Muslimský imám prohlašuje: „Pokud oslavujete Vánoce, budete se smažit v pekle“

single-image

Mezinárodní muslimský vůdce byl zachycen na videu, jak prohlašuje, že každý, kdo oslavuje Vánoce, se „bude smažit v pekle“, protože je to „zločin proti islámu.“ (Foto: Youtube)

Liberálové tvrdí, že musíme přijímat muslimské migranty do našich komunit a akceptovat ideologii „rozmanitosti“. Podle liberálů se muslimští migranti integrují do společnosti a posilují ji.

Existuje však stále více důkazů, že muslimští migranti netouží po integraci a vůbec nejsou „tolerantní“ vůči tradičním vírám západních zemí, které jim poskytly šanci na lepší život.

Nassim Abdi, imám žijící v Sydney z asociace financované Saúdskou Arábií Ahlus Sunnah Wal Jamaah Association prohlásil, že slavit zrození Ježíše Krista je „zločin“ horší než smilstvo nebo pití alkoholu a že každý, kdo věří ve Vánoce, se bude věčně smažit v pekle.

Deník MailOnline napsal:

Salafistický fundamentalista, který následuje verzi sunnitského islámu ze sedmého století, použil arabský termín pro polyteismus, čímž se „vyhnul“, aby popsal myšlenku uznání křesťanství.

Imám uvedl, že tyto kroky někoho přivedou do pekla za použití dalšího arabského výrazu, aby zdůraznil, jak to považuje za nejzávažnější zločiny proti islámu.

„Vyhýbání se je mnohem horší než spáchat hřích. Lidé věří, že na Vánoce chodí Jahannam na věčnost,“ uvedl.

Kazatel řekl muslimům v Auburnské mešitě, že uznávání Vánoc je ještě horší než pití alkoholu, který je zakázán v islámu a také předmanželský sex, známý jako zina.

„Pro vás je oslava Vánoc horší než pití alkoholu a zina,“ uvedl.

Imám Abdi není jediným vůdcem ASWJ, který mluví nechutně o křesťanském svatém dni. Šejk Jamil El Biza řekl loni na Vánoce svým příznivcům na Facebooku, že by se měli vyhýbat tomu, aby popřáli křesťanům veselé Vánoce, aby tím potěšili Alláha.

„Raději bych byl vzkříšen v den soudu se skutečností, že jsem učinil několik set miliónů nešťastných, protože jsem odmítl říkat „veselé Vánoce“, než abych přišel k Alláhovi a musel mu vysvětlit, proč jsem blahopřál křesťanovi, který uctívá Ježíše za svého pána,“ uvedl.

Šejk Feiz Muhammad, starší vůdce ASWJ v Austrálii, dříve řekl muslimům, že je hřích sledovat nemuslimské události, jako jsou například velikonoční oslavy.

„Je to součást zákonu šaría? Můžeme se bavit oslavami, které jsou postaveny na nemuslimských konceptech?“ Zeptal se.

Zdroj: 1

loading...