Nekonečné očkování: Kanada objednala 7 dávek vakcín proti Covidu pro každého muže, ženu a dítě

single-image

Pod ochablým vedením Justina Trudeaua je Kanada na misi, jejímž cílem je „lépe budovat“ a realizovat „Velký Reset“ – krycí jméno pro komunismus a kontrolu populace. (Foto: Pixabay)

Tento systém kontroly a poroby se stupňuje v povinné vakcíny pro cestování, zaměstnávání, nákup a prodej.

Premiér v současné době kvůli této otázce ohrožuje občanské svobody všech, zakládá dvoustupňovou společnost, totalitní diktaturu, lékařský apartheid.

Nestačí jen donutit obyvatelstvo, aby požádalo o povolení k normálnímu životu. Nestačí ohrožovat autonomii těla a souhlas na každém kroku. Nestačí nutit populaci, aby se postavila do fronty na experimenty, které replikují biozbraně v krvi, a přitom zavírat oči před krevními sraženinami, neurologickým poškozením, vážnými nemocemi a záněty srdce, které trápí očkované.

Kanadská vláda si arogantně objednala 293 milionů dávek covidové vakcíny pro populaci 38 milionů lidí. To je dost pro očkování každého muže, ženy a dítěte SEDMKRÁT V NADCHÁZEJÍCÍCH LETECH!

Kanada právě podepsala smlouvu se společností Moderna na dodávku 20 milionů dávek experimentální mRNA pro roky 2022, 2023 a 2024. Smlouva také ponechává prostor pro dalších 15 milionů dávek ročně.

Počátkem roku Trudeau oznámil, že Kanada se rovněž dohodla se společností Pfizer, která do zásoby nashromáždila 35 milionů vakcín pro rok 2022 a dalších 33 milionů vakcín pro rok 2023. Smlouva ponechává prostor pro dalších 60 milionů dávek na další dva roky a 60 milionů posilovacích dávek na rok 2024.

Zavedením systému vakcinačního zotročování mohou kanadské úřady držet svobody lidí jako rukojmí a zastrašovat lidi, aby si vzali tolik dávek proteinu, kolik jim přikážou.

Před několika měsíci byly vakcíny covid-19 oslavovány jako „zázrak vědy“, který „ukončuje pandemii“. Tyto falešné propagandistické sliby se odehrály promyšleně a včas, aby přesvědčily lidi, že vakcíny zachraňují životy a brzy bude obnovena veškerá svoboda. Ale nyní, jen o pár měsíců později, se způsob vyprávění změnil a nebude existovat ŽÁDNÝ KONEC pro povinné roušky, cenzuru, omezení cestování, vysledování kontaktů, zbavení lidských práv, vynucené podvodné testování, povinné očkování, izolaci a internaci.

Covid-19 byl vždy o zotročování, nuceném očkování a totalitě a vlády se nikdy nevzdají své nečestně nabyté moci, zatímco slibují, že vás budou „chránit“.

Zdroj: 1

loading...