Papež odhalil sochu oslavující vlnu uprchlíků a migrantů ze třetího světa do Evropy

single-image

Nová, šesti metrová bronzová socha s názvem „Andělé nevědí“, byla odhalena papežem Františkem při speciální mši pro uprchlíky konané na Náměstí Svatého Petra:

Podle portálu Crux Now, tato socha zobrazuje 140 lidí z různých kultur a období: Od původních obyvatel a Židů unikajících před nacistickým Německem, po Syřany a Afričany, kteří dnes prchají před válkou a hladomorem.

Při odhalení sochy se rozezněly zvony po celém náměstí a začal zpívat multietnický sbor, který měl na sobě trička s nápisy „Nejde jen o migranty“….

„Vítejte, chraňte, propagujte a integrujte,“ řekl papež a pokračoval: „Pokud tato čtyři slovesa uvedeme do praxe, budeme podporovat integrální lidský rozvoj všech lidí.“

Papež rovněž uvedl, že individualismus a materialismus vytvářejí „globalizaci lhostejnosti“, kde „migranti, uprchlíci, vysídlené osoby a oběti obchodování s lidmi se stávají emblémy vyloučení“ a „jsou považováni za zdroj nemocí celé společnosti“. Varoval také, že náš strach z „migrantů a uprchlíků, kteří klepou na naše dveře při hledání ochrany, bezpečnosti a lepší budoucnosti“, povede k netoleranci, uzavřenosti a rasismu.
Jistě, tito nájezdníci ze třetího světa jsou ve skutečnosti tajnými „anděly“ vyslanými Bohem, aby obohatili Evropu rozmanitostí. Všechny tyto slogany jsou jen marným pokusem zakrýt skutečnosti. Ani jedno město v Evropě nebylo vylepšeno přítomností těchto „andělů“; ve skutečnosti se mnoho z nich stalo násilnými „no-go zónami“ ovládanými syndikáty organizovaného zločinu migrantů, kteří dokonce zastrašují místní policii.

Za zmínku stojí také to, že „umělec“, který vytvořil toto umění bronzové propagandy, Timothy Schmalz, získal mezinárodní „uznání“ za sochu „Ježíš bezdomovec“, což je další dílo liberální manipulace, která představuje myšlenku, že bychom měli zacházet s lidmi bez domova stejně jako s druhým příchodem Krista, jen pro případ, že se rozhodne vrátit.

Zdroj: 1

loading...