřel na zdánlivou mrtvici a Wiley zemřel v roce 2001 na “náhodný” pád z mostu do řeky.

Mnoho dalších z těchto vědců bylo nalezeno mrtvých, a to vše za podezřelých okolností, které podle všeho zahrnovaly utajování na vládní úrovni, všichni odešli přirozeným úmrtím nebo sebevraždou…

Ve všech těchto případech, jak plyne čas a budou k dispozici neutajované dokumenty, se každá smrt zase ukáže jako úmyslné zabití CIA a MI6 lidí, kteří toho věděli příliš mnoho a nebylo možné spoléhat na to, že budou mlčet. [86 ]

Projekt CIA MK-DELTA

MK-ULTRA měla také utajenou složku pod krycím názvem MK-DELTA, což byl podobný program s podobným záměrem, ale s hrůzami, které tajně působily na nevědomé občany jiných zemí.

Agent CIA často navázal rozhovor s cizím člověkem v kavárně na chodníku někde v Evropě, nabídl dotyčnému člověku drink a zdrogoval jej obrovskou dávkou LSD, což je praktika pro zneškodnění zahraničních diplomatů nebo hlav států u tajné operace.

Tímto způsobem bylo zničeno mnoho životů, mnoho z nich osobně Gottliebem. A nebyli to jen jednotlivci; Gottlieb a americká armáda se také zajímaly o masové nasazení drog a jejich doprovodných šílenství. Zde jsou dva příběhy z mnoha:

Stanley Glickman

Mladý americký umělec jménem Stanley Glickman seděl v kavárně na chodníku v Paříži v roce 1952, kdy další přátelský Američan zahájil konverzaci a přinesl Glickmanovi drink, který byl silně obohacený LSD. [87] [88]

Classic Who: US Government Experiments on Americans — LSD and MK-ULTRA

Předávkování bylo příliš silné a vyvolalo děsivou psychotickou poruchu. Glickman upadl do křečí, dostal divoké halucinace a musel být hospitalizován.

To však muselo být součástí plánu, protože byl převezen do místní nemocnice, kde američtí lékaři zjevně čekali na jeho příjezd a kde tvrdil, že utrpěl značné fyzické, duševní a sexuální zneužívání, které zahrnovalo opětovné injekce LSD.

Tvrdil, že po jeho zhroucení v kavárně bylo jednou z prvních akcí amerických lékařů zavedení kovového katétru do jeho penisu a provedení násilných elektrošoků a opakované injekce dalších halucinogenních léků.

V době svého propuštění z nemocnice se Glickman duševně zhroutil, už nikdy se nevzpamatoval. Už nikdy nemaloval a jeho život zůstal v troskách.

Když se začaly šířit zprávy o programu CIA MK-ULTRA a z jednání Kongresu unikly podrobnosti, Glickman si uvědomil, že byl jednou z obětí, a co je ještě důležitější, dokázal jednoznačně identifikovat Gottlieba jako muže, který nadrogoval jeho pití a kdo dohlížel na mučení „ovládání mysli“ v pařížské nemocnici.

Podal žalobu [89], kterou se CIA a vláda USA bránily a odkládaly ji 16 let, dokud Glickman nezemřel.

Jeho sestra pokračovala v soudním řízení a nakonec došlo k soudu. Měla štěstí, Gottlieb byl v té době v USA , poté co se vrátil ze svého domova v Indii do USA na lékařské ošetření.

Avšak bezprostředně před svědectvím u soudu, Gottlieb náhle zemřel v nemocnici, New York Times záhadně uvedl, že jeho rodina „odmítá prozradit příčinu své smrti“.

Gottlieb byl zjevně léčen na lehký zápal plic, když „náhle upadl do kómatu“, ze kterého se nikdy nezotavil. Dokážete si představit, jaké zábavné konspirační teoretici s tímhle měli.

Bude lip… Soud pokračoval bez Gottlieba, soudce – který byl proti CIA a zjevně směřoval k zásadnímu rozsudku proti vládě a Gottliebovu majetku – náhle zemřel s údajným „infarktem“ v tělocvičně poblíž soudní budovy den před vydání rozsudku. [90]

Americká vláda okamžitě požádala o oprávnění jmenovat nového soudce případu, a učinila tak, přičemž tímto novým soudcem byl kupodivu Kimba Wood [91], stejný soudce, který tento případ před dvěma lety zamítl a tvrdil, že je to nesmysl .

Přirozeně vládla se spikla proti Glickmanovi. Později se objevilo více důkazů, když Glickmanovy nemocniční záznamy potvrdily, že dva z pařížských lékařů, kteří se o něj starali (spolu s Gottliebem), byli po nějakou dobu zapojeni do Gottliebových LSD experimentů na jednotlivcích.

Možná bude pro Glickmana další šance získat posmrtné zadostiučinění.

Mezitím se možná můžeme spokojit s útěchou, že to byla samotná CIA, kdo navždy umlčel Gottliebovy ústa.

Tajemství Pont-Saint-Esprit

65letou záhadu konečně vyřešili investigativní novináři.

V roce 1951 byla téměř celá populace města Pont-Saint-Esprit v jižní Francii pohnána k masové hysterii a šílenství, halucinacím a sebevraždám. [92] [93]

Mnoho lidí zemřelo a desítky lidí byly vloženy kazajek a poslány do psychiatrických léčeben v jedné z nejbizarnějších záhad světa. Mnoho lidí se pokoušelo skočit z oken nebo ze střech budov.

Jeden muž vykřikl „Jsem letadlo“, než vyskočil z okna ve druhém patře a zlomil si nohy. Jeden muž se pokusil utopit a křičel, že jeho břicho snědli hadi.

11letý chlapec se pokusil uškrtit svou babičku. Další viděl, jak mu srdce uniklo nohama, a prosil lékaře, aby jej vrátil.

Časopis Time tehdy napsal: „Mezi zasaženými se zvedlo delirium: pacienti divoce mlátili na postele a křičeli, že z jejich těl kvetou červené květy, že se jejich hlavy změnily na roztavené olovo.“

Nakonec většina buď zemřela, nebo byla ponechána v ústavu pro duševně choré. Po celá desetiletí se předpokládalo, že místní pečivo bylo nevědomky otráveno psychedelickou sloučeninou, spekulovalo se, že největší místní pekař nevědomky kontaminoval mouku námelem, halucinogenní formou, která někdy infikuje žitné zrno.

Novinář však odhalil důkazy, že tragická událost byla výsledkem skrytého experimentu CIA a přísně tajné divize speciálních operací americké armády, kde agenti CIA v rámci experimentu kontroly mysli posypali místní jídlo obrovským množstvím LSD.

Jak jsem již dříve psal, americká armáda a CIA již do roku 1950 vytvořily dobře vypracované plány „outsourcingu“ terénních testů různých patogenů na jiné národy, přátele i nepřátele, přičemž velká část tajných testů LSD a dalších halucinogenů byla prováděna v Evropě a Asii pod krycími názvy „Project Third Chance“ a „Project Derby Hat“.

Pro Pont St. Esprit CIA vyslala vědce ze Sandozu, dodavatele LSD, aby vymysleli věrohodný příběh o příčině. CIA vymyslela a provedla mnoho takových plánů na infikování mnoha lokalit v USA i v cizích zemích širokou škálou patogenů.

Výše uvedený novinář vyšetřoval smrt Franka Olsona, biochemika CIA, kterého jsme již uvedli, a objevil přepisy rozhovoru mezi agentem CIA a farmaceutickým úředníkem společnosti Sandoz, který zmínil „tajemství Pont-Saint-Esprit“, s vysvětlením, že to nebylo způsobeno plísní, ale LSD.

Dva kolegové od Olsona dále potvrdili, že incident v Pont-Saint-Esprit byl součástí experimentu kontroly mysli prováděného CIA a americkou armádou, který po celém městě rozstřikoval LSD do ovzduší a kontaminoval místní pečivo a jiné potravinářské výrobky.

Konečným důkazem byl dokument v Bílém domě zaslaný členům Rockefellerovy komise během vyšetřování zneužívání CIA. Dokument obsahoval jména osob zaměstnaných CIA pro tuto práci a přímo odkazoval na „incident Pont St. Esprit“ a vinníkem samozřejmě nebyl nikdo jiný než Gottlieb.

Američané tak opět čelí obviněním ze svým zločinům

Jeden z trvalejších propagandistických mýtů o Americe je ten o odhalování a napravování hříchů, na rozdíl od jiných národů, které všechno zakrývají. The Boston Globe publikoval článek Stephena Kinzera [94], který napsal:

„Zveřejnění opožděné zprávy amerického Senátu o zneužívání CIA by mělo Američany učinit hrdými…“, přičemž uvádí, že „je rozumné, aby Američané byli hrdí na to, když si tuto zprávu přečtou, protože ostatní země zneužívají lidi a lžou o tom, je to jen Amerika, která zveřejňuje zprávy o svých zločinech. “
A zpráva Senátu „bude sloužit jako příklad ostatním zemím zápasícím s výzvami, které dohání jejich minulost“, že přiznání jejich provinění „je známkou síly a dospělosti“, že „Je lepší být čistý, než nechat otázky odpovědnosti navždy umlčeny “.

Ve skutečnosti došlo k určitému mediálnímu odhalení, které uvedlo nanejvýš několik desítek, většinou menších případů nezákonnosti z několika stovek tisíc hrůz, které se ve skutečnosti odehrály.

Vskutku proběhla slyšení Kongresu, před kterými již byly zničeny téměř všechny usvědčující dokumenty … všichni lhali.

Bylo téměř povinné připustit, že během těchto přestupků „zemřela alespoň jedna osoba“, ale s ustanovením, že jeho smrt byla způsobena pravděpodobně  nikoli ze samotných programů, ale „ze souvisejících lékařských příčin“.

Bylo to stejně jako konec epidemie chřipky, téma jednoho dne jednoduše zmizelo z veřejnosti.

Vyšetřování Církevního výboru o aktivitách CIA: obsahuje 23 souborů PDF ke stažení podle témat. [95]

http://www.aarclibrary.org/publib/church/reports/book1/contents.htm

Poté v červnu 2005 zveřejnil Washington Post článek, dlouho poté, co byly pravdy MK-ULTRA již dobře známy, a zopakoval pouze toto shrnutí [96]:

“Gottlieb v kongresovém svědectví uznal, že agentura poskytla LSD až 40 nevědomým subjektům, včetně vězňů a patronů nevěstinců, které agentura zřídila a provozuje.” Alespoň jeden účastník zemřel, když vyskočil z okna v 10. patře v hotelu. “

Národ, který dosáhl katarze a zproštění veškerého mediálního humbuku, se nyní mohl znovu zahalit do národní hrdosti, zajistit si vědomí, že jeho svatozář je stále neporušená a že Američané jsou stále nadřazeni všem ostatním bytostem.

Samozřejmě jedním z prvků tohoto tragického skandálu – stejně jako u všech předchozích – bylo to, že se ve skutečnosti nic skutečného nestalo. Nic se nezměnilo a nikdo nebyl potrestán.

Všichni viníci, vrahové, mučitelé, nelidská příšery, kteří plánovali a páchali tuto desetiletí trvající sérii hrůz na statisíce nevinných lidí, jednoduše byli volní.

Gottlieb odešel z CIA s medailí a obrovským důchodem, stejně jako další přeživší účastníci, kteří páchali podobná zvěrstva. A to byl konec.

Nespočet tisíců, jejichž životy byly zničeny, byly jednoduše zahlazeny.

https://spartacus-educational.com/JFKgottlieb.htm

Sidney Gottlieb

Sidney Gottlieb [97] byl židovsko-americký chemik, který vstoupil do CIA na počátku 30. let a během dvou let byl Allenem Dullesem jmenován designérem a vedoucím rozsáhlého a přísně tajného programu agentury MK-ULTRA, který byl zahájen s cílem prozkoumat ovládání mysli, lidské programování, atentáty a mnoho dalšího.

Gottlieb byl odborníkem na jedy, zejména ty s psychoaktivními účinky, a rychle se stal známým jako „Černý čaroděj“ a „Špinavý podvodník“.

Byl to Gottlieb s prakticky neomezeným financováním CIA, kdo zahájil skutečně masivní program zahrnující psychoaktivní drogy, psychické řízení, nejhorší zvěrstva psychiatrie a psychologie, mnoho smrtelných jedů, aby zkoumal a vyvíjel „techniky, které by rozdrtily lidskou psychiku “.

Mučení, „terminální výslechy“ a odporně široká škála nelidských útoků, to vše bylo součástí Gottlieba MK-ULTRA.

Sidney Gottlieb

Tuto desítky let trvající lidskou ohavnost nejen vytvořil, řídil a režíroval, ale také se aktivně podílel na jejích aktivitách. Byl to Gottlieb, kdo osobně předávkoval Franka Olsona na LSD, a byla to Gottliebova pravá ruka, která Olsona uvedla do bezvědomí a vyhodila ho z okna 13. patra svého hotelového pokoje, aby zbavila CIA potenciálního odhalitele.

Byl to Gottlieb, kdo zařídil spolupráci s podobně zvrácenými zločinci na britském Porton Down, kde bezpečně provedli „terminální výslechy“ mimo americkou půdu a kde Frank Olson byl svědkem takových hrůz, že plánoval opustit CIA a očistit své svědomí i vědomí.

Byl to Gottlieb, kdo cestoval do Konga s otrávenou zubní pastou, kterou osobně předal Larrymu Devlinovi, šéfovi stanice CIA, aby ji podstrčil předsedovi vlády Patrice Lumumbovi, ačkoli se jej Devlinovi podařilo zabít jinými prostředky.

Byl to Gottlieb jednající prostřednictvím Allena Dullesa na rozkaz amerického prezidenta Eisenhowera „eliminovat“ Lumumbu a otevřít tak zemi americkému obchodu. [98] [99] [100] [101]

Byl to Gottlieb, kdo vymyslel stovky plánů na atentát na kubánského Fidela Castra, zejména včetně všech pokusů o otravu, jako jsou doutníky, obleky a plnicí pera. Pokud jste to nevěděli, Castro vytvořil světový rekord v Guinnessové knize, přežil 638 pokusů o atentát od Američanů 102] [103] [104] [105]

Byl to Gottlieb, kdo zařídil, aby byl irácký generál Abdul Karim Qassim kontaminován botulinem při dalším pokusu o atentát. [106] Vyvinul otrávené čokolády a cigarety určené pro egyptského Jamala abd-Nasira. [107]

Pravidelně cestoval se svou diplomatickou brašnou obsahující biotoxiny vyvinuté CIA určené k napodobování endemické nemoci nebo se speciálně kultivovanými smrtícími viry.

Byl to Gottlieb, kdo plánoval a financoval aktivity Dr. Ewena Camerona v Kanadě v rámci jeho takzvaných experimentů s psychickým řízením, které totálně zničily životy tolika lidí a nakonec stály kanadskou vládu odškodné v řádu desítek milionů dolarů.

Byl to Gottlieb, kdo byl zodpovědný za tisíce dětí Duplessis, které byly mučeny a zabity, a kdo financoval Dr. Harris Isbella v jeho výzkumných experimentech v psychiatrickém programování člověka.

Isbell je nejlépe známý tím, že kdysi dával obrovské dávky LSD skupině mužů po dobu 77 dní za sebou, a „testoval“ Gottliebovych více než 800 toxických chemických sloučenin na oběti v zajetí.

Byl to Gottlieb ve spolupráci s ministrem obrany Robertem McNamarou, který pomohl s koncipováním a provedením masivního mučení a experimentů s lidmi ve Vietnamu známého jako Phoenix Program [108] a jeho genocidního „Projektu 100 000“ [109] s týmy agentů CIA provádějících širokou škálu Gottliebova mučení a další experimenty následované popravami.

Gottlieb také plánoval a financoval většinu experimentů na lidech Lauretty Benderové [110], Alberta Kligmana [111], Eugena Saengera [112] a Chestera Southama [113] a bezpochyby ještě mnoho dalších.

Byl to Gottlieb, který byl tak fascinován psychotropními a halucinogenními sloučeninami ovlivňujícími mysl, kdo byl zodpovědný za kontaminaci potravin a aerosolový postřik smrtelně účinné sloučeniny LSD ve vesnici Pont-Saint-Esprit ve Francii 1951, která způsobila silnou masovou psychózu, která téměř celou vesnickou populaci zanechala mrtvou nebo trvale uvězněnou v psychiatrických léčebnách.

Gottlieb byl tak nadšený z vyhlídek na halucinogeny, že se dohodl s farmaceutickou společností Eli Lilly na výrobě jedné zásilky s více než sto miliony dávek LSD.

Gottlieb navrhl a schválil programy CIA týkající se sexu, jako je operace Midnight Climax a mnoho dalších, z nichž mnohé zahrnovaly účinné zásobování dětmi, ženami, podrobily je letům fyzického, sexuálního a psychického týrání, poté se změnily v robotické nástroje.

Gottlieb zařídil mnoho „bezpečných domů“, kde jeho naprogramované ženy lákali oběti, aby byly nevědomky krmeny velkými dávkami LSD a kromě sexu se věnovaly všemožným nelidským činnostem.

Objevily se opakující se příběhy, zdánlivě věrohodně zdokumentované, o zdech těchto domů pokrytých fotografiemi bičovaných a mučených nahých a spoutaných žen. Gottlieb byl nelidský predátor toho nejhoršího druhu.

Úmyslně vyhledával a typicky vybíral pro své tisíce testovaných osob a obětí, děti, vězně, chudé lidi, drobné zločince a duševně nemocné, protože u nich „bylo nejméně pravděpodobné, že budou bráni vážně, pokud budou mít odvahu si stěžovat“ o tom, že byli americkými vládními úředníky omámeni, zneužíváni a mučeni.

Byl to Gottlieb nebo jeho skupina zodpovědná za většinu programování lidí, jako je Sirhan Sirhan a Ted Kaczynski, a je pravděpodobné, že Gottliebova skupina byla také zodpovědná za koncepci a programování „vražd Zebry“, které vyústily v náhlou vlnu téměř 100 nesmyslných náhodných vražd postrádajících sebemenší zdání motivace, které zachvátily Kalifornii na konci 60. a začátku 70. let.

Tyto, a mnoho ze sériových vražedných spree, které sužovaly Kalifornii po téměř desetiletí, měly všechny vzory příliš podobné na to, aby to byla náhoda, všechny spojené s příliš mnoha stejnými lidmi a institucemi, aby je bylo možné považovat za náhodné události.

Ačkoli byl Gottlieb zapojen do navrhování a provádění některých nejskrytějších a nejsmrtelnějších – a obscénně nelidských – misí CIA, nezdálo se, že by byl nemorální dimenzí své práce znepokojen. Doložil senátnímu výboru, že i když jeho aktivity MK-ULTRA mohou „znít retrospektivně tvrdě“ a že by je někdo mohl nazvat vraždou, byly odůvodněny otázkou národní bezpečnosti.

Tim Wiener, který napsal svůj nekrolog v New York Times (10. března 1999), [114] [115] identifikuje Gottlieba jednoduše jako „muže, který přinesl LSD do CIA“, a řekl nám, že byl „génius“, který se pouze „snaží prozkoumat hranice lidské mysli pro svou zemi“ a zároveň „hledá náboženský a duchovní smysl  života“.

Podle Wienera Gottlieb „strávil svá pozdější léta péčí o umírající pacienty“ v krásné vesnici na úpatí pohoří Blue Ridge s tím, že CIA udělila panu Gottliebovi medaili – Distinguished Intelligence Medal.

Wiener si všiml, že Gottlieb svými experimenty na nevědomých lidech porušil norimberské standardy, podle nichž ti samí Američané popravovali nacistické lékaře za zločiny proti lidskosti, přičemž Gottlieb byl rozhodně mnohem větší monstrum, než jaké kdy nacisté vyprodukovali, že jeho zločiny byly jednoznačně proti lidskosti a byly rozsáhlejší co do rozsahu, trvání a míry než cokoli, co se stalo v Německu za války, ba dokonce v celém světě jeho počínání nemá obdobu.

Namísto stíhání a popravy byl Gottlieb odměněn chválou a medailemi. Takové je pokrytectví Ameriky. A legendární NYT, kteří opět vytvořili svůj tradiční zářící nekrolog psychopata.

The Independent UK nemohl být vynechán z této přehlídky, když nám uštěpačně říká

“Gottliebův život po CIA připomínal snahu o odčinění.” Se svou manželkou Margaret strávil 18 měsíců v Indii v nemocnici pro malomocné. Poté se vrátil do venkovské Virginie, kde se oddával dvěma dlouholetým koníčkům, lidovým tancům a pasení koz. Poslední roky věnoval práci v hospici a staral se o umírající. “[116]

John Marks také ve své knize „Pátrání po mandžuském kandidátovi“ hloupě prohlásil, že Gottlieb je „nepochybně vlastenec, muž s velkou vynalézavostí“, který své činy nikdy neprováděl „z nelidských důvodů“, ale místo toho „si myslel, že dělat přesně to, co bylo potřeba. A kdo by v dobovém kontextu odporoval? “

Takže jen „věrný služebník americké vlády“. [117]

Přečtěte si kompletní nezkrácený článek na webu UNZ.com.

Zdroj: 1

loading...