A pravda je venku: Téměř 2/3 všech zemřelých ve Velké Británii, kteří podlehli koronavirové mutaci Delta, byli očkovaní

single-image

Každý člověk, který se nechá očkovat, logicky očekává tři věci, že nebude moci onemocnět, že bude bezinfekční, a že ve srovnání s neočkovanými osobami bude mít vyšší šanci na přežití. (Foto: Flickr)

V případě terapeutických roztoků falešně vydávaných za vakcíny proti Covid-19 už víme, že první dva požadavky na vakcíny už neplatí. Očkovaní lidé proti Covid-19 po očkování zcela normálně onemocní a prodělají nemoc, pouze ta forma nemoci je prý mírnější, než kdyby člověk nebyl očkovaný.

Stejně tak už víme, že očkovaní lidé zůstávají infekční pro své okolí, a dokonce na to upozorňují i výrobci těchto terapeutických roztoků. A jak se ukazuje, před několika dny vyletěla s obrovským výbuchem do povětří poslední jistota a pilíř fanoušků roztoků, přesvědčení o tom, že očkovaný člověk má vyšší šanci na přežití. Čerstvá data z Velké Británie totiž tuto představu rozmetala na kusy a výsledek je zdrcující. Kdo se nechá očkovat, má 3x vyšší šanci v této době, že zemře na virus!

Úřad Public Health England před několika dny zveřejnil novou zprávu [1], podle níž nejméně 62% všech úmrtí spojených s mutací Delta (Covid-19) připadá na osoby, které již byly očkovány. Zpráva se shodou okolností objevila ve stejný den, kdy mainstreamová média v Británii přinesla distrakční zprávu o tajném poměru britského politika Matta Hancocka s jeho asistentkou Ginou Coladangelo, a to kvůli odvedení pozornosti médií od této šokující zprávy Public Health England. Hancock po propuknutí skandálu rezignoval.

Marioneta posloužila, vykonala příkazy Domu Sion a byla odejita. Prostě klasické zavrtění psem. Jinými slovy, mnoha lidem kvůli tomu unikla tato výbušná zpráva o umírajících očkovaných Britech, ale nyní to koluje po internetu a mnoho lidi začíná pochybovat o tom, zda jsou očkovací látky skutečně bezpečné a účinné, jak tvrdí britská vláda, a nejen ta, ale všechny vlády v Evropě a ve světě.

Očkovaní umírají ve Velké Británii na Deltu 3x častěji než neočkované osoby!

Čerstvé údaje z Velké Británie ukazují [2], že u lidí, kteří dostali injekci, je třikrát vyšší pravděpodobnost úmrtí na takzvanou “Delta variantu” než u lidí, kteří nechali svůj imunitní systém a DNA na pokoji tím, že prostě řekli NE!, jak kdysi řekla Nancy Reaganová nebezpečným lékům. Dokument s názvem “SARS-CoV-2 variants of concern and variants under investigation in England“, který je sedmnáctou technickou zprávou, jež byla dosud v této věci vydána, je velmi výmluvný, pokud jde o to, co čeká naočkované později, až jim začne terapeutická látka v těle a v orgánech provádět doslova Boží dopuštění.

Tabulka ve zprávě ukazuje, že od 1. února 2021 do 21. června 2021 bylo u Britů starších 50 let potvrzeno 9571 případů “Delta varianty”. Z toho 8 025 případů bylo potvrzeno jen za posledních 28 dní. Tento náhlý nárůst nových případů se přímo shoduje s britskou snahou o očkování, což ukazuje, že čím více lidí se nechává očkovat, tím vyšší je počet nakažených

Čím více se bude očkovat v ČR, tím více budou politici křičet, že je třeba se očkovat, protože roste počet případů mutací. A čím více se lidí bude očkovat, tím více mutací bude. A čím více mutací, tím větší tlak na očkování. Začarovaný kruh, který lze rozetnout jen ostrým NE! a tvrdým odporem proti vakcinační mafii, která si v ničem nezadá s nacisty, kteří prováděli na lidech pokusy v koncentračních táborech.

Delta varianta je způsobena a šířena vakcínami

Z údajů zprávy jasně vyplývá, že pouhých 10 procent všech nových údajně potvrzených případů čínského zmutovaného viru v této věkové skupině tvoří neočkované osoby. Až 37 procent nových případů připadá na lidi, kteří se nechali poslušně naočkovat oběma injekcemi. Je důležité poznamenat, že dalších 40 procent případů se vyskytlo u lidí, kteří dostali alespoň jednu dávku injekce proti čínskému viru nejméně 21 dní předtím, než byli testováni jako “pozitivní”. To znamená, že 77 procent nových případů laboratorního virového šmejdu se vyskytuje u lidí, kteří dostali buď jednu, nebo obě dávky injekce.

Na základě údajů prezentovaných organizací Public Health England je počet potvrzených případů Delta varianty mezi plně očkovanými osobami staršími 50 let třikrát vyšší ve srovnání s počtem případů mezi neočkovanými, viz. tabulka výše. A u částečně očkovaných osob starších 50 let je tento poměr devět ku jedné. To samozřejmě znamená, že vakcíny jsou nebezpečné a neúčinné v prevenci šíření čínsko-amerických virů, přestože od Úřadu pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) získaly “warpovou rychlostí” povolení k mimořádnému použití (EUA).

Předtím byly provedeny velmi omezené testy, které samozřejmě ukázaly, že očkování “funguje”. Každý, kdo dával pozor, ví, že Big Pharma se zdokonalila v umění manipulovat s “vědou” tak, aby dosáhla požadovaného výsledku, což je přesně to, co se stalo s těmito odpornými injekcemi Trumpovy mediální operace “Warp Speed”.

Jak to dopadne, když evropská média přebírají dezinformace od americké CNN

A potom si přečtete článek [3na kyperském serveru Seznam Zprávy, kde spatříte převzaté informace od CNN, že prý 99% všech zemřelých s diagnostikou na Covid-19 v USA v měsíci červnu připadá na neočkované osoby, že prý to jsou data z amerických nemocnic, která shromažďuje CDC. Toto číslo je samozřejmě nesmysl, protože se vymyká všem statistikám ve všech zemích na světě. Jak ale CDC k tomu číslu došla?

No přece tak, že se zkompilují data jen ze zhruba 200 federálních nemocnic v USA, které jako jediné poskytují data CDC, a provede se databázové porovnání zemřelých s databází očkovaných osob. Takže osoba usmrcená při dopravní nehodě, která není očkovaná, ale v jejím těle je post-mortem identifikován virus, se označí za oběť covidu, která nebyla očkovaná.

Pokud osoba byla očkovaná, ale zemřela při dopravní nehodě, nemocnice v USA do úmrtní zprávy zanese příčinu smrti jako dopravní nehodu. Výsledkem potom je třeskutá statistika pro vyděšené americké, ale i české ovečky na kyperských Seznamech, že 99% všech obětí covidu jsou neočkovaní. Takto americká CDC vyrábí statistiky z federálních špitálů, a nejen americká CDC. Všimněte si, že CDC na rozdíl od Public Health England neprovádí studie a reporty ve vztahu ke klinickým zprávám, protože v USA to soukromým nemocnicím a klinikám nijak  nenařizují americké zákony.

Ve Velké Británii musí všechny nemocnice hlásit data Public Health England, v USA soukromé nemocnice nic hlásit nemusí, účast amerických nemocnic na reportech CDC je dobrovolná, povinně se CDC spolupracují v USA jen federální nemocnice. Dovedete si potom představit, jaká data americké federální nemocnice pumpují potom do CDC. Právě proto se studie a reporty z Británie a z USA tak diametrálně odlišují.

Americká CDC vyrábí své informace na základě dat ze zhruba 200 amerických federálních nemocnic. Více než 6 000 soukromých a neziskových nemocnic v USA se CDC nespolupracuje a data nesdílí

Všimněte si prosím ale fašizace českých občanů v diskuzích [4] na kyperském Seznamu, jak volají po povinném očkování v reakci na dezinformaci CNN o 99% neočkovaných zemřelých, kteří prý podlehli viru. Přesně takto se vytváří fašizace ve společnosti. Vytvoří se falešná zpráva, vlastně ani není třeba ji vytvořit, pouze se převezme od CNN za mořem. Ta převezme zprávu od CDC, resp. od šéfky CDC, která to pronese v rozhovoru, ale bez poskytnutí vysvětlení, že CDC nedisponuje ze zákona všemi daty ze všech amerických nemocnic, ale pouze z tzv. CDC-cooperating hospitals.

To jsou nemocnice spolupracující se CDC, obvykle jde o velké státní a federální nemocnice v jednotlivých státech unie, které mají virové laboratoře, biohazard oddělení a mají tak smlouvu se CDC. Toto není vysvětleno ani divákům CNN, ani čtenářům kyperského Seznamu, takže potom podléhají falešné představě, že těch 99% zemřelých neočkovaných je údaj ze všech amerických nemocnic.

A to je právě ta manipulace s diváky a se čtenáři. Americká CDC kompiluje data zhruba ze dvou stovek amerických federálních nemocnic po celých USA, které se CDC spolupracují, a to je všechno. V celých USA je ale přitom přes 6 000 nemocnic [4], drtivá většina z nich je soukromých, které se CDC nespolupracují. Proto žvást o 99% neočkovaných zemřelých v USA je poplašná zpráva, protože údaj se vztahuje jen k datům z federálních nemocnic v USA.

Čím více se lidé budou očkovat, tím více budou umírat na mutace! Po očkování jděte rovnou k notáři a sepište poslední vůli, prostě pro jistotu!

Ve výsledku tedy máme situaci, kdy vakcíny nechrání před nemocí, neposkytují bezinfekčnost, a nyní dokonce již průkazně a ověřeně, na základě reportu z Anglie, vidíme důkazy o tom, že očkování 3x zvyšuje pravděpodobnost úmrtí na různé mutace virů. Vakcíny tedy zvyšují zcela prokazatelně recepci na nové mutace, zatímco u neočkovaných osob zůstává značná odolnost proti viru Delta. Takže, pokud je někdo očkovaný, doporučil bych mu zajít si k notáři a sepsat poslední vůli, je to rozumné rozhodnutí, pro všechny případy, protože britská zpráva je jasným důkazem, že očkování bude zvyšovat riziko úmrtí pro vakcinované osoby.

Český občan čekající ve frontě na vakcínu, a hned potom na ostříhání úplně o všechno, hlavně o své svobody… bééééé Vak cínu! Vak cínu! Béééé! Cín ve vakcíně ale není, jenom hliník, grafen, sulfáty, adenoviry a další terapeutické šmakulády.

A teď si představte, že poletíte letadlem, které bude pilotovat očkovaný pilot a dostane během letu infarkt způsobeným krevní sraženinou v srdeční síni. Vakcína totiž spustí cytokinovou reakci a začne napadat viry v krevním řečišti, nejenom viry covidu, ale všechny viry. Terapeutická látka totiž má za úkol pozměňovat DNA, útočit na mitochondriální DNA a tím provokovat imunitní systém k vytvoření odezvy. Více zjistíte v článku zde. Nemůžete se potom divit, že v Británii je z toho masakr a očkovaní padají jako mouchy ve srovnání s neočkovanými. Platí zde tudíž heslo: Stay safe! Stay Clean! Stay unvaccinated!

Zdroj: 1

loading...