Po inauguraci začne jednání o obžalobě proti Joe Bidenovi

single-image

Členka Sněmovny reprezentantů Marjorie Taylor Greeneová  ve čtvrtek oznámila, že jeden den po inauguraci zahájí řízení o obžalobě proti zvolenému prezidentovi Joe Bidenovi. (Foto: Youtube)

Greeneová uvedla, že podniká kroky ohledně údajných obchodních vztahů mezi Bidenem a jeho synem Hunterem Bidenem s Čínskou komunistickou stranou a Ukrajinou.

„Musíme zajistit, aby naši vůdci nesli odpovědnost. Nemůžeme mít prezidenta Spojených států, který je ochoten zneužít moc prezidentské kanceláře a kterého mohou snadno koupit zahraniční vlády … čínské energetické společnosti, ukrajinské energetické společnosti, “ řekla pro Newsmax TV,  „takže 21. ledna zahájím obžalovací řízení proti Joe Bidenovi.“

Greeneové oznámení přišlo jen několik hodin poté, co Sněmovna reprezentantů podruhé schválila odvolání prezidenta Donalda Trumpa.

„Podávám žalobu na nově zvoleného prezidenta Joe Bidena 21. ledna,“ tweetovala Greeneová. „75 milionů Američanů je ignorováno. Je čas zaujmout stanovisko. Jsem hrdá na to, že jsem hlasem republikánských voličů, kteří byli ignorováni. 

Zdroj: 1, 2

loading...