Korporace Spojených států má nového CEO. Co přesně se odehrálo?

single-image

První den společnosti Biden Corporation má za sebou velmi rušný začátek. Mnoho exekutivních příkazů muselo být překonáno a generální ředitel byl připraven s perem v ruce. Odvolání, odnětí…. A pak samozřejmě report 1776 z webových stránek Bílého domu zrušen, spolu se vším co mělo něco společného s Trumpem a „My lidé“, bylo nahrazeno MY LIDÉ KORPORAČNÍ VLÁDY. (Foto: Youtube)

Surrealistická událost prostě nevypadala vlastenecky, neměla žádnou okázalost ani vznešenost. To je alespoň můj názor. Držeči zapalovačů podle fake news tvrdili, že to bylo bla bla bla a to nejlepší, co kdy viděli.

To, co se do tisku dostat nepodařilo byla zpráva z Francie, která chválila prezidenta Trumpa a profesionálně se zajímala o puč ukradených voleb. No, Biden šlápl vedle … jsem si jistá, že celý svět s popcornem v ruce sleduje, jak daleko bude schopen na svém korp. vodítku zajít?

https://twitter.com/i/status/1352025982455205889

Koneckonců už je dnes všeobecně známo, že jedna ze sesterských společností, ta co věci financuje, též známá jako Vatikán, měla svou pokladnu téměř prázdnou, stejně tak italská vláda. Celý národ se točí v kruzích a hlavy vlád rezignovaly. Doposud, včetně členů italské mafie, bylo v Itálii zatčeno více než 300 lidí. Nechali Itálii ve finančních potížích, které vypadaly až do včerejška hrozně. Trocha nápravy ponechala Conteho u moci, ale s utaženějším vodítkem. Budeme muset počkat a uvidíme, jak se to bude vyvíjet dále, zatím je to stále napjaté. Italský Conte přežil hlasování o nedůvěře, to zabránilo vládnímu kolapsu – The Washington Post. https://www.washingtonpost.com/world/italy-conte-government-survives-confidence-vote/2021/01/19/00eb5898-5a72-11eb-a849-6f9423a75ffd_story.html

Každý hádá kam zmizelo zlato z trezoru, jsou tu i další problémy se svými tajemstvími. Risky Vatikánu se rozpadají pomalu, říká bývalý pokladník kardinál Pell. https://www.licas.news/2020/12/09/vatican-risks-going-broke-slowly-former-treasurer-cardinal-pell-says/

Biden je připraven vypisovat šeky a posílat velké peníze guvernérům, národům, a taky oživit válku, když doma zastaví těžbu ropy, dostane nás zpět do válek o energie na Středním východě. Vyhrnul si rukávy a hra může začít. Myslím, že se tomu říká Hunger games. Tento dojem přinejmenším vyvolala tato jeho dnešní zábava.

Společnost Biden Corporation měla v poločase trochu z Hunger Games i ze Super Bowlu, když Lady Gaga představila na oblečení svou verzi něčeho … přímo z filmu a zpívající národní hymnu. Mimochodem, píseň zazpívala nádherně a její hlas byl krásný. To je fakt.

Když se chystala, byl Mike Pence připraven asistovat a podal jí mikrofon. Jak sladké.

Gaga zpívá národní hymnu, video zde: https://twitter.com/i/status/1351933085600903169

Nežádejte mě, abych vysvětlila výše uvedenou fotografii, protože i když se mi film líbil, nejsem si jistá, jestli bych ho chtěla žít. Moje odpověď by byla pro většinu uší překvapivě šokující. Ale zdá se, že Lady Gaga a hvězdy hladových her svého nového KORPORÁTNÍHO VLÁDCE v zemi čehosi pozdravují. Určitě ne před Bohem. Nebyla to typická korunovace, to je jisté. Možná se právě chystali zjistit, kdo bude v letošních hladových hrách vyslán. Chápejte, kdo se nají a tak.

Ale, no … Opravdu netuším co to znamená, ani význam, který tím chtěli říct. Je to jako nevinná duše v kuchyni … Nemám tušení, co tím mysleli, asi nemají na mysli konzumací jídla, které vypadá jako části lidského těla a dětí. Je to jedna z těch elitních věcí vyšší třídy, které dělají pro zábavu a lidé, kteří to všechno zpochybňují, jsou bláznivými konspiračními blbouny.

Generální ředitel dnes také uspořádal svou první tiskovou konferenci. Vypadá to trochu jako HighTech, ale no tak, on je na špici a má cenzuru rád. Může odpojit jakékoli otázky, které chce. To je pro novou korporaci ošidný důkaz.

Proč na to Trump nepomyslel?

Prezident Trump mezitím zaslal svůj dopis novému generálnímu řediteli, jak je zvykem. Bylo mi nyní řečeno, že to byl tento dopis, takže než mě kdokoli zkontroluje a začne zahanbovat … Nedělám si žádný nárok na autentičnost tohoto dopisu, pouze jej předložím, abyste ho mohli vidět a zvážit.

Mezitím ve městech mimo firemní areál prováděli protestující, které Biden nazval „mýtem“ a fake news nazvali mírumilovnými, vlastní formu podpory. Kdysi mi bylo řečeno, že když do společnosti přijde nový CEO, všechny protesty ustanou. Je to jen první den … takže tomu dám trochu déle, než si vytvořím opravdový úsudek.

Nechceme Bidena, chceme odplatu

Nechceme Bidena, chceme odplatu

videa:

https://twitter.com/i/status/1352056511342768130 (Portland: #antifa se snaží postavit před portlandského policistu. Je sražen na zem.)

https://twitter.com/i/status/1352057278812352515 (Portland: Policie několikrát zatkla #antifa poté, co zničila ústředí Oregonské demokratické strany.)

https://twitter.com/i/status/1352058321134624771 (Portland: Davis Beeman, bojovník #antifa, který byl loni v létě zatčen při vzpouře, byl právě teď znovu zatčen při vzpouře na antifa # J20. #PortlandRiots)

https://twitter.com/i/status/1352054914281828352 (Portland: # Antifa se pokusí ukrást kolo policisty poté, co jednomu z nich zabavili nůž. #PortlandRiots

https://twitter.com/i/status/1352082362260197377 (report o protestu, v angličtině)

https://twitter.com/i/status/1352065098462986252 (Černě odění povstalci v Portlandu obrátili SUV s rodinu uvnitř)

https://twitter.com/i/status/1352059097458335744 (Antifa slaví Bidenovu inauguraci)

https://twitter.com/i/status/1352070751986323456 (Média kryjí útoky Antify na rodiny v Portlandu. Nevěřte mi, sledujte jejich videa)

Zatímco probíhalo všechno to vzrušení z pokojných protestů, shromáždili se lidé, kteří si vyslechli závěrečný projev prezidenta Trumpa. Docela jiný dav.

Později v den, kdy byl prezident Trump doprovozen do svého domu v Mara Largo, davy vlastenců, kteří tam byli provedly velmi nebezpečné mávání. (sarkasmus)

https://twitter.com/i/status/1351928931696443393

Okraje ulic byly zaplněné lidmi, kteří jásali a mávali, když kolona projížděla kolem.

Dříve během dne, kdy prezident Trump opustil Bílý dům nastoupil do něčeho co vypadá na Marine One s prezidentskou pečetí na přední straně. Což je NEJVĚTŠÍ VODÍTKO ZE VŠECH!

„Po prezidentské inauguraci vedoucí ke změně úřadu je odcházejícímu prezidentovi zajištěna doprava letadlem VC-25 do domovského místa určení. Letadlo nepoužívá indetifikační značku Air Force One, protože nepřepravuje prezidenta ve funkci.“ Ať už byla značka viditelná nebo ne, nevím, ale neměla by však být Marine One vyhrazena generálnímu řediteli společnosti? Trump opouští Bílý dům říkajíc: „Byla to velká pocta“ https://www.click2houston.com/news/politics/2021/01/19/biden-ethics-order-marks-departure-from-trump-administration/

Bavme se tím tedy… nijak nepopírám, zda bylo nebo nebylo správné odletět s letadlem CEO … pouze poukazuji na to, co se dnes stalo. Článek v odkazu jej nazývá MARINE ONE, a MARINE ONE je nazýván jedině tehdy, když je na palubě usazen prezident.

To je tedy z části dnešních zákulisních událostí, které vám média neukážou. Po nějaké době vám přineseme další novinky.

Modlete se jeden za druhého a buďte v bezpečí!

Dianne Marshall

loading...